IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.11.2020
Book your airport taxi now! Enjoy airport taxi transfer from your front door to the airport gate. No hidden fees. Only fixed prices and comfortable transfers.
https://atobtransfer.com/
25.11.2020 12:05 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Hey_Lola @ 25.11.2020 09:53
Šorīt kādā FB grupā bija jautājums, kādiem LV influenceriem vai blogeriem tiek sekots.
Manīju, ka diezgan daudz tika piemineta Līva Spurava @liva.spurava, tā kā šajā diskusijā šķiet viņa nav pieminēta, ko domājat par viņu, kas patīk/nepatīk?
Tāpat diezgan daudzas minēja Dzenīti. Pati viņai nesekoju, bet pēc šīs diskusijas sapratu, ka viņa ir čīkstule un diezgan negatīva, ko iedvesmojošu, tad viņa var sniegt?! ??

man ļoooti patīk viņas vīrs :D
vispār skaists pāris un izskatās, ka pozitīvs instagrams viņai, bet nesekoju
25.11.2020 11:59 |
 
Reitings 978
Reģ: 06.01.2020
Veselu mūžību nebiju te neko rakstijusi. Bet es vairs nevarēju noturēties. Kur rodas tik debilas kazas kā Deimon? Piesekoju viņai tik kaut kad vasarā dēļ šī foruma. Visu laiku VISS ir slikti , negatīvi. Visu laiku dirš “pārgudrā”! Pati izskatās pēc noplukušas vistas , tie gucci mikimauši gan ir kaut kāda aizture 🤦‍♀️ Wtf. Cik viņai gadu ? Un tie debilie , slimie smiekli katru reizi kad viņa kaut ko pasaka. Tas ir normāli ?😂 jaiet ārstēties viņai sen jau. Saprastu baigā slavenība , būtu saniegusi kaut ko, lai te spriestu gudri par visu un visiem. Kā kāds var viņu izturēt. Sajutusies nedaudz no sevis. Sportiste lielā. Ahujeķ
25.11.2020 11:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.09.2020
Hey_Lola @ 25.11.2020 09:53
Šorīt kādā FB grupā bija jautājums, kādiem LV influenceriem vai blogeriem tiek sekots.
Manīju, ka diezgan daudz tika piemineta Līva Spurava @liva.spurava, tā kā šajā diskusijā šķiet viņa nav pieminēta, ko domājat par viņu, kas patīk/nepatīk?
Tāpat diezgan daudzas minēja Dzenīti. Pati viņai nesekoju, bet pēc šīs diskusijas sapratu, ka viņa ir čīkstule un diezgan negatīva, ko iedvesmojošu, tad viņa var sniegt?! ??

Liek pamācošus video par seksu, gan jau tāpēc daudzi seko 😂😂😂😂 apskatījos viņu...ne paldies
25.11.2020 11:22 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Šorīt kādā FB grupā bija jautājums, kādiem LV influenceriem vai blogeriem tiek sekots.
Manīju, ka diezgan daudz tika piemineta Līva Spurava @liva.spurava, tā kā šajā diskusijā šķiet viņa nav pieminēta, ko domājat par viņu, kas patīk/nepatīk?
Tāpat diezgan daudzas minēja Dzenīti. Pati viņai nesekoju, bet pēc šīs diskusijas sapratu, ka viņa ir čīkstule un diezgan negatīva, ko iedvesmojošu, tad viņa var sniegt?! 🤔😏
25.11.2020 09:53 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Beidzot arī tēma kuru reāli gaidiju- Dzenīte. Nu man tā vina besī! Nezinu ko no sevis tā pelēkā pele iedomājas. Visus noliek, visi neistari slikti, ārsti slikti, dzīve grūta un nē- patiesībā, vinai visgrūtākā. Man spilgti atminā stāv tie tizlie teksti- to sapratīs tikai dvību mammas, un ka mammām ar bērniem kuriem maza vecuma staroiba nav pat uz pusi tik grūti.. seriously?! Divus viena vecuma bebjus atstāj uz grīdas - un vini tur tusēs, kamēr sildi savas pudeles. Atstāj jaundzimuso un viengadnieku uz gridas vienus kamer kaut ko dari, un ceri ka zidainim nebus kada nopietna trauma... tā vins tizlā cikstesana... un tik pargurusi un sagurusi, bet doma tikai ko vel uzpumpet un uzoperet, camon?! Tiesam viss ko vina spej ir kopa ar viiru izvilkties no majas 2x nedela ar berniem uz mezu, un visss... teica tak ka viena ar abiem pat neizirt no mājas, drausmas ! Aita kas aita.
25.11.2020 02:22 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Sauliete izveidoja grupu wpp par NL, nu atvainojos raksta , tā kā tajos laikos, kad bija stilīgi rakstīt bez garumzīmēm un vārdos iesaistīt h burtus piem. ( nopirkushi, chatinjsh, sheit) Mani uzreiz neuzrunā un nevēlētos kaut ko iegādāties😆 Starpcitu uzrakstīju viņai gribēju painteresēties par kosmētiku NL, jo šodien melnā piektdiena un atlaides , bet atbildi no viņas nesagaidīju , tik izlasīja😆 nu ok, iztikšu 😆
24.11.2020 23:03 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Piekrītu augstāk minētajam par Dzenīti. Man arī viņa asociējas tikai ar to, cik viss grūti un, ka viņa tāda ir vienīgā. Ir taču arī citas dvīņu mammas- Alīna Angelīna, Vita Brale, u.c.,kuras galīgi nesūdzās par katru nieku.
Un Sana arī asociējas tikai ar cepšanos par Jāni. Pie katras iespējas, caur puķītēm, piemin viņu.
24.11.2020 20:20 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Deimone tiešām ir muļķe ? kāda viņai kosmētika un pietam zīmolu? kur viņa dabū naudu ja viņa nekur nestrāda :D man ja godīgi liekās ka viņai lielākoties tās '' lux zīmolu '' drēbes ir pēdejais viltojums jo nu kādas kastēs tās mantas atnāk vienkārši šoks :D
24.11.2020 20:00 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.07.2020
Deimone atkal ir glupa....
Ieguldīt labā kosmētikā, jo viss iet uz ādu.
Kāpēc tad viņai nekāda perfektā nav, ja jāliek FILTRI?
24.11.2020 19:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Kas tā Deimon ir? Kāpēc viņa izskatās noraudājusies? No kurienes slava? Apskatīju tikai šī foruma dēļ
24.11.2020 17:16 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kļūdies,par Kristīni visvairāk izlec fakts ka piekrita publiski palielināt krūtis.🙈Nu saliekot kopā tā diezgan traģsiki ja jāatgriežas atpakaļ sabiedrībā kurā uz influenceriem vispār skatās kā uz muļķiem un bezdarbniekiem😅
24.11.2020 08:53 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
jā tikai pēc to šovu zvaigznēm iegooglējot izlec viņu darbi bet dzenītei pat nezinu kādi varoņdarbi jāizdara lai viņa beigtu asociēties ar grūtās dzīves nomocīto māmiņu.tāpat kā Sanai,nekas ko viņa izdarīs nepārsitīs to uzmanību ko guva nespējot aizmirst bijušo un publiski ķengājot krievijas slavenību,neiedomājoties,ka viņa uz viņas fona ir maza lauku pele.
24.11.2020 08:43 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Atsekoju viņai jau sen jo sapratu ka pozitīvā dienā viņa bieži ir vienīgais darvas piliens manā medus mucā.Jau kādu pus gadu neredzu neko par viņu un pat esmu aizmirsusi ka tādas dzīvei esmu sekojusi.Domāju ka tā būs lielākajai daļasi,kad viņa paliks jau pavisam neinteresanta.Kā ar talantu fabrikas vai okartes akadēmijas zvaigznēm kas vienā brīdī ir uzmanības centrā bet pēc īsa laika neviens par viņiem neko nezina.
24.11.2020 08:37 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
un es iedomājos par jebkuru divgadnieku kurš vienā sekundē no mīlulīša kļūtu par monstru ja mamma blakus bet sēž telefonā un jebkuru trako monstru kurš kļūst par mīlulīti jo mamma izdomā viņam piemērotas aktivitātes.kaut vai samaksāt studentam vai viņa pati tak sportiste,lai pa pagalmu bumbu spārda vai jebko citu kas nokausēs mazos un viņi paši gribēs mierīgi multenes vakarā paskatīties vai klučus palikt,paņemt privātskolotāju kurš padarbosies ar sīko motoriku lai prātiņš attīstās.ilgtermiņā tam būtu jāpalīdz,nav jau viņai slimi tie bērni
24.11.2020 08:25 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
kad Dzenīte beigs sūdzēties par savu g dzīvi?Lai nu kurš,bet cilvēks ar tik daudz sekotājiem un sadarbībām var atļauties auklīti un mazie jau ir vecumā kad normāli būtu iet dārziņā nemaz nerunājot par ēdienu piegāžu sadarbībām un gadžetiem kas uzkopj māju.Ko teikt tiem kuriem nav nekādu iespēju?Un tā viņas attieksme,ka citi nepieņem ka viņai ir grūti bet visu laiku nosoda,ka citi tēlo bet gluži vienkārši tie filtrē ko liek sociālajos tīklos par ģimeni.Man arī bija tāda mamma kura visur kur gāja sūdzējās cik viņai ar mums ir grūti un tajā brīdī pārējos bērnus viņu mammas paņēma ciešāk klēpī un samīļojam,kamēr uz mums kliedza ka mēs esam nevaldāmi un apburtais aplis turpinājās,jo mums vajadzēja uzmanību bet viņa bija tik nogurusi ka tikai ārdijās.Nenosodu,jo katra dara labāko ko spēj,bet īstenībā mamma kura ir tik pārņemta ar sūkstīšanos svešiniekiem tajā laikā atstāj novārtā tos mazos kuri trakos vēl vairāk,kā jebkurš bērns,vienalga dvīnis trīnis vai viens.Man ir viņas kaut kādā ziņā žēl bet dēliem šobrīd ir piekabinēta birka- nevaldāmie Dzenītes dvīņi,tie par kuriem rakstija sociālajos tīklos un kas noveda mammu līdz gadiem ilga nervu sabrukuma..Nu skumji kaut kādā ziņā,izcils piemērs kad sieviete domā tikai par sevi,tikai kāda tusē klubos un pucējās,cita lai saņemtu uzmanību,negatīvā ziņā izreklamē visu ģimeni.Laikam jau labi ka par vīru neko neraksta,tas laikam ir ar pietiekami skaļu balsi lai pateiktu nē.Kādas jūsu domas? Ja jums būtu tādas iespējas pat ja nav tuvinieku,bet paņemt palīgus,jūs to darītu vai labāk dzīvotu pēc viņas vārdiem šaušelīgi grūtu dzīvi?
24.11.2020 08:16 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Man patīk Samanta,viņai īstenībā piestāv tāds lēdijas veidols,jo nāk no ļoti sliktiem apstākļiem un manuprāt,ja salīdzina cik agrāk bija vulgāra un lielu protestu,tad tagad jā varbūt priekš svešiniekiem un medijiem nav maigā blondīnīte,bet tanī pat laikā ja joko,tad gaumīgi.Man ļoti patīk viņas stils un tas cik ļoti par sevi rūpējās.Nu,ja skatās uz tāda globāla fona,tad viena no retajām sabiedības dāmām kura tiešām ir dāma.Piestāvētu viņa ļoti ļoti bagātam,nopietnam un ietekmīgam vīrietim,jo nerada tādu ,,visiem pieejamu" tēlu.Nu kādam Krievu deputātam.Patīk,ka viņa tiešām ir zināma caur savu talantu,nevis nemitīgiem mīlas skandāliem,bērnu reklamēšanu vai prastas ikdienas reklamēšanu,bet tieši dēļ visa manis nosauktā citiem viņa varētu riebties.😅
24.11.2020 07:44 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Lalalana @ 23.11.2020 21:14
Samanta sûdzas, ka tagad nav koncertu utt, bet tàdu dzîvokli uzturèt gan var

Par Panorama Plaza? laikam viņai ir ar viņiem esot sadarbība jo bieži tur stāsta ka labprātīgi viņai palīdzot kaut kāds '' Dmitrijs '' vai kā to tipiņu sauca, bet tā palūkojos ka tur īre maksā sākot no 500-1200 eur.
23.11.2020 22:14 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Samanta rada ļoti nepatīkami iespaidu un ne tikai Slavenībās. 4 uz koferiem vispār bija neiespējami skatīties un cilvēki to rakstīja komentāros :D
Tagad tā Hajima tur ir, kas arī ir galīgi garām un atkal youtube komentētāji par to raksta :D
23.11.2020 21:26 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Samanta sûdzas, ka tagad nav koncertu utt, bet tàdu dzîvokli uzturèt gan var
23.11.2020 21:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits