IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
 
Reitings 1
Reģ: 16.11.2020
Pirms kāda laiciņa meitenes rakstija, ka Ginta jaunā draudzene ir tā Sintija. Tagad izskatās, ka viņš jau otro nedēļu pēc kārtas brauc atpūsties ar squad hour treneri.
16.11.2020 12:37 |
 
Reitings 4022
Reģ: 06.11.2019
Sana vēl ir kopā ar Saulieti? Vairs neredz kopīgus storijus.
15.11.2020 23:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Monchaaa @ 15.11.2020 22:14

Terijs ir tinderii

Terijs :DD vārds kā sunim.. Terij, pie kājas...
15.11.2020 22:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 21.07.2020
Satori @ 15.11.2020 19:23
Itkā Terijs ar Agnesi kopā, bet vienalga izskatās, ka abiem vienam uz otru ir aizvainojums ?

Terijs ir tinderii
15.11.2020 22:14 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Itkā Terijs ar Agnesi kopā, bet vienalga izskatās, ka abiem vienam uz otru ir aizvainojums 🤣
15.11.2020 19:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Meitenes, jūs esat gudras! Tur pat īsti arī minēt nevajadzēja. Vēl turpat arī Jana Brūka. Bet, godīgi sakot, viņas mani visas vairāk vai mazāk besī ārā. Tukšas, neizglītotas, prastas bābas, kas tikai alkst pēc uzmanības.
15.11.2020 13:16 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Un Deimone :D
15.11.2020 12:07 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Grenarda @ 15.11.2020 11:26
Man liekas pretīga ikviena lēta paskata un vulgāra sieviete. Ar atplestām krūtīm un kājām ikvienā bildē, ar atšautiem dibeniem, pārmālējušās, pārcepušās, fuj! Riebīgi skatīties un tādu lētumu, prastumu un sevis necienošām sievietēm. Nesaukšu nevienu vārdos, bet gan jau jūs sapratīsiet.

Liene Ušakova? :DDd
15.11.2020 11:59 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Man liekas pretīga ikviena lēta paskata un vulgāra sieviete. Ar atplestām krūtīm un kājām ikvienā bildē, ar atšautiem dibeniem, pārmālējušās, pārcepušās, fuj! Riebīgi skatīties un tādu lētumu, prastumu un sevis necienošām sievietēm. Nesaukšu nevienu vārdos, bet gan jau jūs sapratīsiet.
15.11.2020 11:26 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man gan liekas ok visas tās minētās nEsImPāTiSkĀs meitenes, viņās nav nekas nesimpātisks, vienkārši nav modeles. Izņemot Dvinsku, ir žēl, ka tik strauji noveco un ka 30+ gados tā izskatās, bet tur jau nav nekā ko varētu darīt, viņa tā pat kopumā ir skaista sieviete.
man pat šķiet, ka vajadzētu vairāk parasta izskata cilvēkus medijos, ja nepaķer ar izskatu, tad gan jau ir interesants saturs, ikdiena, padomi, ko nu tur kurš liek. un man ne pārāk interesē skatīties uz smukiem cilvēkiem. labāk lasīt par nesmuku cilvēku interesantajām dzīvēm :D
15.11.2020 11:01 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 20:19
bet uzdodot sev jautājumu vai veids kā es runāju par citu cilvēku ir ok un ko mēs mācam bērniem,kuri izaugs telefonos? Kā piegušais var pārmest un mācīt bērnam ka nedrīkst komentāros rakstīt riebīgas lietas par otru ja piegušajiem tas liekas normāli.Vai tiešām šeit runājam par cilvēkiem kas ir kaut ko tik nenormāli sliktu izdarījušasi lai runātu par viņu izskatu,spriedelētu par ģimeni un nosodītu? kurš ir tas vecums kad var sākt par otru teikt neglīts,jālabo zobi,izskatās pēc puišeļa u.t.t no kurienes tad bērni to visu mācās?
protams, kritika ari var but dazhada, bet lielakoties kritikai, kas ir argumenteta neredzu neko sliktu. Otrkart, pieaugusais lielakoties pats lemj par savu atpazistamibu, savas informacijas peejamibu svesam acim. Ari pasam velams but psihologiski sagatavotam un macet kritiku uztvert. Un lielakai dalai tas ir "chista bizness".
15.11.2020 05:07 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Man gan Kramiņa patīk-tāda mīļa un vienkārša pēc skata. Tas Anetes uztaisītaks MU gan bija nesmuks, nepiestāvēja ne cik. Anetei, kā MUA vajadzēja savādāku mu taisīt, lai acs kaktiņu 'pavilktu' uz augšu, nevis padarīt bēdīgāku skatienu.
15.11.2020 00:11 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
C00L Dzipsy @ 14.11.2020 21:59

Tur jau citas kā sektantes uzvedas :D
Visrēcīgākie produkti tur ir olu kultenis un auzu pārslu putra.
Kulteņa pulveris maksā ~40€, tak bl... nopērc labas lauku olas un būs daudz garšīgāk, lētāk un veselīgāk.. atceros Sauliete reiz cepa viņu no tā mēsla pulvera, uzcepa un visa omlete bija melna :D NL kulteņa viena porcija sanāk 2€... psc... omletei pietiek ar divām olām, kas noteikti nemaksā divi eiro...
Tā NL putra vispār sūC... kad pagatavo izskatās, ka kāds jau viņu vienreiz būtu ēdis.. vienas paciņas cena sanāk 2,50€... nopērciet auzu pārslas pa divi eiro un ēdīsiet visu nedēļu :DDD

O, jā, tas ir vissmieklīgākais. Es pat negribot un neko speciāli nedarot, pēdējo mēnešu laikā pamatīgi nokritos svarā, jo dzeru ļoti daudz ūdens (~3l dienā, reizēm vairāk), dodos garās pastaigās, ēdu daudz, bet pārsvarā griķus (ļoti garšo), grūbas, dažāda veida salātus, ļoti daudz svaigus dārzeņus utt., kas ne tikai lika nomest svaru, bet arī uzlaboja ādas stāvokli. Tajā pat laikā mana draudzene jau pusgadu sēž uz visiem tiem NL "brīnumlīdzekļiem". Kad sāka lietot, bija resna. Tagad, kad pusgads, ir pagājis, ir ne tikai divtik resna, bet sejas āda vienkārši katastrofālā stāvoklī. Katru dienu lieto savus izslavētos pačus, bet seja sapampusi, zem acīm tādi maisi, ka skats drausmīgs. Bet fanātiski turpina lietot, jo ķipa palīdzot. Un, protams, saskatījusies uz visām Saulietēm un Vucēnām, sadomājusies, ka drīz būs biezā un ar to biznesu pelnīs baigo piķi. 🤦 Es nezinu kā var cilvēkiem galvā viss tā sagriezties, ka ir gatavi tērēt tādas summas par kaut kādiem sūdiem, ja tos produktus dabīgā (!) veidā var nopirkt veikalā pa pāris eiro. Plus vēl čakarēt savu organismu, dzert kaut kādus pulverus, "uzlādētus" ūdeņus utt. 🤦 Goda vārds, kā kaut kāda sekta.
15.11.2020 00:06 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Sauliete patiesībā ir ļoti jauks cilvēks. Vismaz cik man ir bijusi ar viņu darīšana, atstāja labu iespaidu. Un pelna viņa ļoti labi ar NL, bet nedomāju, ka viņa visu dabū 'laukā', jo kaut kad runāja, ka nav sakārtojusi ar VID šos jautājumus,līdz ar to viņai paliek viss no LV, ko dabū naļikā.
Bet piekrītu augstāk minētajam, ka tur daudzas dīvainas-tā Agneta, Agija vai kā viņu tur... Nu tā ir putns. Pilnīgā beztolkā par saviem večiem vārās un tad pārdzīvo, ka pameta :D Un viņas tiešām ir agresīvas, ja kāds ko sliktu pasaka par NL :D
15.11.2020 00:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 14.11.2020 21:22
Tur jau daudzas no NL ir vienā maisā bāžamas, ne tikai Sauliete. Tā pati Marija, kas bur drāmu un vienmēr kaut ko runā - ne par tēmu IG , piemēram, par to, ka tās sievietes , kuras neved agri bērnu uz bd nav normālas utt.
Vai atļaujas nievājoši izteikties par kādu vietu, vai apkalpojošo personālu. Nemaz nepieminēšu to “santa barbaru” ar viņas Rafu, tā vispār ir cita tēma ????ziepju opera
plus tā viņas nereāli ātrā uzvilkšanās, ja kāds izsaka viedokli par viņas Nl putrām un citiem draņķiem. Un daudzas no NL tādas ir, tādā ziņā Sauliete vēl ir kaut cik normāla ??

Tur jau citas kā sektantes uzvedas :D
Visrēcīgākie produkti tur ir olu kultenis un auzu pārslu putra.
Kulteņa pulveris maksā ~40€, tak bl... nopērc labas lauku olas un būs daudz garšīgāk, lētāk un veselīgāk.. atceros Sauliete reiz cepa viņu no tā mēsla pulvera, uzcepa un visa omlete bija melna :D NL kulteņa viena porcija sanāk 2€... psc... omletei pietiek ar divām olām, kas noteikti nemaksā divi eiro...
Tā NL putra vispār sūC... kad pagatavo izskatās, ka kāds jau viņu vienreiz būtu ēdis.. vienas paciņas cena sanāk 2,50€... nopērciet auzu pārslas pa divi eiro un ēdīsiet visu nedēļu :DDD
14.11.2020 21:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Tur jau daudzas no NL ir vienā maisā bāžamas, ne tikai Sauliete. Tā pati Marija, kas bur drāmu un vienmēr kaut ko runā - ne par tēmu IG , piemēram, par to, ka tās sievietes , kuras neved agri bērnu uz bd nav normālas utt.
Vai atļaujas nievājoši izteikties par kādu vietu, vai apkalpojošo personālu. Nemaz nepieminēšu to “santa barbaru” ar viņas Rafu, tā vispār ir cita tēma 🙈🙈🙈🙈ziepju opera
plus tā viņas nereāli ātrā uzvilkšanās, ja kāds izsaka viedokli par viņas Nl putrām un citiem draņķiem. Un daudzas no NL tādas ir, tādā ziņā Sauliete vēl ir kaut cik normāla 🤔😅
14.11.2020 21:22 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Visiem zem labi zināmais par NL N-найди L-лоха !!! :DDDD
Saprātīgas būtnes ar šitādām huiņām nenodarbojas.... Pat ja grib pirkt auzu pārslu putru un ēst to, nopirks normālas auzu pārslas nevis pulveri kosmosa cenā.
Tās kuras te fano par NL, paguglējiet ko saka saprātīgi cilvēki par to visu.
https://m.youtube.com/watch?v=LV1n-kncgp0
14.11.2020 21:12 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
bet uzdodot sev jautājumu vai veids kā es runāju par citu cilvēku ir ok un ko mēs mācam bērniem,kuri izaugs telefonos? Kā piegušais var pārmest un mācīt bērnam ka nedrīkst komentāros rakstīt riebīgas lietas par otru ja piegušajiem tas liekas normāli.Vai tiešām šeit runājam par cilvēkiem kas ir kaut ko tik nenormāli sliktu izdarījušasi lai runātu par viņu izskatu,spriedelētu par ģimeni un nosodītu? kurš ir tas vecums kad var sākt par otru teikt neglīts,jālabo zobi,izskatās pēc puišeļa u.t.t no kurienes tad bērni to visu mācās?
14.11.2020 20:19 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Nedomaju, ka NL sabruks, bet ar laiku naksies, iespejams, mainit savu tirdzniecibas un klientu piesaistes taktiku. Gluzi ka to nacas labot Amway, top Amway ari pelna 5ciparu skaitli, bet ne par to runa.
Ja izdoma but publiska persona un visu izklat uz delnas, tad rekinies, ka par Tevi runas. Vinnetajs bus tas, kurs to nenems "piere", nesadegs, bet izmantos gudri. Ja nemsi "piere", saksi diskutet ar komentetajiem un tapat neko nevienam nepieradisi. Vai kads zin, ko ikdiena dara Arnis Riekstins? Domaju, ka ne, tas ari netiek apspriests. Ar popularitati ne vienmer nak gudriba (nedomaju, ka Katrina ir glupa, tas nav uz vinu soreiz domats), diemzel. Influincerem nav ko apvainoties, tas tikai viniem rada popularitati un biznesa iespejas. Es tik apbrinoju, ka visam gribas but atpazistamam un popularam, bet tai pat laika visu miletam. Tas nekad nenotiek, nekad. Ne klase, ne IG, ne darba kolektiva. Pats mulkigakais ir lasit par sevi komentarus.
14.11.2020 19:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits