IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man ari Sedakova patik. Sana ir skaista, bet tada tuksa liekas. Ir areja caula, bet ieksa neka nav.
14.01.2021 20:09 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Amandaria @ 14.01.2021 17:39
Sana nepatīk ne vizuāli, ne kā persona, ne saturs, ne raksturs. Es tiešām nebrīnos kāpēc Timma negribēja ar tādu savu mūžu pavadīt, lai vai kā es iestājos par taisnību un attiecībām ar Sanu varētu būt galīgi garām. Liekas garlaicīga persona.

+
Anna Sedokova tik pozitīva, iedvesmojoša sieviete. Var redzēt mirdzumu sejā kopā ar viņu. Sana izskatās pēc bezgalīga kašķa
14.01.2021 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Instamammu skapim gan švaki iet. Tās bērnu drēbītes gan varēja kaut nedaudz izgludināt.
14.01.2021 19:01 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Jā man arī Katrīne un Pēteris patīk kā pāris.Ļoti saskanīgi,ģimeniski un dzīvi baudoši.Vai Sanai Pēteris piestāvētu?Diezin vai.Viņa izskatās pēc dīvānā sēdētājas kura drusku kaut kādās ilūzijās par īpašu dzīvi dzīvo.Tur derētu tāds kurš reti ir mājās,iedod naudu un satiekas uz īpašiem mirkļiem,ceļojumiem.Katrīne tomēr tajās meitās tik daudz gadus investēja.Saulietis kkad bija licis storiju cik traks grafiks,ka beidzot izbaudījis ko Katrīne darījusi-visu dienu šurpu turpu,prieks redzēt ka Pēteris ļoti iesaistās meiteņu ikdienā.Nu garlaicīgi jau ir ar tādu kurai tikai pucēšanās prātā.Visiem tomēr gribas parunāties un dzirdēt jēdzīgu atbildi uz -kā Tev šodien gāja?ko darīji?
14.01.2021 18:41 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man isteniba prieks skatities uz Katrini. Peteris loti gimenisks liekas.
14.01.2021 18:36 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Mani it nemaz nepārsteidz, ka Sana atšuva Kasparu, Kaspars noteikti pieradis, ka Katrīne ir pašpietiekama, nav vērsta uz dārgu mantu atrādīšanu, un te šim Sana, kurai viss ko vajag ir dārgas lupatas , somas un brilijanti, lai varētu Jānim parādīt cik laimīga. Domāju Kaspars neaizrāvās ar dāvanām, tad nu Sana atšuva, gaidīs kādu zīmuli. Manuprāt Katrīnes Pēteris Sanai vairāk piestāvētu . :D
14.01.2021 18:30 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Eviju zinu tikai no Ig,man viņa ļoti simpatizē bet īsti nepārsteidz,ka attiecības varētu būt kā meksikāņu seriālos.Šķiet,ka viņa ir ļoti patiesa un viņa gan sevi mīl,līdz ar to,ar mazajiem pa vidu,kādā brīdī noraušanās liekas teju pašsaprotama,piedevām nevis slepena bet ar skaļu-ja Tu pret mani tā,tad es šitā.Es tā nedaru,bet laikam no viņas to arī gaidītu😅🙈Kā māmiņa šķiet ļoti mīļa
14.01.2021 18:26 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Par Sanu-manuprāt viņa nedaudz aizspēlējas ,,nepieejamās" lomā,kas priekš jaunietes ir pat ļoti svarīga,bet priekš sievietes ar bērnu un bez karjeras,izskatās drusku smieklīgi.Teiksim man lasīt viņas motivējošos tekstus un to cik pašpietiekama pat bez darba,liekas smieklīgi,jo es un visas man zināmās draudzenes turpina paralēli darboties kaut kur arī ar mazuli uz rokām.Un ne naudas dēļ,bet jo mūs piepilda drusku galvas atslēgšana un varbūt noveicies ar bērniem,kuri guļ garas diendusas😅 Nezinu kam un kāpēc viņa tik bieži uzsver cik liela ,,maita" ir,cik ļoti neviens viņai nav vajadzīgs,paralēli tik bieži pieminot bijušas,kas galīgi neiet kopā.Nedomāju,ka viņa ir galīgi nelaimīga,bet jūtams,ka vēl nav nostājusies stabili uz kājām un pieņēmusi,ka nevajag tēlot pārāk koptu,pārāk seksīgu,pārāk traku un ambiciozu pārāk pārāku kurai tagad nošpļauties uz visu Pasauli.
14.01.2021 18:21 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Amandaria @ 14.01.2021 17:38

Pazinu Līvu personīgi. Žēl ka tagad gan privātais profils. Nesekoju un nevēlos.
Es nezinu nevienu normālu latviešu ietekmeli. Latvijā visas ir neizdevušās vai klauni. Vienīgai kurai sekoju ir Terēze K. Arī nav nekāds paraugs, bet citas nezinu. Terēzei vismaz ir kvalitatīvā saturs. Kā nekā prieks onlyfans un ārzemju auditorijas vajag labu saturu
Par liivu laikam
Tiešām ne noviena kurš šo pazīst dzīvē neesmu neko labu dzirdējusi. Auksta , mantkārīga un vēl narkomāne. Brīnums , ka visu to lietojot , spēj tik labi izskatīties. Katrā zinā tālu no perfektuma parauga . Dzīve simpātiska bet uz visiem lūr no augšas, kaut arī visu ieguvusi tikai ar kājstarpi. Nevarētu lietot vārdu sasniegusi, jo sasniegusi gan neko nav .
Vēl viena, Evija Redko, arī plastiskās taisijusi, kaut no dabas jau skaistule, daudz Mīļākie , nošokēja , ka vīram trešo bērnu laida pasaulē, jo pēc pirmajiem diviem dikti norāvās, patīk braukt dzērumā un alko dikti mīl. Kā persona gan patīkama, viegli komunicēt. Bērnos iegulda daudz.
14.01.2021 18:12 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Sana nepatīk ne vizuāli, ne kā persona, ne saturs, ne raksturs. Es tiešām nebrīnos kāpēc Timma negribēja ar tādu savu mūžu pavadīt, lai vai kā es iestājos par taisnību un attiecībām ar Sanu varētu būt galīgi garām. Liekas garlaicīga persona.
14.01.2021 17:39 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Nemierīgā @ 14.01.2021 16:24
Vēlviens profils par kuru varu pastāstīt .
Zane_kubile 4200 sekotāji skaitīsies ietekmele? Sieviete bijusi ekskortniece, tagat permanent make up taisa, tiekas tikai ar bagātiem kungiem, diemžēl nav sanācis nevienu noturēt. Arī bija slavenajā sektā, fb profilā vel vairāki video no “baznīcsektas” , šis licis aizdomāties, kāpēc tur tiek ievilktas tik daudz izskatīgas sievietes? Tas dod iedvesmu citiem tur pievienoties? Laikam ieguva , ko vēlējās un nu sektai atmetusi muguru, reizēm ieliek kādu cringe video. Simpātiska, bet kārtējā gold digger kurai kaut kas nav īsti sanācis. Ir redzēta taisot story dzīvajā, kādreiz vienā mājā dzīvojām , itkā jauka, bet tajā pat laikā tāda augstprātīga, nav tāda , kā savā insta izliekas.
Vēl liivaberzina, bija arī pa bez tabu, kad Madars, Līvas bērna tēvs meitu atsavināja, jo Līvai patīk koku šnaukt. Ir zināms , ka kopā ar maijaroziite ir šnaukušas. Arī Līvas jaunajam vīram Naurim šis ir baigais hobijs. Nauris vispār traks vīrietis, arī ar augstāk minēto Zani ir draiskojies. Līva jau labu laiku šo piesējusi, kaut pati nav svēta, nebūt ne. Par Līvu zinu, ka deguna operāciju dēl šnaukšanas taisija.

Pazinu Līvu personīgi. Žēl ka tagad gan privātais profils. Nesekoju un nevēlos.
Es nezinu nevienu normālu latviešu ietekmeli. Latvijā visas ir neizdevušās vai klauni. Vienīgai kurai sekoju ir Terēze K. Arī nav nekāds paraugs, bet citas nezinu. Terēzei vismaz ir kvalitatīvā saturs. Kā nekā prieks onlyfans un ārzemju auditorijas vajag labu saturu
14.01.2021 17:38 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Ko domājat par Kristīni Beit.?
Katru reizi tie posti tik vienādi, tik "dzīvoju tādu dzīvi kā gribu dzīvot". Katru reizi gan storijos, gan postos. Tik uzpūsti tas liekas, tik samāksloti.
14.01.2021 17:30 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Jeļena bija stāstījusi, kāpēc tagad ir Latvijā un kad pārvāksies uz Turciju. Diez vai turbopeku tas reāli interesē, tā kā laikam nepārstāstīšu.
Sana nepatīk. Kaut kāda iedomīga, augstprātīga šķiet. Ja par Madaru Kiviču kāds šeit ir teicis, ka viņas vienīgais sasniegums ir būt ex Kiviča sievai (es gan tā nedomāju, man patīk Madara), tad Sanas vienīgais sasniegums ir būt ex Timmam. Atšķirībā no Madaras, kas savu privāto dzīvi neizliek publiski, Sana vēljoprojām par savu šķiršanos runā. Man personīgi liekas neforši, ja cilvēki mazgā netīru veļu publiski un Sana vairākkārt ir centusies aizskart Timmas esošo. Man arī Anna Sedokova nepatīk, bet labāk par Sanu ir - izskatās tāda, ar kuru ir vieglāk un patīkamāk komunicēt.
14.01.2021 17:21 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Vēlviens profils par kuru varu pastāstīt .
Zane_kubile 4200 sekotāji skaitīsies ietekmele? Sieviete bijusi ekskortniece, tagat permanent make up taisa, tiekas tikai ar bagātiem kungiem, diemžēl nav sanācis nevienu noturēt. Arī bija slavenajā sektā, fb profilā vel vairāki video no “baznīcsektas” , šis licis aizdomāties, kāpēc tur tiek ievilktas tik daudz izskatīgas sievietes? Tas dod iedvesmu citiem tur pievienoties? Laikam ieguva , ko vēlējās un nu sektai atmetusi muguru, reizēm ieliek kādu cringe video. Simpātiska, bet kārtējā gold digger kurai kaut kas nav īsti sanācis. Ir redzēta taisot story dzīvajā, kādreiz vienā mājā dzīvojām , itkā jauka, bet tajā pat laikā tāda augstprātīga, nav tāda , kā savā insta izliekas.
Vēl liivaberzina, bija arī pa bez tabu, kad Madars, Līvas bērna tēvs meitu atsavināja, jo Līvai patīk koku šnaukt. Ir zināms , ka kopā ar maijaroziite ir šnaukušas. Arī Līvas jaunajam vīram Naurim šis ir baigais hobijs. Nauris vispār traks vīrietis, arī ar augstāk minēto Zani ir draiskojies. Līva jau labu laiku šo piesējusi, kaut pati nav svēta, nebūt ne. Par Līvu zinu, ka deguna operāciju dēl šnaukšanas taisija.
14.01.2021 16:24 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Piekrītu! Liekam jaunu tēmu iekšā!
Kā jums patīk Sana Timma? Teikšu godīgi,
Man nepatīk, un atskatoties uz laiku kad bija kopā ar Jāni, liekas, ka nekādas lielās mīlas tur nav bijis. Nabadzīte nu nezin ko iesākt, palikusi tādā stulbā lomā. Jānis vismaz savu veco bembi atstājis šai un alimentus, no tā arī dzīvo.
Cik zinu nekāda lux dzīve vairs nesanāk, skauž noteikti ka Jānis savu Annu Brabusā vedā, no malas rodas iespaids, ka viss ko tā Sana gribējusi , ir būt bagātnieka sieva, bet godīgi? Neliekas pat simpātiska. Protams gaumes jautājums.
14.01.2021 16:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
core @ 14.01.2021 15:56
Cik ilgi te būs jālasa beztēmas strīdi? Tā var ko svarīgu palaist garām. :D
Apnicis jau nedaudz

Pirms izlasīju Tavu komentāru, gribēju jau to pašu uzrakstīt 😁👍🏻👍🏻
14.01.2021 16:00 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Cik ilgi te būs jālasa beztēmas strīdi? Tā var ko svarīgu palaist garām. :D
Apnicis jau nedaudz
14.01.2021 15:56 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
turbopeka
Es savu hiacentes pili neradisu, lai utainajam nav jacepjas

jo nav jau ko rādīt, tupi vien tālāk savā pritoņčikā :D tava bilde profilā jau vien parāda, cik tu esi "izsmalcināta"! bezgaumības kalngals 😁
un spriežot pēc tā kā tu joprojām stalko Jeļenas vienu istabu, tev interesē gan! Tas nozīmē, ka tu esi tieši tādā pašā līmenī, jo zini, visi tie, kuri patiešām dzīvo daudz labāk, viņi nestalkotu un neapsmietu tos, kas dzīvo ne tik grezni.
secinājumus izdarīt ļoti viegli. Nožēlojama nabadzīte.
14.01.2021 15:48 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Jelenecka tik filme savu vienigo istabeli, itka civekiem interesetu ka izskatas viena istaba vinas mamuskas maajaa :D a ko vina tur ari bernu audzinas un turku tur ari tures? Beigas vesels tabors dzivos viena nozelojama dzivokliti :D
14.01.2021 15:05 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
antillope @ 13.01.2021 23:23
turbopeka
ko tu atkal te atnāci muti dzesēt? Visas tikai no!irs, bet neparādi, kāda tad ir tā elitārā bagātā dzīve, ne lēta, bet gan dārgā gala! Uz priekšu! Rādi tik savu zelta suņa būdu! :D
(esmu pārliecināta, ka pati duņka vien esi, tikai pļūtī te ar pilnu muti no sevis tēlojot baigo "Hiacinti burkā". Pheēē)

Es savu hiacentes pili neradisu, lai utainajam nav jacepjas , tev no savas 5010 nokijas nav gruti rakstit ? :D :D :D
14.01.2021 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!