lietas, kas mums kaitina

 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
Kas ir tas, kas jums kaitina? Kaut kas ko dara cilvēki, vai vienkārši kaut kas, kas citiem liktos it nekas?
Es, piemēram, nevaru paēst sēžot pie viena galda ar kādu, jo es neciešu skatīties vai klausīties, kad kāds ēd. Mani tas tik łoti kaitina, ka varu uzsprāgt.
Vai arī, ja kāds mājās atstāj ieslēgtu gaismu aiz sevis un tur neatrodas.
Noteikti ir saraksts ar lietām, kas mani pdara traku un citi to nesaprot 😀
Padalaties ar jūsu “pet peeves “
23.02.2021 21:20 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu gan visi viegli aizkaitināmi. 😂
Man nav tik daudz lietu, jo neredzu jēgu par to dusmoties.
-Kaitina lēni cilvēki. Ja man pasaka kaut ko izdarīt es to sāku darīt uzreiz, nevis gaidu līdz pēdējam. Vai arī tādi kuri paši ir lēnīgi
- captain obvious tipa cilvēki. Piemēram, ir tāda cilvēku daļa kas redz maizi uz galda un jautā vai tā ir ēšanai? Nē pakaļas slaucīšanai... protams, ka ēšanai, kam tad citām?
24.02.2021 06:22 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Kad fantazē - bet neuzdod tiešus jautājumus cilvēkam,
24.02.2021 04:31 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Mani kaitina, kad raksta īsziņā "Čau! Ko dari?" vai "Čau! Tu guli?"
Kad izvanda manis sakārtotās lietas mājās. Vai kad draugs pat nepameklējot prasa kur ir viņa tas un šitas... Riebjas, kad kaimiņi ejot pa kāpnēm runā pa visu kāpņu telpu un sīkais spiedz parasti. Un vēl viņi ar blīkšķi aizcērt augšā dzīvoklim durvis. Agrāk kad strādāju besīja cilvēki, kuri neatškir cenas un vārdu NO...no 1.99 tas nenozīme, ka precei tur stāvošai jābūt 1.99
24.02.2021 01:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Miaa @ 23.02.2021 23:33
Kaitina:
- cilvēki, kuri, tiklīdz rindā pie kases pavirzīsies kaut centimetru uz priekšu, darīs to pašu un no muguras berzīsies bez maz vai pret tevi. Kaitina tā elpošana pakausī un spiešanās virsū;
- cilvēki, kuri uzskata, ka ietves/veikalu ailes/veikalu plaukti utt. pieder tikai viņiem vien. Šajā kategorijā iet iekšā tie, kuri izdomā veikala vidū paklačoties ar senu paziņu un tādā veidā bloķēt visu aili, jo garām viņiem netiec, māmiņas, kuras ar saviem ratiem dragā pa ietvi tā, ka citiem, lai tiktu garām, jākāpj nost no ietves, tie, kuri minūtēm ilgi stāv pie veikala plaukta un kaut ko pēta un izvēlas, un nemaz neņem galvā, ka kāds cits izmisīgi liecās un lokās, lai tiktu pie tā produkta. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl;
- mazi bērni un vecāki, kuri uzskata, ka viņu bērns var darīt visu, kas ienāk prātā (tai skaitā ar kājām dauzīt pa cita pasažiera sēdekli sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā, gramstīties gar citu cilvēku mantām, bļaujot krist veikalā gar zemi un vāļāties citiem gar kājām utt.) un domā, ka citi bez maz vai aiz laimes plaukstiņas sitīs, skatoties uz viņu lolojumu;
- stulbi, stereoptipu un aizspriedumu pilni cilvēki, kuri paši uzskata, ka ir šausmīgi gudri un pareizi (nu, kā piemērs tipiskie komentāri pie rakstiem par gejiem. No sērijas "sitie pedini visi ir jalikvide mani berni skatas ko vini redz ka divi veci laizas" kurus šausmīgā rakstības stilā raksta čaļi, kuri savās profila bildēs stalti kā ozoli un kuri paši laikam domā, ka ir baigie veči, bet no malas izskatās pēc prastiem, truliem lauķiem ar šauru, aprobežotu skatījumu uz dzīvi);
- cilvēki, kuri domā, ka tikai viņu dzīves modelis ir vienīgais pareizais.
Vēl varētu turpināt un turpināt, jo esmu viegli nokaitināms cilvēks un mani daudz kas kaitina un uzvelk. :D Bet nosauktās lietas laikam ir tās, kuras kaitina visvairāk.

Lasu un pie viena punkta gan iesmēju, nekas personīgs, es tā arī kādreiz domāju, biju 100% vienādās domās, ka mani besī lidmašīna, ja manu krēslu spārda bērni 😅😅😅
Bet ohhh well, man pašai, tagad ir bērns un viņam bija tāds vecums, kad viņa kājas tieši grūžaspriekšējā sēdeklī, bet nolaist uz leju nevarun tur neko nevar izdarīt, jo grib vai negrib, arī bērns nevar nosēdēt 2h nekustoties, mēs visi dīdadamies lidmašīnā. Principā, es tagad uzskatu, ka pie vainas ir šaurība, plānojums utt. Goda vārds, nevienam nav ērti, ne bērnam, ne vecākam, ne citiem. 👍🏻🤣
24.02.2021 00:46 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Meitene. @ 23.02.2021 23:57
Nu tā kā es dzīvoju kojās un laikam tie gadi vairs neļauj paciest neko.
Zupas strēbšana, tējas strēbšana, runāšana drausmīg skaļā nazālā tonī pa telefonu, galda nenoslaucīšana pēc sevis, kad staigā apenēs pa istabiņu, čāpstināšana (to dara mana māsa un mamma, tas ir traki). Matu kaudzes pa zemi, pilnas izlietnes ar makaroniem. Laikam cilvēku nevīžīgums un necieņa pret otru. Cūkas īpaši meitenes nevaru ciest. Daža liekas mazgā traukus ar vienu pirkstu un grīdu mazgā ar birsti,kas nekad dzīvē nav skalota. Tizlas runas bieži nespēju klausīties ,mani tad dzen izmisumā.

Traki..Es kādreiz dzīvoju Turības kopmītnēs. Istabas biedrenes, lai gan pamainījās, bija kārtīgas. Mati mums visām tracināja, bet istabā bijām par tīrību un kārtību. Wc , dušas, virtuves cītīgi uzkopa apkopēja. Nevarēja sūdzēties. Es gan bieži negatavoju, pirku kko gatavu un sildīju mikroviļņu krāsnī.
24.02.2021 00:39 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Meitene. @ 23.02.2021 23:57
Nu tā kā es dzīvoju kojās un laikam tie gadi vairs neļauj paciest neko.
Zupas strēbšana, tējas strēbšana, runāšana drausmīg skaļā nazālā tonī pa telefonu, galda nenoslaucīšana pēc sevis, kad staigā apenēs pa istabiņu, čāpstināšana (to dara mana māsa un mamma, tas ir traki). Matu kaudzes pa zemi, pilnas izlietnes ar makaroniem. Laikam cilvēku nevīžīgums un necieņa pret otru. Cūkas īpaši meitenes nevaru ciest. Daža liekas mazgā traukus ar vienu pirkstu un grīdu mazgā ar birsti,kas nekad dzīvē nav skalota. Tizlas runas bieži nespēju klausīties ,mani tad dzen izmisumā.

Par makaroniem koju vietuvē piekrītu!! Un parasti dienas beigās tās izlietnes ir ar ēdiena paliekām, ka pretīgi kaut ko mazgāt.
Tāpat koju dušas telpās mati pa grīdu(saprotu, ka neviens speciāli nemet, izkrīt kāds dabiski va ķemmējot ies, bet tomer...), reizem tualetes papīri pienesti pa grīdu vai vienkārši tualetes podā izgāzts ēdiens un ne nolaists ūdens...
24.02.2021 00:06 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Kaitina, kad:
• atraugājas(man tad uzreiz paZūd ēstgriba)
• netīri galdi(to es par dažām kafejnīcām, ir gadījies apsēsties zolīdā kaffenīcā pie galdiņa un tur vienā stūrī ēdiena paliekas, pretīgi... nerunājot jau mar mcdonaldu vai citām ātrajām ēstuvēm, kur nemēdzu ēst uz vietas)
• cilvēki apstājas veikala ejā tā ka nevar paiet garsm, stāv ietves vidu un baksta telefonu, stāv pretī tramvaja durvīm, lai gan var tālāk apstāties, lai citi var izkāpt)
• omes kuras prasa palaist, kad trolejbusa ir brīvas vietas(ir bijis, ka es ar mantām nokrāvusies sēžu, bet krieviski runājoša tante sāk pukoties, ka jauna meitene nevar palaist, lai gan 2 solus uz priekšu bija brîvs, nerunājot vēl par citām vietām)
• bērni ar nošmulētu muti(nezinu, pretīgi :)
24.02.2021 00:03 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Nu tā kā es dzīvoju kojās un laikam tie gadi vairs neļauj paciest neko.
Zupas strēbšana, tējas strēbšana, runāšana drausmīg skaļā nazālā tonī pa telefonu, galda nenoslaucīšana pēc sevis, kad staigā apenēs pa istabiņu, čāpstināšana (to dara mana māsa un mamma, tas ir traki). Matu kaudzes pa zemi, pilnas izlietnes ar makaroniem. Laikam cilvēku nevīžīgums un necieņa pret otru. Cūkas īpaši meitenes nevaru ciest. Daža liekas mazgā traukus ar vienu pirkstu un grīdu mazgā ar birsti,kas nekad dzīvē nav skalota. Tizlas runas bieži nespēju klausīties ,mani tad dzen izmisumā.
23.02.2021 23:57 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Miaa @ 23.02.2021 23:33
Kaitina:
- cilvēki, kuri, tiklīdz rindā pie kases pavirzīsies kaut centimetru uz priekšu, darīs to pašu un no muguras berzīsies bez maz vai pret tevi. Kaitina tā elpošana pakausī un spiešanās virsū;
- cilvēki, kuri uzskata, ka ietves/veikalu ailes/veikalu plaukti utt. pieder tikai viņiem vien. Šajā kategorijā iet iekšā tie, kuri izdomā veikala vidū paklačoties ar senu paziņu un tādā veidā bloķēt visu aili, jo garām viņiem netiec, māmiņas, kuras ar saviem ratiem dragā pa ietvi tā, ka citiem, lai tiktu garām, jākāpj nost no ietves, tie, kuri minūtēm ilgi stāv pie veikala plaukta un kaut ko pēta un izvēlas, un nemaz neņem galvā, ka kāds cits izmisīgi liecās un lokās, lai tiktu pie tā produkta. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl;
- mazi bērni un vecāki, kuri uzskata, ka viņu bērns var darīt visu, kas ienāk prātā (tai skaitā ar kājām dauzīt pa cita pasažiera sēdekli sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā, gramstīties gar citu cilvēku mantām, bļaujot krist veikalā gar zemi un vāļāties citiem gar kājām utt.) un domā, ka citi bez maz vai aiz laimes plaukstiņas sitīs, skatoties uz viņu lolojumu;
- stulbi, stereoptipu un aizspriedumu pilni cilvēki, kuri paši uzskata, ka ir šausmīgi gudri un pareizi (nu, kā piemērs tipiskie komentāri pie rakstiem par gejiem. No sērijas "sitie pedini visi ir jalikvide mani berni skatas ko vini redz ka divi veci laizas" kurus šausmīgā rakstības stilā raksta čaļi, kuri savās profila bildēs stalti kā ozoli un kuri paši laikam domā, ka ir baigie veči, bet no malas izskatās pēc prastiem, truliem lauķiem ar šauru, aprobežotu skatījumu uz dzīvi);
- cilvēki, kuri domā, ka tikai viņu dzīves modelis ir vienīgais pareizais.
Vēl varētu turpināt un turpināt, jo esmu viegli nokaitināms cilvēks un mani daudz kas kaitina un uzvelk. :D Bet nosauktās lietas laikam ir tās, kuras kaitina visvairāk.

Piekrītu, par cilvēku attieksmi veikalos, uz ietvēm un bērnu visatļautību. Es nekad neesmu skaļi aizrādījusi.., bet nodomāju, nu kā var būt tik neiecietīgi, nepieklājīgi.
23.02.2021 23:49 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Kaitina:
- runāšana ar pilnu muti ēdot.
- skaļa košļenes košļāšana . To var darīt ar muti ciet. Vismaz mani tā bērnībā mācija. Runājot, vienkārši izņem košļeni vai vienkārši tobrīd nekošļā.
- skaļa zupas/dzēriena strebšana.
- sarunas laikā uzlikta viena austiņa. Tāpat, sabiedriskā vietā skaļa mūzika ar personīgo tumbu vai telefonā.
- skaļa čipšu graušana.
- rupji lamu vārdi. Ne es , ne manā ģimenē, tā nerunā.
- ja redzu, ka sabiedriskā wc, dāmas nemazgā rokas. Par vīriešiem labāk nerunāsim 😁 viņiem ar to klibo.Es nesaku, ka visiem, bet tā ir realitāte.
- vīrieši, puiši, kas ejot pa ielu spļaudas un šņauc degunu
turpat uz ielas (bez salvetes) . Ejot, vienmēr jāskatās, ka neiekāp..🙈
23.02.2021 23:40 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Kaitina:
- cilvēki, kuri, tiklīdz rindā pie kases pavirzīsies kaut centimetru uz priekšu, darīs to pašu un no muguras berzīsies bez maz vai pret tevi. Kaitina tā elpošana pakausī un spiešanās virsū;
- cilvēki, kuri uzskata, ka ietves/veikalu ailes/veikalu plaukti utt. pieder tikai viņiem vien. Šajā kategorijā iet iekšā tie, kuri izdomā veikala vidū paklačoties ar senu paziņu un tādā veidā bloķēt visu aili, jo garām viņiem netiec, māmiņas, kuras ar saviem ratiem dragā pa ietvi tā, ka citiem, lai tiktu garām, jākāpj nost no ietves, tie, kuri minūtēm ilgi stāv pie veikala plaukta un kaut ko pēta un izvēlas, un nemaz neņem galvā, ka kāds cits izmisīgi liecās un lokās, lai tiktu pie tā produkta. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl;
- mazi bērni un vecāki, kuri uzskata, ka viņu bērns var darīt visu, kas ienāk prātā (tai skaitā ar kājām dauzīt pa cita pasažiera sēdekli sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā, gramstīties gar citu cilvēku mantām, bļaujot krist veikalā gar zemi un vāļāties citiem gar kājām utt.) un domā, ka citi bez maz vai aiz laimes plaukstiņas sitīs, skatoties uz viņu lolojumu;
- stulbi, stereoptipu un aizspriedumu pilni cilvēki, kuri paši uzskata, ka ir šausmīgi gudri un pareizi (nu, kā piemērs tipiskie komentāri pie rakstiem par gejiem. No sērijas "sitie pedini visi ir jalikvide mani berni skatas ko vini redz ka divi veci laizas" kurus šausmīgā rakstības stilā raksta čaļi, kuri savās profila bildēs stalti kā ozoli un kuri paši laikam domā, ka ir baigie veči, bet no malas izskatās pēc prastiem, truliem lauķiem ar šauru, aprobežotu skatījumu uz dzīvi);
- cilvēki, kuri domā, ka tikai viņu dzīves modelis ir vienīgais pareizais.
Vēl varētu turpināt un turpināt, jo esmu viegli nokaitināms cilvēks un mani daudz kas kaitina un uzvelk. :D Bet nosauktās lietas laikam ir tās, kuras kaitina visvairāk.
23.02.2021 23:33 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Kaitina -
• Latvijā samērā maz domā par vides pieejamību cilvēkiem ar funkcionāliem / redzes / dzirdes traucējumiem.
•kad cilvēki nesprādzējas mašīnā (pie stūres sēžot, kā arī aizmugurē esot). Vienmēr dabonu jautājumu priekškam jāsprādzējas?
• cilvēki, kuri smēķē pie gājēju pārējas. Ļoti nepatīk tādi cilvēki, kuri pamani, ka man nepatīk un es aizeju gabalu prom no smēķētāja, bet viņš speciāli nāk man līdzi un nostājas man blakus..
• situācijas, kad cilvēki, kuri uz vieglu jautājumu nevar kko izlemt, un beigās, pēc kāda laika pasaka - ahh... man vienalga... nezinu...
• lieto telefonu pie stūres
• kad atstāj leduskapī vienu pilīti ar pienu, un to neizlej kafijai un neizmeta miskastē
• kad ļoti daudzi nešķiro atkritumus (ieskaitot kompostu)
• kad es esmu priecīga (es to izrādu uz āru), bet cilvēki uz mani skatās šķībi kā kkāda dīvainā es būtu.
23.02.2021 23:25 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Kaitina, kad vilcienā kāds apsēžas tieši pretī tev ( pie loga), kaut gan var apsēsties blakus vai nedaudz atstatus, vietas taču pilns. Nesaprotu šo nekādā veidā un ļoti tracina.
Vienmēr tad demonstratīvi pieceļos un apsēžos tā, lai nav pretī.
Tad vēl ciest nevaru, ka kāds stāv piemēram autobusā pretī un lūr tev virsū. Vienmēr uztaisu tad dusmīgu seju.
23.02.2021 23:12 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
Neciešu, kad redzu svešus bērnus ar netīrām mutēm vai arī, kad bērniem punkains deguns 🤢🤢🤢
23.02.2021 22:45 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
Man vēl tracina kad:
1) Kāds runā, skatoties filmas
2) Kad es draugam jautāju vai vińš arī grib ēst, pasaka nē un pēctam bāžas man virsū vai varu iedot no sava škīvja
3) Raudoši bērni publiskās vietās
4) Riebjas super entuziastiski cilvēki vai pārlieku optimistiski
23.02.2021 22:43 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
- kaitina, ka kāds mājās paņem lietus bet nenoliek atpakaļ vietā.
- kaitina sveši pensionāri (tajās reizēs, kad ir ar viņiem saistība, tad viens nedzird, tad otrs pārprot, tad sauc tevi - ak meitiņ, liekas, kas es jums par meitiņu.)
-kaitina, ka apēd no pārtikas kaut ko un nepasaka, ka tas ir beidzies. Un pēc tam ir tā sasodītā situācija vai brokastīs vai kur- ka nav vajadzīgās sastāvdaļas.
-kaitina, ka pensionāri vai citi cilvēki klakšķina muti (taisa interesantas skaņas) vai arī, ka sūkā skaļi ledenes, brrr.
- kaitina, ka sveši cilvēki bāžas virsū veikalā vai kur, vietas daudz, bet nē, jāelpo pakausī (arī tagadējā situācijā ir pa kādam indivīdam.)
- kaitina, ka kaut ko sāk teikt, bet nepasaka līdz galam.
- jebkas, kas ir nospeķots, galds, telefons utt.
Gan jau ir vēl daudz kas kaitina, tikai tagad nenāk prātā.
23.02.2021 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 520
Reģ: 05.01.2013
Ā! Un vēl kaitina mazi bērni.
23.02.2021 22:24 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Kaitina, ka atslēgu durvīs pagriež vienu reizi, nevis divas.
Kaitina indieši ar šausmīgu angļu valodas akcentu. Nesaprotu, uzņēmumi savā starpā sacenšas tajā, kurš pieņems darbā visnesaprotamāko indieti?
Kaitina cilvēki, kas komentāros piekasās pie nejaušām pareizrakstības kļūdām.
23.02.2021 22:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Man kaitina ja kāds ēd, vienkārši ēd, nevajag pat čapstināt, atliek tikai ēst. 😅 ok ja mans vīrieti ēd, viss ok, ja citi, tad kaitina. Nezinu kādēļ. 😅
Uuunn...es nevaru izturet cūkas, netīrīgus cilvekus.
23.02.2021 22:23 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Kaitina, ka cilvēki raksta neievērojot nekādu gramatiku, pareizrakstību utt. Tad man jāsēž un pus stundu jāloba doma ārā no katra teikuma. Dažreiz vispār nevar saprast, kur teikums sākas, kur beidzas, vai tas ir apgalvojums vai jautājums utt. Gribas aiziet pie tā cilvēka un brutāli iecirst pļauku :D
23.02.2021 22:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits