Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cietumnieki.

 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Kāpec kriminās padibenes Latvijā nesēž cietumā, bet vēl tiek uzskatīti par paraugiem?
tv.lv/tv360/video/eDapMzaANLB-raimonds_elbakjans_par_skolas_laiku_vecums_nav_iemesls_lai_kadu_cienitu
https://xtv.lv/tv360/video/D6gGgDwdpb4-kaspars_kambala_ir_jaunais_lacplesis
31.10.2020 00:07 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Maxxxiii @ 31.10.2020 17:25

Man? Nejau es interesējos kā savākt lielāko sekotāju skaitu, lai paceltu sevi latiņu augstāk.

kāpēc piemini latiņas pacelšanu un domā ka tas tāpēc?
Nezināji ka ietekmeles lielākoties to vin dara kā reklamē mantas, un ar to pelna vai saņem mantas par velti? Kāpēc tās nebija tavas pirmās domas?
31.10.2020 18:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Manai draudzenei puisi piekāva, un viņa viņu aizstāvēja.

Un tu domā, ka "sliktos puišus" nav iespējams piekaut? Tava draudzene ir malacis. Man liekas tikai normāli un pašsaprotami, ka pāris viens otru aizstāv.
31.10.2020 17:59 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
GhostGG @ 31.10.2020 16:45

Kad tu pēdējo reizi es redzējusi, ka pāris iet pa ielu un sievietei kāds uzbrūk? :D Es visu jaunību to vien darīju kā dzīvoju pa klubiem, balītēm utt un es nevienu pašu reizi neesmu redzējis vai bijis situācijā, kur būtu sieviete jaizstāv, jo viņai kāds uzbrūk / piekasās.
Drīzāk jau sievietēm patīk tie "bad boy" tipa vīrieši, jo viņus tā 100% līdz galam nevar iegūt sev, vienmēr paliek nedaudz spriedze attiecībās un nepaliek garlaicīgi. Cilvēks vienmēr ir gribējis to, ko nevar dabūt. Tāda daba.

Manai draudzenei puisi piekāva, un viņa viņu aizstāvēja. Viss gadās dzīvē
31.10.2020 17:46 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Katrinens @ 31.10.2020 17:01

Maxxi tev problēmas ar pašvērēumu?

Man? Nejau es interesējos kā savākt lielāko sekotāju skaitu, lai paceltu sevi latiņu augstāk.
31.10.2020 17:25 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Kurš saietos ar Raimondu Elbakjānu un kāpēc?
31.10.2020 17:02 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Maxxxiii @ 31.10.2020 16:34

Reku Katrinens tūlīt izstalkos kaa IG var uzkachat sekotājus un varēsi copet nost?Domāsi, ka ooo baigi populāra, a īstenībā figu?

Maxxi tev problēmas ar pašvērēumu?
31.10.2020 17:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sievietēm vairāk patīk 'sliktie' tipa vīrieši, jo viņas zin, ka viņai nekad nevajadzēs viņu aizstāvēt ja kāds uzbruks tāda ir tā daba

Kad tu pēdējo reizi es redzējusi, ka pāris iet pa ielu un sievietei kāds uzbrūk? :D Es visu jaunību to vien darīju kā dzīvoju pa klubiem, balītēm utt un es nevienu pašu reizi neesmu redzējis vai bijis situācijā, kur būtu sieviete jaizstāv, jo viņai kāds uzbrūk / piekasās.
Drīzāk jau sievietēm patīk tie "bad boy" tipa vīrieši, jo viņus tā 100% līdz galam nevar iegūt sev, vienmēr paliek nedaudz spriedze attiecībās un nepaliek garlaicīgi. Cilvēks vienmēr ir gribējis to, ko nevar dabūt. Tāda daba.
31.10.2020 16:45 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 01:16
esmu bišk bezkaunīgs un agresīvs. Meitenes 4/10 viegli dabuju. Bet vēl jāaug līdz tām, kam ig vairāki tūkstoši sekotāju.

Reku Katrinens tūlīt izstalkos kaa IG var uzkachat sekotājus un varēsi copet nost😂Domāsi, ka ooo baigi populāra, a īstenībā figu😂
31.10.2020 16:34 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
sla @ 31.10.2020 02:14
Plus 'bīstami' vīrieši ir seksīgāki sieviešu acīs, labākie gultā

katram patīk savs.
Vienam patīk meita otram māte.....
gaumes ir dažādas
31.10.2020 02:27 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Plus 'bīstami' vīrieši ir seksīgāki sieviešu acīs, labākie gultā
31.10.2020 02:14 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Sievietēm vairāk patīk 'sliktie' tipa vīrieši, jo viņas zin, ka viņai nekad nevajadzēs viņu aizstāvēt ja kāds uzbruks :D tāda ir tā daba
31.10.2020 02:13 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 01:25
no novērojumiem dzīvē. Ar ko katrs dzīvo kopā. Nu, pareizo puišu meitenes man nelikas seksīgas. A, vot, tiem agresīvajiem tēviņiem ir gan labas draudzenes. Nereti vēl mīļākās.

bet izskats nav viss... un tās hot varbūt bez maku up un matiem izskatās daudz šausmīgāk par tevis apsauktajām neglītajām
31.10.2020 01:28 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 31.10.2020 01:24

no kurienes tev tik ekskuzīva informācija?
no novērojumiem dzīvē. Ar ko katrs dzīvo kopā. Nu, pareizo puišu meitenes man nelikas seksīgas. A, vot, tiem agresīvajiem tēviņiem ir gan labas draudzenes. Nereti vēl mīļākās.
31.10.2020 01:25 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 01:20
jaukajiem tikai tiek ļoti neglītās...
es vismaz varu ar vidēju satikties.

no kurienes tev tik ekskuzīva informācija?
31.10.2020 01:24 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 31.10.2020 01:18

paņēgini būt jauks, varbūt dabūsi 5/10
jaukajiem tikai tiek ļoti neglītās...
es vismaz varu ar vidēju satikties.
31.10.2020 01:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 01:16
esmu bišk bezkaunīgs un agresīvs. Meitenes 4/10 viegli dabuju. Bet vēl jāaug līdz tām, kam ig vairāki tūkstoši sekotāju.

paņēgini būt jauks, varbūt dabūsi 5/10
31.10.2020 01:18 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 31.10.2020 01:05

Piekrītu, ka ir daudz sieviesu kas tādiem pievērš uzmanību (īpaši krievu tautības), bet ir tikpat daudz tādu, kas tādus necienš ne acu galā.
Tāpat arī manā draugu lokā (labi paziņu) ir jaukie, kurus tā īsti neivena negrib.
Bet te problēma ir komplicēta.
Tāpat kā neviena īsti negrib pilnīgi metroseksuālu un pilnīgi retroseksuālu vīrieti, bet grib kaut kur pa vidu.
Tāpat arī neviena negrib agresīvu vai pilnīgi nīkulīgu vīrieti. Jaukie parasti ir kautrīgi, un tā ir viņu lielākā problēma, jo daudzi ir simpātiski un sakarīgi un bieži viņiem ir nepamatoti zems pašvērtējums.
Bet bieži sieviete gudi neizvēlas jaukos, jo mani novērojumi parāda daudz negarīvā tajos ''jaukajos''.
Mēs visi dzīojam sabiedrībā, un lai tev būtu vieta zem saules, tev par to jācīnās, ar saviem sugas pārtāvjiem. Daudzi jaukie pret meitenēm ir vēl jaukāki pret draugiem, svešiniekiem, kolēģime. Tādējādi ļaujot sevi izmantot. Tāpat neiegūstot vēlamo paaugsitnājumu, Visu aiku izdabājot esot labs visai pasaulei, bet liekot ciest tuvakajiem- piemēram meitenei.
Piemēram, sēdvietu dodošais. Kas uzskata ka vecakiem cilvekiem jādod sēdvieta. Arī dāmai. Nu i kam man tāds. Lai stāvētu kājās? Jo šis blakus, Vai vēl labāk pārmestu man ka es sēžu kamēr vecenīte man blakus stāv. Vajag lai ir egoisms pret sevi. Tādus visi izmanto. Un vēl beigās sāks ar tevi stŗīdēties, kad mēģināsi pārliecināt, lai nepieļāuj izmantošanu un domā par tuvakajiem nevis visu ''nabaga plašo pasauli.
Jaukie neaizstāv savas intereses dabā, neiegūst darba pozīciju, paaugstinājumu, jo darbā nav agresīvi. Zinu puisi, kurs ir super gurdrs, bet sēž universitātē kā laborants vai kas tāds, kamēr viņa draugs un kursabiedrs jau 5 gadus kā ir
Agresīvs vīrietis sievietei nav vajadzīgs. Tomēr, normāli dzīvot gibas visiem, un stumjams un bīdām vīrietis arī sievietei nav vajadzīgs.
Jaukajiem ir labi bez naudas. Ļaunajiem ir slikti, tapēc viņi to pelna. Man matematikas pasniedzējs teica'' visām sievietem interesē nauda''. Jā tā ir un nevajag te pārmest ka sieviete grib dzīvot normāli nevis sūdos un nabadzībā. Jaukajam pietiks ar pusslodzi un minimālo algu, un tas nemaz nedomās, kur liei nopelnīt. Un sieviete būs vainīga, ja gribēs nopirkt āds zabakus nevis second hand un gribēs izvākties no kojām uz dzīvokli, bet tam vajadzēs 2 labas algas. Tas jaukais nemaz neskries risināt algas problēmu, un beigas paliks vēl uzturamais.
Secinājums. Sievietēm ļoti patīk jauki vīrieši. Bet ļot bieži, viņi necenšas un nevar dzīvē labi iekārtoties, kādēļ finansu situācija ir iemesls kāpēc atšij jaukos. Piedevām ir jauki pret visiem, ne tikai sev tuvākajiem, tādējādi ļāujiet sevi izmantot visiem, kam nav slinkums, un beigās pret sievieti nepaliek laika, spēka un līdzekļu būt jaukam. Tāpat tādi sagaida, arī to ka tu būsi jauka. Kad tu cīnies par algas paaugstinājumu, skrien ieņemt sēvietu, esi egoistiska un vispāt esi agresīvāka savu interešu aizstāvēšanās.... tu kļūsti par to ļāuno, egosistisko.... kā ta drīkst radījumu... tu esi slikta... un ar tevi strīdas....
nu i kam tāds vajadzīgs stulbenis ... ne jauks
jauki, kas ir arī sakarīgi un prātīgi jau sen kā ir izķerti, vai drīz būs....
esmu bišk bezkaunīgs un agresīvs. Meitenes 4/10 viegli dabuju. Bet vēl jāaug līdz tām, kam ig vairāki tūkstoši sekotāju.
31.10.2020 01:16 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 00:38
Jo pazīstu kaudzi neprecētu, jauku puiši, kas stradā gan medicīnā, gan citas nopietnās profesijās. A, šie, kas ir agresīvi, cietumos pasēž, sit draudzenes - vienmēr saņem uzmanību no sievietēm.

Piekrītu, ka ir daudz sieviesu kas tādiem pievērš uzmanību (īpaši krievu tautības), bet ir tikpat daudz tādu, kas tādus necienš ne acu galā.
Tāpat arī manā draugu lokā (labi paziņu) ir jaukie, kurus tā īsti neivena negrib.
Bet te problēma ir komplicēta.
Tāpat kā neviena īsti negrib pilnīgi metroseksuālu un pilnīgi retroseksuālu vīrieti, bet grib kaut kur pa vidu.
Tāpat arī neviena negrib agresīvu vai pilnīgi nīkulīgu vīrieti. Jaukie parasti ir kautrīgi, un tā ir viņu lielākā problēma, jo daudzi ir simpātiski un sakarīgi un bieži viņiem ir nepamatoti zems pašvērtējums.
Bet bieži sieviete gudi neizvēlas jaukos, jo mani novērojumi parāda daudz negarīvā tajos ''jaukajos''.
Mēs visi dzīojam sabiedrībā, un lai tev būtu vieta zem saules, tev par to jācīnās, ar saviem sugas pārtāvjiem. Daudzi jaukie pret meitenēm ir vēl jaukāki pret draugiem, svešiniekiem, kolēģime. Tādējādi ļaujot sevi izmantot. Tāpat neiegūstot vēlamo paaugsitnājumu, Visu aiku izdabājot esot labs visai pasaulei, bet liekot ciest tuvakajiem- piemēram meitenei.
Piemēram, sēdvietu dodošais. Kas uzskata ka vecakiem cilvekiem jādod sēdvieta. Arī dāmai. Nu i kam man tāds. Lai stāvētu kājās? Jo šis blakus, Vai vēl labāk pārmestu man ka es sēžu kamēr vecenīte man blakus stāv. Vajag lai ir egoisms pret sevi. Tādus visi izmanto. Un vēl beigās sāks ar tevi stŗīdēties, kad mēģināsi pārliecināt, lai nepieļāuj izmantošanu un domā par tuvakajiem nevis visu ''nabaga plašo pasauli.
Jaukie neaizstāv savas intereses dabā, neiegūst darba pozīciju, paaugstinājumu, jo darbā nav agresīvi. Zinu puisi, kurs ir super gurdrs, bet sēž universitātē kā laborants vai kas tāds, kamēr viņa draugs un kursabiedrs jau 5 gadus kā ir
Agresīvs vīrietis sievietei nav vajadzīgs. Tomēr, normāli dzīvot gibas visiem, un stumjams un bīdām vīrietis arī sievietei nav vajadzīgs.
Jaukajiem ir labi bez naudas. Ļaunajiem ir slikti, tapēc viņi to pelna. Man matematikas pasniedzējs teica'' visām sievietem interesē nauda''. Jā tā ir un nevajag te pārmest ka sieviete grib dzīvot normāli nevis sūdos un nabadzībā. Jaukajam pietiks ar pusslodzi un minimālo algu, un tas nemaz nedomās, kur liei nopelnīt. Un sieviete būs vainīga, ja gribēs nopirkt āds zabakus nevis second hand un gribēs izvākties no kojām uz dzīvokli, bet tam vajadzēs 2 labas algas. Tas jaukais nemaz neskries risināt algas problēmu, un beigas paliks vēl uzturamais.
Secinājums. Sievietēm ļoti patīk jauki vīrieši. Bet ļot bieži, viņi necenšas un nevar dzīvē labi iekārtoties, kādēļ finansu situācija ir iemesls kāpēc atšij jaukos. Piedevām ir jauki pret visiem, ne tikai sev tuvākajiem, tādējādi ļāujiet sevi izmantot visiem, kam nav slinkums, un beigās pret sievieti nepaliek laika, spēka un līdzekļu būt jaukam. Tāpat tādi sagaida, arī to ka tu būsi jauka. Kad tu cīnies par algas paaugstinājumu, skrien ieņemt sēvietu, esi egoistiska un vispāt esi agresīvāka savu interešu aizstāvēšanās.... tu kļūsti par to ļāuno, egosistisko.... kā ta drīkst radījumu... tu esi slikta... un ar tevi strīdas....
nu i kam tāds vajadzīgs stulbenis ... ne jauks
jauki, kas ir arī sakarīgi un prātīgi jau sen kā ir izķerti, vai drīz būs....
31.10.2020 01:05 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katrinens @ 31.10.2020 00:35

vīn, no kurienes rodas tik ignoranti stereotipi. Kāpēc tu tā domā? No kura laika?
Jo pazīstu kaudzi neprecētu, jauku puiši, kas stradā gan medicīnā, gan citas nopietnās profesijās. A, šie, kas ir agresīvi, cietumos pasēž, sit draudzenes - vienmēr saņem uzmanību no sievietēm.
31.10.2020 00:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
parunasimparlaiku @ 31.10.2020 00:10
Visām patīk tādi aroganti, agresīvi tēviņi. Tādus gadiem gaida brīvībā, atšķirība no likumpaklausīgajiem nūģiem.

vīn, no kurienes rodas tik ignoranti stereotipi. Kāpēc tu tā domā? No kura laika?
31.10.2020 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits