Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid situācija un spriedze attiecībās

 
Reitings 18
Reģ: 31.10.2018
Sveika tauta!
Jau kādu laiku gremdējos pārdomās par to, ko dzirdu aizvien vairāk - kā pa labi un pa kreisi jūk attiecības.
Nereti cilvēki ir diezgan atklāti un saka, ka tas dēļ pašreizējās finansu situācijas - stress pieaug, kopā ar slikto domu apjomu un rezultātā ikdienas dzīve kļūst pagalam "skāba" un nebaudāma.
Citiem, kam zināms, ka darbs no mājām, atkal citas problēmas - krietni vairāk laika tiek pavadīts kopā ar otru pusīti, gluži kā sasieti viena pie otra, lai gan iepriekš katrs pa dienu dzīvojušies pa savām darbavietām un redzējušies tik rītos, vakaros un nogalēs.
Rezultātā viens no otra jau jūtas "noguruši"...
Intereses pēc vēlejos jautāt tiem foruma dalībniekiem un dalībniecēm, kas ir attiecībās - kā jums šobrīd klājas?
Vai situācija varbūt pat uzlabojusies, kopīgi pavadītajam laikam liekot uzkurināt uguntiņu, kas iepriekš varbūt bija nedaudz apslāpusi?
13.01.2021 18:52 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Esam kopā gandrīz gadu. Sākam kopdzīvi un pēc divām nedēļām abi palikām bez darba.
Esam kopā 24/7 pirmos trīs mēnešus nebija tik traki, vēl klausījos par to, ka neesmu viņam nevienu dienu apnikusi un ir laimīgs, bet pēdējas trīs nedēļas ir tiešām kaut kādas briesmas mājas.
Ļoti daudz strīdamies vairāk, tāpēc ka man jumts brauc prom, nāk raudiens bieži un ļoti daudz briesmu lietas viņam esmu sarunājusi. Pati personiski daudz domāju par sķiršanos, bet to izdarīt ir problemātiski dēļ pārvākšanās. Tiešām nezinu cik ilgi varēšu šo izturēt.
16.01.2021 12:09 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Man atkal brīdinājums bet nebano. Tik easy
15.01.2021 20:16 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Tiem kam tagad attiecībās ir grūti, lien ārā tas, ka neesat kopā ar pareizo cilvēku. Ja pirms tam ikdienā katrs iegrimis savās lietās to neredzējāt vai nevēlējāties redzēt, tad šis laiks lieliski to parāda patiesā gaismā. Tas tā, viela pārdomām.

Izvēlos piekrist šim apgalvojumam. Es saprotu, ka cilvēki ir dažādi un citam ir grūti sēdēt mājās un citam atkal nē. Bet tiešām dīvaini šķiet, ka cilvēki šķiras ja kopā jāpavada ilgāks laiks. Es arī strādāju no mājām, bet draugs dodas uz darbu, bet bija periods kad tomēr vajadzēja kādu laiciņu abiem kopā sēdēt mājās. Strādājot pie dators 6-8h es pat nepamanīju kad draugs ir mājās jo biju koncentrejusies uz darbu un arī vins darīja pa mājām savas lietas. Ļoti dīvaini kad attiecību sākumā visi pārīši ir kā pielipuši viens pie otra, bet pēc laika nevar kopā pavadīt ilgāku laiku. Zinu pārus kuri arī pirms kovida strādāja no mājām un abi, bet vēl nav šķīrušies un domāju ka netaisās.
15.01.2021 14:17 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Mana otra pusite strada no majam kops marta 2020. Es biju ofisa lielako dalu, bet no oktobra beigam ari stradaju no majam. Mums vispar nav nesaskanu. Varbut palidz tas, ka mums ir maja un neesam viens otram uz kakla visu laiku.
15.01.2021 12:02 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Strādājām katrs savā pilsētā, kopā laiku pavadījām tikai vakaros un brīvdienās. Līdz ar pandēmijas pirmo vilni (martā) abi uzsākām darba pienākumus veikt no mājām. Šobrīd esmu atgriezusies ikdienas ritmā, taču draugs vēl joprojām strādā no mājām. Man patika, ka vairāk laika pavadījām kopā, tas noteikti satuvināja (piekritīšu gan, ka sākotnēji bija grūti "ieiet" ēšanas ritmā, jo pusdienas gatavot nebija ierasta lieta), taču tagad ir grūtāk pierast, ka man katru dienu no rīta agrāk jāceļas, stundu jādodas uz darbu, jādomā, ko vilkt mugurā, tad atkal stundu garš mājupceļš, kamēr viņš, dīvānā izlaidies, dara savus darbus.
15.01.2021 11:59 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Nē, kovids nekā nav ietekmējis mūsu attiecības. Abi strādājam savās darba vietās un šajā ziņā kovids neko nav mainījis. Bet ne man, ne vīram nekad nav traucējis tas, ja kādu laiku ir jābūt kopā 24/7. Mums vienmēr ir kopā, ko darīt, ko runāt utt. Ja mēs katrs gribam darīt kaut ko savu, esot mājās, tad arī darām. Ja es gribu skatīties savu seriālu un viņš grib paspēlēt xbox, tad vienkārši es skatos seriālu un viņš spēlē xbox. Es nesaprotu, kur ir problēma😁 Ja abi reizē atrodas mājās, tas nenozīmē, ka viens vai otrs nevar darīt to, ko darītu, ja atrastos mājās viens😀
15.01.2021 11:51 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Aleksandrs @ 14.01.2021 10:19
Tiem kam tagad attiecībās ir grūti, lien ārā tas, ka neesat kopā ar pareizo cilvēku. Ja pirms tam ikdienā katrs iegrimis savās lietās to neredzējāt vai nevēlējāties redzēt, tad šis laiks lieliski to parāda patiesā gaismā. Tas tā, viela pārdomām.

Es gan nepiekrītu.
Kā jau dažas meitenes iepriekš rakstīja, ka introvertiem cilvēkiem ir grūtāk visu laiku būt kopā. Tas nenozīmē, ka ar attiecībām kaut kas nav kārtībā, bet ka pietrūkst vientulības, kas introvertiem cilvēkiem ir svarīgs.
14.01.2021 15:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Aleksandrs @ 14.01.2021 10:19
Tiem kam tagad attiecībās ir grūti, lien ārā tas, ka neesat kopā ar pareizo cilvēku. Ja pirms tam ikdienā katrs iegrimis savās lietās to neredzējāt vai nevēlējāties redzēt, tad šis laiks lieliski to parāda patiesā gaismā. Tas tā, viela pārdomām.

Arī sliecos piekrist šim.
14.01.2021 14:54 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Covid nav ietekmējis attiecības. No mājām gan strādāju tikai es.
Nedomāju, ka nesaderība vienmēr ir pie vainas. Drīzāk attiecīgie apstākļi, kā dēļ velk uz kašķi. Ne visi var tā vienkārši nosēdēt mājās.
14.01.2021 11:02 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tiem kam tagad attiecībās ir grūti, lien ārā tas, ka neesat kopā ar pareizo cilvēku. Ja pirms tam ikdienā katrs iegrimis savās lietās to neredzējāt vai nevēlējāties redzēt, tad šis laiks lieliski to parāda patiesā gaismā. Tas tā, viela pārdomām.
14.01.2021 10:19 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Pirms tam strīdējāmies katru dienu😂
14.01.2021 09:50 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Mēs pa šiem mēnešiem esam strīdējušies varbūt 3 reizes bet visas tā ka līdz kaulam.Kopumā esmu laimīga ka mums beidzot ir ļoti daudz laika gan ģimenei,gan māju lietām,jo mans darbs ir ļoti apstājies,visu kas saistīts ar saimniecību un bērniem beidzot daru es( nekad to nedariju)un vīram ir ļooooti liels apgrozījuma kāpums bet arī beidzot pirmie atvaļinājumi.Abi kopā trenējamies,cenšamies ēst veselīgāk,bērns beidzot zina ko nozīmē nedalīta uzmanība.nu kopumā viss ir ok
14.01.2021 09:50 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
vienkarsinav @ 14.01.2021 06:17

Precīzi! Mums tas pats! Ja iepriekš draugs pusdienas ēda ārpus mājas, tad tagad dēļ strādāšanas mājās, tas ir uz maniem pleciem. Iepriekš arī brīvdienās mājās negatavojām, bet braucām kaut kur paēst, tagad arī brīvdienās jāgatavo, citreiz gan Wolt un Bolt glābj mūs ?
Bet visā visumā attiecības ir uzlabojušās, nav spriedzes. Man gan jādodās uz darbu 3x nedēļā. Brīvdienās parasti dodamies pie dabas, lai nav jādirn dzīvoklī

Tavs draugs esot mājās vismaz sekretāri vairs nedraž
14.01.2021 08:56 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
putns @ 14.01.2021 00:42

Es esmu introverta un man tieši šķiet šausmīgi pavadīt izolāciju kopā ar kādu, 24/7 :D Varu ļoti labi saprast tos, kas ir uz šķiršanās robežas pēc tam. Pilnīgi neatkarīgi no tā otra cilvēka, es nespētu to izturēt mēnešiem ilgi.

Mēs varam sēdēt dažādās istabās, darīt savas lietas un vairākas stundas nelikties ne zinis viens par otru 😀
Gulēt kopā gan guļam, bet tā bija arī pirms ierobežojumiem 😄
14.01.2021 07:44 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Savās attiecībās novēroju tikai vienu problēmu, kas radās pašreizējo apstākļu dēļ - jādomā, ko ēst pusdienās 😄 agrāk abi pusdienojām ēstuvēs.

Precīzi! Mums tas pats! Ja iepriekš draugs pusdienas ēda ārpus mājas, tad tagad dēļ strādāšanas mājās, tas ir uz maniem pleciem. Iepriekš arī brīvdienās mājās negatavojām, bet braucām kaut kur paēst, tagad arī brīvdienās jāgatavo, citreiz gan Wolt un Bolt glābj mūs 😁
Bet visā visumā attiecības ir uzlabojušās, nav spriedzes. Man gan jādodās uz darbu 3x nedēļā. Brīvdienās parasti dodamies pie dabas, lai nav jādirn dzīvoklī
14.01.2021 06:17 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Covid ir pamatígi iesaldējis gan manu karjeru, gan attiecības. Atšķirībā no lielākās daļas cilvēku, kuru problēmas ir saistītas ar saspiestību vai iepriekš nepierasti nepārtraukti ilga laika pavadīšanu kopā, man ir pretējā problēma.
Tā kā šobrīd ar draudzeni dzīvojam dažādos kontinentos, tranzīta ierobežojumi, izolācijas mandāti un patstāvīgu ienākumu trūkums ir liedzis tikties ļoti ilgu laiku. Pirms pirmā lockdowna bija plāni pavadīt laiku kopā pirms absolvēšanas, gatavojos intervēties jaunam darbam un plānot nianses ilgtermiņa kopābūšanas projektam, bet tagad ir patstāvīga neziņa, nebeidzama darba pieteikumu sūtīšana un stress. Par brīnumu attiecības nav sabrukušas, bet bail domāt par scenāriju bez taustāma progresa pāris nākošo mēnešu laikā.
14.01.2021 03:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Esam arī abi sēdējuši pašizolācijā, varbūt esam drūmi introverti, bet izjutām minimālas neērtības.

Es esmu introverta un man tieši šķiet šausmīgi pavadīt izolāciju kopā ar kādu, 24/7 :D Varu ļoti labi saprast tos, kas ir uz šķiršanās robežas pēc tam. Pilnīgi neatkarīgi no tā otra cilvēka, es nespētu to izturēt mēnešiem ilgi.
14.01.2021 00:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.12.2020
Pašā Covid sākumā vīrs pazaudēja darbus, bijām bez jebkādiem finansiāliem ienākumiem un abi sēdējām pa mājām. Neskatoties uz to, mums attiecības bija tik labas kā vēl nekad. Izbaudījām kopā ik minūti, kaut arī vienā brīdī sapratām, ka nezinām kā samaksāsim rēķinus :)
14.01.2021 00:10 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2020
Mums nācās pasēdēt neilgu laiku kopā, pāris mēneši, bet mūs tas ir tikai satuvinājis vēl vairāk. Vienīgais, ko esmu izjutusi ir darba zaudēšana. Attiecību ziņā viss ir tikai uzlabojies uz labo. :)
Žēl gan, ka ir pāri kuriem nākas sēdēt tiešām diendienā vienam ar otru. Bet domāju, ka neskatoties uz to vienam otru būtu jāatbalsta, jo šis ir tiešām liels pārbaudijums attiecībām it visiem, kas izjūt covid ietekmi.
14.01.2021 00:08 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es tieši otrādi novēroju draugu un paziņu ģimeņu papildinājumu 😄
Droši vien finansiālai situācijai un dzīves apstākļiem ir milzīga ietekme.
Savās attiecībās novēroju tikai vienu problēmu, kas radās pašreizējo apstākļu dēļ - jādomā, ko ēst pusdienās 😄 agrāk abi pusdienojām ēstuvēs.
Esam arī abi sēdējuši pašizolācijā, varbūt esam drūmi introverti, bet izjutām minimālas neērtības.
13.01.2021 23:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!