Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid pozitīvs

 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
Sveikas, meitenes!
Aizvakar atnāca covid pozitīvas analīzes. Varbūt kāda ar šo sērgu arī ir saskārusies? 😁 Kādi Jums simptomi izpaudās? Cik ātri izveseļojāties? Būšu ļoti pateicīga, ja kāda padalīsies ar savu pieredzi.
22.02.2021 20:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.02.2021
Sveiki! 😊
Jau kādu mēnesi cīnos ar to neganto vīrusu. Garša un smarža pazuda pēc kādas nedēļas, kad sāku slimot, un vēl nav atgriezusies. Ar laiku pierod pie tā, bet sākumā ir ļoti nepatīkami. Pirmais simptoms pēc kā sapratu, ka kaut kas nav kārtībā bija tas, ka nāsis tādas sāpīgas iekšā, viss pēc deguma smird, es lāga pat izskaidrot nemāku. 😁 Tā deguma smaka ar bija pazudusi uz 2-3 ned, bet atkal ir atgriezusies. Pašā sākumā bija arī, protams, bezspēks, temperatūra, galvassāpes, kaklasāpes. Zāles īsti nedzēru, nejutu vajadzīgu, dzēru ļoti daudz tēju ar medu. Vairākus litrus dienā. Uz wc vajag paskraidīt, bet vismaz pārgāja lielāko daļu simptomu, un paliku tikai bez garšas un smaržas. Brīžiem šķiet, ka atkal sāku just, bet tas ir uz sekundi. Smadzenes spēlē spēles.
Novēlu atveseļoties, kā arī dzer daudz šķidrumu! 😊
23.02.2021 14:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
user90586, ārsta slēdziens, ka izslimots Covid, bija tad, kad tests uzrādīja negatīvu vai tad, kad pazuda simptomi?
23.02.2021 12:20 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Maijerre @ 22.02.2021 22:31

Jā, paldies! Man ģimenes ārsts arī ieteica D vitamīnam palielināt devu, par cinku gan nebiju dzirdējusi.
vajag un var lietot vēl daudzko, lai tas D vitamins absorbējas.
Magnijs un k2 vitamīns arī būs noderīgi.
23.02.2021 03:01 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Tā, kā mums mamma pirmā pasteidzās ar covid simtomiem un nodeva testu, kas uzrādiha pozitīvu mēs automātiski bijām karantīnā 2 nedēļas līdz viņa izveseļojas, un vēl +noteikt@s dienas kas jāsēž pēctam. 2 bedēļas ir rinķī un palikušas vēl 10dienas. Kopā 3 ar pus nedēļas karantīnā. Un karantīnu drīkst atcelt tikai ģimenes ārsts kur pēctam tev viņa/š tev dos slēdzienu, ka esi izslimojis covid-19. Tā lūk :)
22.02.2021 23:59 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Hei!
Es vēl sēžu karantīnā :)
Man izpaudās pēkšņi,
1.Sāka spiest deniņos
2.pārgāja uz galvas sāpēm
3.nākamajā dienā sākās briesmīgs klepus kas joprojām ir palicis un nav pārgājis. (2nedēļas)
4.tad pacēlās temperatūra un bij tikai 2dienas un neliela..
5.parādijās iesnas 3šajā dienā un bij kādas 3dienas kad cēlos nakts vidū, no tā, ka ir grūti elpot un ir klepus.
6.liels nogurums, pazudusi ēstgriba,vājums.
7.pazuda iesnas un temperatūra un palika nogurums un sāpoši muskuļi un klepus.
8. Tikai 7tajā dienā pakāpeniski pazuda garša un oža. 2dienas vejuru ne saodu. (ļoti ļoti dīvaina sajūta). Bet oža un garša pēc 2dien ām atgriezās pakāpeniski un ir tikpat intensīva kā pirms tam.
9.atgriezās arī enerģija pēdējās 2 dienas.
Covid vairs nav, bet klepus vēl ir palicis un ir grūti viņu pašlaik izārstēt.
10.covid man bij vieglā veidā.
Ģimenē vienīgā kurai pazuda garša un oža,katram no ģimenes covid izpaudās pilnīgi savādāk. Bet visiem kā viens-klepus, temperatūra, nogurums. Atveseļošanās periods vīriešiem bij ātrāks(mūsu ģimenē).
22.02.2021 23:52 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
.Putns. @ 22.02.2021 21:59
Man slimibas gaita bija lēna. Vienu dienu likas, ka rīt nu būs puņķi, temperatūra, šķaudīšana, bet pienāca rītdiena un nekas, bet liekas, ka rīt nu būs, bet nekas vairāk par mazliet tekošu degunu nav un mazliet iekaisis kakls. 4 dienā nenormālas galvassāpes un tad jau viss sapratu, ka tas nebeigsies labi. Sāku okšķerēt internetu ko varētu darīt.
5 dienā atradu, ka jālieto D vitamīns 3x-5x lielākās devās nekā ikdienā un vēl cinks. Tad nu to ar izdarīju. 3 dienās izbeidzās viss. Tik nāsis palika iekaisušas. Tas jau bija gadu atpakaļ.
Secinājums tāds, ka tā slimība var būt neganta, ja nereaģē pareizi. Ar ibumetīnu, fervex un coldrex, ķiplokiem tur nav ko darīt.

Jā, paldies! Man ģimenes ārsts arī ieteica D vitamīnam palielināt devu, par cinku gan nebiju dzirdējusi.
22.02.2021 22:31 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
Miaa @ 22.02.2021 21:56
Veicu testu, jo ģimenes loceklim atklāja Covid. Ja ne pozitīvs tests, vispār nezinātu, ka esmu saslimusi. Temperatūra tikai vienu dienu uzkāpa līdz 37,7, visu pārējo laiku bija 37,3 (jāpiebilst, ka tā ir mana ierastā temperatūra, kāda man ir arī tad, kad esmu pilnīgi vesela). Klepus nebija, elpas trūkums nebija, arī nogurums ne, tikai galva mazliet dulla. Jā, pilnībā pazuda oža un garša, kas atgriezās pēc 5-6 dienām. Tas arī viss. Varbūt palaimējās izslimot tik viegli, jo nebiju slimojusi jau vairākus gadus un imūnsistēma ir spēcīga, tāpēc Covid izslimoju kā parastu saaukstēšanos. Pat nezinu cik ilgi slimoju, jo nu simptomi, ja neskaita ožas un garšas neesamību, principā nebija nekādi, kā arī temperatūra bija normāla, taču mājās nosēdēju 2 nedēļas, to laiku izmantojot lai mājās veiktu ģenerāltīrīšanu un noskatītos visus seriālus, kurus jau kādu laiku biju gribējusi noskatīties. :D
Lai veiksmīga izveseļošanās! :)

Ja jau Jums bija vieglā formā, kā tad ģimenes ārsts nosaka, kuros gadījumos jāsēž 10 dienas vai 14 dienas mājās? 🧐
Mīļš paldies! Cerams man arī būs vieglā formā!
22.02.2021 22:23 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Man slimibas gaita bija lēna. Vienu dienu likas, ka rīt nu būs puņķi, temperatūra, šķaudīšana, bet pienāca rītdiena un nekas, bet liekas, ka rīt nu būs, bet nekas vairāk par mazliet tekošu degunu nav un mazliet iekaisis kakls. 4 dienā nenormālas galvassāpes un tad jau viss sapratu, ka tas nebeigsies labi. Sāku okšķerēt internetu ko varētu darīt.
5 dienā atradu, ka jālieto D vitamīns 3x-5x lielākās devās nekā ikdienā un vēl cinks. Tad nu to ar izdarīju. 3 dienās izbeidzās viss. Tik nāsis palika iekaisušas. Tas jau bija gadu atpakaļ.
Secinājums tāds, ka tā slimība var būt neganta, ja nereaģē pareizi. Ar ibumetīnu, fervex un coldrex, ķiplokiem tur nav ko darīt.
22.02.2021 21:59 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Veicu testu, jo ģimenes loceklim atklāja Covid. Ja ne pozitīvs tests, vispār nezinātu, ka esmu saslimusi. Temperatūra tikai vienu dienu uzkāpa līdz 37,7, visu pārējo laiku bija 37,3 (jāpiebilst, ka tā ir mana ierastā temperatūra, kāda man ir arī tad, kad esmu pilnīgi vesela). Klepus nebija, elpas trūkums nebija, arī nogurums ne, tikai galva mazliet dulla. Jā, pilnībā pazuda oža un garša, kas atgriezās pēc 5-6 dienām. Tas arī viss. Varbūt palaimējās izslimot tik viegli, jo nebiju slimojusi jau vairākus gadus un imūnsistēma ir spēcīga, tāpēc Covid izslimoju kā parastu saaukstēšanos. Pat nezinu cik ilgi slimoju, jo nu simptomi, ja neskaita ožas un garšas neesamību, principā nebija nekādi, kā arī temperatūra bija normāla, taču mājās nosēdēju 2 nedēļas, to laiku izmantojot lai mājās veiktu ģenerāltīrīšanu un noskatītos visus seriālus, kurus jau kādu laiku biju gribējusi noskatīties. :D
Lai veiksmīga izveseļošanās! :)
22.02.2021 21:56 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
Amii @ 22.02.2021 20:46

Slima es biju 7 dienas. Bet izejot desmitajā dienā ārā, bija nedaudz nespēks. Jo visas 10 dienas pavadīju pa gultu. Un 11. dienā jau bija labi. Un no noguruma nebija ne miņas.
Bet zinu, ka daudziem nogurums saglabājās vēl ilgi.

Man iedomājoties, ka būs jāpavada 10 dienas mājās, jau vēmiens nāk! 😁 ja būtu privātmāja, tad varētu vismaz iziet ārā, bet tā sēdi četrā sienās. Briesmas!
22.02.2021 20:59 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Pēc cik ilga laika izveseļojies? Lasīju, ka pēc izveseļošanās ilgi var nākties saskarties ar nogurumu.

Slima es biju 7 dienas. Bet izejot desmitajā dienā ārā, bija nedaudz nespēks. Jo visas 10 dienas pavadīju pa gultu. Un 11. dienā jau bija labi. Un no noguruma nebija ne miņas.
Bet zinu, ka daudziem nogurums saglabājās vēl ilgi.
22.02.2021 20:46 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
mollia @ 22.02.2021 20:28
Simptomi pēc kuriem sāku domāt, ka vajadzētu nodot analīzes, bija drudzis pa nakti un nakošajā dienā uzradās sauss klepus, bet pēc tam nakošajā dienā vairs simptomu nebija. Visu slimības laiku bija tikai liels nogurums, ļoti ātri noguru, bet nebija arī tā ka gribētos gulšņāt visu laiku. Pēc laika konstateju, ka pazudusi oža. Oža vēl nav īsti atgriezusies, slimoju jau pirms krietna laika. Mājās sēdēju 3 nedēļas.

Ārprāts! Man tieši ir visvairāk bail par ožu. No paziņām dzirdēju, ka oža un garša var pazust arī uz četriem mēnešiem, tas ir tik briesmīgi!
Ja drīkst jautāt, kādēļ tik ilgi nācās sēdēt mājās? Visu laiku bija akūti simptomi?
22.02.2021 20:43 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
Scandinavian @ 22.02.2021 20:19
Kāpēc taisīji testu?

Jo bija simptomi! Niezēja kakls un temperatūra 37.2.
22.02.2021 20:37 |
 
Reitings 145
Reģ: 24.10.2017
Amii @ 22.02.2021 20:24
Man pirmo dienu, kad vēl nezināju, ka ir covid, bija liela miegainība un caureja. Nakošajā dienā parādījās 37,2 temperatūra. Vēlāk 3 dienas bija 38. Neko ieēst nevarēju, nebija apetītes. Vēmu.
Un tad pamazām palika labāk un labāk.
Oža un garša man bija. Kautgan citiem tās nav.

Pēc cik ilga laika izveseļojies? Lasīju, ka pēc izveseļošanās ilgi var nākties saskarties ar nogurumu.
22.02.2021 20:37 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Simptomi pēc kuriem sāku domāt, ka vajadzētu nodot analīzes, bija drudzis pa nakti un nakošajā dienā uzradās sauss klepus, bet pēc tam nakošajā dienā vairs simptomu nebija. Visu slimības laiku bija tikai liels nogurums, ļoti ātri noguru, bet nebija arī tā ka gribētos gulšņāt visu laiku. Pēc laika konstateju, ka pazudusi oža. Oža vēl nav īsti atgriezusies, slimoju jau pirms krietna laika. Mājās sēdēju 3 nedēļas.
22.02.2021 20:28 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man pirmo dienu, kad vēl nezināju, ka ir covid, bija liela miegainība un caureja. Nakošajā dienā parādījās 37,2 temperatūra. Vēlāk 3 dienas bija 38. Neko ieēst nevarēju, nebija apetītes. Vēmu.
Un tad pamazām palika labāk un labāk.
Oža un garša man bija. Kautgan citiem tās nav.
22.02.2021 20:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc taisīji testu?
22.02.2021 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!