Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss ar bijušo pēc šķiršanās.

 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Nemeklēju padomu, ieteikumu vai ko citu, tik iedomājos, vai neesmu viena tāda "gudriniece".
Biju attiecībās ar puisi, ar ko nodzīvojām kopā pietiekoši ilgu laiku. Tomēr, raksturu nesakritība, dažādie uzskati lika iet katram savu ceļu-mierīgi, bez strīdiem un kašķiem. Diemžēl sekss ar šo cilvēku bija pagalam draņķīgs, un pēdējos mēnešus es pat jutu tādu kā nepatiku pret seksu, negribēju vispār. Biju pazaudējusi pašapziņu gultā un domāju-kā man šo visu sevī savākt? Pēc šķiršanās nepagāja pat divas nedēļas, kad nejauši uzskrēju virsū bijušajam, ar ko kopā bijām pirms gadiem 2-3, un tagad varam parunāties kā veci draugi-nekādu cerību vai vajadzības ko atsākt, esam veiksmīgi tikuši viens otram pāri. Tomēr...mans iekšējais nepiepildītais seksa velns deva par sevi zināt un pēc nedēļas pārgulējām. Izcila nakts, ne ko vairāk teikt. (Labākais sekss mūžā, uhhhhhh) Viņš tajā vienā naktī atgrieza man patiku un vēmi pēc seksa, atgrieza manu pašapziņu. Vai ir vēl kādas, kam līdzīga pieredze? Būtu interesanti dzirdēt.
(Nē, mēs kontaktu neuzturam un to nevajag. Un jā-šobrīd dzīvoju viena un sasodīti laimīga-tas tām, kas domā, ka esmu salauzta, nelaimīga meitene.)
31.10.2020 21:13 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Tad jau nemaz tik ilgi ar to, no kā tikko izšķīries kopā nebiji, ja reiz bijušais pirms 2 gadiem bija.
Par pieredzi - nē, nav tāda.
05.11.2020 22:24 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Totāli normāli. Es arī šad tad satieku bijušās un pamīcu. Tas, ka nav attiecību, nenozīmē, ka var bez seksa dzīvot.
31.10.2020 21:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits