Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nevainības zaudēšana ar svešinieku

 
Reitings 1
Reģ: 03.05.2021
Tā dzīvē ir sanācis,ka savos 25 gadod esmu nevainīga.Jūtos tā,it kā esmu ar defektu,kurš traucē man dzīvot.Tāpēc esmu sākusi apdomāt tādu iespēju,ka nevainības zaudēšana ar svešinieku.Domāju,ka atrast kādu vīrieti caur gribu/puh/utt.nebūs problēmu,bet tomēr kaut kas mani biedē.Varbūt kādam no foruma iemitniekiem ir līdzīga pieredze?
03.05.2021 23:12 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Un kas tur tāds būt nevainīgai? Nu un? Ja tiešām vēlme pēc seksa, kas tev neļauj ar kādu iepazīties un to izdarīt? Nedomāju, ka čaļu trūkst, kas būtu ''laivā'' uz to.
Ja tīri ķeksīša pēc plēvi pārplēst, tad nu vienkārši smieklīgi. Baigais gandarījums no tā? Man ir draudzene tuvu pie 30, kura aseksuāla un nevainīga un par šo vispār necepas. Katrs dzīvo kā grib, un jūt, savā tempā. Riebjas ka 21.gadsimtā vēl tiek spiesti kaut kādi standarti pēc kuriem visi sevi kompleksos dzen.
17.05.2021 19:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.08.2020
Bliņ varbūt toča kāda ir ,es arī nevainīgs 27 gados.
10.05.2021 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Iepazīsti foršu vīrieti un pārguli? Nopietni? Ja autorei tas būtu tik vienkārši, tad viņa to būtu izdarījusi jau līdz šim. Vai Jums tā nešķiet? Ar to gribu teikt, ka lielākā daļa komentētāju ignorē faktu, ka ir kaut kāds iemesls kādēļ meitene savos 25 gados ir nevainīga. Viena lieta, ja pašu autori šī situācija apmierinātu, bet tas tā nav. Līdz ar to autores minētais risinājums, manuprāt, ir viens no variantiem. Galīgi nepiekrītu, ka iepzīšanās platformas būtu kaut kas netīrs kā te tika minēts (ka tik šīs domas paudējai mīļotais pats slepus nav šo platformu pastāvīgs lietotājs). Pie kam, kad Jūs pašas pēdējo reizi esat iepazinušās, uz ielas, veikalā, sporta klubā? Profila izveidošana vai sludinājuma ielikšana vēl nenozīmē svinīgu solījumu atdoties pirmajam rakstītājam. Uzsāks autore saraksti ar dažiem, kāds uzreiz atbirs, bet ar kādiem citiem izvērtīsies interesanta saruna, kurai varbūt sekos turpinājums. Galvenais neieciklēties uz savu "problēmu", komunicēt ar vairākiem un iespējamās neveiksmes neuztvert personīgi.
07.05.2021 15:05 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Mercury6 @ 05.05.2021 08:53
Pirmajai reizei atrast kādu netīro caur gribu.lv? Nu nezinu gan. Viemmēr būs tāds pretīgs piesitiens tam visam, kad par to atcerēsies. Labāk tad novelc tinderi un aizej randiņā ar kādu seksīgu vīrieti, neveido attiecības, vienkārši sāc visu jau sākumā ievirzīt tikai seksuālā gultnē. Tā, lai ir jautri, ir par ko parunāt, bet kādu laiku tiekaties un nodarbojaties tikai ar seksu. Godīgi arī pasaki, ka meklē īsās, nenopietnās attiecības. Puisim patiks. Ikdienā būs gan randiņi, gan sarakstes, gan sekss. Atrodi tādu normālu vīrieti, nevis baigo gaili. Noteikti var atrast foršu, bet iejūtīgu. Es mēģinātu tādā veidā. Jo viena reize caur gribu.lv tiešām neko nemainīs. Uzskatu, ka nevainības zaudēšana nav tikai pirmā reize, bet gan vairākas pirmās vai kāds ilgāks laiciņš kamēr to dari un ar to aprodi un galvā nostiprini, ka tagad Tev ir seksuāla dzīve. Viena reize ar svešinieku un atpakaļ vienatnē? Tāpat jutīsies kaut ko nokavējusi, jo tādas seksuālās dzīves kā tādas Tev vienkārši nebūs.

Labs padoms. Es arī darītu tāpat, ja būtu līdzīga situācija.
05.05.2021 19:38 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Pēc tās vienas reizes tāpat neko daudz nesapratīsi. Vajadzēs vēl vairākas, tā kā kāda jēga to vienreiz izdarīt ar nepazīstamu? Lai izdara, kā tev sāp un ir nepatīkami, lai vēl 5gadus negribētu? :D Vai noķert kādu slimību? Tak ej un iepazīsties ar kādu, padraudzējies un viss būs.
05.05.2021 18:53 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nightberrii @ 05.05.2021 03:56
Neklausies, ko te vārās. Satiksi savu īsto puisi un viņš būs tieši priecīgs, ka neesi apkārt vārtījusies kā šeit daža laba.

Wow. Tikai tāpēc, ka kāda nesēž rokas klēpī salikusi, gaidīdama to "īsto" un "vienīgo" (ņemot vērā to, ka ir sievietes, kuras tādam sviestam vispār netic), tas nozīmē, ka ir apkārt vārtījusies? Mjā.
05.05.2021 17:00 |
 
Reitings 6823
Reģ: 16.02.2021
Pirmajai reizei atrast kādu netīro caur gribu.lv? Nu nezinu gan. Viemmēr būs tāds pretīgs piesitiens tam visam, kad par to atcerēsies. Labāk tad novelc tinderi un aizej randiņā ar kādu seksīgu vīrieti, neveido attiecības, vienkārši sāc visu jau sākumā ievirzīt tikai seksuālā gultnē. Tā, lai ir jautri, ir par ko parunāt, bet kādu laiku tiekaties un nodarbojaties tikai ar seksu. Godīgi arī pasaki, ka meklē īsās, nenopietnās attiecības. Puisim patiks. Ikdienā būs gan randiņi, gan sarakstes, gan sekss. Atrodi tādu normālu vīrieti, nevis baigo gaili. Noteikti var atrast foršu, bet iejūtīgu. Es mēģinātu tādā veidā. Jo viena reize caur gribu.lv tiešām neko nemainīs. Uzskatu, ka nevainības zaudēšana nav tikai pirmā reize, bet gan vairākas pirmās vai kāds ilgāks laiciņš kamēr to dari un ar to aprodi un galvā nostiprini, ka tagad Tev ir seksuāla dzīve. Viena reize ar svešinieku un atpakaļ vienatnē? Tāpat jutīsies kaut ko nokavējusi, jo tādas seksuālās dzīves kā tādas Tev vienkārši nebūs.
05.05.2021 08:53 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Ar pirmo reizi jau nekas nebeidzas, pa lielam bijusi nebijusi, jo paiet vēl ļoti ilgs laiks un daudzas intīmo attiecību reizes, kad tu izproti sevu ķermeni, kas tev patīk, kā pašai ir ērtrāk un kā justies otram labāk. Tā nav vienkārši plika padarīšana, bet process kurā ir jāieguldās abiem, lai tas tiešām būtu patīkami. Man pirmās intīmā attiecības bija ar toreizējo draugu, no sākuma pati neizpratu seksu kā tādu, man nebija nekādu lielo iespaidu, darīju to, jo tā tomēr ir attiecību sastāvdaļa, bet gadiem ejot piešāvos, izpratu to kā procesu un viss ir lieliski. :D Tāpēc, ieteiktu nekur nesteigties, jo tas tāpat neko nedos, varbūt būs kā atzīmēts ķeksītis, ka esi to izdarījusi, bet realitātē to nevar nosaukt īsti ne par pieredzi, jo viss labais nāk ar laiku un praksi.
05.05.2021 06:14 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Neklausies, ko te vārās. Satiksi savu īsto puisi un viņš būs tieši priecīgs, ka neesi apkārt vārtījusies kā šeit daža laba.
05.05.2021 03:56 |
 
Reitings 857
Reģ: 31.01.2015
Viss atkarīgs no tā, kādas šobrīd ir tavas sajūtas un vēlmes uz seksuālām attiecībām. Ja tu vēlies intīmu tuvību ar kādu, ko mīli, un kurš mīl tevi, meklē nopietnas attiecības. Ja vēlies vienkārši seksu, have fun, nekādas saistības, utt., tad meklē gadījuma sakarus. Tinders šobrīd ir tieši priekš tā. Īpaši pandēmijas laikā, visi ir totāli nogribējušies😁😁
05.05.2021 02:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Invicta @ 04.05.2021 22:47
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu ? Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.

Visā visumā piekrītu. Lai gan tā sagadījās, ka nevainību zaudēju ar puisi kuru tajā laikā uzskatīju par savu pirmo mīlestību (nebijām attiecībās un domāju, ka viņam pret mani nebija nekādu jūtu), nav arī tā, ka es nevainības zaudēšanai piešķirtu kaut kādu īpašu, sentimentālu vērtību. Forši, ka sanāca ar cilvēku, kurš man tolaik bija svarīgs, bet nebūtu arī nekāda bēda, ja būtu sanācis ar kādu citu. Gan jau ir sievietes, kurām ir svarīgi nevainību zaudēt ar cilvēku ar kuru ir abpusējas jūtas, taču ir arī tādas, kurām šis faktors nav svarīgs. To "īsto" tikpat labi var gaidīt visu mūžu un tā arī nesagaidīt. Tāpēc, ja autore saprot, ka beidzot pienācis laiks zaudēt nevainību, uz priekšu. Es tādā gadījumā droši vien sameklētu Tinder kādu ārzemnieku, satiktos, kopā labi pavadītu laiku un tad šķirtos, lai vairs nekad viens otru neredzētu. A kas zina - varbūt tādai naktij vēl sekotu turpinājums.
04.05.2021 23:37 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
Vari pārdod savu nevainību.
Stāvus bagāta varat kļūt 🤫😏🤭
04.05.2021 22:54 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Invicta @ 04.05.2021 22:47
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu ? Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.
Vnk ir tomēr vērts pieminēt, ka puiši ir puiši, un viņi vienmēr runā apkārt par savām meitenēm un to, "kādas viņas bija". Ja tu to darīsi ar nepazīstamu vai tiešām ārzemnieku, tad tev nebūs jāuztraucas par to, ka kaut ko pa ausu galam dzirdēsi par sevi. Tas tikai mans viedoklis.
04.05.2021 22:49 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu 😅 Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.
04.05.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Arī piekrītu tām, kuras to neiesaka darīt ar kuru katru. Kas mainīsies no tā, ka vienkārši vienu reizi ir bijis sekss? Vai pati jutīsies brīvi, ērti un patīkami pirmo reizi svešinieka apskāvienos? Šaubos vai tas atrisinās problēmu un ļaus atbrīvoties no kompleksiem.
Gan jau tam ir kāds iemesls - nododies darbam, nav laika "randiņot", neesi atradusi īsto vai vienkārši esi kautrīga.
Manuprāt, veidot intīmas attiecības (vismaz pirmo reizi) nepieciešams ar cilvēku, kam uzticies, kurš Tev simpatizē, kuru iekāro, jo, atceroties savu pirmo, otro, trešo, ceturto reizi, itin nekā patīkama tur nebija, tādēļ biju pateicīga puisim, kurš bija saprotošs un kuram man nebija kauns pateikt "stop", jo sāpes bija neizturamas. Tā, protams, nav visām, bet var būt arī rūgta pirmā pieredze, pēc kuras vēlāk nodoties intimitātei būs daudz grūtāk. Nesaku, ka obligāti ar kādu jātiekas vairāki mēneši, vienam otru pilnībā jāiepazīst, bet jārod sevī tā sajūta, ka - jā, tagad esmu gatava vai tieši pretēji - nē, ko es vispār daru!
Novēlu Tev klausīt savai sirdsbalsij un satikt savu ideālo puisi, ar kuru Jums viss saskanēs!
04.05.2021 22:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Labāk iepazīties internetā - aiziet uz randiņu un tad izdomāt vai gribas vai me ar to personu. kaut vai pirmajā reizē. Man atšķirībā no oyra putna ir bijušas pozitīvas pirredzes ar sex pēc pirmā randiņa. Bieži ir sanācis kas ilgstošāks. Es nemaz neeju uz randiņirm ar meitenēm, kas jau man nepatīk pirms tam, vismaz fiziski. Dažkārt ir bijis, ka meitene ir pārāk kautrīga un sex ir tieši tas, kas viņu atver un padara pievilcīgāku.
04.05.2021 20:09 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Es arī neiesaku to darīt ar kaut kādu svešo, tā tomēr ir pirmā reize un tur ir jābūt iejūtīgam vīrietim un vislabāk, ja esat attiecībās. ❣
04.05.2021 19:35 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Neiedaku darīt to..
Kad satiksi ìsto cilvēku, tas cilvēks bùs laimīgs ,ka neesi iepriekš nearvienu to darījusi. Iemācīties visu ĺoti ātri var
04.05.2021 16:33 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.05.2021
Tiešām nesaprotu, kāpēc jākaunās no nevainības. Apkaunojošs drīzāk būtu autores atrastais "risinājums" - pārgulēt ar ko pagadās, bez mīlestības. Cerams, ka vismaz cpv nesaķers, no kura, kā zināms, arī prezervatīvs nepasargā.
04.05.2021 15:30 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
putns @ 04.05.2021 13:33
Ļoti iesaku to nedarīt. Ne ar svešinieku, ne draugiem ne tml. Ko tas tavā dzīvē mainīs, ja varēsi sev pateikt, ka 1x dzīvē ir bijis sekss? Kad būs kādi 35 un joprojām būsi šajā situācijā, tad uz priekšu, tur jau ir ļoti maz ko zaudēt. Btw, cik man ir bijis sekss ar mazpazīstamiem cilvēkiem (runa ir par kādu 3. randiņu, ne pilnīgiem svešiniekiem), tad tas nekad nav bijis īpaši labs, un es nožēloju visas tās reizes.

Piekrītu!
04.05.2021 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits