iPhone12

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Laba diena!
Visi iepriekšējie telefoni kas man bijuši ir Samsung. Tagadējais telefons jau ir nokalpojis un esmu nolēmusi iemēģināt Apple. Tēmēju uz iPhone12. Skatījos, ka ir vairāki modeļi. Kā noprotu, tad Max ir diez gan liela izmēra, kas man īsti nepatīk.
Varbūt varat uzrakstīt kādas atsauksmes par šo telefonu? kas patīk, kas nepatīk utt.? Kuru labāk pirkt, nu jebko, kas jums sakāms :D
21.01.2021 15:17 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Reiks Arvis Atgriežas @ 21.01.2021 15:22
Kapēc tev maksāt par telefonu +1000eur?
Mobilais ir domāts sms, whatsapp, zvaniem, dažreiz izskriet caur facebooka.
Okay ja kaut ko sanāk fočēt vairāk vai mazāk, tad der kamera, bet tam ir diezgan daudzas alternatīvas.
Xioami tagad ir par ļoti labām cenām un iekšas tādas pašas kā slavenajam iphone.
Bet 4x lētāks. Nesaprotu kam to apple, izrādīties vai kas? Cilvēki kuriem ir iphone bieži ir satikti un diezgan iedomīgi un augstprātīgi, piemērs man bijušais klases biedrs staigā ar jaunāko iphone, bet mājas dzer lēto lačplēsi un vakariņās ēd roltonu, vai makaronus ar cīsiņiem :D

man ir svarīga kamera. :) Un jā, nav šāds koments nebūt vienīgais un ne pirmais. Bet kā jau teicu - vēlos pamēģināt Apple. Nepirkšu jau telefonu visai dzīvei, būs vēl nākamie, ja Apple nepatiks, nākamreiz izvēlēšos citu. Tas ir tīri tā, eksperimenta un iemēģināšanas pēc.
21.01.2021 16:11 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Man ir iPhone 12 max. Un atšķirība starp parasto pro 12 un pro max manuprāt ir liela, tad ja plāno daudz filmēt un fočēt, jo kamera labaka un ir video stabilizators Pro max nešķiet par lielu. Ātri pieradu
21.01.2021 15:53 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ja vēlies tieši 12, pačeko youtube salīdzinājumus, kur ir šī gada modeļu apskats. Tur visu izstāstīs un pati varēsi labāk saprast, kas pašai der.
Vispār saka, ka tas telefons nav nemaz tik liels kā cilvēkiem liekas.
21.01.2021 15:33 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.01.2021
Kapēc tev maksāt par telefonu +1000eur?
Mobilais ir domāts sms, whatsapp, zvaniem, dažreiz izskriet caur facebooka.
Okay ja kaut ko sanāk fočēt vairāk vai mazāk, tad der kamera, bet tam ir diezgan daudzas alternatīvas.
Xioami tagad ir par ļoti labām cenām un iekšas tādas pašas kā slavenajam iphone.
Bet 4x lētāks. Nesaprotu kam to apple, izrādīties vai kas? Cilvēki kuriem ir iphone bieži ir satikti un diezgan iedomīgi un augstprātīgi, piemērs man bijušais klases biedrs staigā ar jaunāko iphone, bet mājas dzer lēto lačplēsi un vakariņās ēd roltonu, vai makaronus ar cīsiņiem :D
21.01.2021 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits