Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atvadīšanās buča

 
Reitings 5
Reģ: 05.05.2020
Sveikas!
Apmeram 10 menešis jau tiekos ar puisi, bet līdz šim speram soļus uz priekšu ļoti lēnām. Protams, esam palikuši jau vairākas naktis kopā. Pēdējās reizes sācis jau “spoonot”, apķert pa nakti. Katru ritu pirms darba arī uz atvadām viņš pieliecās, lai iedotu “atā buču” uz lūpām. Pa dienu, protams, arī uzraksta un sarakstamies, kā iet, ko darām vai kādu citu tēmu. Bet konkrēti neesam izrunājuši vai pat aizķēruši tēmu “vai esam pāris”? Dažkārt pati jūtos apjukusi... jā, atzīstu, ka esmu par gļēvu, lai pati uzsāktu šo sarunu un pajautatu viņam. Iespējams arī viņš pats, jo iepriekšējo attiecību pieredze viņam ļoti sāpīga bijusi. Bet vai zīmes, ka sācis pa naktīm mani apķert un uz atvadām sabučot - vai tas kaut kā parāda vīrieša attieksmi un, iespējams, pat kaut kādas pirmās jūtas?
Lūdzu, padalieties ar viedokļiem un savu pieredzi. Paldies! :)
21.10.2020 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Redpill
Man ir bijuši pacietīgi vīrieši, kas respektē manas vēlmes un tempu, bet ne jau šādi. Tajā variantā tāpat ir kaisle un hormoni, kurus vienā brīdī (ja šķiet par strauju) var piebremzēt, to pasakot. Protams, ja abiem 14, tad kas cits. Varbūt es vecmodīga, bet mednieks ir vīrietis un man tas ir jājūt jau pirmajos soļos. Pēc tam, protams, arī sievietei ir pilnīgi dabiski ierosināt jebko, bet ne pirmajai lekt virsū. Te es nesalasīju, ka autore būtu 5x jau šo apturējusi par pārāk strauju attiecību attīstību un uzbāzīgumu.
22.10.2020 13:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vajag runāt vienam ar otru. Izrunāties. Nevis domāt par to, bet darīt. Samīļot, satvert, visu, kas ir cilvēka dabā un attiecībās. Tā ir mūsdienu problēma neprotot tik elementāras lietas. Ļoti švaki.
Apskaties filmu '' Vai viegli būt jaunam,'' kas tika uzņemta vien 20.-30.gadus atpakaļ un jaunieši, kas ir tur un šeit - divas dažādas pasaules.
Vaina nav puisī, vai viņa vēlmēs, jo ikvienam ir vēlme pēc siltuma, mīļuma, gādēm un viss, kas ir citos mīlošos pāros, Jūs neesat izņēmums! Tā kā beidz auklēties un saņem sevi rokā.
https://www.youtube.com/watch?v=ZBuD45btXxU&ab_channel=HieroglifsInternational
22.10.2020 08:44 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Bet es pārlasīju autores komentārus un jau atkal sapratu, ka dzīvoju kaut kādā aizvēsturiskā laikmetā, kur gulēšana vienā gultā un sekss neuzliek nekādu atbildību pret otru cilvēku un attiecībām kopumā. Tu vari mīlēties kaut 10 mēnešus, taču ja viens no viņiem pateiks ka neuzskata šo par kopābūšanu, tad tas tā arī ir. Diez, ja uztaisītu bēbi tad arī būtu vēl joprojām šāds jautājums? Vai tas jau ir too mutch un tas uzliek atbildību attiecībās? 🤔
22.10.2020 08:20 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Dannii @ 21.10.2020 23:56
Cik te visi komentāru sadaļā nopietni! :D Man gribētos zināt par kādu vecuma grupu iet runa. Protams, ja viens trīsdesmitgadnieks tiekas ar otru trīsdesmitgadnieku, un bez maz vai jau plāno kopīgu ģimeni, jā, varētu likties mazliet savādi, ka vienam nav ne jausmas kāds vispār ir viņu attiecību statuss, kā arī par šo tēmu nav runāts savā starpā. Taču, ja runa iet par diviem divdesmitgadniekiem (un izklausās, ka tēmas autore varētu būt tajā vecumā), tā ir pilnīgi cita situācija. Es tajā vecumā vispār nedomāju par kaut kādām attiecībām. Jā, bija gan īslaicīgas aizraušanās, gan mazliet nopietnākas attiecības (ja tās vispār skaitījās attiecības), taču man tolaik vispār nebija aktuāli tas, kāds ir mūsu attiecību statuss, kur nu vēl domāt par to, kas viens otram skaitāmies. Tajā laikā tas bez maz vai skaitījās pašsaprotami, ka, ja divi cilvēki ir kopā jau ilgāku laiku, viņi ir attiecībās. Nu, un ko dos tā statusa noskaidrošana? Daži te runā tā it kā viņa ar viņu jau precēties taisītos.
No savas puses tēmas autorei varu ieteikt vienkārši baudīt tās attiecības, kādas jums ir tagad. Nu, ne visi cilvēki ir atvērti sarunām. Daudzi savas jūtas izrāda ar darbībām un izklausās, ka šajā gadījumā puisis ir tieši šis cilvēku tips. Vēl jo vairāk, ja jūsu starpā nekas nebūtu, neticu, ka otram būtu interese tikties 10 mēnešus un šo 10 mēnešu garumā spert soļus uz priekšu šo attiecību veidošanā. Nenoslogi prātu ar liekām domām, bet vienkārši baudi to, kas ir. Ies laiks, varbūt arī nonāksiet pie konkrētās sarunas. Bet līdz tam necepies un nemeklē problēmas tur, kur tās nav. Tas tā, mazs, draudzīgs ieteikums no manas puses. :)

Ja ne tēmas autore ne vīrietis nevēlas neko nopietnu un stabilu, tad tavs ietekums der. Taču kā redzams, autore jau grib nonākt pie sava veida konkrētības. Es arī tā nevarētu. Ir jāzina ar ko pinies un kam tērē savu pašu dārgāko - laiku.
22.10.2020 08:16 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Piekrītu Dannii - baudi otra uzmanību :)
22.10.2020 05:46 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Cik te visi komentāru sadaļā nopietni! :D Man gribētos zināt par kādu vecuma grupu iet runa. Protams, ja viens trīsdesmitgadnieks tiekas ar otru trīsdesmitgadnieku, un bez maz vai jau plāno kopīgu ģimeni, jā, varētu likties mazliet savādi, ka vienam nav ne jausmas kāds vispār ir viņu attiecību statuss, kā arī par šo tēmu nav runāts savā starpā. Taču, ja runa iet par diviem divdesmitgadniekiem (un izklausās, ka tēmas autore varētu būt tajā vecumā), tā ir pilnīgi cita situācija. Es tajā vecumā vispār nedomāju par kaut kādām attiecībām. Jā, bija gan īslaicīgas aizraušanās, gan mazliet nopietnākas attiecības (ja tās vispār skaitījās attiecības), taču man tolaik vispār nebija aktuāli tas, kāds ir mūsu attiecību statuss, kur nu vēl domāt par to, kas viens otram skaitāmies. Tajā laikā tas bez maz vai skaitījās pašsaprotami, ka, ja divi cilvēki ir kopā jau ilgāku laiku, viņi ir attiecībās. Nu, un ko dos tā statusa noskaidrošana? Daži te runā tā it kā viņa ar viņu jau precēties taisītos.
No savas puses tēmas autorei varu ieteikt vienkārši baudīt tās attiecības, kādas jums ir tagad. Nu, ne visi cilvēki ir atvērti sarunām. Daudzi savas jūtas izrāda ar darbībām un izklausās, ka šajā gadījumā puisis ir tieši šis cilvēku tips. Vēl jo vairāk, ja jūsu starpā nekas nebūtu, neticu, ka otram būtu interese tikties 10 mēnešus un šo 10 mēnešu garumā spert soļus uz priekšu šo attiecību veidošanā. Nenoslogi prātu ar liekām domām, bet vienkārši baudi to, kas ir. Ies laiks, varbūt arī nonāksiet pie konkrētās sarunas. Bet līdz tam necepies un nemeklē problēmas tur, kur tās nav. Tas tā, mazs, draudzīgs ieteikums no manas puses. :)
21.10.2020 23:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.05.2020
Sekss taču ir, pat ļoti bieži un izcili labi kopā saskan. Vienkārši pēc pirmajam reizēm neapķēra pa nakti guļot, tagad sācis to darit, vairāk tuvoties
21.10.2020 23:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
lexxie @ 21.10.2020 19:58
Eksperte +1
Tas nav manà izpratnē nekāds “taking it slow”. Tad naktis nepavada viens ar otru. Un man pat besīgi būtu, ja ntās naktis kopā un vīrietis kā jēla ola, ar 0 interesi par mani kā sievieti. Kur ir kaisle? Kur ir pievilkšanās?

Varbūt viņam ir ļoti liela interese, bet viņš kautrējas spert pirmo soli?
Varbūt abi kautrējas un gaida viens uz otru?
21.10.2020 22:56 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tu guļot viņam balkus nēsi mēģinājusi šamo pavilkt uz seksu?
Pašai nav bijusi vēlme?
Varbūt viņš ir briesmīgi pacietīgs, negrbi neko uzsākt (bez tavas atļaujas), šamais gaida zaļo gaismu?
21.10.2020 22:53 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nabags 10 mēnešus gaida spraudienu :(
Padomājiet cik tas viņam jau ir izmaksājis? (*laiks/nauda)
Kāpēc tā jāmoka cilvēks?
Simp level 9000?
21.10.2020 22:49 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Vispār šķiet dīvaini šis te "neesam izrunājuši vai esam pāris" 😅
Vai tiešām divi cilvēki, kuri vēlas attiecības, tā vienu dienu apsēžas un vienojas par to, ka "nu kopš šīs dienas mēs esam kopā". Piekritīšu jau minētajam, pat to ka vienkārši jāpajautā puisim, kas tu viņam esi un viss.
21.10.2020 22:23 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Izklausās, ka Tev ir 14, viņam 16. "spoonot" vispār iespārda. A sunīšus kaķīšus nespēlējat jau?
21.10.2020 22:02 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tas ir pārāk ilgs laiks lai nezinātu vai esat attiecības vai nē. Tie tomēr nav 2, 3 mēneši...
21.10.2020 21:05 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Wow, 10 mēneši un nezini vai esat attiecībās. Pajautā kas tu viņam esi, un vai esat attiecībās, easy
21.10.2020 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Eksperte +1
Tas nav manà izpratnē nekāds “taking it slow”. Tad naktis nepavada viens ar otru. Un man pat besīgi būtu, ja ntās naktis kopā un vīrietis kā jēla ola, ar 0 interesi par mani kā sievieti. Kur ir kaisle? Kur ir pievilkšanās?
21.10.2020 19:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mans viedoklis - nevajag dzīvot vai palikt pa nakti kopā ar cilvēku, ar kuru nezini kas vispār esat un vai esat.
21.10.2020 19:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!