Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņi spēlē klavieres

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas. Tieši tāda ir mana problēma.. sākumā varēja paciest, tika runāts par to ka kaimiņi pārliks viņas citā istabā, jo man ir vienas istabas dzīvoklis, un viņi tieši ir man aiz sienas, bet nē, neko nav mainījuši.. Mans risinājums bija ausu aizbāžņi, bet caur viņiem arī ir dzirdama skaņa. Vai ir vēl kādi risinājumi? Policija?
07.01.2021 10:48 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
blacke @ 13.01.2021 22:14

Mārupē visos jaunajos projektos ir pārbāztas kāpņu telpas ar ratiem, ragavām, riteņiem, skūteriem un ko tik vēl ne. ???

Man vismaz sava stāva kāpņu telpā sanāca atbrīvoties no kaimiņu sūdiem, izsaucu pārvaldi un visas iespējamas instances, sastādija vairākus protokolus par ugunsdrošības neievērošanu , ja piemēram sākas ugunsgrēks, tad nebūtu iespēja ātri un operatīvi tikt āra no kāpņu telpas, jo man ir dažreiz, ir bijušas situācijas, kad knapi var iziet cauri visiem tajiem sūdiem , visus savus ratiņus, riteņus un citas lietas, protams ievilka atpakaļ savos dzīvokļos un tad sūdzējas, ka mājas neesot brīvas vietas, nav jau mana vaina, ka ir sapirkuši visādus nevajadzīgus sūdus.
Un jā manos kaimiņos arī ir tās saucamās Kārenas. 😁
13.01.2021 23:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
apšulapa @ 13.01.2021 22:20
blacke - ir dzirdets, ka Marupe un Jaunmarupe saradushas ljoti daudzas Karenas :D

Oi, pilns :D
13.01.2021 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
blacke - ir dzirdets, ka Marupe un Jaunmarupe saradushas ljoti daudzas Karenas :D
13.01.2021 22:20 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vēl ir dažas kaimiņienes ''esmumāte'' , kas savus ratiņus un daudzus citus sūdus nomēta kāpņu telpās un tas viss krāj putekļu kārtas.

Mārupē visos jaunajos projektos ir pārbāztas kāpņu telpas ar ratiem, ragavām, riteņiem, skūteriem un ko tik vēl ne. 🤦🤦🤦
13.01.2021 22:14 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Dzīvoju jaunajā projektā, ir daži tādi pretīgi kaimiņi, kas arī mēdz spēlet visādus mūzikas instrumentus un slēgt skaļu mūziku pēc 00:00 , gandrīz neko nedzirdu, jo sataisīju dzīvokli skaņu izolāciju, lai nevajadzētu dzirdēt, ka kāds tur slēdz skaļu mūziku, bet vēl nedaudz dzirdu kaut ko, bet tas ir tā tīri ok.
Vēl ir dažas kaimiņienes ''esmumāte'' , kas savus ratiņus un daudzus citus sūdus nomēta kāpņu telpās un tas viss krāj putekļu kārtas.
13.01.2021 21:31 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Paldies piekūn un lexxie par vismaz manis saprašanu. Es personīgi esmu audzināta respektēt kaimiņu mieru. Vecāki vienmēr to mācīja, neārdities pārāk skaļi un respektēt to ka dzīvojam dzīvoklī tomēr. Manā gadījumā kaimiņiene pateica- kaut kas nepatīk- pārvācies! Bet es nevēlos pārvākties jo dzīvoklis ir ļoti labā cenā un saimniece ir ļoti laba. Pārvākties dēļ tā ka kaimiņiem vienalga un nemāk rast kompromisus ar citiem?! Tak ir jābūt kādam risinājumam, bet nu manā situācijā- vienalga. Tāpēc ir ļoti svarīgi ja ir labi kaimiņi.
13.01.2021 19:09 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
lexxie @ 10.01.2021 00:15
Protams, viens ir vāļāties, cits - piemēram naktsmaiņas. Kad gribi negribi gulēšanas laiks sakrīt ar citu cilvēku aktīvāko posmu.
Ja pa labam nesanāk, man arī prasītos jautrību. Varbūt kaislīgs un skaļš sekss klaviermūzikas pavadījumā ?

Tas gan varētu būt iedarbīgs variants 😀
10.01.2021 01:24 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Protams, viens ir vāļāties, cits - piemēram naktsmaiņas. Kad gribi negribi gulēšanas laiks sakrīt ar citu cilvēku aktīvāko posmu.
Ja pa labam nesanāk, man arī prasītos jautrību. Varbūt kaislīgs un skaļš sekss klaviermūzikas pavadījumā 😉
10.01.2021 00:15 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Cits vispār guļ līdz četriem pēcpusdienā. Vai iet gulēt četros pēcpusdienā. Es pats brīvdienās vārtos pa gultu līdz 11. Visiem neizdabāsi.
Bet nu piekrītu tev vismaz tajā aspektā, ka pēc iespējas to tomēr vajadzētu rast kompromisu. Bet, ja iespējas nav, nu, ja vien negrib taisīt kaimiņu drāmu, kas visticamāk prasīs daudz lielākus mentālos resursus, tad nāksies vien piekāpties. Jo liekot pie sienas skaļu mūziku nepiemērotos laikos, var tikt pie kā sliktāka, kā klavieres astoņos no rīta.
09.01.2021 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Vienam sīkums, citam iztraucēts miegs. 8 ir agri. Ir arī laika etiķete - posms līdz kuram un, no kura nepieklājas traucēt, piem. zvanot darba jautājumā vai svešam cilvēkam. Tie ir vismaz 9:00/21:00, lai gan man, protams, nepatiktu jebkurš zvans līdz 10 no rīta. Atkārtošos, visa pamatā ir cieņa un komunikācija. Ja kaimiņiem būtu dzelzs arguments un neliela pretimnākšana, domāju ikviens savādāk pret to attiektos.
08.01.2021 22:39 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Nu elementāra cieņa ir to nedarīt trijos naktī. Vai ņemt vērā kādus īpašus apstākļus, kuru autorei nav. Elementāra cieņa ir arī netaisīt traci par sīkumiem.
Šis ir tīri tikai nervu jautājums. It īpaši, ja sākumā vēl piecieta.
08.01.2021 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ja nesaprot normālā valodā runājam, tad tiešām, kā iesaka, palaist kādu jautrību pretī. Un jā - vēlams no rīta paralēli un vakarā saldākam miedziņam. Šobrīd ar visu skolas neesamību un brīvo režīmu, gan jau var pacensties citu laiku atrast. Pašai riebjas trokšņi un noteikti savā īpašumā, remontējot, kārtīgi piedomātu pie skaņas izolācijas, nedomāju, ka tas tik grūti. Arī bērnam mācu kontrolēt spiegšanas/bļaustīšanos, izslēdzot to agrajā līdz 10:00 un vēlajā - pēc 21:00 dienas cēlienā.
Un tomēr esmu pārliecināta, ja lielajiem likumu pārzinātājiem un trokšņošanas tiesību aizstāvjiem uzrastos kaimiņi ar regulāru miera traucēšanu, daiļrunība ātri noplaktu. Elementāra cieņa tomēr ir saprātīgu cilvēku attiecību pamats.
08.01.2021 13:19 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Neuzskatu, ka autore ir izlepusi. Kāpēc jāpiekāpjas tikai autorei? Kompromisam jābūt no abām pusēm. Es parunātos ar kaimiņieni vēlreiz. Ja bērnam nav noteikts strikts laiks, kurā spēlēt, tad var pārcelt kaut stundu vēlāk. 08:00 nav tik vēlu, daudzi vēl guļ šādā laikā. Ja cilvēks kaimiņos ir slims vai ir citas problēmas, kaut vai vienkārši grib ilgāk pagulēt, tad ir netaisni uzskatīt, ka "es esmu galvenais, varu darīt, ko gribu, bet kaimiņiem jāsamierinās". Ja cieni citus, tad citi cienīs arī tevi.
08.01.2021 12:45 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Pēc kojām blakus dzelzceļam, komunalkas ar logu pret aktīvu ielu Rīgas centrā, dzīvokļa ar tramvaju, kas čīkst uz sliedēm jau 6 no rīta man būtu diezgan vienalga par klavierēm astoņos. Parasti ap to laiku tāpat vārtos pa gultu un taisos celties.
08.01.2021 09:58 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Protams zināju, ka mani sāks saukāt par princesi vai vēl sazin ko, bet nu vēlētos redzēt, kura no jums būtu laimīga no rīta piecelties ar šādu skaņu aiz sienas. Kamēr otra ādā nav pabūts, tikmēr nesapratīs. Neesmu princese, esmu vienkārši par to, lai abas puses saprotās. Ir jārespektē otru cilvēku miers, dzīvojot šādās mājās.
08.01.2021 08:53 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Nikola. @ 07.01.2021 16:20
Varbūt privātmājā jādzīvo tiem, kas vēlas spēlēt klavieres un nespēj pievaldīt bērnus? Ja esi daudzdzīvokļu mājā, tad jāierobežo trokšņi, kas traucē citus. Protams, nagla sienā un arī remonts ir nepieciešamība, bet nevajag radīt nevajadzīgus trokšņus tikai tāpēc, ka es tā gribu.

Ja es gribu tad lieku tagad dinamo Rīga spēļu uz normālu skaļumu un kaimiņi iet dēt
07.01.2021 20:16 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
MissČiepa, neuztraucies par maniem bērniem, mans bērns varēs kaut bungas spēlēt, jo man ir privātmāja. Bet ne par to ir runa. Cieņai jābūt abpusējai, un ja kaimiņienei traucē tā nodarbība 8 no rīta, kaut tā būtu pie pasaules līmeņa mūziķa, viņas vēlmes ir jāciena, citādi varēs dabūt sev Rammstein pavadījumu, kā arī Metallica šūpuļdziesmu, un pareizi vien būs. Tavs bērns nav vienlīdzīgāks par citiem, iekal to sev smadzenēs.
Tumbiņas var novietot tā, kā kaimiņi ir novietojuši savas klavieres - pret sienu, tā kā max efekts būs tikai uz "mērķauditoriju".
07.01.2021 19:17 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
OMG. Kāds vēl - Jūsu bērns nekad nespēlēs nevienu instrumentu? Autore neaizliedz spēlēt klavieres nevienam, bet vēlas, lai tas notiek ne pašā rīta agrumā, lai cilvēks var izgulēties. Varbūt, tev ir vienalga, bet ir cilvēki, kuri ir jūtīgi uz skaņām, ir svarīgi atrasties mierā, izgulēties klusumā, vai vēl tas var būt saistīts ar psihiskiem traucējumiem. Jebkurš no šiem aspektiem nav metams zemē un viens otru būtu jāciena daudzīvokļu namā.
Otrs variants ir klavieres pārvietot citur.
Es nesaprotu par ko tev tāds cepiens, pati esi tā kaimiņiene? Nolaid tvaiku.
Tas, ka redz BĒRNS mācās nav jāuzliek to uz pjedastalā.
07.01.2021 18:21 |
 
Reitings 31
Reģ: 15.10.2020
Doublechoco @ 07.01.2021 14:55

Pamato.

Varētu sākt ar to, ka šādi ieriebtu ne tikai tiem vieniem kaimiņiem, bet arī citiem, kuriem ar to vsp nav nekāda sakara. Tātad, par kādu cieņu pret citiem varētu būt runa, ja netiek cienīti citi tikai atriebības dēļ? Tāds cilvēks ir zemisks muļķis, nekas vairāk.
Ko vēl varētu pieminēt? Cerams nevienai no jums, kas te grib slēgt skaļas tumbas, jo no rīta bērns mācās spēlēt klavieres, nebūs bērnu. Ja būs, tad iespiežat sev smadzenēs, ka jūsu bērni NEKAD nedrīkstēs spēlēt nevienu mūzikas instrumentu, pat tad, ja tas būs viņa aicinājums, sapņa piepildījums un bērns jums lūgsies. Varēsiet vien atbildēt, ka bērna vecāki ir debīli un labāk izvēlas nenokaitināt kaimiņus, nevis bērna izaugsmi.
Aizdomājaties, ka tas nav kaut kāds prikols un stulba trinkšķināšana. Varbūt bērns spēlē konkrētajā laikā, jo tad ir nodarbība vai visu atlikušo dienu ir mācības un citas nodarbes.
07.01.2021 17:20 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Daudzīvokļu mājā dzīvojot, ar tādām lietām ir jāsamierinās. Vienmēr būs kādi trokšņi - kāds spēlē klavieres, kāds sit naglu sienā, kaut kur aizcērtas durvis, skrien bērni, utt. Ja gribas pilnīgu klusumu, tad jādzīvo privātmājā.
Varbūt privātmājā jādzīvo tiem, kas vēlas spēlēt klavieres un nespēj pievaldīt bērnus? Ja esi daudzdzīvokļu mājā, tad jāierobežo trokšņi, kas traucē citus. Protams, nagla sienā un arī remonts ir nepieciešamība, bet nevajag radīt nevajadzīgus trokšņus tikai tāpēc, ka es tā gribu.
07.01.2021 16:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits