Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Garās un šausmīgās rindas veikalos.

 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Sveikas, šodien izlēmu aizbraukt uz veikalu pakaļ dažiem pārtikas produktos, ieejot rimi tur tāda rinda bija , ka man slikti palika no tās rindas garuma, tas šausmīgi izskatijas, ka gandrīz katrā grozā bija ļoti liels daudzuma alkoholisko dzērienu , tas man izraisija šoku, kas cilvēki 2 dienas nevar izturēt bez alkoholiskajiem dzērieniem? , ka ir jāpiepilda tāds pilns grozs, paejot garam alkoholisko dzērienu plauktiem tur gandrīz nekas nebija izņemot dārga gala alkohola kas gan par rindām būs ziemassvētku laikā un vecgada laikā? man liekas ka tiešām tie ierobežojumi ir pārspīlēti iepirkšanas tagad ir šausmīgi nogurdinošana un laikietilpīga un kādas ir jūsu domas par tādam veikalu rindām? vai šodien vēl neesat bijušas veikalā ieraugot tādu trešhu? :D
04.12.2020 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
GhostGG
+++ pilnīgi trāpīts. Loģikas trūkums ierobežojumos veicina attiecīgu pretreakciju. Vēl par etalonu diskutēja..tas parāda “domnieku” līmeni. Un beigās, cilvēkam jāpērk nevajadzīgas lietas mistiskiem JA nu ievajagās. Nav jābūt īpaši attapīgam, lai saprastu, ka cilvēkam, strādājošam 9-6 un ejot pēc darba uz veikalu, drūzma veidojas lielāka. X cilvēku skaitam paliek kādas 3-4h dienā iepirkumiem (nedēļā attiecīgi 15-20h), bet iepriekš tās bija vismaz 40h.
06.12.2020 21:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
GhostGG @ 06.12.2020 19:39

Par to nav runa. Runa ir par to cik pamatota ir šo konkrēto preču aizliegšsana tirgot. Tā jau mēs varam runāt par pilnīgi visu "jāsapērk viss uz vairākām dienām". Nedomāju, ka cilvēki katru dienu pārbauda un aizdomājas cik viņiem špickas ir kastītē :D un par logu šķidrumu tas pats, nedomāju, ka kāds baigi plāno, kad viņam viņš beigsies. Man vienkārši tas šķiet neloģiski un idiotiski, ka maksājo pie kases par pārtiku tu nevari pie reizes nopirkt to, kas jau ir pie tās kases.

Man tas nav saprotami, jo esmu plānotāja, Tu gan tāds neizklausies :D
06.12.2020 20:32 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Vispār sen jau ir izveidots saraksts ar precēm, kuras ieteicams iepirkt ārkārtas situācijā, visiem iedzīvotājiem caur EDS un/vai CSDD (neatceros) tas tika izsūtīts. Ja sērkociņi iet uz beigām un ir vitāli svarīgi, tad ir 5 dienas nedēļā, lai papildinātu krājumus.
06.12.2020 19:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vai kāds netika brīdināts? Fail ir nesagādāt sev nepieciešamās lietas uz divām dienām un domāt, ka pie tā ir vainīga valdība

Par to nav runa. Runa ir par to cik pamatota ir šo konkrēto preču aizliegšsana tirgot. Tā jau mēs varam runāt par pilnīgi visu "jāsapērk viss uz vairākām dienām". Nedomāju, ka cilvēki katru dienu pārbauda un aizdomājas cik viņiem špickas ir kastītē :D un par logu šķidrumu tas pats, nedomāju, ka kāds baigi plāno, kad viņam viņš beigsies. Man vienkārši tas šķiet neloģiski un idiotiski, ka maksājo pie kases par pārtiku tu nevari pie reizes nopirkt to, kas jau ir pie tās kases.
06.12.2020 19:39 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
GhostGG @ 06.12.2020 17:34

Nu vispār tā viņiem arī vajadzētu darīt, jo par to viņiem maksā algu. Ja sarkastis tika izveidots zibenīgi ātri, tad šāds arī ir rezultāts = totals fail. Tas tikai pierāda to, ka krīzes situācija valdība ir pilnīgi nespējīga un neprot pieņemt saprātīgus un racionālus lēmumus.
Ar šādu atieksmi arī nekad nekas nemainīsies. Gan jau drīz būs vēl citi ierobežojumi, uz ko liela daļa cilvēku teiks - nu nekas, pāris dienas var paciest. Nē, nekas nav jācieš. Ir jābūt kompetentam sarakstam ar loģisu pamatojumu kāpēc tieši to var iegādāties un kāpēc šo nevar. Tādas precēs kā sveces, sērkociņi, varētu pastrīdēties vai tās nav pirmās nepieciešamības preces. Ko darīt ja mājās pazūd elektrība? Sēdēt tumsā? Ko darīt tiem, kuriem ir vecas gāzēs plītis, kurām nav iebūvēta iekšā šķiltava? Ne tu vari uztaisīt ēst, ne aizdedzināt sveci.

Vai kāds netika brīdināts? Fail ir nesagādāt sev nepieciešamās lietas uz divām dienām un domāt, ka pie tā ir vainīga valdība :)
Saprotu arī tevi, būtu precizējošs saraksts - nebūtu aplauziens. Un nav jau tā, ka valdība kādreiz ir bijusi laba, bet šobrīd pa ilgiem laikiem tomēr nav nemaz tik sūdīgi!
06.12.2020 19:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tev tiešām liekas, ka valdība stāvēja ar sarakstu veikalā un svītroja preces, kuras varēs vai nevarēs iegādāties?

Nu vispār tā viņiem arī vajadzētu darīt, jo par to viņiem maksā algu. Ja sarkastis tika izveidots zibenīgi ātri, tad šāds arī ir rezultāts = totals fail. Tas tikai pierāda to, ka krīzes situācija valdība ir pilnīgi nespējīga un neprot pieņemt saprātīgus un racionālus lēmumus.
Neraudiet par sērkociņiem un pannām, gan divas dienas izdzīvos bez tā.

Ar šādu atieksmi arī nekad nekas nemainīsies. Gan jau drīz būs vēl citi ierobežojumi, uz ko liela daļa cilvēku teiks - nu nekas, pāris dienas var paciest. Nē, nekas nav jācieš. Ir jābūt kompetentam sarakstam ar loģisu pamatojumu kāpēc tieši to var iegādāties un kāpēc šo nevar. Tādas precēs kā sveces, sērkociņi, varētu pastrīdēties vai tās nav pirmās nepieciešamības preces. Ko darīt ja mājās pazūd elektrība? Sēdēt tumsā? Ko darīt tiem, kuriem ir vecas gāzēs plītis, kurām nav iebūvēta iekšā šķiltava? Ne tu vari uztaisīt ēst, ne aizdedzināt sveci.
06.12.2020 17:34 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dannii @ 06.12.2020 15:55

Šis jau ir totāls stulbums. ? Jā, saprotu, ka varbūt ir cilvēki, kuri brīvdienās izklaidējas, vazājoties pa tirdzniecības centriem, tāpēc skaidrs, ka bez jaunām pannām, kurpēm vai Ziemassvētku lampiņu virtenēm tās divas dienas iztikt var, taču tādas lietas kā spuldzītes, sveces vai sērkociņi jau nu gan būtu jāliek pie pirmās nepieciešamības precēm, jo diez vai kāds dodas uz veikalu, lai izklaidējoties nopirktu sērkociņus. Ja reiz cilvēks pērk tādas lietas, tātad viņam tās ir vajadzīgas un bez gaismas vai uguns iztikt divas dienas ir grūtāk kā bez jauna apavu pāra. Kārtējie debilie likumi, kuri pieņemti tikai ķeksīša pēc.

Tev tiešām liekas, ka valdība stāvēja ar sarakstu veikalā un svītroja preces, kuras varēs vai nevarēs iegādāties? Pamatdoma bija samazināt cilvēku plūsmu, atstājot pirmās nepieciešamības preces atļautas iegādei. Saraksts tika izveidots zibenīgi ātri,skaidrs, ka tas nav pilnvērtīgs.Neraudiet par sērkociņiem un pannām, gan divas dienas izdzīvos bez tā.
06.12.2020 17:16 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
GhostGG @ 06.12.2020 13:20
Šodien gan veikalā uzrāva nedaudz dusma, tiešām visi šie ierobežojumi ir totāls stulbums. Pie kases samaksāju par saviem pirkumiem, bet sērkociņus atteicās pārdot. Tiešām? Bļe, ja esmu jau veikalā un paņēmis pārtiku, tad kādā sakarā es nevaru pie kases nopirkt sērkociņus? Nopērkot sērkociņus saslimtība ar kovid palielināsies? Vienīgais ko es varu pateikt, ka valdba ir totāli impotenti un ne sūda vērti.

Šis jau ir totāls stulbums. 🤦 Jā, saprotu, ka varbūt ir cilvēki, kuri brīvdienās izklaidējas, vazājoties pa tirdzniecības centriem, tāpēc skaidrs, ka bez jaunām pannām, kurpēm vai Ziemassvētku lampiņu virtenēm tās divas dienas iztikt var, taču tādas lietas kā spuldzītes, sveces vai sērkociņi jau nu gan būtu jāliek pie pirmās nepieciešamības precēm, jo diez vai kāds dodas uz veikalu, lai izklaidējoties nopirktu sērkociņus. Ja reiz cilvēks pērk tādas lietas, tātad viņam tās ir vajadzīgas un bez gaismas vai uguns iztikt divas dienas ir grūtāk kā bez jauna apavu pāra. Kārtējie debilie likumi, kuri pieņemti tikai ķeksīša pēc.
06.12.2020 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Roze4
Iespējams ir cilvēki, kas tiešām iet staigāt gar zeķubikšu, pannu un rimi sveču plauktiem. Lielo tirdzniecības centru slēgšana attiecīgi ir ok, jo tur notiek vazāšanās, bet šitas ir nonsenss.
06.12.2020 15:25 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Šodien gan veikalā uzrāva nedaudz dusma, tiešām visi šie ierobežojumi ir totāls stulbums. Pie kases samaksāju par saviem pirkumiem, bet sērkociņus atteicās pārdot. Tiešām? Bļe, ja esmu jau veikalā un paņēmis pārtiku, tad kādā sakarā es nevaru pie kases nopirkt sērkociņus? Nopērkot sērkociņus saslimtība ar kovid palielināsies? Vienīgais ko es varu pateikt, ka valdba ir totāli impotenti un ne sūda vērti.
06.12.2020 13:20 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Nikola. @ 04.12.2020 22:07
Tās rindas veikalos ir mākslīgi radītas, strādā tikai katra otrā, trešā kase, viss bremzējas, jo nākamajam pirkumus sāk skaitīt tikai tad, kad iepriekšējais pirkumus salicis maisā. Pie gaļas, zivīm, kūkām vakaros vispār ir viena pārdevēja uz visām zonām.
Alko iepirku, dzērienu vekalā, pa dienu tur rindas nebija, tusēt netaisos, bet ja nu sagribas. Ja stāvēs mājās, tad noteikti sagribēsies.

Tas ir tikai normali, ja nakamos pirkumus skaita tad, kad es savus esmu salikusi maisaa un samaksaajusi.
06.12.2020 12:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Roze4 @ 06.12.2020 03:14

Man arī no sākuma likās bezgala stulbs ierobežojums. Pienu paņemt vari, bet zeķubikses ne. Šodien runāju ar vienas radinieces. Viņai besis, bija gribējusi kā ierasts pavazaties pa veikaliem, bet neko jau nedrīkst. Tā arī uz veikalu ne aizbrauca, jo nemaz neko nevajag. Un tādi ir ļoti daudz cilvēki. Kaut kur redzēju bildi kāpēc ir šis pieņemts. Dēļ tieši tādiem cilvēkiem kā mana radiniece, tev mājās viss ir, tev neko nevajag, bet tu vienalga visur velcies, gramsti un druzmejies.
Neizglītotie panikotaji nemaz neiedziļinās, nelasa saturu un citu komentārus, tikai maļ savu nekam nevajadzīgo viedokli.
Par maskām no 7 g. vecuma gan sabesijos. Facebook gan paniku neceelu(?) parakstīju paraksta vākšanu un ja nekas nemainīsies, tad uz skolu bērnu nevedīshu.

Par panikotājiem varu piebilst, ka šie cilvēki manā skatā izskatās apdalīti, ierobežoti. Bērnībā laikam kāds atņēma konfekti un uz visu dzīvi ir iespiedusies šī apdalīšanas sajūta. Tur man liekas darbs ar psihologu.
Par bērniem, kuriem jāvēlk maskas skolā, šo gan neuztveru nopietni, attiecīgi, neuzskatu, ka kāds sīkais vispār pareizi vilks masku, ja traucēs elpot. Tur ir jābūt baigi apzinātam, lai neraustītu seju, kamēr maska ir uzvilkta.
06.12.2020 10:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
lexxie @ 05.12.2020 23:56
Tas ir vnk bēdīgi un biedējoši, ka tiek pieņemti absurdi lēmumi. Saprotu veikalus, kas vienkārši ciet un viss. Bet liegt iespēju nopirkt jebkādu ikdienišķu lietu, kas nav pirmās nepieciešamības, bet turpat plauktā...??‍♀️
Ņēmu sunim ēdienu, gribēju arī kādu graužamo paņemt, bet nē, tas neskaitās ēdiens, bet kaut kāds papildštrunts. Nekas, ka tas turpat plauktā. Jā, protams, suns necietīs bez, bet arī cilvēki bez saldumiem moš var iztikt weekendā. Ir jāsaglabā veselais saprāts. Galu galā rezultāts, ka alko varu dabūt brīvdienās, ir stundu piegāde, ko aši pārorganizē uzņēmēji, bet cepampapīru un zeķubikses gan man nepiegādās.

Man arī no sākuma likās bezgala stulbs ierobežojums. Pienu paņemt vari, bet zeķubikses ne. Šodien runāju ar vienas radinieces. Viņai besis, bija gribējusi kā ierasts pavazaties pa veikaliem, bet neko jau nedrīkst. Tā arī uz veikalu ne aizbrauca, jo nemaz neko nevajag. Un tādi ir ļoti daudz cilvēki. Kaut kur redzēju bildi kāpēc ir šis pieņemts. Dēļ tieši tādiem cilvēkiem kā mana radiniece, tev mājās viss ir, tev neko nevajag, bet tu vienalga visur velcies, gramsti un druzmejies.
Neizglītotie panikotaji nemaz neiedziļinās, nelasa saturu un citu komentārus, tikai maļ savu nekam nevajadzīgo viedokli.
Par maskām no 7 g. vecuma gan sabesijos. Facebook gan paniku neceelu(😂) parakstīju paraksta vākšanu un ja nekas nemainīsies, tad uz skolu bērnu nevedīshu.
06.12.2020 03:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Roze4 @ 05.12.2020 22:15
Gan jau pieņemot tādu likumu nedomāja, ka panāks tieši pretējo. Visu jau vienmēr paredzēt nevar. Es arī nebūtu paredzējusi, ka manā draugu lokā (Facebook) ir tik daudz alkahola atkarīgi cilvēki! Veidot tādu krājumu divām dienām? Slimi. Pretējais efekts arī tas, ka viens vai divi tos krājumus nedzers, pasauks vēl kādu klāt.
Es arī vakar braucu uz mazo veikalu pēc ikdienas vajadzībām. Pienu, maizi utt.. Pirms izgāju no mājas uzmetu aci vai DIVĀM dienām būs viss pārējais, ko nevarēs nopirkt. Pat tajā veikalā uz citu fona laikam izskatījos kā nabadze ar saviem dažiem produktiem.
Pēkšņi visi strādā līdz 22:00 un nav varējuši nopirkt padush rullīti un visiem tieši viņš beidzās 6dien no rīta.
Man īstenībā japasmejas par cilvēkiem, kas līdz šim kā vienīgo izklaidi uztvēruši stundām ilgu vazasanos pa veikaliem.
Ierobežo brīvību? Derētu pasēdēt un padomāt kā mēs to savu brīvību izmantojam. Cik daudz brīvaa laika pavadām pie tv, telefona un veikalos?
Neapšaubāmi daudzkas arī man liekas stulbi, bet es neblauju pa Facebook, jo kāda jēga no tā? Izņemot share, like un komentāri nekas vairāk jau nemainās. Katrs savās dusmās aprej viens otru. Būs protesti, nav problēmu tad esmu par un piedalos.

Varēja izanalizēt, ka panāks pretēju efektu. Kaut vai skatoties uz Depo darba laika samazināšanu vai sabiedriskā transporta reisiem. Grozies kā gribi, bet cilvēku plūsma tāpat tiek ierobežota.
Mīnuss - haotisks, neloģiski, sagrābti lēmumi no ārvalstīm. Paklausieties konferences sēdēs kā uz žurnālistu jautājumiem atbild epidemiologa pārstāvis, ārvalstīs tā, ārvalstīs šitā. Saprotu - šis ir eksperimentu laiks un darbs ir ļoti atbildīgs. Un pēc lēmumu pieņemšanas, izanalizēšanas ir viegli pateikt - bet labāk tak būtu tā un šitā.
Es godīgi sakot neesmu pieredzējusi tik tuvu kontaktu ar valdību līdz šim, sabiedrība tiek uzklausīta, bet pa kājām maisās panikas cēlāji, kuriem sestdienas rīta beigsies dezītis.
Un es ticu, ja nebūtu FB vai komentāru sadaļas, sabiedrība uz šo visu skatītos vieglāk un faktu pieņemtu. Šobrīd ir savācies "varoņu" bars un tie, kas izturas atbildīgu pret pandēmiju - klusē.
06.12.2020 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Tas ir vnk bēdīgi un biedējoši, ka tiek pieņemti absurdi lēmumi. Saprotu veikalus, kas vienkārši ciet un viss. Bet liegt iespēju nopirkt jebkādu ikdienišķu lietu, kas nav pirmās nepieciešamības, bet turpat plauktā...🤦🏻‍♀️
Ņēmu sunim ēdienu, gribēju arī kādu graužamo paņemt, bet nē, tas neskaitās ēdiens, bet kaut kāds papildštrunts. Nekas, ka tas turpat plauktā. Jā, protams, suns necietīs bez, bet arī cilvēki bez saldumiem moš var iztikt weekendā. Ir jāsaglabā veselais saprāts. Galu galā rezultāts, ka alko varu dabūt brīvdienās, ir stundu piegāde, ko aši pārorganizē uzņēmēji, bet cepampapīru un zeķubikses gan man nepiegādās.
05.12.2020 23:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Un šodien kāda dusmīga mamma bija ielikusi kārtējo bezjēdzīgo postu Facebook. Viņas bērns 5dien pēc skolas nav pateicis, ka saplīsis zābaks, šorīt tikai uzzinājuši.Vainīgi pie to bija visi. Bērns vēl nav aizgājis uz skolu, bet viņš jau ir saslimis, jo nebūs kājās zābaki. Psiho, ka nevar nopirkt jaunus zābakus un pat super līmi nevar nopirkt.
Bet.. Cilvēki komentāros piedāvā atdot superlimi, pat vairākas. Dažas pat pajautā bērna kājas izmēru, gatavi atdot savu bērnu zābakus. Un ko atbild dusmīgā mamma? Neko! Viņa dzēš tos komentārus ārā, jo savādāk jau nebūs par ko cepties.
Cilvēki nemāk iziet no situācijas, māk tikai bļaut, riet un vainot.
05.12.2020 22:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Gan jau pieņemot tādu likumu nedomāja, ka panāks tieši pretējo. Visu jau vienmēr paredzēt nevar. Es arī nebūtu paredzējusi, ka manā draugu lokā (Facebook) ir tik daudz alkahola atkarīgi cilvēki! Veidot tādu krājumu divām dienām? Slimi. Pretējais efekts arī tas, ka viens vai divi tos krājumus nedzers, pasauks vēl kādu klāt.
Es arī vakar braucu uz mazo veikalu pēc ikdienas vajadzībām. Pienu, maizi utt.. Pirms izgāju no mājas uzmetu aci vai DIVĀM dienām būs viss pārējais, ko nevarēs nopirkt. Pat tajā veikalā uz citu fona laikam izskatījos kā nabadze ar saviem dažiem produktiem.
Pēkšņi visi strādā līdz 22:00 un nav varējuši nopirkt padush rullīti un visiem tieši viņš beidzās 6dien no rīta.
Man īstenībā japasmejas par cilvēkiem, kas līdz šim kā vienīgo izklaidi uztvēruši stundām ilgu vazasanos pa veikaliem.
Ierobežo brīvību? Derētu pasēdēt un padomāt kā mēs to savu brīvību izmantojam. Cik daudz brīvaa laika pavadām pie tv, telefona un veikalos?
Neapšaubāmi daudzkas arī man liekas stulbi, bet es neblauju pa Facebook, jo kāda jēga no tā? Izņemot share, like un komentāri nekas vairāk jau nemainās. Katrs savās dusmās aprej viens otru. Būs protesti, nav problēmu tad esmu par un piedalos.
05.12.2020 22:15 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.11.2019
Šodien biju iepirkties uz Maximu XX. Bija mazāk cilvēku kā parasti, tas priecē, nav vismaz tās burzmas, kas ir parasti sestdienās. Veikalā biju kādas 10 min.
Tās lentes pāri plauktiem, protams, ka nepierasti un dīvaini liekas. 🙈
05.12.2020 14:58 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Tieši šodien savajadzējās to, ko nopirkt nevar. 😀 Vēlāk braukšu uz veikalu pēc produktiem, bija plāns to izdarīt vakar pēc darba, bet dažādu iemeslu dēļ nesanāca, laikam labi, jo dzirdēju, ka tiešām manā pilsētā esot bijušas ļoti garas rindas. Muļķīgi, ka pie pirkuma nevarēšu pielikt klāt zilu pildspalvu, bet neko darīt, mēģināšu iztikt līdz pirmdienai. 😀
05.12.2020 12:58 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Iepērkos reizi nedēļā, jo dzīvoju viena un var izdzīvot uz nedēļu un neuztrauc tas, ka tagad brīvdienās nepārdos daļu no produktiem vai precēm. Jāiepērkas mazākos veikalos, kur nav tik daudz cilvēku.
Bet vienīgais, ko panāca sie ierobežojumi ir tas, ka cilvēki vēl vairāk pulcējās veikalos. Nu nezinu gan, ar kuru prātiņu tur domā. Loģiskās domāšanas vispār nav. It īpaši, tagad uz svētkiem cilvēki jau tā katru gadu bija ļoti daudz veikalos un tagad ar ierobežojumiem vispār nevarēs paelpot viņos.
05.12.2020 12:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits