Veikalu atvēršana

 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Kāds ir jūsu viedoklis? Vai ar 1.martu vajadzētu atvērt visus veikalus, kuri līdz šim ir bijuši ciet? 🛍
23.02.2021 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Minelūše @ 23.02.2021 17:11

Nu, un ko darīt tiem, kuri ikdienā iepirkās lietotu preču veikalos un nevar atļauties nopirkt piemēram apģērbu par tādu cenu kā internetveikalos? Ko darīt cilvēkiem gados, no kuriem daļa vispār ar datoru neprot apieties, kur nu vēl kaut ko pasūtīt?

Par cilvēkiem gados es piekrītu, bet ņemot vērā to, cik taupīgi tie cilvēki dzīvo, domāju, ka viņiem nevajag katru sezonu jaunas drēbes. + ja ir kas nepieciešams un ir bērni/mazbērni, gan jau viņi var palīdzēt ar iepirkumiem internetā.
23.02.2021 19:45 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
blacke, paņem diegu, adatu un sašuj taču. Nav jau nekur jāiet, kur tad tās jaunās apakšbikses liksi? 🙂😁
23.02.2021 19:42 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Meitene, kura komentēja par kilomax... es esmu pirkusi šo to tur (klātienē) un arī lētajās dienās atradusi labas lietas. BET. Tur jau tā lieta, ka tie, kuri nevar atļauties sev nopirkt jaunu apğērbu iet uz HUMANU, kur vari nopirkt maiciņu par 50 centiem nevis kilomaxu, kur par maiciņu samaksāsi 5 eiro. Manuprāt, kilomax ir pats dārgākais humpalu veikals. Protams, lietas tur arī labas, bet bieži maksā aptuveni tikpat, cik izpārdošanās jaunas. Par veikaliem domāju, ka vajag atvērt, jo tad cilvēku plūsmas izlīdzināsies. Daži iet uz veikalu pēc pannas, daži pēc zeķēm un daži pēc vēl kaut kā, bet tagad visi iet uz rimčikiem un maximām. Ja viss būtu vaļā, manuprāt, tās plūsmas mazliet izlīdzinātos. Nu ir noguruši cilvēki, kurjeri ir pārslogoti. Dažs visu ziemu, arī lielajos mīnusos staigāja pavasara pufaiciņā un kamēr sagaidīja savu ziemas jaku, ziema beidzās. 😁 Un nesakiet, ka "ziema nav pirmo gadu".. bērni un pusaudži aug kā sēnes pēc lietus un ej nopērc viņiem pareizu izmēru internetā, ja brīžiem viņš no drēbēm izaug 3 mēnešu laikā. (Man zināmajā gadījumā tas bija pusaudzis, bērnus droši vien neviens nevestu -20 grādos plānā pufaiciņā ārā.) Es esmu pret to, ka cilvēki iet uz veikalu ar bērniem, ja vien ir tāda iespēja, bet man reizēm sanāk iet uz veikalu 4 reizes nedēļā tikai tāda iemesla dēļ, ka mašīnas man nav, draugam ir darba mašīna, tāpēc viņējā nav te pilsētā, bet es vienā reizē no veikala nevaru atstiept 5 l ūdens bačoku (tas man tikai 2 dienām, daudz dzeru) un vēl produktus visai nedēļai. Nu nevaru! Kad it kā vēl varējām iet pēc pārtikas kopā, tiešām sanāca piepirkt daudz produktu un veikalu apmeklēt sestdienā un trešdienā. Un mēs arī tad gājām uz tuvējo mazo veikaliņu nevis speciāli kaut kur braucām. A vīriešus vienus uz veikalu laist nav jēgas arī ar sarakstu... par to esmu pārliecinājusies trīškārši 😁 piemēram... Ķīnas kāposta vietā nopērk ledus salātu, mazsālīta laša vietā kūpinātu, maltas kafijas vietā nopērk šķīstošo, bet pienu paņem tādu, kuram termiņš pēc 2 dienām cauri.. un tie vēl tikai ziediņi. 😁 Un esmu pārliecināta, ka vairums sieviešu, kuras stāv rindās tās rindas veido 4 reizes nedēļā tāpat kā es, jo nevar tik daudz iznest no veikala. 😁 Zinu dažas personīgi 🙂
23.02.2021 19:37 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tām kuras internetā neko nopirkt nevar-vai jums visas drēbes jau birst pa vīlēm ārā? Vienīgā lieta ko es nevaru nopirkt internetā ir krūšturis.

Reāli, jā, man vajag apakšbiksītes tieši šīs problēmas pēc, bet es nevaru nopirkt, jo nezinu vai derēs, pat noņemot mērus ir bijis,ka neder. :D
23.02.2021 18:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu tas ir ļoti labi, ka tev acīmredzot ir standartaugums un viss nopirktais der.

Lol. Standarta augums.... topiņiem 40/42, biksēm vispār nesaprotams izmērs kurpes 39/40. Vienkārši man tagad nedeg tieši kad ir ierobežojumi pirkt kaut ko. Bikses nekrīt no pakaļas nost, krekliņu varu kaut vai pašu lētāko baltu pasūtīt. Nav kur iet tātad kur tās drēbes likt?
Protams, cilvēkiem patīk pasūdzēties un būt special snowflake.
23.02.2021 18:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Vienīgā lieta ko es nevaru nopirkt internetā ir krūšturis.

Nu tas ir ļoti labi, ka tev acīmredzot ir standartaugums un viss nopirktais der. Man ir bijuši daudz un daudz gadījumi, kad internetā pasūtītā drēbe nav derējusi, jo man nav konkrēta izmēra. Vienam džemperim M, citam L. Vieniem apaviem 39. izmērs, citiem 40. Tāpēc man vienmēr viss jāmēra, jo nevaru būt droša, kādu izmēru man vajag.
Protams, var jau čakarēties ar sūtīšanu atpakaļ un mainīšanu un tamlīdzīgi, bet kam gan ir vēlēšanās ar to noņemties. Gribas nopirkt vienreiz un punkts.
23.02.2021 17:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tām kuras internetā neko nopirkt nevar-vai jums visas drēbes jau birst pa vīlēm ārā? Vienīgā lieta ko es nevaru nopirkt internetā ir krūšturis.
Tagad ir arī kumpalu veikali internetā. Tas pats kilomax, ir iespēja pasūtīt internetā.
Jā pensionāri okey nemāk izmantot internetu, bet viņi arī drēbes un citas preces pērk dauuuudz reizes retāk.
23.02.2021 17:47 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Uzskatu, ka viennozīmīgi ir viss jāver vaļā. Tās rindas pie veikaliem arī ir absurds. Reāli apnicis tas viss. Lai es ieietu nopirkt vienu lietu veikalā, man ir jāstāv 20 cilvēku garā rindā vai otrs variants jāmaksā par piegādi un vēl 3 dienas tā lieta jāgaida. 🙄
23.02.2021 17:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nikola. @ 23.02.2021 17:13

Un kas liedza noteikt veikalus apmeklēt tikai ejot vienam pieaugušajam? Tad nebūtu ģimeņu vazāšanās.
Es nemāku nopirkt preci neredzot, ne man pacietība ņeties ar atpakaļsūtīšanu un nav garantijas, ka tāda vispār iespējama.

Es arī nemāku iepirkties internetā, man vajag dzīvē redzēt un ja tas ir apģērbs tad saprast kā izskatās vai maz piestāv un kāds izmērs man derēs, jo ne visur S izmērs būs vienāds piemēram.
23.02.2021 17:28 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Pilnīgi vienalga. Jau gadiem kāju neesmu spērusi apģērbu veikalos. Visu pērku internetā, jo nevaru ciest vazāties pa apģērbu veikaliem.
23.02.2021 17:25 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Jā, problēmas varētu būt tieši pensionāriem kuriem tiešām to drēbi vajag nopirkt , bet internetu, diemžēl, lietot nemāk.
Es arī vēlētos pa humpalām pastaigāt, atļauties varu arī brendu apģērbu, bet nu ziniet, tajos second Hand veikalos citreiz tādas pērles var paķert. 🤩
23.02.2021 17:14 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Atverot veikalus, atkal visi sāks iet šopingot ar savām ģimenēm, draudzenēm.

Un kas liedza noteikt veikalus apmeklēt tikai ejot vienam pieaugušajam? Tad nebūtu ģimeņu vazāšanās.
Manuprāt, tieši internetā var nopirkt visu un dažkārt pat vairāk nekā veikalā.
Es nemāku nopirkt preci neredzot, ne man pacietība ņeties ar atpakaļsūtīšanu un nav garantijas, ka tāda vispār iespējama.
23.02.2021 17:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
PureGold @ 23.02.2021 17:01

Šim es tik tiešām piekrītu! Zinot latviešu mentalitāti, pirmajā nedēļā, kad atvērs veikalu, būs tāds trakums! Uz vasaru jau būs trešais Covid vilnis. ?
Kā arī, es nesaprotu tos cilvēkus, kas viscaur komentāros brēc, ka internetā neko nevar nopirkt. Manuprāt, tieši internetā var nopirkt visu un dažkārt pat vairāk nekā veikalā.

Nu, un ko darīt tiem, kuri ikdienā iepirkās lietotu preču veikalos un nevar atļauties nopirkt piemēram apģērbu par tādu cenu kā internetveikalos? Ko darīt cilvēkiem gados, no kuriem daļa vispār ar datoru neprot apieties, kur nu vēl kaut ko pasūtīt?
23.02.2021 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Redrose @ 23.02.2021 16:05
Atverot veikalus, atkal visi sāks iet šopingot ar savām ģimenēm, draudzenēm. Visi iepirkšanās centri būs parpildîti, kā jau vienmēr, bet man kaut kā tā pat vienalga, nedzīvoju Lv. ?

Šim es tik tiešām piekrītu! Zinot latviešu mentalitāti, pirmajā nedēļā, kad atvērs veikalu, būs tāds trakums! Uz vasaru jau būs trešais Covid vilnis. 😀
Kā arī, es nesaprotu tos cilvēkus, kas viscaur komentāros brēc, ka internetā neko nevar nopirkt. Manuprāt, tieši internetā var nopirkt visu un dažkārt pat vairāk nekā veikalā.
23.02.2021 17:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Paņemsim Apkropoli. Tur neviens nekontrolē cik cilvēki ienāk un cik iziet. Maximā bija sajūta, ka grozu un ratu skaits ir pārāk liels, jo cilvēki drūzmējas.
Būtu jāļauj strādat, bet tad patiešām kontrolēt cilvēku skaitu.
Origo arī pirmo nedēļu neviens nekontrolēja cik daudz cilvēku ienāk tajā korpusā kur rimi. Otrajā nedēļā jau apsardze bija un lika gaidīt.
Kā arī cilvēki kā aptrakuši. Ka tik kaut kur naudu iztērēt. 3 mēnešus nav pirkuši jaunas lupatas un tik nagi niez. Patērētāju atkarība. Bet tai pat laikā sūdzas, ka algas mazas un ka pabalsti nav gana lieli. Nu tik varēs tērēt savu 500 eiro bērnu naudu :D
23.02.2021 16:48 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Šobrīd ekonomiskās un cita veida sekas, manuprāt, ir prioritārākas par vīrusa ierobežošanu. Jāizvēlas mazākais ļaunums.
Līdz ar to - uzskatu, ka vajag pamazām vērt visu vaļā.
23.02.2021 16:23 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Atverot veikalus, atkal visi sāks iet šopingot ar savām ģimenēm, draudzenēm. Visi iepirkšanās centri būs parpildîti, kā jau vienmēr, bet man kaut kā tā pat vienalga, nedzīvoju Lv. 🤭
23.02.2021 16:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Pievienojos pēdējiem četriem komentāriem.
23.02.2021 15:52 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Jā, tas ir vienkārši absurds. Kur bija problēma agrāk uztaisīt pircēju limitu. Debīlisms.
23.02.2021 15:51 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es nezinu nevienu veikalu, izņemot pārtikas, kurš būtu pārpildīts. Vēl līdz šim neesmu sapratusi to uzēšanos tieši uz veikaliem, kur risks minimāls, bet, kur vajadzīgi ierobežojumi, to neredz.
23.02.2021 15:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits