Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana

 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2014
Oktobrī nokrāpu savu draugu, ar kuru bijām kopā 3 gadus. Es to ļoti nožēloju un vēlos saglabāt šīs attiecības. Jaunais draugs bija tikai plāksteris, lai aizmirstu veco. Mēdz teikt, ka pirmo mīlestību aizmirst ir visgrūtāk. Darītu visu, ja vien zinātu, kā uzlabot kontaktu ar mīļoto cilvēku. Esam draugi, bet nezinu vai tas ir iespējams. Satikāmies nedēļas nogalē, starp mums bija seksuāls kontakts. Iepriekš teica, lai neloloju liekas cerības, un tagad atklāti pasūtīja. Man ir sajūta, ka man viņš nozīmē vairāk, nekā es viņam. Ir pagājuši jau trīs mēneši kopš šķiršanās, divus mēnešus ieturējām pauzi, un tad man paslīdēja kāja. Tā teikt, uz esošām attiecībām uzbūvēju jaunas. Beigās neesmu kopā ne ar vienu, ne ar otru. Esmu palikusi ar salauztu sirdi. Es joprojām nevaru tikt tam pāri, jo mīlu viņu. Ir sajūta, ka lēnām slīgstu depresijā. Vai ko tādu vispār ir iespējams piedot? Varbūt esmu pārāk uzbāzīga, kaut vēlos izrādīt visu savu mīlestību no sirds, lai viņš saprastu, cik daudz man nozīmē. Lai gan viņš atklāti ir pateicis, lai lieku viņam mieru. Ir liels aizvainojums, var paiet divreiz ilgāks laiks, lai saprastu, kas vispār notiek. Liekas, ka es ar savu neatlaidību visu sabojāju vēl vairāk. Ir kādi padomi, ieteikumi?
03.12.2020 07:00 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
Yulsie @ 03.12.2020 22:01
Nu un ka nokrāpi? tas ir normāli kāpec jūs uzreiz uzklupat meitenei virsū? jūs pašas arī neesat svētas gan jau kādu dienu arī atradīsiet citu vīrieti kurā būsiet iemīlējušās un nokrāpsiet savu otru pusi. :)

Varbūt, bet izmisīgi neskrienu pakaļ.
Bija, nu bija...
Ko nu nožēlot, attiecības kā jau lasīmām- raksturu nesaderība.
Tāpat agrāk vai vēlāk, ar krāpšanu vai bez katrs ietu sava virziena :D
03.12.2020 22:03 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Nu un ka nokrāpi? tas ir normāli kāpec jūs uzreiz uzklupat meitenei virsū? jūs pašas arī neesat svētas gan jau kādu dienu arī atradīsiet citu vīrieti kurā būsiet iemīlējušās un nokrāpsiet savu otru pusi. :)
03.12.2020 22:01 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
aphoria @ 03.12.2020 21:07
Pieburšana nenostrādāja?

Man arī radās šis jautājums apskatoties viņas iepriekšējās diskusijas😂
03.12.2020 21:47 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Pieburšana nenostrādāja?
03.12.2020 21:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kaut kāds pašu neizlēmības un stulbuma dēļ uztaisīts meksikāņu seriāls.
Vienkārši toksiskas attiecības. Aizmirsti un dzīvo tālāk.
03.12.2020 13:17 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Klau, ja jau jums tik un tā ir raksturu nesaderība, nekas nemainīsies, pat ja būtu atkal kopā.
Nevaino sevi pārāk daudz, kāda krāpšana, ja bijāt uz to brīdi iepauzējuši. Neļauj ar sevi spēlēties, negrib būs kopā un risināt problēmas, bet bēgt no tām, pats vainīgs! Centies būt mierīga un likt viņu mierā.
Tu šobrīd esi satriekta un vīlusies, bet paies kāds laiks un būs labi! Viņš nav vienīgais vīrietis zemes virsū, kuru ir iespējams mīlēt, tikai jāpārdzīvo šis posms dzīvē.
Izturību tev! :)
03.12.2020 13:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2014
Mums bija problēmas attiecībās arī pirms tam, liela raksturu nesaderība. No viņa puses sekoja kas negaidīts, vienā brīdī sakravāja mantas, paņēma pauzi uz kādiem diviem mēnešiem. Tajā dienā viņš teica: "Es vispār nedaudz nošokējos par to, ka prasīji, vai tagad vari tikties ar citiem. Nezinu, vai tajā brīdī tas bija tik svarīgi. Tiešām šis bija grūts lēmums, bet es domāju un arī Tu saproti, ka mums abiem tas nāks par labu." Pēc tam viņš vairākas reizes atkārtoja: "Nu, un? Ja gribi, vari meklēt jaunas attiecības. Man ir vienalga." Pēc tam, kad centos būt laimīga bez viņa: "Tu pati mani nokaitināji. Loģiski, ka es tā teicu, jo domāju, ka vismaz beidzot atslābsi un liksi mani mierā. Es zināju, ka tā notiks, jo tas bija pirmais jautājums, kuru man uzdevi, kad braucu prom." Apmēram tā, ja es būtu ieklausījusies viņā jau no paša sākuma, nekas tāds nebūtu noticis. Manuprāt, cilvēkam ir jādomā par to, ko otram saka, arī dusmās. Nu, nevar tā: "Es pateicu. Kāpēc manī vispār klausījies? Pēc principa - še tev, ja jau tā saki, lai tev tiek." Krāpšana ir visu problēmu sekas, nevis cēlonis. Nezinu, kāds ir risinājums šai situācijai. Neesmu marionete, lai mani tā raustītu pa labi un pa kreisi. Atliek tikai pasaukt un pārliecināties, cik laba viņa ir gultā, lai dabūtu to, ko grib, iedot liekas cerības un beigās pasūtīt. Man ir ļoti grūti un neizsakāmi sāpīgi viņu tā vienkārši atlaist vaļā. Nespēju būt blakus nevienam vīrietim, jo nemitīgi domāju par savu bijušo. Saprotu, visu nevar novelt uz alkoholu, jo pat reibumā cilvēks aptver, ka ir otra puse, taču tā notika. Esmu pazemojusi sevi līdz pēdējam, skrējusi pakaļ, bet no tā jēgas nekādas. Biju iztēlojusies, ka mums būs kopīga nākotne un ģimene, taču tagad liekas, ka pati esmu to sagrāvusi.
03.12.2020 12:47 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Es sapratu, ka uz to brīdi bijāt pašķīrušies?!
03.12.2020 12:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Un tā tu arī esi pelnījusi justies. Žēl vīriešu, kurus tādas sievietes izčakarē.
03.12.2020 11:42 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Easy - nevajadzēja krāpt
03.12.2020 11:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Arī neticu šim mīlu un guļu ar citiem.
Nu nav tā, tā mīlestības sajūta ir Tavs iedragātas ego, kurš nevar pārdzīvot, ka ir atšūts.
03.12.2020 11:14 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pati nokrāpi pati vainīga. Tas ka tu nokrāpi tikai pierāda cik nenopietna bija tava attiekssme.
Varbūt viņš tevi arī krāpa, jo teica lai nelolo liekas cerības. Abi vienādi paši nezin ko grib.
03.12.2020 10:18 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Pagarsot citu kuku nav nekas slikts.
Slikti ir ja edot citu kuku saker sts un aplipini parinieku.
03.12.2020 09:30 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
Nesaprotu kāda jēga krāpt draugu!?
Neesat ne precēti, ne kopīgu bērnu, ja pieļāvi šo kļūdu, tad tajā brīdī draugs nebija tik svarīgs lai nenodarītu pāri.
Tā tajā brīdī tev pašai nelikās ka dari pāri!? Ja ne, tad neko...nokrāpjot pati apraki attiecības. 😊
Un ne jau Tu paliki ar salauztu sirdi, bet viņš- tu visu pati salauzi! 🥴
Ieteiktu gan likt mierā vīrieti, un samierināties ar situāciju ☺
Ir arī trakākas situācijas, protams žēl, un tā tā tā tā tālāk! 😇
Šī bija tavas dzīves mācība, nedari citam to ko pati nevēlies! 😇😊
Ja mīli palaid vaļā, lai iet! 😇😊😙
03.12.2020 09:01 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Tev pateica-lai nelolo liekas cerības....
Nav vajadzības vairs meklēt kontaktu ar viņu.
03.12.2020 08:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits