Vīrietis nevēlas bērnu un vajag padomu.

 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Esat bijušas tādā situācijā, ka ļoti, ļoti vēlaties bērniņu, bet jūsu otra puse vēl vēlas nogaidīt?
Esam paŗis reizes runājuši par mazo, bet vienmēr ir frāze "tagad vēl ne, pēc kāda laika"?
Man jau tas bioloģiskais pulkstenis liek par sevi manīt pēdējos trīs gadus, bet cik skatos, ka viņam tā nav. Viņš ir ļoti atvērts bērniem- draudzīgs, ar visiem radinieku bērniem spēlējas, priecīgs, laimīgs, pēc kaut kādām kopīgām atrakcijām, bet savus - ne.
Godīgi, jūtos nožēlojami.
Viņam pat nav normālu argumentu, kāpēc tik ļoti nē. Nav arī konkrēta termiņa. Sākumā runājām, ka "pēc pus gada taisīsim", tad tas ievilkās, tad domājām "kad pabeigsim remontu", tad sākās pandēmija un tagad vairs pat nav konkrēta atskaites punkta, kuru gaidīt, kad beidzot būs mazulis.
Lai gan ikdienā saka, ka mīl mani, ka grib mani, bet sāk likties, ka esmu kaut kāds pagaidu variants, kuru nemaz negrib tā pa īstam.
Abi 30 gadīgi, abiem nav bērnu, labi darbi (viņam labāks), kas nozīmē, ka finansiāli arī esam stabili. Vieta, kur mazo audzināt arī būtu, jo abiem savi īpašumi. Citi faktori arī ir ļoti labi - vecmāmiņas, radinieki u.c. Kopā divus ar pusi gadus apmēram.
Kā šādas situācijas parasti beidzas? Kā man rīkoties? Un vai jūsu prāt te vispār ir jēga runāt/ gaidīt?
19.10.2020 15:20 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
saldaa_brunete @ 20.10.2020 15:47
Mans vīrietis arī negrib, man pašai arī negribas. Ideāli. Dzīvojam tikai sev. Divi forši egoisti satikās. ?
P. S. Pieļauju, ka viņam bērnības trauma, jo tēvs māti uzreiz uzzinot, ka ir gaidībās, pameta. Tā domāju es, pats neatzīst kad jautāju vai tur tā sāls.
Kas sāls tuvoties 40, sapratīsi, ka esi nodzīvojusi tukšu, bezjēdzīgu dzīvi.
20.10.2020 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
Mans vīrietis arī negrib, man pašai arī negribas. Ideāli. Dzīvojam tikai sev. Divi forši egoisti satikās. 🙃
P. S. Pieļauju, ka viņam bērnības trauma, jo tēvs māti uzreiz uzzinot, ka ir gaidībās, pameta. Tā domāju es, pats neatzīst kad jautāju vai tur tā sāls.
20.10.2020 15:47 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Paldies meitenes par atbildēm :)
Dannii, te es varētu pilnīgi piekrist. Kompromisu šajā jautājumā es arī neredzu. Runāts ir pietiekami, un arī tā pavisam nopietni, vakarā pie vīna glāzes par to, kā katrs redz to, kas ir ģimene un kāds ir tas nākotnes skatījums. Abi gribam veidot ģimeni, abi gribam bērnus, pat bērnu skaits sakrīt... bet tas ir vārdos, konceptā, ne darbos.
Katz @ 19.10.2020 23:55

Cilvēks nav jāšantažē ar šķiršanos tekstiem, ir daudz citi paņēmieni kā laika gaitā nospraust ideju par bērnu.
Autorei.
Kopumā diezgan negodīgi pret Tevi,attiecību sākumā ir svarīgi izrunāt vēlmes un prioritātes, ko sagaidi no attiecībām. Ja viņš attiecību sākumā būtu minējis, ka nevēlas bērnus, tad tas būtu tikai normāli, bet tagad sanāk tāda vazāšana aiz deguna.
Var runāt caur dusmām, asarām un citām emocijām, bet, ja bērnus viņš patiesībā nevēlās, tas nekam nelīdzēs. Vienīgais trūkstošais kompanjos ir patiesība.
Aprakstītā situācija par kopīgiem īpašumiem, kopā iekārtošanu, bērna istabiņu - izklausās, ka vēlas. Iespējams, tiešām nevēlas skriet laikam pa priekšu un iekšēji dabūt to - jā.
Ja kļūdos palabojiet, bet man tomēr šķiet, ja ieguldat kopējā īpašumā, tātad nākotni plāno kopā ar Tevi.

Tur tā lieta. Labi, štrunts par to godīgumu vai nē. Bet visi "ārējie faktori" liecina, ka viņš vēlas to ģimeni ar mani. Jo visa, pat mājas iekārtošana ir veidota tā, lai būtu viegli ar mazuli. Un tas ir tik savādi, ka no vienas puses viss tiek darīts, lai būtu un no otras, nepārtraukti vilcināts, atlikts utt.
Darba trūkums, naudas faktors, vai veselības problēmas šoreiz nebūs noteiktikā iemesls.
Rainy day @ 20.10.2020 00:07
Velvetdoll, kā es Tevi saprotu. Esmu ļoti līdzīgā situācijā. Arī mans vīrietis īsti nevēlas bērnu, visu laiku atrod iemeslus, kāpēc nē. Esmu sapratusi, ka jo vairāk viņam to uzspiedīšu, jo mazāk viņš to gribēs. Iekšēji saprotu, ka vajadzētu saņemties un vienkārši gaidīt, bet no otras puses ir grūti klusēt un izlikties, ka viss ir kārtībā.

Kāpēc tavējais nevēlas? Ir izteicies konkrēti, kas tieši par iemeslu?
bigsister @ 20.10.2020 00:31
Izklausās, ka viņš nav Tavs cilvēks. Ja negrib precēt, radīt bērnus, tad vai nu viņam Tu neesi līdz galam īstā vai arī viņš negrib uzņemties atbildību. Neticu, ka ja Tevi vīrietis bildinātu, tad Tu viņam atteiktu. Protams, vieglāk ir pateikt mēs abi negribam precēties..
Mans vīrietis mani jau pirmajā gadā bildināja un bērniņš pieteicās pēc pusgada. Ja Tu esi saticis savu īsto cilvēku, tad nav nekādu termiņu. Viss notiek viegli un bez sarežģījumiem.
Tagad jau plānojam otro un iniciators ir viņš.

Par to precēšanos, šoreiz gan es esmu pie vainas, ka neprecēsimies. Es jau esmu bijusi precēta, un otro reizi to noteikti negribu. Viņš zin manu viedokli un pats arī ir izteicies, ka kāzas neuzskata par kaut ko viņam domātu.
Arī attiecību sākumā, kad runājām par ģimenes veidošanu, kāzas nebija kā must have, lai būtu ģimene.
Man, protams, gribētos ticēt, ka šis ir īstais cilvēks un ka es viņam arī, bet sāku tieši šīs tēmas dēļ arvien vairāk šaubīties.
Katz @ 20.10.2020 00:40
Un radās jautājums, ko aizmirsu pierakstīt. Kā ar bijušajām? Vai tās nekur nerēgojās attiecību laikā?

Par laimi nē :) Viņam gan ir draudzīgs kontakts saglabāts, bet atpakaļ neviena nav gribējusi, un viņš arī nē. Protams, atkal, cik es zinu....
20.10.2020 09:49 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
parunasimparlaiku @ 19.10.2020 23:41
Ja Tu negribi bērnus, neesi īsta sieviete. Daba Tevi radīja but par māti, ne egoistisku radījumu, kurš domā tikai par sevi.

Bla, bla, bla. Šo jau esi teicis simtām reižu. Izdomā kaut ko oriģinālāku. 😴
20.10.2020 01:23 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un radās jautājums, ko aizmirsu pierakstīt. Kā ar bijušajām? Vai tās nekur nerēgojās attiecību laikā?
20.10.2020 00:40 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Izklausās, ka viņš nav Tavs cilvēks. Ja negrib precēt, radīt bērnus, tad vai nu viņam Tu neesi līdz galam īstā vai arī viņš negrib uzņemties atbildību. Neticu, ka ja Tevi vīrietis bildinātu, tad Tu viņam atteiktu. Protams, vieglāk ir pateikt mēs abi negribam precēties..
Mans vīrietis mani jau pirmajā gadā bildināja un bērniņš pieteicās pēc pusgada. Ja Tu esi saticis savu īsto cilvēku, tad nav nekādu termiņu. Viss notiek viegli un bez sarežģījumiem.
Tagad jau plānojam otro un iniciators ir viņš.
20.10.2020 00:31 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Vispār es arī esmu melojis meitenēm, ka vēlos bērnus un tā. Realitātē man vajadzēja tikai, lai dzīvokli uzkopj, iedot ēst un apmierina gultā. Un, ja Tev jau 30 un viņam 30.... pēc 10g Tu jau nesvaiga, a, šis pašā briedumā. Domāju, ka viņš vēlas bērnu no krietni jaunākas meitenes. Kad man būs 40, ietaisīšu 18 gadīgai.
20.10.2020 00:10 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Varu pastāstīt par savu situāciju. Esmu ar vīrieti kopā un viņš attiecību sākumā pateica, ka viņam bērni nevar būt. Tā kā tajā laikā vēl par bērniem nedomāju , to laidu gar ausīm, bet tagad gadiem ejot sapratu, ka nē man ir vajadzīga pilnvērtīga ģimene. Vīrietis arī jo ilgāk esam kopā, jo vairāk par bērniem runā. Ir gatavs iziet vēlreiz visas pārbaudes, gatavs ārstēties, mēģināt lai tikai veidotos ģimene.
Rezumē ir tas, ka ja cilvēks vēlēsies tad būs, ja ne tad tur neko nevar darīt. Lai vai cik bēdīgi tas nebūtu, ja velies ģimeni Tev jāmeklē cits. Viņš šādi var gaidīt vēl 10mit gadus.
20.10.2020 00:09 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.10.2020
Velvetdoll, kā es Tevi saprotu. Esmu ļoti līdzīgā situācijā. Arī mans vīrietis īsti nevēlas bērnu, visu laiku atrod iemeslus, kāpēc nē. Esmu sapratusi, ka jo vairāk viņam to uzspiedīšu, jo mazāk viņš to gribēs. Iekšēji saprotu, ka vajadzētu saņemties un vienkārši gaidīt, bet no otras puses ir grūti klusēt un izlikties, ka viss ir kārtībā.
20.10.2020 00:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sla @ 19.10.2020 19:10
Pasaki, ka ja tuvākajā laikā nemēģināsiet tikt pie bērna, tad attiecībām būs beigas. Tas tak nenotiek uzreiz, kā arī daudz laiks kamēr iznēsā bērnu. Ja viņš tevi mīl - izpildīs tavas vēlmes.

Cilvēks nav jāšantažē ar šķiršanos tekstiem, ir daudz citi paņēmieni kā laika gaitā nospraust ideju par bērnu.
Autorei.
Kopumā diezgan negodīgi pret Tevi,attiecību sākumā ir svarīgi izrunāt vēlmes un prioritātes, ko sagaidi no attiecībām. Ja viņš attiecību sākumā būtu minējis, ka nevēlas bērnus, tad tas būtu tikai normāli, bet tagad sanāk tāda vazāšana aiz deguna.
Var runāt caur dusmām, asarām un citām emocijām, bet, ja bērnus viņš patiesībā nevēlās, tas nekam nelīdzēs. Vienīgais trūkstošais kompanjos ir patiesība.
Aprakstītā situācija par kopīgiem īpašumiem, kopā iekārtošanu, bērna istabiņu - izklausās, ka vēlas. Iespējams, tiešām nevēlas skriet laikam pa priekšu un iekšēji dabūt to - jā.
Ja kļūdos palabojiet, bet man tomēr šķiet, ja ieguldat kopējā īpašumā, tātad nākotni plāno kopā ar Tevi.
19.10.2020 23:55 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Dannii @ 19.10.2020 23:18
Šis nu ir tas jautājums, kurā nav iespējams iziet uz kompromisiem un kurā jāatrod kopīga valoda jau pašā attiecību sākumā. Ja viens bērnus vēlas, bet otrs ne, tad tādiem cilvēkiem jāiet katram savs ceļš. Šajā gadījumā ieteiktu apsēsties un aci pret aci izrunāties, izteikt savas domas un nostādīt fakta priekšā, ka vēlies bērnu ne kaut kad nākotnē, bet tuvākajā laikā. Un tad lai otrs sniedz godīgu atbildi. Ja vīrietis nav gatavs bērnam tagad vai nav gatavs vispār, jāļauj katram iet savu ceļu un būt kopā ar cilvēku ar kuru šajā ziņā domas sakritīs pa visiem 100.
Piemēram, es nekad netiktos ar vīrieti, kurš vēlas bērnus un līdz ar to šis ir tas jautājums, kuru izrunāju jau pašā randiņošanas perioda sākumā. Un tas apgalvojums, ko te izteica, ka gandrīz visi cilvēki agrāk vai vēlāk grib bērnus, ir, atvainojos, bulls*it. Bet nu tas laikam atkarīgs no tā, kāda kuram sabiedrība apkārt. Man apkārt ir ļoti daudz cilvēku un pāru, kuriem nav bērni un kuri savā vecumā (50+) godīgi atzīst, ka bērnus nekad nav gribējuši. Ieteiktu nepaļauties uz tādiem "speciālistu" ieteikumiem un negaidīt, ka pienāks tas maģiskais brīdis, kad vīrietim pēkšņi sagribēsies bērnu. Jo realitāte ir tāda, ka tāds brīdis var arī nekad nepienākt. Domā par sevi un to, ko TU vēlies no dzīves!
Ja Tu negribi bērnus, neesi īsta sieviete. Daba Tevi radīja but par māti, ne egoistisku radījumu, kurš domā tikai par sevi.
19.10.2020 23:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Sievietes vada lielāka mēra oksitocīna sistēma - vēlme rūpēties utt. Virieti dopamina - kaifs un apreķins. Vienkārši tās ir saistības, nav garantiji, ka atmaksāsies utt. Piemeram, ja man 20g jāuztur bērns, tad jābūr skaistam un ar augstu IQ. A, ja sanāk dumjš un neglīts? Īsumā - dārga, riskanta investīcija. Lai izdabātu sievietei. Varbūt baidās, ka resna paliksi un ar alimentiem iegut citu sievieti būs grūtāk.
19.10.2020 23:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Šis nu ir tas jautājums, kurā nav iespējams iziet uz kompromisiem un kurā jāatrod kopīga valoda jau pašā attiecību sākumā. Ja viens bērnus vēlas, bet otrs ne, tad tādiem cilvēkiem jāiet katram savs ceļš. Šajā gadījumā ieteiktu apsēsties un aci pret aci izrunāties, izteikt savas domas un nostādīt fakta priekšā, ka vēlies bērnu ne kaut kad nākotnē, bet tuvākajā laikā. Un tad lai otrs sniedz godīgu atbildi. Ja vīrietis nav gatavs bērnam tagad vai nav gatavs vispār, jāļauj katram iet savu ceļu un būt kopā ar cilvēku ar kuru šajā ziņā domas sakritīs pa visiem 100.
Piemēram, es nekad netiktos ar vīrieti, kurš vēlas bērnus un līdz ar to šis ir tas jautājums, kuru izrunāju jau pašā randiņošanas perioda sākumā. Un tas apgalvojums, ko te izteica, ka gandrīz visi cilvēki agrāk vai vēlāk grib bērnus, ir, atvainojos, bulls*it. Bet nu tas laikam atkarīgs no tā, kāda kuram sabiedrība apkārt. Man apkārt ir ļoti daudz cilvēku un pāru, kuriem nav bērni un kuri savā vecumā (50+) godīgi atzīst, ka bērnus nekad nav gribējuši. Ieteiktu nepaļauties uz tādiem "speciālistu" ieteikumiem un negaidīt, ka pienāks tas maģiskais brīdis, kad vīrietim pēkšņi sagribēsies bērnu. Jo realitāte ir tāda, ka tāds brīdis var arī nekad nepienākt. Domā par sevi un to, ko TU vēlies no dzīves!
19.10.2020 23:18 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Pasaki, ka ja tuvākajā laikā nemēģināsiet tikt pie bērna, tad attiecībām būs beigas. Tas tak nenotiek uzreiz, kā arī daudz laiks kamēr iznēsā bērnu. Ja viņš tevi mīl - izpildīs tavas vēlmes.
19.10.2020 19:10 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Sakārtot savas domas, beigt sevi noskaņot uz bērna programmu, pagrozi tos kloķus uz citu programmu, nezinu uztaisi grāmatu maratonu, nodarbini prātu ar ko citu, beidz viņu tirdīt un bāzties ar to virsū. Personīgi man liekas, ka tur iemesli varētu būt kādi citi. Es gan censtos uzzināt caur citiem avotiem par to bērnu - labākais draugs/viņa māte/paziņas? īskāk sakot - viņš Tev atbildes nesniedz nu tad beidz arī tās prasīt kā tāda atkārtojošā papagaiļu sieviete -kāpēc?! Kad?! Kāpēc?! Ar to neko ārā nedabūsi. Nezinu, kaut piedzirdi un tad parunājiet, varbūt tad atraisās un pasaka ko pa īstam domā... Tu tak esi sieviete, izmanto savu sievišķo gudrību - smadzenes, ņem un domā.
19.10.2020 18:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Visticamākais tā arī ir 😁😬 bet ko tur padarīt, ja pa;sai jumts jau brauc, no tā, ka nav?
19.10.2020 18:05 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Nav tā, ka Tu viņam uzbāzies ar to bērnu? Skalo smadzenes - vajag, vajag, vajag?
"kādiem priekšnoteikumiem jāb\ūt, lai būtu īstais laiks", atbild, ka īsti neiznot.

ja jau vīrietis nezina, tad nav nekādu priekšnoteikumu, maigi iztulko to, ka pašlaik negrib. Un kad gribēs? Kas to lai zina... Neviens nezina. Varbut negribēs. Ar tagad un tulīt gribu un vajag tālu netiksi, tas tāds ceļš uz vientuļās mātes statusu.
19.10.2020 17:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Adaa laulība īsti nebūs, jo ne man, ne viņam tas nav aktuāli. Kopēja saimniecība gan ir. privāt māja, kurā tikko pabeigts remonts- visu izvēlējāmies kopīgi, krāsas sienām, durvis, trepes. visur bija jautāts mans viedoklis utt., pat bērnistaba tika "iekārtota". Bet kāda jēga no tā, ja bērnam uzliek nenoteiktu termiņu?!
Runājuši esam reizes 5x tiešām. Arī pavisam nopietni. Ar nopoietnu seju apgalvo "gribu bet nav īstais laiks", uz maniem jautājumiem, "kādiem priekšnoteikumiem jāb\ūt, lai būtu īstais laiks", atbild, ka īsti neiznot.
Kamēr vēl tikko sākām tikties - labi, saprotu. Kad remonts nebija pabeigts- arī saprotu, bet nu tagad jau pusgadu ir viss. Labāks moments var arī nepienākt.
qwerty123 @ 19.10.2020 17:03

piedod, bet izklausās mazliet "nepārliecinoši", tāda sajūta vai nu visu vai neko. Kaut kādas stokman trakās dienas, ka vajag pēc iespējas ātrāk? A nevar pa mierīgo un lēnām? Tad sanāk ko tad Tu darīsi, ja viņš nepiekritīs? Vai arī noticēsi vēl 2.5 gadiem?

Šobrīd es tik tiešām tā arī jūtos "visu vai neko", jo gaidu jau ap diviem gadiem. Tak apzinos, ka pat ja tagad censtos tikt pie bērniņa, tas nozīmē vēl gadu kā bez mazuļa- kamēr ieņem, iznēsā utt. Nav taču tā, ka tieku pie sīkā rīt vai parīt :D Lūk par pārējo- ko darīt, kā darīt nav ne jausmas....
Reeceejpele @ 19.10.2020 17:14
Otram dvēselē ielīst nevar un vienmēr izņēmumi ir, bet....
Nebūt gatavam un abstrakti vāvuļot, ka ''kaut kad'' ir divas dažādas lietas. Varbūt nemaz viņš to apzināti nedara, bet zemapziņā gaida uz ko citu. Tas atgādina man Klūniju. Es neprecēšos un bērnus negribu, bet ir precējies ar sīkajiem.

Tur tā lieta! Es par to pati aizdomājos :) un tāpēc arī sāku štukot, vai man vienīgai tā liekas, vai varbūt vēl kāda šādu situāciju redz tā. Var jau būt, ka neesmu viņam īstā un viņš zemapziņā to vienkārši saprot....
19.10.2020 17:28 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Otram dvēselē ielīst nevar un vienmēr izņēmumi ir, bet....
Nebūt gatavam un abstrakti vāvuļot, ka ''kaut kad'' ir divas dažādas lietas. Varbūt nemaz viņš to apzināti nedara, bet zemapziņā gaida uz ko citu. Tas atgādina man Klūniju. Es neprecēšos un bērnus negribu, bet ir precējies ar sīkajiem.
19.10.2020 17:14 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
ka vēlos bērnu ar šo cilvēku un "pēc iespējas ātrāk".

piedod, bet izklausās mazliet "nepārliecinoši", tāda sajūta vai nu visu vai neko. Kaut kādas stokman trakās dienas, ka vajag pēc iespējas ātrāk? A nevar pa mierīgo un lēnām? Tad sanāk ko tad Tu darīsi, ja viņš nepiekritīs? Vai arī noticēsi vēl 2.5 gadiem?
19.10.2020 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits