Azartspēles

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveikas!
Kāda ir Jūsu attieksme pret vīriešiem, kuri spēlē azartspēles? Vai Jūs ar tādu būtu attiecībās?
Esmu kopā ar puisi, kas ik dienas jau vairāku gadu garumā spēlē pokeru - tā ir viņa sirdslieta. No paša, paša sākuma tā šķita nekaitīga kāršu spēle, taču ne ilgu laiku, līdz uzzināju, kādas naudas summas tajā tiek iesaistītas un cik ilgu laiku aizņem klikšķināšana uz kārtīm.
Tā jau teju pusotru gadu es cīnos ar šo ikdienas klapatu - puisim daudz brīvā laika, ko pavada tikai pie datora un telefona, vai nu spēlējot pokeru, vai skatoties stundām ilgus video, kā šo kaitinošo spēli spēlē citi, tādējādi tiek ārkārtīgi sačakarētas mūsu attiecības - es esmu pret stundām ilgu spēlēšanu uz naudu, kas visbiežāk vainagojas ar mīnusiem, tādējādi viņam liedzot sapni kļūt par profesionālu pokeristu un dienā to vien darīt kā spēlēt uz naudu! Bet kam man to paciest? Kāda velna pēc man vajag sev blakus tādu cilvēku?
Nebija pagājis pat pus gads, kad mans mērs bija pils un jau sāku pieminēt šķiršanos, taču es nevaru no viņa tikt vaļā, viņš mūždien var mani apvārdot, lai es viņu nedzenu prom un es kā muļķe vienmēr uzķeros.
Vai es viņu vēl mīlu? Laikam, ka nē... Man ir ārkārtīgi svarīgi būt kopā pēc iespējas vairāk, saņemt uzmanību, bet tas viss tiek veltīts datoram.
Cik vien tas bijis iespējams, esmu mēģinājusi uzlabot mūsu attiecības, taču bez panākumiem, vienmēr paliekot muļķīgās un neveiklās situācijās.
Cik vien esmu mēģinājusi izšķirties bez domstarpībām, arī nesekmīgi.
Pokers nav vienīgais iemesls, kāpēc es vēlos izbeigt šīs attiecības (varētu par to runāt stundām ilgi), kurās es neredzu nākotni, taču, kopš mūsu kopdzīve ir kļuvusi arvien nekvalitatīvāka, šai spēlei tiek veltīts arvien vairāk un vairāk laika, kas pamazām grauj manu pacietības līmeni.
Varbūt tas ir normāli, tā tam jābūt, labāk, lai sēž mājās un baksta taustiņus, nekā blandās apkārt? Varbūt es esmu tā ļaunā, kas nespēj pieņemt puiša aizraušanos? Kā domājat Jūs? Varbūt Jums ir sava pieredze, kurā dalīties gan tajā, kā pievērt aci uz puiša hobiju, kas Jums nešķiet pieņemams, gan to, kā izbegt šādas toksiskas attiecības?
31.10.2020 16:33 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Izdevīgs skatapunkts - atkarību saukt par hobiju. 😂
31.10.2020 20:29 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu nez, ja tevi neapmierina kā vīrietis pavada lielāko daļu sava laika, tad uz ko ceri? Ka tevis dēļ mainīs savu dzīvesveidu? Tu viņa dēļ atteiktos no sava hobija?
Man šķiet, ka ir ļoti forši, ja vīrietim ir hobijs kā fakts. Un, ja man vīrietis teiktu, ka mans hobijs ir sūds un negrib, lai ar to nodarbojos, es to vīrieti sūtītu trīs mājas tālāk. It īpaši, ja hobijs sagādā baudu, bet vīrietis tikai čīkst par manu hobiju 😂
31.10.2020 20:00 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kas tur slikts ? Mans draugs ieguva džekpotu hn nopirka sev dzīvokli. Tagad katru mēnesi ietaupa 300e īrei. Ar draidzenīti smuki dzīvo.
31.10.2020 18:09 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ja viņš nav Dan Bilzerian līmenī tad nav vērts
31.10.2020 17:44 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nesaprotu tekstu mēģināju izšķirties, tas ir kā piesēja pie gultas un nelaida Tevi vaļā? Ja gribi šķirties, savāc savas mantas, vai viņa mantas un parādi, kur ir durvis.
Runājot konkrēti par azartspēlēm, ja viņš ar to reāli gribētu strādāt un pelnīt un viņam tas tiešām sanāktu, tad es atbalstītu kā pie jebkuras sava vīrieša ieceres attīstīties, lai kas tas arī būtu.Kamēr tas netraucē ģimenes budžetam, nepaliekam mīnusos, tad neiespringtu Bet, ja viņš pilnīgi katru dienu tam veltītu maksimāli daudz laika ārpus darba un notērētu naudu līdz pēdējam tā, ka beigās nezinātu kā galus savilkt kopā, tad nē paldies.
31.10.2020 17:35 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Elisa_M @ 31.10.2020 16:33
Sveikas!
Kāda ir Jūsu attieksme pret vīriešiem, kuri spēlē azartspēles? Vai Jūs ar tādu būtu attiecībās?
Esmu kopā ar puisi, kas ik dienas jau vairāku gadu garumā spēlē pokeru - tā ir viņa sirdslieta. No paša, paša sākuma tā šķita nekaitīga kāršu spēle, taču ne ilgu laiku, līdz uzzināju, kādas naudas summas tajā tiek iesaistītas un cik ilgu laiku aizņem klikšķināšana uz kārtīm.
Tā jau teju pusotru gadu es cīnos ar šo ikdienas klapatu - puisim daudz brīvā laika, ko pavada tikai pie datora un telefona, vai nu spēlējot pokeru, vai skatoties stundām ilgus video, kā šo kaitinošo spēli spēlē citi, tādējādi tiek ārkārtīgi sačakarētas mūsu attiecības - es esmu pret stundām ilgu spēlēšanu uz naudu, kas visbiežāk vainagojas ar mīnusiem, tādējādi viņam liedzot sapni kļūt par profesionālu pokeristu un dienā to vien darīt kā spēlēt uz naudu! Bet kam man to paciest? Kāda velna pēc man vajag sev blakus tādu cilvēku?
Nebija pagājis pat pus gads, kad mans mērs bija pils un jau sāku pieminēt šķiršanos, taču es nevaru no viņa tikt vaļā, viņš mūždien var mani apvārdot, lai es viņu nedzenu prom un es kā muļķe vienmēr uzķeros.
Vai es viņu vēl mīlu? Laikam, ka nē... Man ir ārkārtīgi svarīgi būt kopā pēc iespējas vairāk, saņemt uzmanību, bet tas viss tiek veltīts datoram.
Cik vien tas bijis iespējams, esmu mēģinājusi uzlabot mūsu attiecības, taču bez panākumiem, vienmēr paliekot muļķīgās un neveiklās situācijās.
Cik vien esmu mēģinājusi izšķirties bez domstarpībām, arī nesekmīgi.
Pokers nav vienīgais iemesls, kāpēc es vēlos izbeigt šīs attiecības (varētu par to runāt stundām ilgi), kurās es neredzu nākotni, taču, kopš mūsu kopdzīve ir kļuvusi arvien nekvalitatīvāka, šai spēlei tiek veltīts arvien vairāk un vairāk laika, kas pamazām grauj manu pacietības līmeni.
Varbūt tas ir normāli, tā tam jābūt, labāk, lai sēž mājās un baksta taustiņus, nekā blandās apkārt? Varbūt es esmu tā ļaunā, kas nespēj pieņemt puiša aizraušanos? Kā domājat Jūs? Varbūt Jums ir sava pieredze, kurā dalīties gan tajā, kā pievērt aci uz puiša hobiju, kas Jums nešķiet pieņemams, gan to, kā izbegt šādas toksiskas attiecības?

neesmu pret azartsplēm, kamēr ir daudz naudas, tā netiek zaudēta un viss tiek kontrolēts. Parasti nav neviena no šiem aspektiem.
Ja runājam par hobijiem, tad tie īstie hobiji visi kā viens grauj attiecības un naudas maku ne mazāk kā axzatspēles. Viss maksā daudz naudas un aizņem laiku un enerģiju ko varētu veltīt citādi. Parasti par iemeslu ir vide apkārt, kas neaizrauj nepatīk. Bet tad sakas apburtais loks.
31.10.2020 17:23 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Pati attiecības sauc par toksiskām un gribi lai dod padomus kā pievērt acis uz kaut ko? Nah...??? Pati tak saproti, ka tur nākotnes nav..... kukū...
31.10.2020 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!