IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Uhh kā Sacepās par Saulieti. 😂😂😂
Kura vietā teicu, ka viņa ir slikta māte? 😀
Divvientulību un baigo romantiku vari sagādāt arī prastā dienā. Manā uztverē svētki ir jāpavada ar visu ģimeni kopà un viss. Nav ko te trakot uz svilties Tev pr svešu cilvēku. 😀
14.11.2020 18:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:21
ko?Saulietes meitas ir jau lielas,viņas visu laiku dzīvo kopā,kā mamma viņa ir bijusi 100x labāka kā liela daļa no mums-visus gadus ziedoja meitām,vedāja pa pulciņiem un konkursiem.Jūs ko nopietni?Žēl ka neņēma līdz lai,viņi var romantiski pavadīt laiku divatā?Man tik ļoti žēl jūsu vīru,kuri laikam pat sirmā vecumā var necerēt uz laiku divatā ar savu sievieti,visur bērni blakus.Lai nu pat ko bet Saulieti teikt ka viņa slikta māte nevar.To darbu ko viņa ir ieguldījusi(meitenēm kopš bd ir gan dejošanas,dziedāšanas,valodu un kādi vēl ne pulciņi uz kuriem mamma ir vedusi kamēr citas audzē riepas dīvānā.)un par to ka viņa veļā filmējas-un? reāli UN? uzzinātu viņas algu,visas bikses pieliktu.Tie sen jau ir tukstoši patsmit,kā priekšā viņai jālūdz atļauja?mūsu??sieviete bomba!

Saderam ka bikses pieliks Sauliete kad tā piramīdas shēma sabruks :DDd paCmit tūkstoši mēnesī.... muahahahaha.... LOL!!! Sen nebiju tā rēkusi... :DDD
Kāpēc Saulietes fanīte Elīna Vārtiņa ar tiem mēsliem nav notievējusi..?? Rij jau kuro gadu tos pulverus, bet paliek tik resnāka un resnāka.. :DDd
14.11.2020 18:03 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
un nahujam forumā vajadzīga gramatika?mēs te intelektuāles salasījušās,mums arī jārada labs iespaids par sevi?NAHUJAM,ja mēs esam anonīmas?😂 kaut vienu iemeslu lūdzu studijā
14.11.2020 17:39 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
protams,ka es šeit esmu lai kādai uzdirstu.izvēlos vēl tizlākām un nožēlojamākām nekā visām influencerēm.Jums,kuras ir tik īpašas un aizraujošas,ka tērē savu ,,dārgo" laiku lai anonīmi tizlā forumā ar citām svešiniecēm spriedelētu par ,,nožēlojamajām un neglītajām uzmanības tīkotājām". viņas visas,aboslūti visas,no savas bezjēdzīgās telefonā sēdēšanas vismaz kaut ko iegūst-finanses,ko iegūstiet jūs? sajūtu,ka esiet īpašas,ka jūsu viedoklis kaut kur tiek uzklausīts un pieņemts? tik nemanāmas un niecīgas, ka tverieties pie pēdējā salmiņa lai tikai nebūtu sev jaatzīst,ka jūs vēl vairāk nevienam neinteresējat,pašas esiet vēl neglītākas un nelaimīgākas.un es jūs nenosodu jo gūstu tik pat lielu kaifu šobrīd nevienam neprasītai dirst jums virsū.un tās kuras te ienāk un tikai lasa,cer ka kāds uzrakstīs ko sulīgu,mmm smadzenes jums saka paldies par vērtīgo informāciju ar kuru tās barojiet. es no sirds,tā tiešām no visas novēlu lai jūsu bērni skolā būtu samīdīti kā mazi prusaki.tāpat vien,jo kādam citam tas sagādā kaifu bez pamatota iemesla.lai viņi nāktu mājās nopuņķojušies un grieztu sev ausis nost ar papīra nazi,jo kāds būs nosaucis par lutausi,lai pārdozētu miegazāles jo pirmajā koncertā kāds nokliektos ,,aizver muti krople".uz tie otrie būs citas foruma dirsējas bērni,kas mācas no mīļajām māmiņām,jums.🍽
14.11.2020 17:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:32
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas?

Daudz labāk būt izglītību ieguvušam bibliotekāram, kurš lasa grāmatas, kā stulbai blondīnei, kuras dzīve sastāv no lētas slavas IG, kura no rīta līdz vakaram ar telefonu dokumentē katru savas dzīves sīkumu un cenšas lētticīgām muļķēm iesmērēt brīnumu pulverīšus, kuri ne sūda nepalīdz. Ja nezināji, arī bibliotekāri ceļo un bauda dzīvi, taču ne visiem rodas vajadzība par to atskaitīties IG un tik "zvaigžņu elitē". Laikam baigi gribēji kādai "uzbraukt" ar savu komentāru, bet nesanāca. :D Ej izgulies, bērns, un pamācies elementāru gramatiku, grūti tevi saprast.
14.11.2020 16:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Man tieši Evita Levaškeviča ļoti patīk. Jā, varbūt nav supermodeles āriene, toties ļoti patīk tas, ka cilvēkam ir savs stils, ka cilvēks nebaidās atšķirties, ir nesamākslots un vienkāršs. Un tas mani vienmēr simpatizējis jebkurā cilvēkā - individualitāte un sava odziņa. Te kaut kad pavīdēja jautājums par to, kā kādam var nepatikt Maija Rozīte. Nu, man, piemēram, nepatīk. Manās acīs viņa ir tikai simpātiska sieviete, tāda pati kā simtām citu. Tāda pati kā Sana un Sauliete, un Danenbergsone. Jā, koptas, jā, labi apģērbušās, bet visām tāds tukšs skaistums, bez kaut kāda sava "es". Tāpēc man patīk gan Evita, gan Ieva Cipruse, jo tur nav tikai prasts "gari mati-uzkačātas lūpas-brendu drēbes" standartiņš, bet kaut kas vairāk. Bet, protams, cik cilvēku, tik viedokļu.
14.11.2020 16:31 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
zzebrrraaa @ 14.11.2020 15:32
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas?

Ej gulēt,Sauliete!😀
14.11.2020 16:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
un smejaties smejaties par to NL,jā liela daļa neko tur nepelna,bet Katrīne ir vienu kvalifikāciju no augstākās ko vispār kompānijā var iegūt,līdere visās Baltijas valstīs.Precīzi nepateikši cik bet tie ir jau patsmit tukstoši mēnesī.mūsu nabaga latvietītes pelna savus 2/3k un jau tēlo bagātnieces,Sauliete var atļauties visu bet neviena priekšā neko necenšas pierādīt un iepērkas tur kur patīk,izskatās kā patīk un dara kā patīk.esat redzējušas kādas meitām attiecības ar mammu?ne Ig bet dzīvē? meitenes sasniegs ļoti daudz jo pretī ir mamma kura pierāda ka var iet savu ceļu netēlojot to kas neesi,nebaidoties no nosodījuma,jā un arī to ka dzīve ir jābauda! bibliotekāres var paklusēt,jums tāpat nesaprast to ko neesat piedzīvojušas😂
14.11.2020 15:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Seina @ 14.11.2020 12:50
Kramiņa ir tāds Mičules neliels uzlabojums. Ja Mičule uztaisītu plastisko, izskatītos kā Kramiņa. Nav dāvana, bet tomēr jau solis pretī veiksmei :D

un es domāju, ka tikai man viņas abas liekas līdzīgas :D
14.11.2020 15:28 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
ko?Saulietes meitas ir jau lielas,viņas visu laiku dzīvo kopā,kā mamma viņa ir bijusi 100x labāka kā liela daļa no mums-visus gadus ziedoja meitām,vedāja pa pulciņiem un konkursiem.Jūs ko nopietni?Žēl ka neņēma līdz lai,viņi var romantiski pavadīt laiku divatā?Man tik ļoti žēl jūsu vīru,kuri laikam pat sirmā vecumā var necerēt uz laiku divatā ar savu sievieti,visur bērni blakus.Lai nu pat ko bet Saulieti teikt ka viņa slikta māte nevar.To darbu ko viņa ir ieguldījusi(meitenēm kopš bd ir gan dejošanas,dziedāšanas,valodu un kādi vēl ne pulciņi uz kuriem mamma ir vedusi kamēr citas audzē riepas dīvānā.)un par to ka viņa veļā filmējas-un? reāli UN? uzzinātu viņas algu,visas bikses pieliktu.Tie sen jau ir tukstoši patsmit,kā priekšā viņai jālūdz atļauja?mūsu?😂sieviete bomba!
14.11.2020 15:21 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Kramiņa ir tāds Mičules neliels uzlabojums. Ja Mičule uztaisītu plastisko, izskatītos kā Kramiņa. Nav dāvana, bet tomēr jau solis pretī veiksmei :D
14.11.2020 12:50 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.05.2011
Man arī Kramiņa vispār neliekas simpātiska, pat ar kosmētiku neizskatās labi, bezmazvai pēc puiša, kas uzkrāsojies.
14.11.2020 11:24 |
 
Reitings 77
Reģ: 30.06.2020
Seina @ 14.11.2020 01:33
Man izteikti nesimpātiskas liekas Penka un Mičule, tur kosmētika pat neko neglābj. Rūtas gadījumā gan ir savādāk, kosmētika padara stipri pievilcīgāku.

Rūtai pietiktu ar čolku un uzacīm, lai izskatītos daudz labāk. Pat tikai ar uzacīm pietiktu.
14.11.2020 08:38 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Seina @ 14.11.2020 01:33
Man izteikti nesimpātiskas liekas Penka un Mičule, tur kosmētika pat neko neglābj. Rūtas gadījumā gan ir savādāk, kosmētika padara stipri pievilcīgāku.

Piekrītu. Man arī šausmīgi nepievilcīga liekas Penka un Didrihsone. Vispār sākumā biju domājusi, ka viņai ap 40. Nav mans sievietes tips
14.11.2020 06:44 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Man izteikti nesimpātiskas liekas Penka un Mičule, tur kosmētika pat neko neglābj. Rūtas gadījumā gan ir savādāk, kosmētika padara stipri pievilcīgāku.
14.11.2020 01:33 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man atkal žēl bija, kad Sauliete savu dzimšanas dienu pavadīja divatā ar savu jauno mīlestību , bet bez bērniem...
Protams ģimenes viss ir katrā savādāk, bet tomēr..
13.11.2020 23:36 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man arī Kramiņa galīgi nešķiet simpātiska.
Bet vēl nesimpātiskāka ir Evita Levaskeviča.
13.11.2020 23:29 |
 
Reitings 51
Reģ: 08.10.2015
Bāc, tā Zenta ir patiesi kaut kas šausmīgs 🤦‍♀️ Skatos un nesaprotu kā tāda resna bezformīga pļocka var iespīlēt savus taukus veļā un pasniegt to kā kaut ko seksīgu un baudāmu
13.11.2020 23:27 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.03.2018
Sauliete atkal apakšveļā storijus taisa. Tur būtībā viss veļas ārā pa visām malām. Varbūt kādam viņai ir jāpasaka, ka tada izrādīšanās ir aktuāla meitenēm līdz 20 nevis pieaugušām sievietēm?🤦‍♀️
Varbūt kad būšu viņas vecumā tā vairs nedomāšu, bet skats ir diezgan tāds njaaa
13.11.2020 22:53 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
CariDee @ 13.11.2020 11:24
Silla, es bija domājusi tieši no ietekmēlēm ?
Danenbergsone nepārāk patīk, bet tiešām manām acīm nešķiet paveca!
Vienīgā, kas tāda šķiet ir Dvinska
piedod pārpratu 🥰🤪
13.11.2020 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits