Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Virietis velas mainit manu stilu

 
Reitings 3
Reģ: 18.11.2020
Cau!
Man te tada problemina.. Velos jautat vai kada ir vel saskarusies ar sada tipa virieti?
Vardsakot, iepazistoties viss bija kartiba, bet pec teiksim menesiem 2 kopa padzivojot vins izteicas, ka vina acis neesmu seksiga un iekarojama. Gerbos kosi un ta kaa es velos. Mans stils ir vienkarss, bet ar odzinu.
Tad nu nacas izmest drebes ka vins pat uzstaja un nopirka vieta man divus dzemperisus.
Kops notikuma pagaja gads, protams, kadu laiku bija jaatgustas, jo pasapzina tika sagrauta.
Un kas notiek 13.piektdiena?
Mes planojam kaazas Ziemassvetkos. Braucam pirkt uzvalku un beigu beigas dienas beigas sanemu piezimi, ka japerk man ari jaunas drebes un ka staigaju veca omas salle. Protams, apvainojos, jo nodomaju-nopietni? Atkal sakas?
Un tad beigas dzirdeju tekstus, ka gribot negribot vinam jaskatas uz citam, es nesaju pusaudzu zabakus un, ka kaa es varu vispar veleties seksu?
Tad nu velejos jautat-vai Jusu viriesi ir velejusies mainit Juusu stilu? Un vai ir verts but sada tipa attiecibas!? Velos piebilst, ka man ir dels un ka vins ari tiek iesaistits saja emocionalaja pasakuma..
18.11.2020 06:20 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Viss ko jūs aprakstījāt ir varbarbīgu attiecību pirmie zvaniņi. Viss sākas it kā ar sīkumiem, grib lai tu būtu smukāka un maini stilu. Tad viņam nepatiks tavas rakstura iezīmes, pēc tam tavs darbs. Tad sāksies - labāk nekomunicē ar savu māti/tēvu/draudzeni, jo viņi tevi slikti ietekmē. Tā pamazām, pamazām, cilvēks ievelkās vardarbīgās attiecības, bet attopas tikai tad, kad sagrauta personība, attiecības ar apkārtējiem, nav vairs brīvības, karjeras. Lūk, viņš tev iestāstīs, ka esi pati vainīga, ka viņš tevi krāpj (pati vainīga, ka nemāki iekārot vīrieti), būsi vainīga, ka viņš nepelna pietiekami daudz, ka mašīna salūza, neproti pareizi tērēt naudu utt. Un protams, tādu sievieti, kas visu laiku kaut ko salaiž grīstē vajag kārtīgi kontrolēt, jo pati viņa ne uz ko nav spējīga. Lūk, pat ģērbties normāli neprot.
Jābēg neatskatoties, kamēr nav par vēlu
18.11.2020 19:11 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ārprāts, es neļautos sevi tā pazemot. Es droši vien paliktu ļaunā un pateiktu "man nepatīk tava krāna izmērs. Priekš manis pa īsu" un sagrautu arī viņa pašapziņu. Un savāktu savas mantas un notītos.
Kāpēc? Tāpēc ka tā ir necieņa pret otru cilvēku. Nafig viņš vispār ir ar tevi kopā, ja viņam nepatīk kā tu izskaties? Fuj. Preteklis.
18.11.2020 15:25 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Manējam arī ir tieksme kaut ko pa retam pabubināt par manu drēbju vai frizūras izvēli. Bet es tad atgādinu, ka es tajā frizūrā, kurpēs un kleitā staigāju, ne viņš.
Man vispār liekas dīvaina tā tendence saiet kopā ar cilvēku, un tad kaut ko viņā ņemt un mainīt. Kāpēc sākumā var pieņemt tādu kāds ir, bet tad pēkšņi kaut kas nepatīk? 🤔
18.11.2020 14:07 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Mans draugs attiecību sākumā par manu ģērbšanās stilu ķiķināja (man patīk kardigani, platformas kurpes), ka ģērbjos kā tāda oma. Runājām, ko viņš labprāt redzētu manā stilā, bet kad veikalos uzlaikoju tādas lietas, saprata, ka man nepiestāv. Tagad pats vienmēr norāda uz tādām lietām, kas man varētu patikt, principā, vienkārši pierada, lai gan šad tad vēl paķiķina.
Drauga stilu gan attiecību laikā esam mainījuši diezgan daudz uz labo pusi, pirms sākām tikties, man pat šķiet, ka viņam bija pilnīgi vienalga par to, kā ģērbās. Tagad viņš apģērba ziņā ir ļoti sakopies, kļuvis pat mazliet izvēlīgs, iegādājamies ne tikai to, kas ir der, bet arī izvērtejam kā izskatās. Šķiet, ka viņš ir pozitīvi noskaņojies par maniem stila uzlabošanas ieteikumiem, vairāk sakopies uzreiz arī uzvedas citādāk.
18.11.2020 13:59 |
 
Reitings 22
Reģ: 06.02.2017
Jūs varbūt notur emocionālā saikne, bet tu viņam nepatīc fiziski! Tas ir briesmīgi! Abas šīs lietas noturīgās attiecībās, ja vēl pie tam vēlaties precēties, IR ĻOTI SVARĪGAS!! Atcerēsimies veco, labo, banālo izteicienu, ka lai vai kāda Tu būsi, ko vilksi, īstās attiecībās Tevi mīlēs jebkādu. Ja Tu viņam patiktu pēc izskata, viņš nekad neko tik zemisku neteiktu. Ja nepatiktu apģērbs, varbūt pakomentētu maigi un kopīgi nonāktu pie risinājuma.
Starp citu man šādi ir bijis ar vīriešiem. It kā viss forši attiecībās, bet man nepatīk viņa izskats līdz galam un tad arī esmu centusies "mainīt" viņa gaumi, matu sakārtojumu utt., bet tad attapos, ka priekš kam, tas neko nemainīs, ja man līdz galam nepatīk viņa izskats, lai gan emocionāli viss super. Izskats nav galvenais, bet tas ir ārkārtīgi svarīgi, nenoliedzami!
18.11.2020 13:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Varbūt, ja tiešām neglīti ģērbies, bet visādi citādi esat labās attiecībās moš jāapsver iegādāties, ko citu. Zinot kā ģērbjas liela daļa meiteņu, varbūt ir labi, ka ir tāds vīrietis, kas pasaka kas ir kas😂 Kurš cits tad pateiks godīgi, ja ne tuvākie?
18.11.2020 13:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 18.11.2020 13:09
Mīļā, piedod, bet jums nav nākotnes, ja tagad ir tādas problēmas! Tev tiešām gribas dzīvot kopā ar tādu tirānu un ja viņam nepatīk tavs izskats, tad viņš arī nav laimīgs ar tevi.
Tas nenovedīs ne pie kā laba, tāpēc arī pievienojos šeit paustajiem viedokļiem!
Mans tāds “čalītis” bija 16 gados, bet pat tad man pietika prāta viņu neklausīt un beigās izšķirties. Sāka man aizliegt vilkt īsos svārciņus, lietot smaržas un krēmus, lūpu spīdumu, kurš pat nebija spilgts, utt.
Jo redz viņam bija savs skaistuma standarts, tāpēc aizsūtīju viņu meklēt “skaistuma standartu” un visu gaišu.
Nu tas nav nopietni...

Un ja tas notiek bērna klātbūtnē, tad vispār nav komentāru, bērnam vajag laimīgu mammu!
Es kā mamma , nekad kaut ko tādu nepieļautu, izmestu no mājām un viss, lai padomā, ko runā un pārdomā dzīvi! Bet sava bērna klātbūtnē es neļautu sevi tā noniecināt.
18.11.2020 13:14 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
runa jau nav par to, ka viņam patīk vai nepatīk tavs stils, bet par to kā viņš to komunicē. tā nav cieņa. attiecību pamatā jābūt cieņai.
18.11.2020 13:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Mīļā, piedod, bet jums nav nākotnes, ja tagad ir tādas problēmas! Tev tiešām gribas dzīvot kopā ar tādu tirānu un ja viņam nepatīk tavs izskats, tad viņš arī nav laimīgs ar tevi.
Tas nenovedīs ne pie kā laba, tāpēc arī pievienojos šeit paustajiem viedokļiem!
Mans tāds “čalītis” bija 16 gados, bet pat tad man pietika prāta viņu neklausīt un beigās izšķirties. Sāka man aizliegt vilkt īsos svārciņus, lietot smaržas un krēmus, lūpu spīdumu, kurš pat nebija spilgts, utt.
Jo redz viņam bija savs skaistuma standarts, tāpēc aizsūtīju viņu meklēt “skaistuma standartu” un visu gaišu.
Nu tas nav nopietni...
18.11.2020 13:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ja šis stāsts ir īsts, tad tu esi vienkārši ģeniāla savā stulbumā.
18.11.2020 12:58 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Tad nu nacas izmest drebes ka vins pat uzstaja un nopirka vieta man divus dzemperisus.

Tu muļķe izmeti visas drēbes, kuras nopirki par savu naudu un tā vietā dabūji 2 džemperus?
Ja reiz gribēja, lai maini visu garderobi, tad viņam vajadzēja arī visu garderobi nomainīt par savu naudu. Es nebūtu tā sieviete, kura ļautu ,lai izmet manas drēbes, kuras man patīk, par kurām esmu tērējusi savu naudu. Es ļautu, lai man nopērk ,kaut ko kas ir viņa gaumē un vienotos kopīgi par tādu džemperi , kurš arī man patiktu. Vilktu to džemperi speciāli viņam par prieku. Ja man nopirktu, ko tādu ,kas man nepatīk, bet patiktu viņam, tad uzvilktu, tikai vienu reizi un stāvētu skapī.
beigu beigas dienas beigas sanemu piezimi, ka japerk man ari jaunas drebes un ka staigaju veca omas salle.

Es Tavā vietā atgādinātu par drēbju izmešanu. Pateiktu par to, ka man tagad naudas nav par ko sapirkt visu garderobi no jauna😁 Pateicoties viņa izgājienam ir gandrīz tukšs skapis.
Un tad beigas dzirdeju tekstus, ka gribot negribot vinam jaskatas uz citam, es nesaju pusaudzu zabakus un, ka kaa es varu vispar veleties seksu?

Kur tādi kretīni rodas? Man tas teksts pašai radītu vēlmi viņu nokrāpt ar daudz skaistāku vīrieti🙃
Tie teksti neliecina par lielu mīlestību. Tie teksti neliecina par to, ka viņam vizuāli līdz galam nepatīc.
Nezinu, kāpēc Tu ar tādu gribi precēties, kurš jau tagad manipulē, skaļi pasaka par krāpšanas iespējām dēļ Taviem zābakiem.
Viņš pat izskatās kā modelis? Modīgi , stilīgi ģērbjas? Viņam ir žilbinoši balti, skaisti zobi? Ir tievs ar presīti? Vai arī Latvijas vidējais, pelēkais vīrietis, kurš ar neko īsti neizceļas,ir alus puncītis, velk visu laiku 2 melnus džemperīšus, 10gadus vienu un to pašu kurtku, nēsā pa mājām sporta bikses?
18.11.2020 12:39 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Wtf, nu man kā virietim jāpiekrīt - tiešām kretīns. Ar tādu jau nu toč precēties neiesaku, taisies, ka tiec projām. Nākamais krāpšanas gadījums vēlāk vai agrāk vai jau ar to nodarbojas... Tādās attiecībās kur ar šādu naidu Tev metās virsū nekad nekas nebūs. Visticamāk, ka pati par sevi neesi pārliecināta, tāpēc arī tik ļoti pārdzīvo. No sākuma saved savu ķirbi kārtībā un dod pretī - jā dodu zaļo gaismu zāģē viņu. Bet ne bērna klātbūtnē. Viens mirklis un būsiet šķirti.
18.11.2020 12:13 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Bērna dēļ nav jāpaliek kopā, kas būs traumatiski pašam bērnam. Kravā mantas, ņem bērnus un cieni sevi, nepazemo sevi. Tevi iemīlēs kāds kurš novērtēs tavu iekšējo vērtību nevis ārieni.Kuram nebūs kauns, bet lepnums par tevi! :)
18.11.2020 10:22 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Un iesaistīt bērnu vispār ir zemiski
18.11.2020 10:17 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Ārprāts!
Kur var būt tāds kretīns?! 😲
Man par laimi nav tāds gadijies un esmu priecīga par to.
Es tavā vietā nebūtu ar viņu kopā un pat neteiktu JĀ vārdu. Sievietei tas grauj pašapziņu un atstāj negatīvu ietekmi uz visu dzīvi. Viņš vispār būtu pelnijis palikt viens un tas vēl būtu par maz!
18.11.2020 10:16 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Es nekad nebūtu attiecībās, kur otram cilvēkam ir kauns no manis vai, ka iekāro citas. Ja kāds teiktu, lai pārmainu garderobi, laikam pasūtītu trīs mājas tālāk. Ja pašai patīk, ko velc, tad arī dari tā. Ja viņam kaut kas neapmierina, tad lai meklē kādu citu lelli, ko var apģērbt pēc patikas
18.11.2020 10:06 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Yeah man bija tāds draugs. Bija. Pēc gada izšķīros. Viņam patika meitenes ar tetovējumiem, kuras ģērbjas visu laiku firmas apģērbs, un velk īsas kleitas. Es biju pretējās, jo patika gotisks/emo stils. Beigās viņam vēl ne tikai nepatika mans stils, bet arī svars, matu sakārtojums un viss pārējais. 😂
Kāpēc man kāda cita dēļ būtu jāģērbjas tā kā es nejūtos ērti? Vai ir vērts mainīties? Manā gadījumā nē.
18.11.2020 07:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.11.2020
Plus vel izteicas, ka esot bijis kauns pardevejas prieksa no manis..
18.11.2020 06:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits