Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ādas veselība

 
Reitings 36
Reģ: 28.07.2020
Sveikas, meitenes, kurām arī ir ļoti jūtīga āda, pat atopiska, hipoalerģiska...
Ar kādiem līdzekļiem kopjat savu sejas un ķermeņa ādu?!
Mazliet jau piegriezies iet pie kosmetaloga katru mēnesi, lietot labus produktus, kas uz dabīgās bāzes, bet pumpas kā metas, tā metas, lielas, sāpīgas... ir pat tādas, kas vienkārši zem ādas...
Plānoju sākt testēt zīdaiņu/bērnu kopšanas līdzekļus, jo nervi vairs netur😂🤦🏽‍♀️
25.11.2020 22:01 |
 
Reitings 10620
Reģ: 18.08.2014
Ja tev nelīdz šie labie ādas kopšanas līdzekļi jūtīgai ādai, vari aiziet konsultācija pie dermatologa, viņš tev pastāstīs no kā rodas pumpas un varbūt savilksi paralēles ar savu dzīvesveidu. Uztaisīsi analīzes, Tāpat var aiziet pie ginekologa, varbūt hormoni pie vainas.
Man arī katru mēnesi metas pumpas, tas dēļ hormoniem vai stresa.
Lietoju labu kopjošo kosmētiku - SeboCalm. Ļoti apmierina.
26.11.2020 09:38 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Varbūt pie pumpām vainīgi hormoni?
Man ir jūtīga āda. Lietoju bioloģisko Jojobas eļļu. Tā vienīgā nekairina sejas ādu. Lai nomazgātu seju lietoju Madara putas.
Pārsvarā nekādu kosmētiku netestēju un nelietoju. Ja uzlieku tonālo krēmu būs vai nu pumpas vai apsārtums. Ikdienā tikai skropstu tuša un uzacu zīmulis.
Ar zīdaiņiem paredzēto ieteiktu uzmanīties, jo iekšā var būt eļļas vai talks, kas var bloķēt poras.
26.11.2020 06:50 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.02.2020
Man arī ir hipoalerģiska āda. Piekritīšu tam,ka lielu lomu spēlē uzturs. Un vēl otrais ,kas to visu ietekmē, ir stress. Sejas ādai lietoju la roche posay produkciju. Man patīk. Tur ir tieši līnija kas ir atopiskai ,hipoalerģiskai ādai domāta. Bet nu kas vienam der,citam var nederēt.
26.11.2020 00:52 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Man pirms pāris gadiem bija drausmīga sejas āda, tā, ka bija kauns iziet no mājām. Pumpas no vienas vietas un sāpīgas. Viss pārgāja, kad ginekoloģe izrakstīja kontracepcijas tabletes citas ārstēšanas nolūkos. Pazuda visas pumpas. Kad pārtraucu lietot, atpakaļ bija kādi 30-40%
Lielu lomu spēlē uzturs. To es esmu sapratusi, izmetot lielu naudu par līdzekļiem, kuri nelīdz. Lietoju vidēji dārgus līdzekļus šobrīd, kas nebūt nav labāki par lētajiem. Izmēģināju arī no aptiekas piedāvātajiem, bet tas ir tikai mārketings un nekas vairāk.
25.11.2020 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits