Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

uzaču forma

 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
kā jūs ieguvāt skaistu uzacu formu? 😄 Es veljoprojām cīnos, lai tiktu kaut cik pie vienādam uzacīm, dažādi meistari ir taisījuši- bet rezultāts viens un tas pats : viena uzacs augstāka par otru un otro uzaci uztaisa skaistu, bet tā pirmā kā tāda kalns un otrā taisna 😅 zinu, ka uzacis nevar būt nemaz perfektas , bet kaut kā gribētos. Cenšos uzkrāsot vienādas bet nesanāk tikai tapec, ka otra ir tā kā slīpa vai augsta 😁 citreiz liekas, ka nodzīšu to vienu uzaci😁 bet parasti kad krāsoju man spogulī liekas ok un tad pārbaudu sevi nofočējot ar telefona aizmugurējo kameru un tad var redzēt cik nesmuki 😆 varbūt kādai šis liksies dīvaini un smieklīgi, bet tā man tiešām ir problēma un iztiksim bez stulbiem komentāriem 😟 jauku dienu :)
24.11.2020 13:16 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
mans noslēpums - neiet pie meistariem. 😄 Es reāli neuzticos un nevaru uzticēt savas uzacis kādam citam, man liekas - izraustīs pa tievu, nokrāsos pa tumšu vai vēl kaut kas .. Protams, ir labi meistari,nenoliedzu, bet esmu sapratusi, ka man to nevajag un tās ir liekas izmaksas 😄. Tāpēc pati raustu ar pinceti un norkāsoju ar krāsu, ko var nopirkt tajās pat drogās - sanāk tieši tā kā es gribēju, jo formu un krāsu nosaku es pati😄👍🏻 tavā gadījumā ieteiktu laiku neraustīt, ataugs “ materiāls” no kā varēs izraustīt vienādu formu un tad jau būs labi. Domāju, ja atradīsi labu meistaru, tad viņš tev uztaisīs visu kā vajag. 😊
25.11.2020 19:29 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2020
Kopš izveidoju permamentās uzacis, esmu ļoti apmierināta un problēmu nav vispār. Pirms tam gan bija traki ar vienādumu un normālu ietonēšanu .. 😏
25.11.2020 01:58 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Skatoties vecās bildes, šausminos par uzacīm - izraustītas, tievas un piiiilnīgi nevienādas. Nezinu kurā brīdī tas notika un kāpēc, bet tagad esmu ar skaistu uzacu formu, gariem, tumšiem matiņiem. Nav ļoti biezas, nav arī plānas, principā viduvējas. Protams, no raustīšanas laikiem ir šādas tādas sekas - matiņi neaug tur, kur gribētos un joprojām abām uzacīm nav vienāda kantīte. Esmu domājusi par pernamento, itkā zinu, ka varu bez to iztikt, bet gribētos to vienādo formu.
Tavā gadijumā izklausas, ka pernamentais varētu būt labs situācijas atrisinātājs. Tikai ir jāaiziet to izdarīt pie laba meistara, jāizskata atsauksmes. Vēl var pamēģināt smērēt rīciņeļļu, es pirms vairākiem gadiem smērēju uz skropstām, palīdzēja. Bet nu.. zinu, ka ir sievietes, kam vienkārši ir problemātiski ar uzacīm un viss, piemēram, matiņi nekārtīgi aug, paši par sevi nevienādi. Visādi jau tie varianti. Man personīgi uzacis arī ir svarīga detaļa.
24.11.2020 17:08 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Nekad nav bijusi problēma ar uzacu formu, jo pietika saprata pusaudžu gados neizraustīt tievas garas sliekas. Kopumā patīk forma, bet krāsa gan nē, ļoti gaišas ir un tāpēc lietoju krāsu. Mati pašai ir šobrīd tumši un kopumā izskatās labi.
24.11.2020 16:45 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Mazaa_saulite @ 24.11.2020 15:38
Es vienmēr cīnījos ar so problēmu, beeet. Vienu brīdi saku neraustīt viņas. Atļāvu augt. Un šeku reku pēkšņi viņas palika vienādas un izveidotajās pat skaista formu un tagad tikai izraustu tos mazos matiņus kas vnk ir blakus formai un bojā skatu. ?
es ar domāju ļaut vienkārši augt un pasmērēt rīciņeļļu 😅 tā kā man ir plānas uzacis , tad tik ātri domāju nesagaidīt attaugšanu 😁
24.11.2020 15:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Es vienmēr cīnījos ar so problēmu, beeet. Vienu brīdi saku neraustīt viņas. Atļāvu augt. Un šeku reku pēkšņi viņas palika vienādas un izveidotajās pat skaista formu un tagad tikai izraustu tos mazos matiņus kas vnk ir blakus formai un bojā skatu. 😁
24.11.2020 15:38 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pati izraustu ar pinceti un viss. un iekraasoju ar uzacu ēnām, kad dodos ārpus mājas. ir reizes kad nesanāk ar pirmo vienādi, bet tadnu notīru un krāsoju pa jaunu. izraustīt abas vienādi man problēmu nav bijis.
24.11.2020 15:00 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
un atvainojos bija domāts uzacu forma nevis uzaču😉
24.11.2020 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits