Programmēšana

 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Sveikas,
Parcik neko svaigu par šo tēmu neatradu, tad uzsāku jaunu diskusiju, uzreiz atvainojos, ja tomēr esmu kādu šādu nesen taisītu tēmu jau palaidusi garām.
Tātad sakarā ar visiem covid beidzot laikam esmu saņēmusies, ka ir jāiet uz priekšu un jāmaina nedaudz karjeras lauciņš ar darbu, kuru nav tik riskanti pazaudēt un, protams, atalgojums arī nav mazsvarīgs, lai gan primāri man tomēr svarīgi, lai darbs ir interesants un uz darbu nav jāiet sakostiem zobiem :D
Jau kādu laiku skatos uz programmēšanas kursiem, augstskolu nevēlos, pēc atsauksmēm noprotu, ka nav jēgas atsēdēt tos gadus solā, bet lietderīgāk ir iet kursos, kur to visu pasniedz intensīvi un īsākā laikā, plusā jau vienreiz esmu studējusi(citu profesiju). Mani interesē atsauksmes no programmētājām/iem un to paziņām/tuviniekiem, kur labāk iet mācīties (pašlaik acīs ir iekritis Codelex piedāvājums, bet vai ir labs?) un, kur noteikti neiet, cik grūti būs( nebaidos no grūtībām, bet vēlos saprast ar ko jāgatavojas, jo joprojām ir pamatdarbs un papilddarbs, vēlos saprast cik reāli ir apvienot ar mācību periodu un, ko var nākties pamainīt), matemātika, reāli matemātika man ir ļoti smaga tēma, bet cik esmu lasījusi, tad nav tik traki!?? Kā ir reāli, vai ar sliktu matemātiku man ir izredzes un programmēšanu? Protams, darbs un atalgojums, cik viegli vai grūti ir uzsākt darbu programmēšanā pēc kursiem un kādas vidēji varētu būt algas jauniņajiem, saprotu, ka ntos tūkstošus neviens uzreiz nepelna un cits arī pēctam nepelna, bet ar kādu summu var rēķināties aptuveni. Apmācības online, priekšroku, protams, dodu mācībām klātienē, bet saprotu, ka liela iespēja, ka tūlīt tādas iespējas atkal var nebūt, tad cik kvalitatīvas varētu būt online apmācības un vai ir vērts? varbūt tad gaidīt, kad viss norims un iet klātienē?
Kopumā šī tēma man pašlaik ir ļoti aktuāla, kādu laiku domās jau malta uz riņķi, nekādu priekšzināšanu nav, bet ir vēlme mācīties un attīstīties, un tā kā atkal pastāv iespēja, ka būs dīkstāves, gribētos šo laiku izmantot lietderīgi un apgūt kaut ko jaunu, kamēr darbs nav. Sanāca baigais palags, bet centos jau tā īsumā uzrakstīt, ko vēlos uzzināt :D
05.11.2020 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits