Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinēšanās Covid

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ko Jūs par to domājiet? Ka tā vietā, lai pasniegtu cilvēkiem to, ka vakcinēšanās ir nepieciešama, tā izglābs daudzas dzīvības ir droša utt. Viņi ķeras uzreiz pie uzspiešanas! Ja nevakcinēsies Tev nebūs tas un tas! Kā manā gadījumā Uk Tu nevarēsi iet uz restorāniem, pubiem un kino. Un vēl kādiem cilvēkiem tas tiek adresēts? It kā visi dzīvo tikai, lai parītu, padzertu un pagrauztu popkornu.
Interesanti kā pārējos Latvijā piespiedīs to darīt.
Bet nu Jums vismaz ir korupcija un, ja nu kas varēs aploksni ar naudu iespiest dakterim rokā un būsi vakcinējies :D
01.12.2020 11:46 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Nevakcinēšos pret kovidu kaut arī pavasarī diezgan smagi pārslimojusi,ne tāpēc,ka ticētu sazvērestības teorijām,ka tā mūs čipēs 😅 bet vienkārši tāpēc,ka uzskatu organisms vēl jauns un stiprs,lai pats tiktu galā.
01.12.2020 17:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Piekrītu Minelūše viedoklim, izņemot par ārstu kukuļošanu.
01.12.2020 17:23 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Latvijā it kā teica, ka būšot brīvprātīgi, es gan tam ne visai ticu. Vakcīnai ir blakusparādības, netaisos ņemt atvaļinājumu, lai vakcinētos. Es varētu pilnīgi mierīgi iztikt bez kino vai restorāniem, ja visi tā domātu, kad nekāda obligātā vakcinēšana nebūtu iespējama.
01.12.2020 17:01 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
bigsister @ 01.12.2020 12:15

Kontrolēs ar Covidpass un facescanning.
Tur jau tā lieta, ka nav vēl ar štampogu uzlikts, bet jau sākas iebiedēšanas taktika.

Ok, bet tad sanāk, ka būs vēl atsevišķi jānoalgo cilvēks, kas to pārbauda? Man šķiet, ka šis varētu strādāt medicīnas nozarē, ne izklaides jomā.
01.12.2020 12:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mums pat darba grupā aizsākās diskusija vai ir juridiski atļauts rakstīt whatsapp grupā kurš kolēģis ir saslimis un lūgt atsaukties kontakpersonas.
01.12.2020 12:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kontrolēs ar Covidpass un facescanning.
Tur jau tā lieta, ka nav vēl ar štampogu uzlikts, bet jau sākas iebiedēšanas taktika.

Nezinu gan. Pēc medicīnas principiem šādu informāciju tā pat vien nevar izpaust. Tas ir tieši tā pat kā cilvēkam nav pienākums teikt ka viņam ir HIV . Un ja kāds to informāciju izpauž tad tas ir sodāms. Tie ir sensitīvi dati.
01.12.2020 12:21 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
No sākuma vakcīna pietiks tikai riska grupām.
Nedomāju ka kādu baigi spiedīs. Vienmēr var atteikties tieši tā pat kā tas ir ar visām pārējām vakcīnām.
Sataisīta tāda ažiotāža, ka nezinu. Antivaxeriem arī šis viss dod tikai lielāku sekotāju skaitu.
Lasīju ka viena aviokompānija neņems uz lidojumu ja nav vakcīnas. Bet tas protams viss ir baumu līmenī.
Jautājums kā viņi pārbaudīs informāciju vai ir bijusi vakcīna vai nav, jo tie medicīnas dati ko tā pat vien nevar atrast un uzrādīt pret cilvēka gribu.
01.12.2020 12:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Katz @ 01.12.2020 12:10
Diez vai tas strādās reālajā dzīvē, iespējams, tā ir tikai iebiedēšana. Kā restorāns spētu nokontrolēt katru garāmgēju, jo īpaši lielvalstīs?!
Mums līdz vakcīnai vēl tālu, būs jāgaida, kamēr pabeigs nodošanas darbus, saražos un cik esmu lasijusi, viņu nostāja ir sākumā izdot vakcīnas ASV, tad tikai pārējiem.

Kontrolēs ar Covidpass un facescanning.
Tur jau tā lieta, ka nav vēl ar štampogu uzlikts, bet jau sākas iebiedēšanas taktika.
01.12.2020 12:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Pret Covid nevakcinēšos, lai vai kā to pasniegtu.
Pirmkārt, vai tiešām vajadzīga vakcīna pret to, no kā 97-99% iedzīvotāju atveseļojas bez problēmām? Otrkārt, vakcīnas izstrāde ir ilgs un sarežģīts process, kas normāli ilgst gadiem, pirms vakcīna ir pilnīgi pārbaudīta, iztestēta un droša. Covid vakcīna ir uzcepta burtiski pāris mēnešu laikā. Špricēt sev tik sasteigtu, ātrumā sagatavotu vakcīnu ir neprāts, manā skatījumā.
Un nē, es neesmu pret vakcīnām. Ir vakcīnas, ko pati esmu saņēmusi un uzskatu, ka katram cilvēkam tās būtu jāsaņem. Tuberkoloze, difterija, stingumkrampji, ērču encefalīts, B hepatīts - drošas, pārbaudītas vakcīnas, kas tiek pielietotas jau gadu desmitiem. Un tāpat ir vakcīnas, kuru nepieciešamība ir diskutabla, piemēram, gripas vakcīna. Neesmu pret gripu vakcinējusies un slimojusi ar to neesmu gadus 15 stabili. Bet kādam, kam vājāja imūnsistēma, tāda vakcīna varbūt arī noderētu.
Īsāk sakot,
ja nu kas varēs aploksni ar naudu iespiest dakterim rokā un būsi vakcinējies
, ja tāda iespēja radīsies, es tā arī darīšu.
01.12.2020 12:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Diez vai tas strādās reālajā dzīvē, iespējams, tā ir tikai iebiedēšana. Kā restorāns spētu nokontrolēt katru garāmgēju, jo īpaši lielvalstīs?!
Mums līdz vakcīnai vēl tālu, būs jāgaida, kamēr pabeigs nodošanas darbus, saražos un cik esmu lasijusi, viņu nostāja ir sākumā izdot vakcīnas ASV, tad tikai pārējiem.
01.12.2020 12:10 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Mums vēl nav runu par obligāto vakcīnu. Labi, ja riska grupām pietiks, pēc gada-pusotra varbūt pieejamas plašākai publikai, vai vispār būs kādreiz obligātas un vai visiem pietiks? Tas ir vīruss ar mutācijām, tāpat kā gripa, nav kā difterija, savakcinē visus un miers.
01.12.2020 11:59 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Es domāju ,ka lielākajai daļai ir vienalga par citiem, tāpēc tas ir vienīgais veids, kā panākt vakcinēšanos.
01.12.2020 11:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits