Ar ko jūs noņēmāt dekoratīvo kosmētiku?

 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Kam jūs dodat priekšroku?
Mitrās salvetes?
Mazgāšanas līdzeklis?
Micelarais ūdens vai kas cits?
Un vai jūs lietojams ko pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas? 🙂
Man vislabākais liekas mazgāšanas līdzeklis..mitrās salvetes ir izmēģinātas tad kad bija mākslīgās skropstas, pēc tam vienmēr noskaloju seju ar ūdeni. Zinu, ka salvetes nav diez ko labas ādai , bet neko sliktu nenovēro nu.
Micelārie ūdeņi un citi šķidrie līdzekļi vispār liekas kas ārprātīgs. Vienmēr pēc tam ir sarkanas acis.
24.10.2020 17:25 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ar "butter cleanser" - nezinu kā latviski, balzami, kas burciņā ir diezgan cietā veidā, rokās izkūst kā sviests, to uzklāj uz sausas sejas un iemasē, un pilnīgi vai daļēji noskalojas ar siltu ūdeni/ samitrinātu, siltu kosmētikas noņemšanas dvielīti. Patīk, ka šie līdzekļi izšķīdina un notīra gandrīz jebkādu kosmētiku, kā arī kopj ādu - padara to maigu, cīnās ar tekstūru un netīrumiem porās, arī sausiem pleķiem, kas man kā kombinētās ādas īpašniecei ir aktuāli.
24.10.2020 19:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ikdienas makeup vienkārši nomazgāju ar ūdeni un ziepēm, bet reizēs kad uzklāts vairāk kosmētikas, tad gan ar micerālo ūdeni. Kad uzmetās kāda pumpiņas tad noņemu ar līdzekli kuram klāt ir spirts. Zinu, ka ļoti agresīvs veids, jo spirts kosmētikas noņēmējos sausina ādu un tt, bet man šis variants tīri normāli der.
24.10.2020 19:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas noteikti attīru un mitrina ādu.
Biju kaut kur iepriekš rakstījusi. Izmantoju Cerave līniju. Viss apmierina.
24.10.2020 18:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Noņemu ar speciālo līdzekli, kur rakstīts tieši jūtīgām acīm.
Skatos, lai galvenais būtu pēc iespējas saudzējošāks, bez smaržvielām un mitrinošs.
Patika lētais gals Garnier skin soothing 2in1 zilā pudele. Ļoti labi noņēma kosmētiku.
Tagad veikalos vairs nevaru atrast, tāpēc testēju citus produktus.
Šobrīd izmantoju Olay firmas, it kā ir ok, bet Garnier tāpat bija labāks.
24.10.2020 18:47 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Es vairāku gadu garumā noņemu kosmētiku ar parastajām ziepēm un ūdeni. Manai ādai ideāli.
24.10.2020 17:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits