Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sarakstes ar citām

 
Reitings 1
Reģ: 18.02.2021
Sveikas! Nezinu pie kā vērsties, draudzenes man tik labas nav, lai šo savu sāpi stāstīti, nē nu ir labas, bet man pašai kauns, ka savu dzīvi esmu tik tālu novedusi un ļāvusi ar sevi tā izrīkoties.
Esmu kopā ar puisi jau ļoti ilgi, jau 10 gadi būs kopā. Visu laiku kā pa kalniem un lejām, esam šķirušies neskaitāmas reizes, bet vienu tā patiešām kārtīgi, jau katrs dzīvojām savu dzīvi, veidojām citas attiecības, bet pēc pāris mēnešiem tāpat atkal sagājām kopā.
Jau sen esmu viņu pieķērusi vairākas reizes sarakstoties ar citām, pilnīgi man nepazīstamām sievietēm, pēc maniem meklējumiem saprotu, ka tās ir atrastas iepazīšanās portālos. Tajās sarakstēs, ko esmu lasījusi, nekas tāds īpašs nav bijis, sajūta, ka aiz garlaicības tas darīts. Bet fakts, ka vīrietis darba laikā atrod laiku, lai atrastu svešus numurus un tgd rakstītu. Liekas, ka vēlas pašapliecināties, ka vēl kāda cita viņu grib un nav zaudējis savu agrāko šarmu. Pēc tām pieķeršanas reizēm vienmēr ir bijuši strīdi, bet parasti visu pagriež pret mani - kādēļ es esmu skatījusies viņa telefonu utt. Kaut vai es to darīju tikai tad, kad nu tā iekšējā sajūta teica, ka nav labi - un arī nekad nepievīla. Nu un pēc šiem strīdiem vienmēr solījumi, ka tā vairs nedarīs, ka ar tām sievietēm nekad nav ticies un neko arī nav gribējis, tik tā vienkārši izklaide.
Kādu brīdi no šī visa bija miers, jau par tādu iespēju biju aizmirsusi, bet vakar 12 naktī viņam skan telefons, viņš nospiež. Bet tā nebija sms, vai zvana skaņa - viņš saka, ka esot kaut kāds atgādinājums. Labi, ok, guļu tālāk. Paiet pāris minūtes un atkal, viņš ņem telefonu un es paskatos un redzu, ka tas ir zvans, un saprotu, ka no messenger, bet vārdu ieraudzīt nepaspēju, uzreiz protams, sāku jautāt, neko man neatbild, uztaisa skandālu, ka tas bija atgādinājums, lai es liekot mieru ar saviem izdomājumiem, aizgāja uz otru istabu, uzreiz redzēju, ka iegāja facebook un tad izslēdza telefonu un aizgāja gulēt.
Šodien no rīta nerunājām, aizgājām uz darbiem, rakstīju sms ar jautājumiem, atbildēja, ka darba kolēģis esot netīšām saspiedis un piezvanījis viņam. Bet ne jau 2 reizes ar 10 min starpību, un kāpēc naktī teica, ka atgādinājums no epasta skan. Es saprotu, ka tur protams ir kāds cita, bet pierādīt es neko nevaru, nezinu viņa paroles nekur un melo viņš izcili. Viss tiks pagriezts tā, ka es esmu beigās vainīga.
Es saprotu, ka šī viņa sarakstīšanās tomēr arī šobrīd turpinās, tikai viņš to māk vēl labāk noslēpt, jo citās reizēm vienmēr attiecīgajiem čatiem klusumi uzlikti, lai neiztraucē, kad es esmu blakus.
Un šobdrīd nezinu ko man darīt. Saprotu, ka ir jāšķiras, bet es to nespēju. Bez viņa es būšu tukša vieta, tad man ir jāiet dzīvot atpakaļ pie vecākiem, ar savu algu dzīvokli viena nespēšu uzturēt, viss arī dzīvoklī pirkts par viņa naudu, ja viņš aizietu prom, es paliktu uz plikas grīdas sēdēt. Kā arī mums ir kaķis, kuru es vājprātīgi mīlu, pat vairāk kā viņu, bet kaķis (šķirnes) arī pirkts par viņa naudu un visu kaķa uzturēšanu sedzis viņš.
Pateikšos par kādu viedokli un iedrošinājuma vārdiem!
18.02.2021 13:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nellija12 @ 16.06.2021 21:02

Kāda jēga veidot attiecības. Šis ir 21. gadsimts!

16.06.2021 21:18 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Redrose @ 16.06.2021 20:01

Tu tikko esi sāpīgi šķīrusies un tādēļ visās tēmas meitenēm iesaki šķiršanos? Tev kaut kāds aizvainojums?

Kāda jēga veidot attiecības. Šis ir 21. gadsimts!
16.06.2021 21:02 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Enterfly @ 16.06.2021 19:18
Šķiries!

Tu tikko esi sāpīgi šķīrusies un tādēļ visās tēmas meitenēm iesaki šķiršanos? Tev kaut kāds aizvainojums?
16.06.2021 20:01 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
16.06.2021 19:18 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Ir jāsaprot, ka nav jābaidās palikt vienai. Tas ir vissliktākais uz ko vispār dzīvē koncentrēties. Arī man bija bail palikt vienai, ka mani neviens negribēs, nemīlēs utt
Muļķības! Jā, ir grūti un sāp, bet ar laiku saproti, ka tā or lieliska iespēja strādāt pašai ar sevi un arī saprast, kas ir tas,ko Tu vēlies-visos dzīves aspektos.
Viena jau Tu nepaliksi noteikti, viss ar laiku nostājas savās vietās. Šovrīd laimīga neesi ne Tu, ne arī viņš
21.02.2021 21:05 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ko vēl vairāk vari zaudēt? Pašcieņa jau ir zaudēta. Katrs reiz nonāk zemākajā punktā. Es vairāk uztrauktos nevis par sarakstēm, bet par to kurā brīdī vīrietis liks izvākties. Kur garantija ka kāda nav no tava vīrieša stāvoklī? Nākamo reizi būsi gudrāka. Nevar paļauties tikai uz vīrieti un viņa naudu. Ja neko nemainīsi savā dzīvē tāpat pienāks brīdis kad tev pieriebsies, un tu jebkurā gadījumā kādā brīdī kad viņam atkal būs sarakste sakrāmēsi mantas un pateiksi ka aizej. Labāk sagatavojies laikus, piezvani vecākiem un sāc dzīvot. Par kaķi protams žēl, bet neviens kaķis nav tavas dzīves norakšanas vērts. Jā būs grūti, gribesi pie viņa atpakaļ, bet vai tiešām esi gatava vīrieti visu mūžu dalīt ar vēl kādu. Ir protams dažādi dzīves modeļi ir pāri kas dzīvo kopā, bet viens no pāra regulāri tiekas un guļ ar citu. Vari pieņemt ka viņš tevi krāpj un dzīvot ar viņu kopā, vai arī sāc dzīvot savādāk, no jauna un atradīsi vīrieti kurš tevi ciena un kuram nevajag vēl kādu. Garantijas ka tavs tagadējais vīrietis pēc kādas sarakstes tevi nepatriec nav nekādas.
21.02.2021 19:38 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2020
Es tevi saprotu, ka ir grūti, jo arī es šobrīd cenšos pieņemt šo smago lēmumu aiziet no attiecībam, kuras es esmu, jo saprotu ka neesmu laimīga. Mums jau gadu viss ir diezgan bēdīgi un es visu laiku esmu domājusi, ka tas ir tikai tads posma dzīvē un gan jau viss būs kārtībā. Ļoti baidos palikt viena, jo ta vien šķiet ka man ir tikai viņš un nav neviena cita.
21.02.2021 19:13 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Tava vietā es teiktu Adios Amigos un vairs nekad ar viņu nesazinātos. Vai tiešām Tu sevi tik zemu vērtē? Tiešām domā , ka bez viņa būsi nekas? Ok, padzīvošu pie vecākiem, atradīsi darbu, nostāsies uz kājām viss tak būs ok. Nekas nenotiek vienā dienā vai nedēļā. Mīļā meitene, neļauj viņam par sevi ņirgāties.
19.02.2021 20:12 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Deilawat @ 18.02.2021 13:00
Sveikas! Nezinu pie kā vērsties, draudzenes man tik labas nav, lai šo savu sāpi stāstīti, nē nu ir labas, bet man pašai kauns, ka savu dzīvi esmu tik tālu novedusi un ļāvusi ar sevi tā izrīkoties.
Esmu kopā ar puisi jau ļoti ilgi, jau 10 gadi būs kopā. Visu laiku kā pa kalniem un lejām, esam šķirušies neskaitāmas reizes, bet vienu tā patiešām kārtīgi, jau katrs dzīvojām savu dzīvi, veidojām citas attiecības, bet pēc pāris mēnešiem tāpat atkal sagājām kopā.
Jau sen esmu viņu pieķērusi vairākas reizes sarakstoties ar citām, pilnīgi man nepazīstamām sievietēm, pēc maniem meklējumiem saprotu, ka tās ir atrastas iepazīšanās portālos. Tajās sarakstēs, ko esmu lasījusi, nekas tāds īpašs nav bijis, sajūta, ka aiz garlaicības tas darīts. Bet fakts, ka vīrietis darba laikā atrod laiku, lai atrastu svešus numurus un tgd rakstītu. Liekas, ka vēlas pašapliecināties, ka vēl kāda cita viņu grib un nav zaudējis savu agrāko šarmu. Pēc tām pieķeršanas reizēm vienmēr ir bijuši strīdi, bet parasti visu pagriež pret mani - kādēļ es esmu skatījusies viņa telefonu utt. Kaut vai es to darīju tikai tad, kad nu tā iekšējā sajūta teica, ka nav labi - un arī nekad nepievīla. Nu un pēc šiem strīdiem vienmēr solījumi, ka tā vairs nedarīs, ka ar tām sievietēm nekad nav ticies un neko arī nav gribējis, tik tā vienkārši izklaide.
Kādu brīdi no šī visa bija miers, jau par tādu iespēju biju aizmirsusi, bet vakar 12 naktī viņam skan telefons, viņš nospiež. Bet tā nebija sms, vai zvana skaņa - viņš saka, ka esot kaut kāds atgādinājums. Labi, ok, guļu tālāk. Paiet pāris minūtes un atkal, viņš ņem telefonu un es paskatos un redzu, ka tas ir zvans, un saprotu, ka no messenger, bet vārdu ieraudzīt nepaspēju, uzreiz protams, sāku jautāt, neko man neatbild, uztaisa skandālu, ka tas bija atgādinājums, lai es liekot mieru ar saviem izdomājumiem, aizgāja uz otru istabu, uzreiz redzēju, ka iegāja facebook un tad izslēdza telefonu un aizgāja gulēt.
Šodien no rīta nerunājām, aizgājām uz darbiem, rakstīju sms ar jautājumiem, atbildēja, ka darba kolēģis esot netīšām saspiedis un piezvanījis viņam. Bet ne jau 2 reizes ar 10 min starpību, un kāpēc naktī teica, ka atgādinājums no epasta skan. Es saprotu, ka tur protams ir kāds cita, bet pierādīt es neko nevaru, nezinu viņa paroles nekur un melo viņš izcili. Viss tiks pagriezts tā, ka es esmu beigās vainīga.
Es saprotu, ka šī viņa sarakstīšanās tomēr arī šobrīd turpinās, tikai viņš to māk vēl labāk noslēpt, jo citās reizēm vienmēr attiecīgajiem čatiem klusumi uzlikti, lai neiztraucē, kad es esmu blakus.
Un šobdrīd nezinu ko man darīt. Saprotu, ka ir jāšķiras, bet es to nespēju. Bez viņa es būšu tukša vieta, tad man ir jāiet dzīvot atpakaļ pie vecākiem, ar savu algu dzīvokli viena nespēšu uzturēt, viss arī dzīvoklī pirkts par viņa naudu, ja viņš aizietu prom, es paliktu uz plikas grīdas sēdēt. Kā arī mums ir kaķis, kuru es vājprātīgi mīlu, pat vairāk kā viņu, bet kaķis (šķirnes) arī pirkts par viņa naudu un visu kaķa uzturēšanu sedzis viņš.
Pateikšos par kādu viedokli un iedrošinājuma vārdiem!

Tēmas pieteikuma pēdējās daļas arī ļoti uzskatāmi parada kādēļ Beyonce reiz teica - pārliecinies ka tev pašai ir sava dzīve pirms kļūsti kāda sieva.
19.02.2021 19:15 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Mīļā, nenoroc savu dzīvi, esot attiecībās ar cilvēku, kurš tevi neciena un, lai arī fiziski ir tev blakus, emocionāli jau dzīvo citu, no tevis šķirtu dzīvi. Jā, protams, ka pēc šķiršanās sākums būs grūts, taču priekšā vēl visa dzīve un ir vērts iziet cauri sākotnējām grūtībām, lai pēc laika varētu uzelpot, zinot, ka esi sevi vērtējusi augstāk un aizgājusi no cilvēka, kuram neesi vajadzīga. Laikam tāpēc es vienmēr esmu uzskatījusi, ka sievietei ir jābūt gan savai karjerai, gan naudai, gan dzīvesvietai, lai nekad nenotiktu tā, ka pārņem bailes izšķrties no totālākajiem kretīniem tikai tāpēc, ka bail palikt uz ielas/bez iztikas līdzekļiem utt. Silts ieteikums - šķirties. Un tas nekas, ja sākumā būs jāatgriežas pie vecākiem. Pati esmu bijusi tādā situācijā, kad pēc šķiršanās no vīrieša, kurš mani krāpa, atgriezos dzimtajā mazpilsētā pie vecākiem. Nu jau pagājuši vairāki gadi un, liekot roku uz sirds, varu teikt, ka šķiršanās bija labākais lēmums, kādu varēju pieņemt. Pa šiem gadiem esmu daudz ar sevi strādājusi, dzīvē daudz ko sasniegusi, kļuvusi neatkarīga un patstāvīga, un vairs nekad nepieļautu, ka vīrietis mani krāpj, melo vai man čakarē prātu. Nevienas attiecības nav tā vērtas, lai pieļautu tādu attieksmi pret sevi. Lai izdodas pieņemt pareizo lēmumu!
18.02.2021 18:12 |
 
Reitings 13
Reģ: 30.12.2020
Tā ir totāla līdzatkarība. Nekad nevajag pieļaut situāciju “bez viņa būšu nekas”. Šķiries un sāc strādāt ar sevi visās jomās, arī psihoterapijā.
18.02.2021 17:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2021
Silts ieteikums - šķiries. Nevis tāpēc, ka viņš ir kretīns, bet tici man būs labāk.
Mans nu jau ex vīrs arī izcili meloja un ģeniāli slēpa savus sānsoļus, čujs teica,ka ir bet fiziski pie rokas pieķert nevarēju. Arī viņš bija bagātāks un man likās, ka palikšu viena, veca un beznekā, bet tas ir apmāns, ko sev iestāstām.
Pirmajos mēnešos tev būs riktīgs emocionāls uzrāviens- jauna dzīve utt., tad diezgan liela lejupslīde, gan emocionāli, gan fiziski, jo sapratīsi, ka rēķini jāsāk maksāt utt., bet pēc tam tu nostāsties pati uz savām kājām un atskatoties domāsi, ka tā ir bijusi tava labākā izvēle ever.
18.02.2021 15:11 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Kāda sviesta dēļ ir šitā jāčakarē pašai sava dzīve? 😂 Vīriešu pasaulē trūkst?
18.02.2021 14:30 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vienkārši wow... atvainojos, bet esmu šokā no tā kā sievietes pašas liek sev ciest, apzinādamies ko vīrietis dara.
Bet nu ieteikumi. Vai nu samierinies vai ej prom un meklē savu laimi citur.
Godīgi sakot, ļoti žēl, ka sievietes tā dzīvo.
18.02.2021 14:22 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Vai pieņem to, ka sarakstās ar citām vai šķiries, citu variantu jau nav, ne jau visu dzīvi dzīvosi ar viņu, jo uztur kaķi un iekārtoja dzīvokli. Cilvēki nemainās un neizskatās, ka viņš ir gatavs pārtraukt sarakstes.
18.02.2021 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!