Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Poras un matu augšana.

 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Sveikas! 🙌🏽
Man nozīmīgs lūgums - padalieties ar saviem avotiem :
1.) Kā tikt vaļā/mazināt poras? Ko darīt, lai konkrēti tos melnos punktus padarītu kaut mazliet neredzīgākus? Aparāti, dabīgie materiāli, kaut kādas maskas, skrubji?
2.) Labi vitamīni matiem. Jauna darba dēļ manī ir liels stress, jūtu, kā mati krīt ārā viens pēc otra, pirms dušas izķemmējot - viens kušķis, dušas laikā - otrs kušķis, pēc dušas - trešais kušķis. Diezgan sāpīgi, jo ar matiem man nekad nav gājis, izskats viņiem labs, nav sabojāti, bet nesaprotamā veidā jau kādus 6 gadus stāv vienā garumā. Katru mēnesi 1cm attaudzis, bet garumā neiet. Sanāk, ka nolūzt, bet gali reāli nav sabojāti. Un kādreiz bija daaudz biezāki, tiešām biezi. Smalki, bet biezi. Tagad.. knapi var saskatīt, ka kaut kas ir uz galvas. Tas morāli sāp, jo visu mūžu esmu gribējusi izaudzēt garus matus, bet nekā un tagad vēl klāt normāla krišana.
Es ļooti novērtēšu ieteikumus, īpaši par matiem! ❤ Milzīgs paldies jau iepriekš!
30.11.2020 23:29 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Kopumā liels paldies meitenēm.
Došos pie kosmetologa jeb šīs vizītes vēlme jau ir uzrakstīta Ziemasvētku vecītim vēstulē :D pēctam jau redzēs, ko kosmetologs pastāstīs par manu sejas ādu un ko ieteiks. Par porām runājot, man viņas nav izteiktas vai ļoti redzamas, bet tik cik ir redzamas, man pašai nepatīk. Gribētos kārtīgi iztīrīt sejas ādu un lai cik dīvaini nebūtu, nebiju iedomājusies par kosmetologu :D
Par matiem. Domāju, ka iegādāšos labus matu vitamīnus (šis tas jau ir padomā), aiziešu pie ĢA, nodošu tās analīzes. Zinu, ka arī uzturs kaut kādā ziņā ietekmē matu stāvokli, bet ar uzturu ir grūti. Nesanāk sakārtot un nespēju rast pietiekami lielu gribasspēku, lai vairāk pie to piedomātu. + vēl dzīves laikā neesmu ēdusi nevienu pašu zivi, sēni.
02.12.2020 15:14 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Moa @ 01.12.2020 12:12
Pret porām katru dienu sejas mazgāšanas putas ar salicilskābi, jo salicilskābe šķīdina tauku dziedzeru sekrētu. Reizi 2 nedēļās sejas maskas ar augļskābēm. Maskas attīra poras, bet putas ar salicilskābi palīdz uzturēt tīras poras ikdienā.

Varbūt vari minēt kādu konkrētu piemēru, zīmols/nosaukums, kur var iegādāties? Gan sejas putas, gan maska?
Es seju netīru ar vatītēm, lietoju sejas putas, šobrīd man ir ISANA. Pirmstam lietoju Himalaya, bet tās ļoti sausināja sejas ādu.
02.12.2020 15:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.12.2020
Mazaa_saulite @ 01.12.2020 18:22

Es parasti aizeju pie ĢĀ ātri pasaku kas man par vainu un viņa man atzīmē uz visu ko man pārbaudīties un tad eju uz Gulbja labratoriju. Ja godīgi es pat nezinu ko viņa man tur parasti atķeksē . ?
Un visu laiku ir gan asins , gan urīna analīzes.

Skaidrs! 😀 Biju plānojusi doties rīt analīzes veikt (jau iepriekš nozīmētas) un pieķer klāt tad vēl šo!😀😁
01.12.2020 18:38 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Hei, kādas analīzes ieteiktu iziet?

Es parasti aizeju pie ĢĀ ātri pasaku kas man par vainu un viņa man atzīmē uz visu ko man pārbaudīties un tad eju uz Gulbja labratoriju. Ja godīgi es pat nezinu ko viņa man tur parasti atķeksē . 😁
Un visu laiku ir gan asins , gan urīna analīzes.
01.12.2020 18:22 |
 
Reitings 7
Reģ: 01.12.2020
Mazaa_saulite @ 30.11.2020 23:54
Par matiem runājot, nodod analīzes tur Tev uzrādīs kas organismam trūkst, iespējams dzelzs, iespējams ka cits.
Stress arī ļoti ietekmē matu krišanu. Pirmais sāc ar analīzēm.
Runājot par porām, nevajag tērēt naudu un eksperimentēt ar visādiem krēmiem. Ne krēmi, ne skrubji Tev nelīdzēs tikt no viņiem vaļā. Aizej pie kosmētiķes uz sejas dziļo tīrīšanu. Iztīrīs Tev visas poras un vēl pakonsultēs tevi par Tavu ādas tipu un kādus līdzekļus turpmāk lietot. ?
Mazaa_saulite @ 30.11.2020 23:54
Par matiem runājot, nodod analīzes tur Tev uzrādīs kas organismam trūkst, iespējams dzelzs, iespējams ka cits.
Stress arī ļoti ietekmē matu krišanu. Pirmais sāc ar analīzēm.
Runājot par porām, nevajag tērēt naudu un eksperimentēt ar visādiem krēmiem. Ne krēmi, ne skrubji Tev nelīdzēs tikt no viņiem vaļā. Aizej pie kosmētiķes uz sejas dziļo tīrīšanu. Iztīrīs Tev visas poras un vēl pakonsultēs tevi par Tavu ādas tipu un kādus līdzekļus turpmāk lietot. ?
Mazaa_saulite @ 30.11.2020 23:54
Par matiem runājot, nodod analīzes tur Tev uzrādīs kas organismam trūkst, iespējams dzelzs, iespējams ka cits.
Stress arī ļoti ietekmē matu krišanu. Pirmais sāc ar analīzēm.
Runājot par porām, nevajag tērēt naudu un eksperimentēt ar visādiem krēmiem. Ne krēmi, ne skrubji Tev nelīdzēs tikt no viņiem vaļā. Aizej pie kosmētiķes uz sejas dziļo tīrīšanu. Iztīrīs Tev visas poras un vēl pakonsultēs tevi par Tavu ādas tipu un kādus līdzekļus turpmāk lietot. ?

Hei, kādas analīzes ieteiktu iziet? :)
01.12.2020 17:27 |
 
Reitings 65
Reģ: 19.10.2010
Reizi mēnesī vai divos pie kosmetologa. Apčubinās un iztīrīs un samitrinās visu kā vajag.
Matiem B grupas vitamīni, D vitamīns, dadžu eļļa. Tagad populārs ir kolagēns.
01.12.2020 16:03 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Pret porām katru dienu sejas mazgāšanas putas ar salicilskābi, jo salicilskābe šķīdina tauku dziedzeru sekrētu. Reizi 2 nedēļās sejas maskas ar augļskābēm. Maskas attīra poras, bet putas ar salicilskābi palīdz uzturēt tīras poras ikdienā.
01.12.2020 12:12 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Porām AHA, BHA skābes 2-4x nedēļā, niacinamīds - var katru dieny, retinola kurss. Ikdienā tīrīt make-up ar hidrofīlām eļļām, balzamiem - lieliski iztīra arī dabīgo sebumu no porām un izlīdzina tekstūru. Kā ātrais risinājums - sildošās maskas. Vēl mitrināt ar labiem, poras neaizsprostojošiem krēmiem.
Kopš pārstāju mocīt savu ādu ar līdzekļiem taukainai ādai, sāku lietot kvalitatīvu kopjošo kosmētiku, man punktu vispār nav, ne melnu, ne baltu, un poras gandrīz neredz. Tiklīdz pārstāju lietot hidrofīlos balzamus, skābes - punkti ir back un tekstūra arī.
01.12.2020 10:25 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Man ar matiem tieši tas pats kas tev, garums jau 3 gadus nav mainīgs, griežu reizi 4mēnešos, kad parādās pirmie sabojātie galiņi, lai novērstu laicīgu lūšanu. Un kopš pavasara traki krīt ārā, tagad pamanu, ka ir pat plānāki palikuši, domāju pirms jaunā gada jāaizskrien pie ārsta uz analīzēm. Pusgadu biju dzērusi vitamīnus matiem, nekas nemainījās.
Par porām varu ieteikt - es eju pie kosmetologa regulāri, un reizi nedēļā, vai retāk izmantoju pīlingu. sapratu, ka bieža skrubēšana un pīlinga lietošana ļoti ādu pieradina un atver katru reizi poras un varbūt pat rada mikroskrāpējumus uz ādas, kas tikai veicina melno punktu parādīšanos. Kādu brīdi biju ļoti aizrāvusies ādu tīrīt ar visām maskām, līdzekļiem, tad man sejas āda bija vissliktākajā stāvoklī. Esmu atradusi zelta vidusceļu - rīta,vakara sejas mazgāšana ar gēlu, kosmetologs un pīlings pēc sajūtām.
01.12.2020 09:21 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Poras palīdzēs iztīrīt skābes saturošie losjoni un maskas. Skrubji - akmens laikmets. No budžetam draudzīgiem variantiem labs ir The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution: https://theordinary.deciem.com/product/rdn-glycolic-acid-7pct-toning-solution-240ml ir arī Douglasā. Ir Madarai maska Peel, tā arī ļoti efektīva, bet baigi jiftīga. Tam pašam Douglas zīmolam ir laba un maiga Radiance Mask.
01.12.2020 00:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un jā, kosmetoloģe spēs atvērt poriņas un iztīrīt tās. Ir arī speciāli krēmi, kas palīdz dabīgi tām atvērties, par to arī informēja manēja kosmetoloģe, bet diemžēl šo informāciju palaidu gar ausi😂
30.11.2020 23:59 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
2) Man bija līdzīga situācija, kad audzēju garus matus, sasniedzot "pīku" tie sāka krist ārā, ko tagad atskatoties domāju, ka tas bija sava veida protests, jo audzēju un negriezu tos, savukārt, tagad, ar otro piegājienu jūtu, ka mati aprod ar matu jauno formu.
Laikam ieteiktu nogriezt kādu gabaliņu un ļaut tiem "atdzīvoties" no jauna :)
Vēl bija variants, ka tie jutās "neraksturīgi smagi." Nezinu.
Iespējams, arī kāds vitamīns trūkst, kas ir ļoti raksturīgi šim vēsajam laikam, bet par to nemācēšu komentēt. Padalijos tikai ar savu pieredzi.
30.11.2020 23:56 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Par matiem runājot, nodod analīzes tur Tev uzrādīs kas organismam trūkst, iespējams dzelzs, iespējams ka cits.
Stress arī ļoti ietekmē matu krišanu. Pirmais sāc ar analīzēm.
Runājot par porām, nevajag tērēt naudu un eksperimentēt ar visādiem krēmiem. Ne krēmi, ne skrubji Tev nelīdzēs tikt no viņiem vaļā. Aizej pie kosmētiķes uz sejas dziļo tīrīšanu. Iztīrīs Tev visas poras un vēl pakonsultēs tevi par Tavu ādas tipu un kādus līdzekļus turpmāk lietot. 🙂
30.11.2020 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!