IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 20:19
bet uzdodot sev jautājumu vai veids kā es runāju par citu cilvēku ir ok un ko mēs mācam bērniem,kuri izaugs telefonos? Kā piegušais var pārmest un mācīt bērnam ka nedrīkst komentāros rakstīt riebīgas lietas par otru ja piegušajiem tas liekas normāli.Vai tiešām šeit runājam par cilvēkiem kas ir kaut ko tik nenormāli sliktu izdarījušasi lai runātu par viņu izskatu,spriedelētu par ģimeni un nosodītu? kurš ir tas vecums kad var sākt par otru teikt neglīts,jālabo zobi,izskatās pēc puišeļa u.t.t no kurienes tad bērni to visu mācās?
protams, kritika ari var but dazhada, bet lielakoties kritikai, kas ir argumenteta neredzu neko sliktu. Otrkart, pieaugusais lielakoties pats lemj par savu atpazistamibu, savas informacijas peejamibu svesam acim. Ari pasam velams but psihologiski sagatavotam un macet kritiku uztvert. Un lielakai dalai tas ir "chista bizness".
15.11.2020 05:07 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Man gan Kramiņa patīk-tāda mīļa un vienkārša pēc skata. Tas Anetes uztaisītaks MU gan bija nesmuks, nepiestāvēja ne cik. Anetei, kā MUA vajadzēja savādāku mu taisīt, lai acs kaktiņu 'pavilktu' uz augšu, nevis padarīt bēdīgāku skatienu.
15.11.2020 00:11 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
C00L Dzipsy @ 14.11.2020 21:59

Tur jau citas kā sektantes uzvedas :D
Visrēcīgākie produkti tur ir olu kultenis un auzu pārslu putra.
Kulteņa pulveris maksā ~40€, tak bl... nopērc labas lauku olas un būs daudz garšīgāk, lētāk un veselīgāk.. atceros Sauliete reiz cepa viņu no tā mēsla pulvera, uzcepa un visa omlete bija melna :D NL kulteņa viena porcija sanāk 2€... psc... omletei pietiek ar divām olām, kas noteikti nemaksā divi eiro...
Tā NL putra vispār sūC... kad pagatavo izskatās, ka kāds jau viņu vienreiz būtu ēdis.. vienas paciņas cena sanāk 2,50€... nopērciet auzu pārslas pa divi eiro un ēdīsiet visu nedēļu :DDD

O, jā, tas ir vissmieklīgākais. Es pat negribot un neko speciāli nedarot, pēdējo mēnešu laikā pamatīgi nokritos svarā, jo dzeru ļoti daudz ūdens (~3l dienā, reizēm vairāk), dodos garās pastaigās, ēdu daudz, bet pārsvarā griķus (ļoti garšo), grūbas, dažāda veida salātus, ļoti daudz svaigus dārzeņus utt., kas ne tikai lika nomest svaru, bet arī uzlaboja ādas stāvokli. Tajā pat laikā mana draudzene jau pusgadu sēž uz visiem tiem NL "brīnumlīdzekļiem". Kad sāka lietot, bija resna. Tagad, kad pusgads, ir pagājis, ir ne tikai divtik resna, bet sejas āda vienkārši katastrofālā stāvoklī. Katru dienu lieto savus izslavētos pačus, bet seja sapampusi, zem acīm tādi maisi, ka skats drausmīgs. Bet fanātiski turpina lietot, jo ķipa palīdzot. Un, protams, saskatījusies uz visām Saulietēm un Vucēnām, sadomājusies, ka drīz būs biezā un ar to biznesu pelnīs baigo piķi. 🤦 Es nezinu kā var cilvēkiem galvā viss tā sagriezties, ka ir gatavi tērēt tādas summas par kaut kādiem sūdiem, ja tos produktus dabīgā (!) veidā var nopirkt veikalā pa pāris eiro. Plus vēl čakarēt savu organismu, dzert kaut kādus pulverus, "uzlādētus" ūdeņus utt. 🤦 Goda vārds, kā kaut kāda sekta.
15.11.2020 00:06 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Sauliete patiesībā ir ļoti jauks cilvēks. Vismaz cik man ir bijusi ar viņu darīšana, atstāja labu iespaidu. Un pelna viņa ļoti labi ar NL, bet nedomāju, ka viņa visu dabū 'laukā', jo kaut kad runāja, ka nav sakārtojusi ar VID šos jautājumus,līdz ar to viņai paliek viss no LV, ko dabū naļikā.
Bet piekrītu augstāk minētajam, ka tur daudzas dīvainas-tā Agneta, Agija vai kā viņu tur... Nu tā ir putns. Pilnīgā beztolkā par saviem večiem vārās un tad pārdzīvo, ka pameta :D Un viņas tiešām ir agresīvas, ja kāds ko sliktu pasaka par NL :D
15.11.2020 00:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 14.11.2020 21:22
Tur jau daudzas no NL ir vienā maisā bāžamas, ne tikai Sauliete. Tā pati Marija, kas bur drāmu un vienmēr kaut ko runā - ne par tēmu IG , piemēram, par to, ka tās sievietes , kuras neved agri bērnu uz bd nav normālas utt.
Vai atļaujas nievājoši izteikties par kādu vietu, vai apkalpojošo personālu. Nemaz nepieminēšu to “santa barbaru” ar viņas Rafu, tā vispār ir cita tēma ????ziepju opera
plus tā viņas nereāli ātrā uzvilkšanās, ja kāds izsaka viedokli par viņas Nl putrām un citiem draņķiem. Un daudzas no NL tādas ir, tādā ziņā Sauliete vēl ir kaut cik normāla ??

Tur jau citas kā sektantes uzvedas :D
Visrēcīgākie produkti tur ir olu kultenis un auzu pārslu putra.
Kulteņa pulveris maksā ~40€, tak bl... nopērc labas lauku olas un būs daudz garšīgāk, lētāk un veselīgāk.. atceros Sauliete reiz cepa viņu no tā mēsla pulvera, uzcepa un visa omlete bija melna :D NL kulteņa viena porcija sanāk 2€... psc... omletei pietiek ar divām olām, kas noteikti nemaksā divi eiro...
Tā NL putra vispār sūC... kad pagatavo izskatās, ka kāds jau viņu vienreiz būtu ēdis.. vienas paciņas cena sanāk 2,50€... nopērciet auzu pārslas pa divi eiro un ēdīsiet visu nedēļu :DDD
14.11.2020 21:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Tur jau daudzas no NL ir vienā maisā bāžamas, ne tikai Sauliete. Tā pati Marija, kas bur drāmu un vienmēr kaut ko runā - ne par tēmu IG , piemēram, par to, ka tās sievietes , kuras neved agri bērnu uz bd nav normālas utt.
Vai atļaujas nievājoši izteikties par kādu vietu, vai apkalpojošo personālu. Nemaz nepieminēšu to “santa barbaru” ar viņas Rafu, tā vispār ir cita tēma 🙈🙈🙈🙈ziepju opera
plus tā viņas nereāli ātrā uzvilkšanās, ja kāds izsaka viedokli par viņas Nl putrām un citiem draņķiem. Un daudzas no NL tādas ir, tādā ziņā Sauliete vēl ir kaut cik normāla 🤔😅
14.11.2020 21:22 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Visiem zem labi zināmais par NL N-найди L-лоха !!! :DDDD
Saprātīgas būtnes ar šitādām huiņām nenodarbojas.... Pat ja grib pirkt auzu pārslu putru un ēst to, nopirks normālas auzu pārslas nevis pulveri kosmosa cenā.
Tās kuras te fano par NL, paguglējiet ko saka saprātīgi cilvēki par to visu.
https://m.youtube.com/watch?v=LV1n-kncgp0
14.11.2020 21:12 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
bet uzdodot sev jautājumu vai veids kā es runāju par citu cilvēku ir ok un ko mēs mācam bērniem,kuri izaugs telefonos? Kā piegušais var pārmest un mācīt bērnam ka nedrīkst komentāros rakstīt riebīgas lietas par otru ja piegušajiem tas liekas normāli.Vai tiešām šeit runājam par cilvēkiem kas ir kaut ko tik nenormāli sliktu izdarījušasi lai runātu par viņu izskatu,spriedelētu par ģimeni un nosodītu? kurš ir tas vecums kad var sākt par otru teikt neglīts,jālabo zobi,izskatās pēc puišeļa u.t.t no kurienes tad bērni to visu mācās?
14.11.2020 20:19 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Nedomaju, ka NL sabruks, bet ar laiku naksies, iespejams, mainit savu tirdzniecibas un klientu piesaistes taktiku. Gluzi ka to nacas labot Amway, top Amway ari pelna 5ciparu skaitli, bet ne par to runa.
Ja izdoma but publiska persona un visu izklat uz delnas, tad rekinies, ka par Tevi runas. Vinnetajs bus tas, kurs to nenems "piere", nesadegs, bet izmantos gudri. Ja nemsi "piere", saksi diskutet ar komentetajiem un tapat neko nevienam nepieradisi. Vai kads zin, ko ikdiena dara Arnis Riekstins? Domaju, ka ne, tas ari netiek apspriests. Ar popularitati ne vienmer nak gudriba (nedomaju, ka Katrina ir glupa, tas nav uz vinu soreiz domats), diemzel. Influincerem nav ko apvainoties, tas tikai viniem rada popularitati un biznesa iespejas. Es tik apbrinoju, ka visam gribas but atpazistamam un popularam, bet tai pat laika visu miletam. Tas nekad nenotiek, nekad. Ne klase, ne IG, ne darba kolektiva. Pats mulkigakais ir lasit par sevi komentarus.
14.11.2020 19:06 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
About you atlaižu kodiņš nav manīts nevienai Ig? Looti vajag! :)
14.11.2020 18:51 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
cilvēks ar tādu algu iekrāj pietiekami,lai nepaliktu pliku dirsu turpinot strādāt kaut vai parastā darbā,vai arī tev liekas ka ja sabruks NL viņai atņems to kas krājas uz konta? vai ja viņa tik aktīvi sāks spamot da jebko citu savu,kaut vai poļu šmotkas,viņa nepelnīs? heito vai nē bet nabaga viņa nekad nebūs jo izsitās viņa nevis kvalitatīvo produktu dēļ bet tāpēc ka dirsēji diršot tālāk vairo tos kuri kļūst par aizstāvjiem.tu domā es vienīgā no viņas 40k sekotājiem nopirktu tos sūdus kaut vai tikai tāpēc lai tāda kā tu aizvērstu mūli?😂
14.11.2020 18:42 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Sāksim ar to ka es esmu ukrainiete un latvieš valodu mācos tikai 5 gadus bet tāpat rakstu labāk nekā liela daļa latviešu,ieskaitot to pokemonu kura vēl izmanto lol,muhahah un smaidiņus liek ar Ddddd,bļa no kura gadsimta tu esi izkāpusi?😂 es kaislīgi varētu jebkuru šobrīd aizstāvēt jo jūs vienkārši esiet mana sūdu kaudze kur izgrūst negatīvo enerģiju.tāds jau ir šīs diskusijas mērķis
14.11.2020 18:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Uhh kā Sacepās par Saulieti. 😂😂😂
Kura vietā teicu, ka viņa ir slikta māte? 😀
Divvientulību un baigo romantiku vari sagādāt arī prastā dienā. Manā uztverē svētki ir jāpavada ar visu ģimeni kopà un viss. Nav ko te trakot uz svilties Tev pr svešu cilvēku. 😀
14.11.2020 18:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:21
ko?Saulietes meitas ir jau lielas,viņas visu laiku dzīvo kopā,kā mamma viņa ir bijusi 100x labāka kā liela daļa no mums-visus gadus ziedoja meitām,vedāja pa pulciņiem un konkursiem.Jūs ko nopietni?Žēl ka neņēma līdz lai,viņi var romantiski pavadīt laiku divatā?Man tik ļoti žēl jūsu vīru,kuri laikam pat sirmā vecumā var necerēt uz laiku divatā ar savu sievieti,visur bērni blakus.Lai nu pat ko bet Saulieti teikt ka viņa slikta māte nevar.To darbu ko viņa ir ieguldījusi(meitenēm kopš bd ir gan dejošanas,dziedāšanas,valodu un kādi vēl ne pulciņi uz kuriem mamma ir vedusi kamēr citas audzē riepas dīvānā.)un par to ka viņa veļā filmējas-un? reāli UN? uzzinātu viņas algu,visas bikses pieliktu.Tie sen jau ir tukstoši patsmit,kā priekšā viņai jālūdz atļauja?mūsu??sieviete bomba!

Saderam ka bikses pieliks Sauliete kad tā piramīdas shēma sabruks :DDd paCmit tūkstoši mēnesī.... muahahahaha.... LOL!!! Sen nebiju tā rēkusi... :DDD
Kāpēc Saulietes fanīte Elīna Vārtiņa ar tiem mēsliem nav notievējusi..?? Rij jau kuro gadu tos pulverus, bet paliek tik resnāka un resnāka.. :DDd
14.11.2020 18:03 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
un nahujam forumā vajadzīga gramatika?mēs te intelektuāles salasījušās,mums arī jārada labs iespaids par sevi?NAHUJAM,ja mēs esam anonīmas?😂 kaut vienu iemeslu lūdzu studijā
14.11.2020 17:39 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
protams,ka es šeit esmu lai kādai uzdirstu.izvēlos vēl tizlākām un nožēlojamākām nekā visām influencerēm.Jums,kuras ir tik īpašas un aizraujošas,ka tērē savu ,,dārgo" laiku lai anonīmi tizlā forumā ar citām svešiniecēm spriedelētu par ,,nožēlojamajām un neglītajām uzmanības tīkotājām". viņas visas,aboslūti visas,no savas bezjēdzīgās telefonā sēdēšanas vismaz kaut ko iegūst-finanses,ko iegūstiet jūs? sajūtu,ka esiet īpašas,ka jūsu viedoklis kaut kur tiek uzklausīts un pieņemts? tik nemanāmas un niecīgas, ka tverieties pie pēdējā salmiņa lai tikai nebūtu sev jaatzīst,ka jūs vēl vairāk nevienam neinteresējat,pašas esiet vēl neglītākas un nelaimīgākas.un es jūs nenosodu jo gūstu tik pat lielu kaifu šobrīd nevienam neprasītai dirst jums virsū.un tās kuras te ienāk un tikai lasa,cer ka kāds uzrakstīs ko sulīgu,mmm smadzenes jums saka paldies par vērtīgo informāciju ar kuru tās barojiet. es no sirds,tā tiešām no visas novēlu lai jūsu bērni skolā būtu samīdīti kā mazi prusaki.tāpat vien,jo kādam citam tas sagādā kaifu bez pamatota iemesla.lai viņi nāktu mājās nopuņķojušies un grieztu sev ausis nost ar papīra nazi,jo kāds būs nosaucis par lutausi,lai pārdozētu miegazāles jo pirmajā koncertā kāds nokliektos ,,aizver muti krople".uz tie otrie būs citas foruma dirsējas bērni,kas mācas no mīļajām māmiņām,jums.🍽
14.11.2020 17:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:32
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas?

Daudz labāk būt izglītību ieguvušam bibliotekāram, kurš lasa grāmatas, kā stulbai blondīnei, kuras dzīve sastāv no lētas slavas IG, kura no rīta līdz vakaram ar telefonu dokumentē katru savas dzīves sīkumu un cenšas lētticīgām muļķēm iesmērēt brīnumu pulverīšus, kuri ne sūda nepalīdz. Ja nezināji, arī bibliotekāri ceļo un bauda dzīvi, taču ne visiem rodas vajadzība par to atskaitīties IG un tik "zvaigžņu elitē". Laikam baigi gribēji kādai "uzbraukt" ar savu komentāru, bet nesanāca. :D Ej izgulies, bērns, un pamācies elementāru gramatiku, grūti tevi saprast.
14.11.2020 16:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Man tieši Evita Levaškeviča ļoti patīk. Jā, varbūt nav supermodeles āriene, toties ļoti patīk tas, ka cilvēkam ir savs stils, ka cilvēks nebaidās atšķirties, ir nesamākslots un vienkāršs. Un tas mani vienmēr simpatizējis jebkurā cilvēkā - individualitāte un sava odziņa. Te kaut kad pavīdēja jautājums par to, kā kādam var nepatikt Maija Rozīte. Nu, man, piemēram, nepatīk. Manās acīs viņa ir tikai simpātiska sieviete, tāda pati kā simtām citu. Tāda pati kā Sana un Sauliete, un Danenbergsone. Jā, koptas, jā, labi apģērbušās, bet visām tāds tukšs skaistums, bez kaut kāda sava "es". Tāpēc man patīk gan Evita, gan Ieva Cipruse, jo tur nav tikai prasts "gari mati-uzkačātas lūpas-brendu drēbes" standartiņš, bet kaut kas vairāk. Bet, protams, cik cilvēku, tik viedokļu.
14.11.2020 16:31 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:32
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas?

Ej gulēt,Sauliete!😀
14.11.2020 16:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas😂
14.11.2020 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!