Vīrietis nevēlas bērnu un vajag padomu.

 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Esat bijušas tādā situācijā, ka ļoti, ļoti vēlaties bērniņu, bet jūsu otra puse vēl vēlas nogaidīt?
Esam paŗis reizes runājuši par mazo, bet vienmēr ir frāze "tagad vēl ne, pēc kāda laika"?
Man jau tas bioloģiskais pulkstenis liek par sevi manīt pēdējos trīs gadus, bet cik skatos, ka viņam tā nav. Viņš ir ļoti atvērts bērniem- draudzīgs, ar visiem radinieku bērniem spēlējas, priecīgs, laimīgs, pēc kaut kādām kopīgām atrakcijām, bet savus - ne.
Godīgi, jūtos nožēlojami.
Viņam pat nav normālu argumentu, kāpēc tik ļoti nē. Nav arī konkrēta termiņa. Sākumā runājām, ka "pēc pus gada taisīsim", tad tas ievilkās, tad domājām "kad pabeigsim remontu", tad sākās pandēmija un tagad vairs pat nav konkrēta atskaites punkta, kuru gaidīt, kad beidzot būs mazulis.
Lai gan ikdienā saka, ka mīl mani, ka grib mani, bet sāk likties, ka esmu kaut kāds pagaidu variants, kuru nemaz negrib tā pa īstam.
Abi 30 gadīgi, abiem nav bērnu, labi darbi (viņam labāks), kas nozīmē, ka finansiāli arī esam stabili. Vieta, kur mazo audzināt arī būtu, jo abiem savi īpašumi. Citi faktori arī ir ļoti labi - vecmāmiņas, radinieki u.c. Kopā divus ar pusi gadus apmēram.
Kā šādas situācijas parasti beidzas? Kā man rīkoties? Un vai jūsu prāt te vispār ir jēga runāt/ gaidīt?
19.10.2020 15:20 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
No savas puses es skaidri zinu, ka vēlos bērnu ar šo cilvēku un "pēc iespējas ātrāk".

Tad jautājums ir vienkāršs, ko noskaidrot:
a) viņš vēlas to pašu patiesi, bet ne tagad. Kā Tu to noskaidro ir viens kopējais attiecību izvērtējums. Laulība dienaskārībā, izņemot, ja abi pret šo institūtu iebilst; citas pazīmes?piem., kopīga saimniecība un ģimeniskas "mājas". Te jautājums ir, cik ilgi esi gatava pielāgoties un gaidīt.
b) viņš nezina, vai grib to pašu. Tad nu jautāums, vai viņš var gibēt būt tēvs bez attiecībām... Ja nē, tad vērtē, vai tiešām šādas attiecības gribi.
Manā ieskatā, situācija, kur viens "gaida" ir necieņa. Attiecības ir kompromisa un dialoga māksla. ja nu ir kategorisks nē, zinot bioloģiskās īpatnības, jājautā par patiesu gribu "vēlāk"... Īsāk sakot, esi egoiste un domā par to, kas ir labākais Tev. Tava dzīve un reproduktīvās funkcijas.
19.10.2020 16:59 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
tur jau tā lieta, ka tad, kad sākām attiecības, viņš teica, ka bērnus grib tuvākā nākotnē, bet neesot gatavs tagad.
Šī "tuvākā nākotne" jau ilgst 2.5 gadus....

tad jau apsveicu, esi ieguvusi vīrieti - "saku vienu, daru otru, mainu kā gribu plānus". Skaidrs, ka vīrietis jūtas nedrošs pie bērna plānošans, ar visām tām izrietošajām sekām. Ja jau nespējat tagad apsēsties un izrunāt, tad kā izrunāsiet problēmas, kas būs ar bērnu? Negulētas naktis? Temperatūras un visus "priekus", kas nāk kopā ar bērnu. Par tēvu nekļūst, ne vienā dienā, ne 10 nedēļās, tas viss nāk lēnām. Bērns, ja tāds piedzims izsgaismos Jūsu nekomunikāciju vēl lielākā līmenī. Vai nu atrodiet kopīgu valodu, iedrošini vīrieti vai arī aizmirsti ar šo vīrieti par kaut kādu mistisku bērnu. Un kas notiek, ja viņam pārstātu prasīt bērnu un teikt, ka Tu gribi?
19.10.2020 16:51 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
Adaa @ 19.10.2020 16:48
Manuprāt, tas ir fundamentāls jautājums, par ko ir jātiek skaidrībā Jums abiem kopā un arī Tev atsevišķi. Vai vēlies bērnu tikai un vienīgi ar viņu un tagad, bet var arī vēlāk, vai arī vēlies bērnu tagad, iedomājoties arī kādu citu kā tēvu un partneri.
Atlikšana, vikšana garumā un neizrunāšanās ir savā ziņā necieņa pret to pusi, kura grib un gaida, kad nu būs.

No savas puses es skaidri zinu, ka vēlos bērnu(s) ar šo cilvēku un "pēc iespējas ātrāk".
19.10.2020 16:50 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Manuprāt, tas ir fundamentāls jautājums, par ko ir jātiek skaidrībā Jums abiem kopā un arī Tev atsevišķi. Vai vēlies bērnu tikai un vienīgi ar viņu un tagad, bet var arī vēlāk, vai arī vēlies bērnu tagad, iedomājoties arī kādu citu kā tēvu un partneri.
Atlikšana, vikšana garumā un neizrunāšanās ir savā ziņā necieņa pret to pusi, kura grib un gaida, kad nu būs.
19.10.2020 16:48 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tapēc jāmeklē vīrietis, kurš grib nevis kaut kad nākotnē. Jums ir jābūt kopīgiem mērķiem, lai būtu bērni. Ja viņam tas mērķos nav, tad gaidīt nav jēgas, jo nu cik ilgi. Vai nu gaidi un mocies, vai meklē citu vīrieti.
19.10.2020 16:20 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Bērnu radīšanas jautājums ir lieta, par ko derētu kārtīgi izrunāties. Ar kārtīgi, es domāju - tiešām izrunāt, saprotot un izvaicājot iemeslus, kāpēc ir tā vai citādi, ja vajag ar asarām, dusmām un visu pārējo - lai ir skaidrība un miers. Tā ir vēlme, kurā nevar un nedrīkst būt kompromisu un jo ātrāk nonāksiet pie kopēja secinājuma, jo labāk.
Man ir pieredze šī jautājuma stiepšanā, vilkšanā un atlikšanā - tas nav nekas patīkams un noteikti neuzlabo attiecību produktivitāti vai jēgu, jo ja viens grib bērnu, bet otrs nē, tad cerību uz laimīgu attiecību nākotni nav.
19.10.2020 16:18 |
 
Moderators
Reitings 3625
Reģ: 13.11.2016
Pieredzes stāsti, kas nav mani personīgie, bet apkārtnē novērotie ir tādi, ka, ja vīrietim 35-40 gadu vecumā nav bērnu, tad viņš sasparojas izveido attiecības, ja tādu nav, parasti ar jaunāku sievieti, un rada bērnus...
19.10.2020 15:47 |
 
Moderators
Reitings 3625
Reģ: 13.11.2016
Labā lieta, ko savos 30+ esmu ievērojusi un sapratusi - gandrīz visi cilvēki agrāk vai vēlāk grib bērnus, arī vīrieši.
Cita lieta, ka jau minēto bioloģisko atšķirību dēļ vīriešiem biologiskais pulkstenis tikpat daudz kā mums 30 gadu vecumā tikšķ varbūt 35-40 gadu vecumā.
19.10.2020 15:43 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
To jau es arī saprotu, ka tīri termiņos viņam ir ilgāka iespēja domāt un gatavoties.
Man tā nav.
Ar viltu un piespiedu es noteikti netaisos ar viņu manipulēt.
Vienkārši, labprāt, uzklausītu kādus pieredzes stāstus vai ko tādu.
19.10.2020 15:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Tas, ka cilvēks labprāt pavada laiku ar bērniem, nav rādītājs, ka viņš vēlas savējos, jo savs bērns un svešs bērns ir pilnīgi dažādas lietas. Ar svešiem bērniem var paspēlēties un paākstīties zinot, ka beigu beigās viņi atgriezīsies pie saviem vecākiem un pastāvīgi jārūpējas par viņiem nebūs. Savs bērns ir nepārejošas rūpes un atbildība vismaz 18 gadu garumā. Ir cilvēki, kas tam nav gatavi nekad un tas ir ok.
19.10.2020 15:38 |
 
Reitings 8
Reģ: 19.10.2020
"Bērnam nekas nevar būt gatavs, lai ko Tu tur sapirktu, tam nevar būt gatavs, to var tikai iemācīties un viss. Ja viņš negrib, tad negrib, ko Tu vēl nesaproti?"
tur jau tā lieta, ka tad, kad sākām attiecības, viņš teica, ka bērnus grib tuvākā nākotnē, bet neesot gatavs tagad.
Šī "tuvākā nākotne" jau ilgst 2.5 gadus....
19.10.2020 15:38 |
 
Moderators
Reitings 3625
Reģ: 13.11.2016
Tu jau pazīsti savu vīrieti, ne mēs. Tu zini labāk, cik liela jēga ir ar viņu runāt, un kā labāk ar viņu runāt.
Taču vispār tas ir iespējams labākais tests vīrieša nodomu nopietnībai, jo bērns cilvēkus saista uz mūžu.
Sliktā ziņa- viņam šajā jautājumā laika ir vairāk bioloģisko atšķirību dēļ. Ja jautājuma atlikšana ievelkas gadu garumā, zaudētāja vari izrādīties tu, ne viņš. Diemžēl zinu arī piemērus, kur vīrieši šādā vecumā, vai drusku lielākā vecumā izšķiras no vienaudzēm, pēc tam apprecas ar jaunākām un rada bērnus...
19.10.2020 15:32 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Bērnam nekas nevar būt gatavs, lai ko Tu tur sapirktu, tam nevar būt gatavs, to var tikai iemācīties un viss. Ja viņš negrib, tad negrib, ko Tu vēl nesaproti? Priecājies, ka Tev tiek dota atbilde skaidra un gaiša. Var tikai būt mazliet gatavāks, bet pavisam gatavs nekad nebūs. Ja Tu kaut ko negribi, viņš Tak Tevi nespiež? Nepiespiež? Vai nu rausies augšā un taisi uz savu atbildību, bet tad rēķinies ar visām izrietošajām sekām, vai arī šķiries un meklē tādu kurš gribēs bērnus. Variantu jau milzonīgi daudz, neviens Tavā vīrieša galvā neielidīs un nepateiks ko viņš domā. Varbūt ir tā kā saka, varbūt nemaz negrib bērnus, bet saka pretējo. Var tikai minēt. Taianība par bioloģiako pulksteni Tev ir, sievietei ir derīguma termiņš attiecībā uz bērnu radīšanu, ne velti ir noteikts olšūnu skaits, bet vīrietim tāda derīguma termiņa nav.... Ja gribi bērnu, un viņš negrib, tad daudz variantu te nav, vispareizākais būtu tādu ar viņu vismaz neradīt. Apsēdies un to ko visu te uzrakstīji civilizētā valodā viņam arī pastāsti, tiešā un skaidri saprotamā tekstā, nevis uzvedies tipiski kā sievietēm patīk dažām to darīt - es gaidīju un nesagaidīju.
19.10.2020 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!