Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kāda ir lietojusi tonējošo balzamu "tonika" tonī 'grafit'?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau. Jautājums ļoti specifisks, priecāšos par atbildēm.
Esmu ceļā uz gaišiem matiem tagad tikai tik cik ir jānotonē. Pēdējā nedēļa man pa māju un gribās šito lietu nobeigt pēc iespējas ātrāk.
Tonika krāsa ir priekš manis īstā, jo man ir bišķi dzeltenais pigments (tātad vajag violeto) un tas 💯 atcels dzelteno pigmentu matos
uz pakas ir level 7 , man ir level 8 . Ražotāji par daudz melo, jo uz pakas rakstīts šito jāliek tīrajā neatšķaidot. Bet tā nav. Tāpēc sāku neticēt arī toņiem, turklāt mati bildē ir kaut kāds level 10
Negribu vairāk balināt. Mati nav bojāti, nav arī sausi, izturētu vēl vienu balināšanu, bet žēl matu. Aij man tā jau ir īsi un regulāri atjaunoju griezumu nav ko zaudēt
Vai kāda ir tieši šo mēģinājusi?
Esmu lasījusi atsauksmes krievu valodā, visas blondīnes slavē šo produktu
Bet par toni 'grafit' nekur neredzēju kāds ir iznākums
Varbūt šeit nospīdēs ar kādu atsauksmi par šo toni :D
04.05.2021 15:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Mana draudzene šo lietoja, kad bija blondīne matu tonēšanai - viņa sajauca toniku ar šampūnu un nedaudz paturēja. Dzeltenais pigments neitralizējas, taču tas jādara diezgan uzmanīgi. Noturot par ilgu, mati kļūs pārāk pelēcīgi, taču nekas traks arī nav, nomazgājas. Vienīgi ļoti liela ķīmija + sausina, taču ar to laikam jārēķinās. Es gan tomēr ieteiktu pameklēt kādu profesionālāku līdzekl, frizieru veikalā esmu redzējusi šampūnus ar zilo pigmentu, kas puto.
04.05.2021 16:53 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Nezinu, es lietoju Schwarzkopf, bet esmu šos redzējusi veikalā, neesmu mēģinājusi.
04.05.2021 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits