IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Es, piemēram, nedomāju, ka visas ir skaistules un simpātiskas, bet, lai apsaukātu un nozākātu, kā šeit lietotājas dara, to es nevarētu nekad. Un vēl ne tikai pašas, bet vēl vīrus, draugus un BĒRNUS. Man patīk palasīt klačas, bet dažbrīd te viss aiziet par traku.
22.01.2021 19:17 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu tas ka es pasaku ka laura ir simpātiska uzreiz nenozīmē ka esmu adekvāta :D. Katram savs viedoklis, varu arī pateikt, kuras man šķiet nesimpātiskas un tad uzreiz būšu neadekvāta :D
22.01.2021 17:57 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es vienmēr pieturos pie sava viedokļa, ne reizi šeit neesmu nevienu apsauksajusi un aizvainojusi, bet līdz iekomentēju, ka ir jau par traku tā klačošanās un viss pārējais, tad man pretī brauc lai beidzu piekasīties visiem. 😂 Haha
Pēdējos divos mēnešos šis forums ir palicis šausmīgs, savādāk nevarētu teikt.
Tik daudz kā negatīva, ja agrāk arī bija aprunāšana, tad nu tagad viss sācies augstākajā pakāpē.
22.01.2021 17:56 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.07.2020
Interesanti bija palasīt šos komentārus, daudzas ir apsaukājušas tās saucamas xansas,Lauras,Elīnas un citas meitenes, par neglītām,negudrām u.t.t ( īsti neiedziļinājos kādos vārdos vēl apsaukāja ) bet, kad kāda ieekomentēja kaut ko negatīvu, tad visas apsaukātajas kļuva par “ jaukajām meitenēm “ , labāk būtu šos vārdus pateikušas acīs, tām meitenēm kuras jūs apsaukājat, ja jums nepatīk viņu izskati vai lūpas tad neko nesakat! es pati personīgi, neesmu kādu meiteni šajā forumā apsaukājusi dēļ izskata vai citām lietām , jo man ir pilnīgi vienalga par viņu lūpam, šaspricētām sejiņām un dibeniem, labāk būtu baumojušas , kas gaida bērnu , ko kāds nopirka u.t.t , tas vismaz nav tik aizskaroši kā cilvēka izskata apspriešana.
Viena meitene minēja, ka visām skaužot jo Porzinģis ir izvēlejies Lauru par viņu meiteni , man godīgi neskauž un neskaudīs, jo Porzinģis nav mans type un citām varbūt arī.
Jauku vakaru. 🤗🤗🙏🏻
22.01.2021 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Man, reizēm palasot šo diskusiju, kļūst nedaudz bail, kādi cilvēki mums ir apkārt. Manā lokā neviens nekad nerunā par citiem šādas lietas, mēs ar draudzenēm runājam visu ko citu, bet ne naidīgas, ļaunas, pretīgas lietas par citiem. Un man likās, ka tā neviens nedara. Un tad es ieraugu te, cik cilvēkos ir daudz žults un esmu šokā, kas tajās galviņās notiek un cik daudz enerģijas un laika tam tiek veltīts. Es ceru, ka es nevienu te nepazīstu :)
22.01.2021 17:40 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Cik interesanti, vienā diskusija var manīt adekvātas dāmas, bet citā no adekvātuma ne ziņas , ne miņas.
Atliek kādu atšķirīgu viedokli/komentāru uzrakstīt kā brūk virsū, par piekasīšanos un visu pārējo.
Lielākoties visas skrien vienam viedoklim pakaļ.
22.01.2021 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 1888
Reģ: 31.01.2012
Pēc mana dusmīgā komentāra te tik daudz sakarīgas dāmas parādījās. Jūtos lepna. :D
P.S. Man arī Vizla šķiet ļoti simpātiska.
Un tā Xansa (vai kāds bija precīzs niks) arī tika nosaukta par neglītu. Neglītu! Jā, viņai bišk par daudz viss sapumpēts, bojā izskatu. Bet zem visiem botoksiem tak var redzēt, ka pati par sevi arī ir skaista.
#paradekvātuklačošanos
22.01.2021 16:56 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Šodien tik slapjas ielas 🙄
22.01.2021 15:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Undiya @ 22.01.2021 15:05
Tad te ārdās, ka Elīna staigā fake gučī jostās, somās, jo īstas tak nevar atļauties un kāda jēga tēlot no sevis to kas neesi.. tad atkal Vizlai pārāk lētas bikses. Kur ir tas perfektais vidusceļš starp gučī un zaru ko var atļauties visas šīs perfektās, veiksmīgās, skaistās lillit dāmas?

Jā, šis ir labs jautājums. Man, piemēram, pilnīgi nav nekas pret tām, kuras staigā fake brenda drēbēs. Ja cilvēks jūtas labi un patīk, tad neredzu problēmu. Skolas laikos esmu tik bieži apsmieta par savu stilu, ka laikam tāpēc cenšos nekad neņirgāties par citu cilvēku apģērbu, neatkarīgi no tā vai šis apģērbs ir "lēts", fake brendu vai vienkārši manai gaumei neatbilstošs. Cita lieta, ka varbūt gluži vienkārši nesaprotu tos mūsdienu centienus par visām varītēm izlikties bagātām, valkājot šos fake brendu apģērbus, jo, varbūt esmu dīvaina, taču es nekaunos no tā, ka neesmu miljonāre, man nav brendu drēbju un ikdienā iepērkos second hand veikalos. Bet tā jau ir cita tēma.
22.01.2021 15:38 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Undiya @ 22.01.2021 15:05
Tad te ārdās, ka Elīna staigā fake gučī jostās, somās, jo īstas tak nevar atļauties un kāda jēga tēlot no sevis to kas neesi.. tad atkal Vizlai pārāk lētas bikses. Kur ir tas perfektais vidusceļš starp gučī un zaru ko var atļauties visas šīs perfektās, veiksmīgās, skaistās lillit dāmas?

Te ari cosmo elitaara sabiedriba apsprieda kaut kadu “xanax” vai xansa.. neatceros , bet apskatijos ig 😁😁😁..te runaja ka vinai redz puse pasaules “papuki pargajusi pari” jo vizinas krutas masinas un staiga dargas mantas .Vienkarsi interesanti tam,kas ta saka
, kas vinam gaja pari?😁😁😁 traktoriati, elektrikji,mehanikji vanjas?🤭😁 nu viennozimigi ne tie “papiki” .. malacis taa dama! Prieks. Vismaz tie viriesi vinu apdavinaja ucinaja un vizinaja labas masinas.. a tas kas te pa krumjiem un kajstarpjiem runajas ,talak par jurmalas BBH bijusas nav (labakaja gadijuma)🥲😅
22.01.2021 15:22 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Tad te ārdās, ka Elīna staigā fake gučī jostās, somās, jo īstas tak nevar atļauties un kāda jēga tēlot no sevis to kas neesi.. tad atkal Vizlai pārāk lētas bikses. Kur ir tas perfektais vidusceļš starp gučī un zaru ko var atļauties visas šīs perfektās, veiksmīgās, skaistās lillit dāmas?
22.01.2021 15:05 |
 
Reitings 38
Reģ: 21.07.2020
Vismaz jauki, ka Porziņģis izvēlējās kādu latviešu meiteni
Parasti visi sportisti saiet kopā ar ārzemniecēm
22.01.2021 13:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ah, cik forši pēdējie komentāri. Beidzot te ir savākušies cilvēki ar veselo saprātu, kuri var arī ko labu pateikt! Vai tas tik grūti? Nu taču nē.
Ir atsvaidzinoši izlasīt arī kādus labus vārdus, pasaule negriežās tikai ap slikto. Un klačām ne vienmēr ir jāsastāv no citu apvainošanos. Wipiiii :)
22.01.2021 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Es arī savas piecas kapeikas iemetīšu un piekritīšu, ka Laura ir skaista, jauna meitene. Pusei te skauž tas, ka Porzinģis nemaz uz jums nepaskatītos. Un noteikti, ja apskatītos dažu labu reālās bildes, arī varētu dir*t par jums. Anonīmi jau, protams, varones kā no pamatskolas laikiem.
22.01.2021 12:47 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Man Laura šķiet ļoti simpātiska meitene,augums arī foršs,formīgs.
Man reāli nepatīk garās tievās kājas,nu, standarta 90gadu modeļu augumi, labāk tādas formas kā Laurai.
22.01.2021 12:42 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu ja laura nav simpātiska, kas tad ir? Ja neņem vērā viņas pozēšanu bildēs, tad jau nu nevar teikt, ka ir nesimpatiska.
Tad tiešām ir daudz citas meitenes, kuras māte daba nav tik ļoti apveltījusi. Protams, katrs jau domā citādāk
22.01.2021 12:29 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Sprīdītis-vismaz ir kāda, kura pēc ģīmja un līdzības nav kā pārējās-ar uzpūstām lūpām un ieliktām krūtīm.
Man gan Elīnas krūtis ieraugot vienmēr prātā ienāk doma, ka izskatās pēc kartupeļiem😬
Varbūt tāds skats veidojas, kad āda ir łoti nostiepta un ir ielikti lieli implanti.
22.01.2021 12:26 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Rosèy @ 22.01.2021 10:26
So sorry, bet man gan Vizla šķiet simpātiska.
Dibenu reizēm bildēs par daudz atšauj, bet es sevi mierinu, ka neko nesaprotu no trendīgām bildēm ?

Man tādas pašas domas 🤔 seja, manuprāt, ir ļoti simpātiska un augums arī.
Un man pašai ļoti patīk Zara bikses, pat nebiju iedomājusies, ka jākaunas par to 😅 velkāju aptuveni gadu, kad nestrādāju un nebija tik daudz naudiņas, arī divus gadus nokalpoja (mazliet pabalēja un iztaipījās, bet nekas briesmīgs).
22.01.2021 12:08 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Miaa @ 21.01.2021 23:55

Šim gan es piekrītu! Viena lieta ir paklačoties par to, cik mākslīgi uzpūsta ir kādas ietekmeles dzīve, par to, kura fotošopē savas bildes vai par to, kura ar ko tiekas, bet, kad sāk ņirgāties par cilvēka izskatu (un te es domāju ne ņirgāšanos par uzpūstām lūpām vai silikona krūtīm, bet par tādu izskatu ar kādu cilvēks ir piedzimis) vai ņirgāšanās par lētām (wtf?) drēbēm, paliek pretīgi lasīt. Cik jums gadu? 13? Manā laikā pamatskolas klasēs "krutās" meičas šādi ņirgājās par nepopulārajiem bērniem, apsmejot izskatu, svaru vai drēbju kvalitāti/cenu. Un ziniet, no malas tas izskatījās nožēlojami. Tāpat kā tas, kas ik pa laikam notiek šeit. Tiešām kādai paceļas pašapziņa, paņirgājoties par cita cilvēka izskatu vai apģērbu? Ja tā, tad ļoti skumji.

Te ka reize, vismaz 30% manas tas pamatskolas -9 klasei ari novakusies ir 😀😀👀👀
22.01.2021 10:29 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
So sorry, bet man gan Vizla šķiet simpātiska.
Dibenu reizēm bildēs par daudz atšauj, bet es sevi mierinu, ka neko nesaprotu no trendīgām bildēm 😁
22.01.2021 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits