Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesanāk atbrīvoties

 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
Vēlētos uzklausīt jūsu pieredzi vai viedokli. Man ir situācija, ka nesanāk atbrīvoties pavisam. Un es nesaprotu kāpēc. Tas jau ilgu laiku nepāriet. Sāku domāt vai tā tam jābūt. Ir sajūta, ka būtu jāsajūt arī otra emocijas, bet liekas, ka tas notiek, lai otram būtu labi. Varbūt tā ir neuzticēšanās? Vai arī tas nav mans cilvēks ar , kuru es jūtos es pati? Kā jūs domājat, vai arī man ir vecmodīga izpratne par šo šteli.
04.05.2021 16:37 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Tas, ka nesanāk atbrīvoties nav nieks. Daudzām sievietēm tas ir grūti. Es teiktu, ka tas ir spiediena dēļ ko jūt sievietes un daudzo pienākumu dēļ. Apgūsti atslābināšanās veidus un otra emociju sajušanu atstāj otra cilvēka pārziņā. Labāk koncentrējies uz savām izjūtām-otra pieskārieniem, kas tevi uzbudina vairāk. Varbūt par daudz esi koncentrējusies uz partnera sajūtām seksā un pati nezini kas Tev patīk vai nepatīk. Partneriem noteikti der šos neērtos jautājumus pārrunāt un tas arī traucē, ka domāji, ka problēma pāries laika gaitā. Leulas ieteikums ļoti sakarīgs. Par neuzticēšanos tas tā arī varētu būt, jo īpaši ja iepriekš ir bijusi slikta pieredze attiecībās.
Vai Tev gadījumā nav līdzatkarīgas personas iezīmes?
04.06.2021 15:58 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Guļot uz muguras vai vēdera, dažādu pozu izmēģināšana, priekšspēle. Vari pajautāt, lai uztaisa masāžu, atslābina. Vai ir mēģināts iedzert, iereibt, uzpīpēt zaļo?
04.05.2021 17:24 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Es seksā atbrīvojos tikai pēc diviem gadiem.tā ka beidzot izjūtu orgasmu. Vienkārši pirmais attiecību gads mums nebija diez ko spožs,un pa to gadu es nosledzos , tad kad attiecības beidzot nokārtojas pagāja laiks līdz es līdz galam savedu galvu kārtība un nu jau viss ir ok. Cilvēku mīlēju un seksu gribēju, bet vienkārši nevarēju beigt un baigi par to nebedajos. Kas mainījās? Es reāli nemāku teikt. Iespējams tas ka saku sevi bieži pati apmierināt un tad jau seksa laika saku justies brīvāk un brīvāk un centos strādāt riktīgi ar savu galvu.
04.05.2021 17:20 |
 
Reitings 11
Reģ: 04.01.2021
sla @ 04.05.2021 16:43
Kaut kādi uztraukumi, kompleksi, neuzticība, domas galvā? Tev jau tas būtu jāzin, kāpēc tā. Ja zini, ka tas nav 'tavs' cilvēks ar kuru justies ērti, tad priekškam nodarboties ar seksu? Tevi piespiež vai kā? Pēc aprakstītā nevar skaidri saprast.
Nav uztraukumi un nav kompleksi. Jau no sākuma zināju, ka vēlos būt ar to cilvēku, bet likās, ka tas jau nieks , ka nesanāk līdz galam atbrīvoties un, ka tas pāries laika gaitās, bet tomēr nekas nemainijās. Cenšos saprast īsto iemeslu. Vairs nesaprotu, kas man traucē.
04.05.2021 16:53 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kaut kādi uztraukumi, kompleksi, neuzticība, domas galvā? Tev jau tas būtu jāzin, kāpēc tā. Ja zini, ka tas nav 'tavs' cilvēks ar kuru justies ērti, tad priekškam nodarboties ar seksu? Tevi piespiež vai kā? Pēc aprakstītā nevar skaidri saprast.
04.05.2021 16:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits