Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jūsu mazie būtu ieinteresēti?

 
Reitings 4
Reģ: 23.02.2021
Sveikas. Šobrīd vēlos uzsākt savu mazo biznesu veidojot aktivitāšu grāmatas (angliski quiet book), bet paziņu lokā jau bērni izauguši un nav kam jautāt viedokli, vai šāda veida grāmatiņas šobrīd ir aktuālas mazajiem. Vai varat padalīties ar savu pieredzi?
23.02.2021 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Manām draudzenēm, kurām ir bērni, ir šādas grāmatas. Vienai ir ļoti forša, jo tāda apjomīgāka un tur ir ko darīt dažādos vecumos. Sākot ar pirkstiņu darbības attīstību, tādas vienkāršas lietas, līdz pat krāsu, formu atpazīšanai un kurpju šņores siešanai. Ļoti priecājas par to grāmatu. Uzdāvināja laikam uz 1 gadiņa jubileju, bērnam tagad ir 3 un joprojām ir ko tur darīt un apgūt. Tāpēc domāju viss slēpjas tajā cik pārdomāta un vērtīga tā ir.
23.02.2021 15:16 |
 
Reitings 27224
Reģ: 11.02.2015
Savam puikam (līdz 2gadu vecuma posmā) ievēroju, ka patiktu grāmatiņā pielipināt filca dzīvnieciņus ar to saucamo ļipučku. Un tad kopīgi veidojam pasaku, ka šeit zirgs ēd ābolu, šeit traktors ar zemi. Nomainām figūriņu - tagad pa vagām urķējas ruksis utt.
Veramas šņorītes - nop,. Nevienā brīdī nav bijušas aktuālas. Ja nu vēl kādi atverami lodziņi, kur apakšā kaut kas slēpjas - to jā.
Ideju tai grāmatiņai redzēju sinjij traktor, kā pasaku grāmatu viņu rāda un stāsta. Pašai slinkums meklēt :D youtube vari pameklēt.
Dārgāk par 20€ tādu prieku nepirktu.
Nevajag pārāk daudz un sarežģīti tādā grāmatiņā sabāzt - lai arī pašizmaksa nav pārāk liela. Jo bērniem tiešām intereses ātri mainās. Bet uz to īso brīdi vai kā dāvaniņu citam bērnam, manis aprakstīto ideju pirktu, jā.
23.02.2021 14:40 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Atceros kā šuvu savu pirmo grāmatu. Parasto, 7. sējumu. Šitās ir vēl sarežģītākas. Bet ja patīk tad jau var darīt, tikai jārēķinās ka tas būs drīzāk hobijs nevis nopietns bizness. Jo nu vajadzīgas īsu brīdi, ne visiem bērniem interesē un tirgū jau ir piedāvājums. Konkurence būs īpaši ja kāds piedāvā lētak. Materiāls arī nav diži lēts, darbs ir smalks, prasa precizitāti un kvalitāti lai grāmata neizjuktu pēc pirmās lietošanas.
23.02.2021 12:16 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Protams skaisti, bet kādam patīk, kādam nē.
23.02.2021 11:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Lai izdodas! :)
23.02.2021 11:31 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.02.2021
blacke @ 23.02.2021 11:02
Ja tas patīk un sanāk tad tik uz priekšu un taisi! Vienmēr būs lietas,kas konkrētam vecumam paredzētas un sanāk tikai uz īsu periodu, bet cilvēki tāpat pērk. Galvenais, lai piesaista uzmanību un ir pirkšanas vērtas. Es gan neesmu eksperts, bet man pat liekas ļoti labas tās, ko ieliku linkā, ir sanācis arī dzīvē tādu rokās turēt un likās laba, cena gan liekas augsta priekš tādas grāmatiņas. Bet ja šīs ir cenā no 25-65eur un tavuprāt ir zem katras kritikas, tad man rodas jautajums cik tu gribētu par savām grāmatiņam?

Par cenu šobrīd pateikt nevaru, jo iespējams tikai materiālus (pašizmaksu) aprēķināt, bet noteikt cena nebūtu augstāka par jau pieejamo grāmatu cenām (piemēram, tie paši 30€), tikai par šo cenu, kvalitāte būtu labāka
23.02.2021 11:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Runajot par vecumu - sākot no 1 gadiņa, kad grāmata ir tikai tāda izklaide ar pieliekamiem un noņemamiem dzīvnieciņiem un cita veida formām. Kā arī nedaudz vecākiem, kad jau attīstās pirkstu veiklība un ir iespejams, piemēram, izvērt caur cilpiņu striķi

Tieši arī viengadniekiem jau var likt piemēram pērlītes vai bumbiņas, ko uz striķīša vērt, jo smalko pirkstu motoriku ir jāsāk trennēt pēc iespējas ātrak, nevis jāgaida, kad pirkstiņi paši attīstīsies.
23.02.2021 11:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ja tas patīk un sanāk tad tik uz priekšu un taisi! Vienmēr būs lietas,kas konkrētam vecumam paredzētas un sanāk tikai uz īsu periodu, bet cilvēki tāpat pērk. Galvenais, lai piesaista uzmanību un ir pirkšanas vērtas. Es gan neesmu eksperts, bet man pat liekas ļoti labas tās, ko ieliku linkā, ir sanācis arī dzīvē tādu rokās turēt un likās laba, cena gan liekas augsta priekš tādas grāmatiņas. Bet ja šīs ir cenā no 25-65eur un tavuprāt ir zem katras kritikas, tad man rodas jautajums cik tu gribētu par savām grāmatiņam?
23.02.2021 11:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.02.2021
Protams, esmu redzējusi dažādus piedāvājumus no latviešu un ārzemju darinātājiem, bet mani tie galīgi neuzrunā kvalitātes dēļ.
Šeit pat linkā ieliktās grāmatiņas kvalitāte man liekas zem katras kritikas, bet protams, kvalitatīvāka prece uzreiz maksā dārgāk
23.02.2021 10:51 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.02.2021
blacke @ 23.02.2021 10:22

https://meeko-kid.lv/bernu-rotallietas/taktil-aktivitasu-gramata.
Ieraksti googlē filca aktivitāšu grāmata un būs pāris piemēri.
No tādām aptaujām nav diži lielas jēgas, es ikdienā strādāju ar bērniem jau gadiem un kā jau arī rakstīji pati tad,kas interesēs vienu - neinteresēs citu. Ir trīsgadnieki,kas mīl puzles un ir trīsgadnieki,kas uz puzli skatās šķībi. (puzles ar 2-3gb) Katrs ir citādāks un mūsdienās tomēr arī pa lielam viss,ko var, jau ir uztaisīts un tiek tirgots.

Paldies par atbildi!
Runajot par vecumu - sākot no 1 gadiņa, kad grāmata ir tikai tāda izklaide ar pieliekamiem un noņemamiem dzīvnieciņiem un cita veida formām. Kā arī nedaudz vecākiem, kad jau attīstās pirkstu veiklība un ir iespejams, piemēram, izvērt caur cilpiņu striķi
23.02.2021 10:49 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Paši pārdevēji šādi novērtē savu darbu , saprotams, darbs ieguldīts, pelnīt gribās, kāds jau arī nopērk, bet bērns ļoti ātri aug, tas tiešām ir īss mirklis kad šāda grāmata piesaista uzmanību.
23.02.2021 10:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
MaijaGardi @ 23.02.2021 10:22
Ļoti īsu mirkli bija interese par šāda tipa grāmatu, iegādājos IKEA, esmu redzējusi, ka handmade variantus tirgo par 20-30 un pat 40 eiro, piedodiet, skaisti bet nav tā vērts.

un pat 65eur..
23.02.2021 10:23 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ļoti īsu mirkli bija interese par šāda tipa grāmatu, iegādājos IKEA, esmu redzējusi, ka handmade variantus tirgo par 20-30 un pat 40 eiro, piedodiet, skaisti bet nav tā vērts.
23.02.2021 10:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
blacke @ 23.02.2021 09:49
Šādas līdzīgas var atrast jau pārdošanā, ir aktuālas, cilvēki pērk.

https://meeko-kid.lv/bernu-rotallietas/taktil-aktivitasu-gramata.
Ieraksti googlē filca aktivitāšu grāmata un būs pāris piemēri.
Es Tavā vietā izpētītu gatavos produktus, kurus darinājuši citi, un tad uztaisītu aptauju (tās bezmaksas), lai noskaidrotu, kādos vecumos kādas aktivitātes, materiāli mazajiem ir interesējuši ar opciju pierakstīt ieteikumus.

No tādām aptaujām nav diži lielas jēgas, es ikdienā strādāju ar bērniem jau gadiem un kā jau arī rakstīji pati tad,kas interesēs vienu - neinteresēs citu. Ir trīsgadnieki,kas mīl puzles un ir trīsgadnieki,kas uz puzli skatās šķībi. (puzles ar 2-3gb) Katrs ir citādāks un mūsdienās tomēr arī pa lielam viss,ko var, jau ir uztaisīts un tiek tirgots.
23.02.2021 10:22 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Aktivitāšu grāmatas ir aktuālas, bet kādas tieši taisīsi?
Man aug 2 bērni un arī esmu šuvusi dažādas mantas. Jāsaka, ka biju šokā, kad redzēju, ka manta, par kuru bija sajūsmā vecākais bērns, absolūti neuzrunā jaunāko (tas pats vecums). Bērni ir ļoti dažādi.
Vēl jāskatās, uz kādu vecumu mērķē?
Es Tavā vietā izpētītu gatavos produktus, kurus darinājuši citi, un tad uztaisītu aptauju (tās bezmaksas), lai noskaidrotu, kādos vecumos kādas aktivitātes, materiāli mazajiem ir interesējuši ar opciju pierakstīt ieteikumus.
23.02.2021 10:17 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Šādas līdzīgas var atrast jau pārdošanā, ir aktuālas, cilvēki pērk.
23.02.2021 09:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits