IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Silla @ 06.12.2020 23:48
manuprāt Tu piesaisti klientus nu Tu tā ka boss un visi zem Tevis , Tu par to pelni naudu, jo reģistrē jaunus klientus zem sava vārda un par tiem arī iespējams nāk nauda , jo tie sūta un darbojas + vēl varbūt, ka pērc preces tiem kas nav reģistrējušies un tāda veidā pelni arī par nopirktām precēm, līdzīgi kā piemēram kaut kàds avon? Nu kjip es konsultants esmu un zem manis tur klienti un tad man tur kràjas punkti vai kas? Varbūt arī es sito nesaprotu ?? v

Nu tad aptuveni skaidra tā shēma. Tagad saprotu, ka varbūt tāpēc paziņai arī viss "bizness" izjuka, jo nauda tajos visos pulveros, krēmos, šampūnos un maģiskajos uzlādētajos ūdeņos tika iztērēta baigā, bet, ja nekāds labums nenāk atpakaļ un nesanāk to visu atpelnīt, droši vien nekas cits neatliek kā mest tam visam ar roku. :D Izklausos baigi ļaunā, bet es jau pašā sākumā, kad redzēju cik izmisīgi viņa cenšas reklamēt tos produktus, domāju, ka tā būs. :D Varbūt tādas kā Sauliete patiešām var nopelnīt ar to visu, bet tāds parastais cilvēks, kuram nav simtiem sekotāju vai klientu, diez vai.
08.12.2020 00:16 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Kas ar sponsoru tur bij🤣 nesaprotu
07.12.2020 23:11 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Kas tur bija kačai ar to live? Iegāju un tās tur strīdējās ka Sintijai nedos dāvanu utt, kapec, kas?😃
07.12.2020 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Chikitita @ 07.12.2020 09:20
Man ir Huawei un beauty mode nav.

Man iepriekšējai telefons bija Huawei p8 un tagad ir p30 lite, abiem bija beauty mode. Vaitad Jums vēl kāds vecāks modelis?
07.12.2020 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Man ir Huawei un beauty mode nav.
07.12.2020 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Chikitita @ 07.12.2020 09:02
Labāk pasakiet ar kādu programmu var panākt tādu ādu kā Madarai K, gribu pamēģināt uz saviem foto. Gan jau ir kāds app kas to var izmainīt?

Tas varētu būt beauty mode iestatījumus telefona kamerā. Ja aplikācija, tad populārākā laikam ir Face Tune.
07.12.2020 09:15 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Labāk pasakiet ar kādu programmu var panākt tādu ādu kā Madarai K, gribu pamēģināt uz saviem foto. Gan jau ir kāds app kas to var izmainīt?
07.12.2020 09:02 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Meija @ 06.12.2020 19:52
Izskatās, ka Kiviča arī lūpas palielinājusi.

Kura?😀
07.12.2020 05:29 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Dannii @ 06.12.2020 23:39
Jūs te par to NL ierunājāties... Jautājums zinātājām: kā tā sistēma vispār strādā? Labi, iegādājies viņu preces. Pēc tam sāc tās reklamēt. Kas notiek tālāk? Jāpiesaista jauni potenciālie pircēji? Jāatpelna nauda, kura iztērēta, pērkot tos NL produktus? Kā tas viss notiek? Un kurš beigu beigās ir kaut kāda labuma guvējs?
Vienkārši interesanti, jo viena paziņa kādu laiku kā aptrakusi reklamēja to NL, pa 30 storijiem dienā, stāstīja to, cik labi visi produkti, kā visa ģimene tos lieto, taisīja kaut kādus konkursus, kuros neviens nepiedalījās, jo viņai pārāk mazs sekotāju loks utt., bet nu jau kādu mēnesi pilnīgs klusums, neko vairs nereklamē, konkursus netaisa, nerāda kā lieto viņu brīnumproduktus. Tāpēc aizdomājos.. visa tā NL "karjera" var aiziet pa burbuli, ja nepiesaisti pietiekami daudz jaunu klientu vai kā?
manuprāt Tu piesaisti klientus nu Tu tā ka boss un visi zem Tevis , Tu par to pelni naudu, jo reģistrē jaunus klientus zem sava vārda un par tiem arī iespējams nāk nauda , jo tie sūta un darbojas + vēl varbūt, ka pērc preces tiem kas nav reģistrējušies un tāda veidā pelni arī par nopirktām precēm, līdzīgi kā piemēram kaut kàds avon? Nu kjip es konsultants esmu un zem manis tur klienti un tad man tur kràjas punkti vai kas? Varbūt arī es sito nesaprotu ?😆 v
06.12.2020 23:48 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Jūs te par to NL ierunājāties... Jautājums zinātājām: kā tā sistēma vispār strādā? Labi, iegādājies viņu preces. Pēc tam sāc tās reklamēt. Kas notiek tālāk? Jāpiesaista jauni potenciālie pircēji? Jāatpelna nauda, kura iztērēta, pērkot tos NL produktus? Kā tas viss notiek? Un kurš beigu beigās ir kaut kāda labuma guvējs?
Vienkārši interesanti, jo viena paziņa kādu laiku kā aptrakusi reklamēja to NL, pa 30 storijiem dienā, stāstīja to, cik labi visi produkti, kā visa ģimene tos lieto, taisīja kaut kādus konkursus, kuros neviens nepiedalījās, jo viņai pārāk mazs sekotāju loks utt., bet nu jau kādu mēnesi pilnīgs klusums, neko vairs nereklamē, konkursus netaisa, nerāda kā lieto viņu brīnumproduktus. Tāpēc aizdomājos.. visa tā NL "karjera" var aiziet pa burbuli, ja nepiesaisti pietiekami daudz jaunu klientu vai kā?
06.12.2020 23:39 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Izskatās, ka Kiviča arī lūpas palielinājusi.
06.12.2020 19:52 |
 
Reitings 31
Reģ: 15.10.2020
Mazaa_saulite @ 06.12.2020 14:54
Ienācu šeit ar domu, ka kāda noteikti būs uzrakstījusi par Deimoni. Brivdienās ar bērniem pa spēļu laukumiem tik dzīvojās. Vai tad tam arī nevajadzēja but ciet? ? pēc loģikas

Playoff arēna ir vaļā un tur tiek nodrošināts, ka telpās konkrētā laikā atrodas tikai 1 ģimene.
06.12.2020 18:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ienācu šeit ar domu, ka kāda noteikti būs uzrakstījusi par Deimoni. Brivdienās ar bērniem pa spēļu laukumiem tik dzīvojās. Vai tad tam arī nevajadzēja but ciet? 🤔 pēc loģikas
06.12.2020 14:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Amii @ 06.12.2020 10:00
Tā Jeļena visu laiku instagramā cenšas it kā radīt luksusa iespaidu - lašmaizītes brokastīs, apkārt it kā viss baigi balts istabā ( protams ar filtriem mākslīgi izbalināts ), mākslīgas frizūras, kuras pirms bildes ir cītīgi taisījusi un ar fotošopu “piepacēlusi” frizūru. Var uzreiz saprast, ka tas viss tikai bildes dēļ tiek radīts, un ir parasts viss apkārt. Rozā čībiņas, halātiņš arī uzvilkts tikai bildes dēļ. Nu nav viņai tāda dzīve, kādu parāda instagram. Un tik ļoti nekvalitatīvi pie tam. Un tik atrāda savu izdekorēto istabu ziemīšu tematikā. Nav tur nekā tāda.
Protams, pašai meitenei kā cilvēkam nav ne vainas.

Whaaat?!?!? 🧐
Tu tipa pārmet viņai par skaisti izveidotām instagram bildēm??? Nesapratu domu tevis rakstītajam....🧐 Jāsaprot,ka pēc tavām domām, instagram foto jāveido nesapucētai, nesafrizētai, komunālajā dzīvoklī ar zaļām sienām un jāfilmē putra ar olu brokastīs, vai tā tas bija jāsaprot???
Esmu gatava oponēt jebkuram tavam teikumam.
1) Es tieši otrādāk tikai priecājos, ka kāds var atļauties ēst lašmaizes brokastīs (jo pati es ēdu to pašu putru un olu, un diez vai kādu interesētu, ja es to nofilmētu), un 2) ruājot par tām baltām sienām, vai ko tu tur minēji, a kādām tām ir jābūt? 😁 Vai tiešām zaļāv vai sarkanām?
Teikšu atklāti, mans dzīvoklis izskatāš daudz sliktāk, un man , piemēram, patīk skatīties viņas Story, un prieks, ka cilvēks tā parūpējas par mājas atmosfēru (un cik daudzi no jums jau ir arī parūpējušies par istabas izdekorēšanu?)
Un jā, 3) kāds sakars vispap bija pieminēt halātiņu un čībiņas? 😁 Vai Tu mājās staigā ar kombinezonu un zābakiem? 😁
06.12.2020 14:46 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Amii @ 06.12.2020 10:00
Nav tur nekā tāda.

un kas tāds ir visām citām,kurām tu seko? Vai Valdmanei ādas tonis ir tāds arī dzīvē,vai viņa sevi baigi dabisku parāda? Vai visas citas te apspriestās "favorītes" ir baigais dabiskuma piemērs?Galīgi nepamatoti uzbraucieni. Ja Jeļenai istaba ir piepildīta ar baltām mēbelēm, izdekorē skaistu egli un uzliek lampiņas, tad kādu apgaismojumu tu sagaidi? Protams,ka viss būs balts. Un tad,ka uzliek papildus filtriņu,lai paspilgtinātu to? Kāpēc gan viņa nevar bildēties ar frizūru tādu,ja patiešām tā ikdienā staigā, bet obligāti sevi jānobildē tādu,kādu ikdienā viņu neredz?
Tieši otrādāk,tu gribi, lai cilvēks sevi rādītu tādu,kāds nav?
Ja viņa dievina to glamūru,tad arī cenšās to radīt tur,kur viņa dzīvo. Un viņa nekad nav kaunējusies no vietas kur dzīvo,itin bieži ir arī story,kur pastigājas ar suni Iļģuciemā. :)
06.12.2020 12:01 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Amii @ 06.12.2020 10:00
Tā Jeļena visu laiku instagramā cenšas it kā radīt luksusa iespaidu - lašmaizītes brokastīs, apkārt it kā viss baigi balts istabā ( protams ar filtriem mākslīgi izbalināts ), mākslīgas frizūras, kuras pirms bildes ir cītīgi taisījusi un ar fotošopu “piepacēlusi” frizūru. Var uzreiz saprast, ka tas viss tikai bildes dēļ tiek radīts, un ir parasts viss apkārt. Rozā čībiņas, halātiņš arī uzvilkts tikai bildes dēļ. Nu nav viņai tāda dzīve, kādu parāda instagram. Un tik ļoti nekvalitatīvi pie tam. Un tik atrāda savu izdekorēto istabu ziemīšu tematikā. Nav tur nekā tāda.
Protams, pašai meitenei kā cilvēkam nav ne vainas.

Un viņai tas ļoti labi un skaisti padodas!
Es labāk skatos gaumīgas bildes, nevis pleķainas mēnešreižu bikses.
06.12.2020 11:14 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Tā Jeļena visu laiku instagramā cenšas it kā radīt luksusa iespaidu - lašmaizītes brokastīs, apkārt it kā viss baigi balts istabā ( protams ar filtriem mākslīgi izbalināts ), mākslīgas frizūras, kuras pirms bildes ir cītīgi taisījusi un ar fotošopu “piepacēlusi” frizūru. Var uzreiz saprast, ka tas viss tikai bildes dēļ tiek radīts, un ir parasts viss apkārt. Rozā čībiņas, halātiņš arī uzvilkts tikai bildes dēļ. Nu nav viņai tāda dzīve, kādu parāda instagram. Un tik ļoti nekvalitatīvi pie tam. Un tik atrāda savu izdekorēto istabu ziemīšu tematikā. Nav tur nekā tāda.
Protams, pašai meitenei kā cilvēkam nav ne vainas.
06.12.2020 10:00 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Nav ne vainas tam NL konkursam, bet nav forši, ka piedalās arī pašas "sponsores" - tās 18 lauku čības, kurām jāpieseko.
Tas iphone jau nav nekas traks-1200€ sadalot uz visiem, sanāk tik kādi 100€ no katras, bet toties sekotāji piebirst, kāds neatsekos un paliks.
06.12.2020 01:30 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kaut kāda losenes vien ir ceru, ka kāds Saulietes vai Tīnas mašīnas uzbrauks virsū un tad redzēsim, kā šīs smiesies.

Nu c’mon, ko viņām vajadzeja darīt? Raudāt? 😀
Tak atstāja zīmīti, visu nokārtoja (nenoskatījos līdz galam, bet sapratu, kad situācija tika veiksmīgi nokārtota). Jums laikam patiktos , kad visi kristu panikā un bojātu sev nervus. 👍🏻😀
06.12.2020 00:56 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
miss99 @ 05.12.2020 23:43
Kad bija liegti skaistumkopšanas pakalpojumi tad salonam Marijas ielā logi bija aizklāti ar plēvi

un ļoti daudz citiem tāpat
06.12.2020 00:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits