Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Drogās

 
Reitings 3
Reģ: 11.04.2021
Sveikas,
Iepriekšējās diskusijas jau ir vecas, gribētos dzirdēt jaunākās atsauksmes - kā ir strādāt Drogās? Kāda stundas likme? Cik grūti fiziski/garīgi? Ir vērts vispār pieteikties? Cik esmu pamanījusi, tur ļoti bieži mainās darbinieki, kas nevieš uzticību.
07.06.2021 17:41 |
 
Reitings 1
Reģ: 23.10.2022
Sveika, man patika strādāt drogās, nostrādāju 5 mēnešus,bet atradu labak atmaksātu darbu - un tāpēc aizgaju. :) kad paziņoju to vadītajai, vēl viss bija ok - centās mani atrunāt, ka varbūt pardomasu un tā, bet es teicu, ka tas ir izlemts ;) pēc tam saslimu, devos pie ārsta - ārsts man atvēra zilo lapu, paziņoju to vadītajai - un vadītājas atbilde man bija - Tu tak esi kaza! - nekad vispār no priekšniecības / darba vadītājas neko tādu nebiju dzirdejusi, bet šī - nu skaistuma Kalngals 😁 stundas likme man bija 3.50 + bonusa nauda, kura ienaca līdz 20 datumam. Fiziski grūti bija tikai dažas dienas pirms / un viena diena pēc pārcenošanas, pāreja laikā viss labi, vienīgi tas , ka darbs uz kājām jā. Un tie klienti - lecigi , nu nenormāli, arī uzdod tādus jautājumus, it kā Tu būtu ražotājs šim precēm. 😂
23.10.2022 14:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.12.2021
Un salīdzinoši visur pārdošana būs 8-12 h uz kājām un visur pēc veikala slēgšanas vajadzēs tīrīt vēl stundu visu veikalu ,un ja ta stundā nav apmaksāta visur.Es nostrādāju Drogas 5 mēnešus,jo ļoti vajadzēja nauda un pēc visiem Gabi,Zara manuprāt Drogas bija Medium (viduvēja) darbā grūtība.90% pārdošanas vietas nopietni ir sliktāk nekā Drogas, piemēram Gabi tu pat uz WC nevarēji iziet bez menedžeras atļaujas ,jo nebija noteikts pārtraukums un bija dienas kad mēs bez pārtraukumiem 12 h strādājam Gabi par "600 €" brutto,jo tur tu pat uz WC nevari iet,ja zālē ir vairāk kā 6 cilvēki un tad vajag 2 pārdevās zālē .Drogas bija ar šo momentu daudz labāk,jo bijā noteikts pārtraukums un normāli varēja paēst un aiziet uz WC tajos 30 minūtes.
12.12.2021 23:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.12.2021
Drogas pec manas pieredzes nav sliktāka darbā vieta.Man ir pieredze ar New Yorker,Zara,Gabi(Artima) un Drogas.Nav tādas labās dzīves drēbju un apavu veikalos,jo neviens nestāsta,bet reāle visur alga ir atkarīga cik tu pārdoti un cik bažies "konsultēt".Pec pieredzes Gabi un Zara ir visliktakas vietas kur strādāt.Es pat varu pastāstīt kāpēc.Gandriz visus drēbju/apavus veikalos ir nenormāla vadītāja ar mēneša pārdošanas plānu un katru maiņu tev stāsta ka tu esi "sliktā" pārdevēja,jo nevari izpildīt normu,bet tur ir tādi cipari ielikti.Man Gabi/Zara bija "minimalka" un katras 2-3 nedēļas eksāmens kāpēc es nevaru izpildīt pārdošanas plānu . Reāli no ofisā brauc vadītāja un dir*a visus ar eksāmenu kārtošanu ka pārdod vairāk un ja ir slikti nokārtots eksāmens ņem % no algas...Ja drogas nav labās algas,bet salīdzinoši ar drēbju/apavu veikaliem morāli vieglāk strādāt.Ja 100% gribas iet drēbju veikalos tad TIKAI H&M/New Yorker,jo citur ļoti dir*is ar pārdošanu plānu un eksāmeniem par pārdošanu.
12.12.2021 22:58 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Drogas uzskatu, ka nav labākā vieta, kur strādāt, visu laiku stāvošs darbs pie kases un jāuzrauga arī zāle. Algas arī tur ir samērā mazas.
19.09.2021 23:23 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.08.2021
Meitenes lūdzu neejiet tur strādāt, tas ir elles murgs ne darbs ,briesmigāku variantu nav par Drogām😬🙅🙅🙅😵
28.08.2021 12:27 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Stacijas Drogās pie Hesīša vienreiz zaga Listerīnu.
Kaut kāda narkomāne.
Vot, ko es redzēju.
09.06.2021 17:23 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Strādāt Drogās ir nepatīkami. Katram darbiniekam ir iedota sava zona ,kuru viņš pamest nedrīkst. Kā jauniņajai būs jāstāv pie kases visu savu darba laiku, piemēram no 12 līdz 21 ,pusdienlaikā aizejot uz pus stundu. Protams uz wc ,kad nepieciešams. Lielākoties negācijas no klientiem tiek uzgāztas kasierei. Piemēram ,par nenomainītām akciju cenām , pie kases izrādās ka vairs nav akcija ,un klients protams dusmīgs . Vēl jāvaktē čigānu zagļi,kuri nāk zagt smaržas , tas ir risks tavai drošībai. Vēl ir tāds kontingents kā neapmierinātas, kašķīgas vecas kundzes,kuras sabojā tavu garastāvokli. Ja esi jūtīga,labāk tur nelīst. Algas apmērs tavu cenšanos tur strādāt neattaisnos, jo maksā kapeikas.
09.06.2021 17:17 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Strādāju drogās, laikam pirmā darba vieta bija, kad palika 18. Biju riktīgi apņēmusies sākt adult life, nostrādāju mēnesi - pie 200 eiro uz rokas, 12h stundu maiņas, pretīga vadība, neapmierināti kolēģi, nonstopā jāstrādā, uz tevi sķībi skatās, ja atpūties uz 2 min. Ļoti daudz jāliecas, jātup, smagas paletes jāvazā. Tu esi apsargs, apkopējs, konsultants, kuram jāzina visas valodas un jāsmaida visu laiku, jāuzbāžas, krāvējs, kasieris, etc.. + pressings visu laiku, ka nākamais klients var būt slepenais pircējs.
Pēc tā paša pirmā mēneša mani (pārbaudes laikā) nolēmu, ka tas nav mans un iešu prom. MANI IEBĀZA MELNAJĀ SARAKSTĀ, jo aizgāju prom no darba pārbaudes laikā. :D :D :D
Kājas bija beigtas, mugura arī - 18 gados!
Nekad tur neatgriezīšos, liels prieks, ka aizgāju no turienes laicīgi! NEIESAKU.
09.06.2021 13:26 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Kad man Drogās beidzās pārbaudes laiks, man vadītāja pasauca pie sevis un pateica, ka esmu atlaista un pat nepateica par ko. 😄😄😄
Biju šokā.
No sākuma pārdzīvoju, bet tad sapratu, ka tā ir viena no labākajām lietām, kas notikusi. 😄
09.06.2021 12:33 |
 
Reitings 169
Reģ: 28.08.2020
Diemžēl arī mana pieredze strādājot Drogās nav bijusi patīkama. Daudz ko varu pieciest, bet tas, ka ir jābūt kā apsargam un jāskatās uz katru, kas ienāk veikalā un tajā pašā laikā jāapkalpo cilvēki pie kases, gan nav normāli.
08.06.2021 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Drogās pati esmu strādājusi, tas gan bija pāris gadus atpakaļ, bet, cik skatos, nekas nav mainījies.
Tātad, kā no rīta nostājies uz kājām, tā pusdienas laikā tikai apsēdies, pēc pusdienām atkal uz kājām un tā līdz maiņas beigām. Maiņas garas, līdz ar to kājas un mugura sāp regulāri. Visu laiku ir kaut kas jādara, nevar mierīgi uz vietas stāvēt, un visu laiku jāsmaida, jābūt pozitīvisma iemiesojumam, un jāpārzin viss veikals un viss preču klāsts uz visiem 100. Es kā jauna darbiniece nepārzināju visas preces un kur pilnīgi viss atrodas, neviena no kolēģēm vai vadības par to pat neiespringa, pielika pie kases un viss. Klienti ik pa laikam arī pie manis kā pie kasieres pienāca un paprasīja, kur atrodas kāda prece, un ja es nezināju, tad saucu otru darbinieci, kas pa zāli rotēja, lai parāda. Ja viņa aizņemta, tad neko, nav kā palīdzēt.
Parasti visiem ir savas vietas kur katrā dienā jāstrādā - vai kā kasierim vai kā zāles darbiniekam. Mani kā jaunu darbinieci tikai pie kases laida, un no kases zonas nevarēju nekur iet, zāles darbinieces pa zāli staigāja, vajadzības gadījumā pienāca arī pie kases. Bet kā zāles darbiniekam nepatīkamākais - jābāžas klientiem virsū ar palīdzību.
Ik pa laikam (vismaz agrāk tā bija) uz veikalu nāca "slepenie pircēji" no tām pašām Drogām, kuru uzdevums - novērtēt mūsu attieksmi pret klientiem. Principā, ja tu pats nebāzies virsū ar palīdzību, smaids nav pār visu ģīmi, un ne tikai iesaki klientam kādu produktu, bet arī atstāsti no galvas visu tā sastāvu ar katra ingredienta raksturojumu, veikals saņem sliktu vērtējumu, ķipa darbinieki nav atsaucīgi, darbinieki nav draudzīgi un pozitīvi u.t.t. Un tajā brīdī dabon dzirdēt no veikala vadītājas.
Papildus tam visam maiņu beigās ir jāizmazgā viss veikals, ikdienā visi plaukti jātīra, jāvaktē, vai cilvēki produktus nebojā, bet alga par padarīto maza.
Telpas nevēdinātas, lielākoties arī esmu redzējusi šos veikalus bez logiem un piekļuves svaigām gaisam. Vasarā tur varēja izkarsts un bez elpas palikt.
Daudz kas atkarīgs no veikala vadītājas, man piemēram ļoti slikta pieredze. Veikals atradās pilsētā, bet pati dzīvoju pie vecākiem laukos. Katru dienu uz darbu un no darba braukāju ar autobusu. Uz darbu tikt problēmu nebija. Problema bija tikt no darba - pēdējais autobuss bija pēc septiņiem, bet maiņas ir līdz 21.00. Ja maiņa ielikta līdz pat veikala slēgšanai, tad jāpaliek vien uz ielas, jo autobuss jau aizbraucis, pilsētā nav pie kā palikt, mājās 15 km attālumā un sava auto nebija (par to algu, ko saņēmu, nevarēju nemaz sapņot par auto iegādi). Vadība par šo situāciju bija informēti, bet nelikās ne zinis un maiņas tāpat lika līdz 21.00, tad nu nācās meklēt kādu, kas var aizvest mājās.
Ar tām maiņām bija tā, ka pa dienu bija trīs darbinieki - viens kasē un divi zālē. Vienu zāles darbieku laida jau ātrkā prom, jo nebija vajadzības vakaros pēc diviem zāles darbiniekiem. Līdz 21.00 palika divi darbinieki, kas tad arī atbildēja par grīdu mazgāšanu un veikala slēgšanu.
Kopumā varu pateikt to, ka tur atgriezties strādāt vairs nevēlos, vēl ilgi murgos rādījās tas veikals.
08.06.2021 14:29 |
 
Reitings 105
Reģ: 12.02.2017
Man draudzene strādāja. Nomocījās mēnesi, saņēma par to uz rokas zem 200 un tagad, lai arī kur strādātu, vienmēr saka, ka var strādāt jebkur, bet nekur nebūs tik slikti, cik Drogās.
08.06.2021 14:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Neviena laba atsauksme par Drogām nav dzirdēta. Slodze milzīga un alga smieklīga. Drogas ir pats pēdējais variants, kur strādāt.
08.06.2021 13:16 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Uz Drogām ietu tikai tad, ja VISPĀR nebūtu variantu. Vienmēr briesmīgi žēl to nabaga meiteņu, kas ir acīmredzami nomocījušās tur. Kā vadība vispār var nerūpēties par saviem darbiniekiem tik ļoti - Drogās pati izvairos iet, jo tur tik ļoti smako pēc sadzīves ķīmijas, nav normālas gaisa aprites. Pati kā klients maksimāli izvairos no Drogām tieši šī iemesla dēļ. Tad jau labāk tas pats Multilukss vai Siberikas veikali - esmu pļāpājusi ar meitenēm, kas strādā Siberikā un teica, ka tur vismaz vadības attieksme ir normāla, samaksa arī.
08.06.2021 12:56 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Zoya @ 07.06.2021 19:33
Kādēļ labāk ieteiktu drēbju veikalu? :) Tur arī visu dienu kājās jāstāv

Jā, citur arī jāstāv kājās, bet toties alga ir lielāka un attieksme nav tik slikta. 😉 Visi darbi, kas ir pārdevējs/konsultants ir grūti un nākas saskarties ar nepatīkamiem cilvēkiem, bet tad vismaz var izvērtēt, kur vislabāk maksā un kur to neadekvāto klientu būs mazāk.
08.06.2021 12:41 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Drogas - elle.
Rimi tad jau labāk un lielāka alga.
08.06.2021 11:34 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Drogās izskatās milzīgas prasības par tādu minimālu algu. Tā uzbāšanās ar piedāvājumiem pie kases, visu dienu darbs smirdoņā, elpo ķīmiju visu dienu, bojā muguru, kājas, veselību.
08.06.2021 11:29 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Labāk tad Narvesen
08.06.2021 11:28 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Douglas arī visu dienu jāstāv kājās un aktīvi jāpiedāvā/ jāpārdot produkti- jāpilda plāns.
08.06.2021 11:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Viens no vissliktākajām darba vietas izvēlēm. Birojā strādāt būtu ok, bet tikai ne par pārdevēju veikalā. Tad jau labāk ej uz Rimi, Ikea, Lidl, Douglas (Douglas salīdzinoši laba alga).
Atver sudzibas.lv un palasi atsauksmes.
07.06.2021 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!