Covid-19 un sejas maskas, tagad obligātas!

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Sejas maskas plānotas obligātas arī veikalos, kultūras iestādēs un baznīcās! 👀
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/sejas-maskas-planotas-obligatas-ari-veikalos-kulturas-iestades-un-baznicas/
Kādas sekas var būt nepareizi, valkājot aizsargmasku? 😨
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/padomi/covid-19-kadas-sekas-var-but-nepareizi-valkajot-aizsargmasku-video/
13.10.2020 15:26 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
isanalapsa @ 19.10.2020 23:18
tad jau sanaaak ka tu mums te dirs ļoti ???? nav nekaada dalja vai velc vai nevelc masku ..piipee vai nepiipee...bet tikkko pats teici ka taa tevi kontrolee bla bla bla bet narkotikas jau arii kontroleee ???? tava logjika nav logjiska pats ieej pretrunaas ar sevi ??? karteejo reizi pieraadiiji ka esi stulbinshj un pats nesaproti ko saki tikai centies buut gudrs bet chusshhh vien ir ????? gribi pieradiit ka neesi kontroleejams..tad nelieto narkotikas ??? pagaidam esi shausmiigi kontroleejams un izraadaas tas ir baigi vienkaarshji

Pilnībā bezsakarīgs komentārs, es izvēlos vai pīpēju zāli vai nē, tā ir mana izvēle nevis uzpiesta, tāpat es izvēlos nevilkt masku, tieši tik vienkārši, bet redzot ka tu viena posta saliec 100 emoji zīmes, liecina par 13 gadīgu meiteni!
20.10.2020 18:58 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
https://sejas.tvnet.lv/7089315/35-gadu-vecuma-miris-ar-covid-19-inficejies-ukrainu-influenceris-kurs-sakotneji-noliedza-virusa-esamibu?_ga=2.106251267.1408598692.1603001043-217539384.1576697966

Dabiskā atlase darbībā.
19.10.2020 23:25 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Arvis Reiks @ 19.10.2020 20:30

Kārtīgs bezsakars bet lai nu būtu, kāda tev daļa, pīpēju uz zālīti vai nē?
Es esmu atkarīgs no sevis un man pilnība PO*** ko tu, vai kāds cits domā, gribu staigāju bez maskas, gribu pīpēju zāli. ;)
tad jau sanaaak ka tu mums te dirs ļoti 😘😘😘😘 nav nekaada dalja vai velc vai nevelc masku ..piipee vai nepiipee...bet tikkko pats teici ka taa tevi kontrolee bla bla bla bet narkotikas jau arii kontroleee 😜😜😜😜 tava logjika nav logjiska pats ieej pretrunaas ar sevi 😛😛😛 karteejo reizi pieraadiiji ka esi stulbinshj un pats nesaproti ko saki tikai centies buut gudrs bet chusshhh vien ir 😘😘😘😘😘 gribi pieradiit ka neesi kontroleejams..tad nelieto narkotikas 😜😜😜 pagaidam esi shausmiigi kontroleejams un izraadaas tas ir baigi vienkaarshji
19.10.2020 23:18 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
isanalapsa @ 19.10.2020 11:41
eu reik..tu zinaaji ka narkotikas arii tevi kontrolee??? kaadeelj tad tu taas lieto katru dienu??? Paga..tuliit teiksi ka tas arii ir savaadaak ??? vari neteikt ka nelieto...tev tuvi cilveeki ir ar lielaam muteem ???

Kārtīgs bezsakars bet lai nu būtu, kāda tev daļa, pīpēju uz zālīti vai nē?
Es esmu atkarīgs no sevis un man pilnība PO*** ko tu, vai kāds cits domā, gribu staigāju bez maskas, gribu pīpēju zāli. ;)
19.10.2020 20:30 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Patīk cik tu esi special snowflake. Neviens ar tevi neiesaistās diskusijā, ignorē, bet kā tik kaut ko uzrakstīt jo vajag paspīdēt ar savu viedokli. 😂 tik smieklīgi.

Un te var rakstit tikai tād ja ar tevi iesaistās diskusijā? Ups okey, nezināju. Paldies par info. 👍🏻
Tāds divains forums sanāk.
19.10.2020 12:12 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
eu reik..tu zinaaji ka narkotikas arii tevi kontrolee??? kaadeelj tad tu taas lieto katru dienu??? Paga..tuliit teiksi ka tas arii ir savaadaak 😁😁😁 vari neteikt ka nelieto...tev tuvi cilveeki ir ar lielaam muteem 😛😛😛
19.10.2020 11:41 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
aarzemniece00 @ 19.10.2020 08:01

Zviedrija izdomāja iet savu ceļu. Cilvēkus neierobežot, bet par to nest diezgan lielu upuri - gandrīz 50.000 mirušo..
Ja šo skaitli paņem uz Zviedrijas iedzīvotāju skaita, tad tas ir augsts...
Tad jau labāk es dažus mēnešus no normālas dzīves atturos, nevis dzīvoju ar informāciju, ka manā valstī 50.000 cilvēku ir miruši.
atvainojos 5.000
19.10.2020 08:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Bjork @ 19.10.2020 00:51
atver par Zviedriju un salidzini datus ar Norvegiju. Kads nokliedzas, ka Zviedrija labs paraugs, no siem talak padevejiem nemaz nav parbaudijis info, es pat teiktu neizdevigi to parbaudit, paskaties Norvegijas un Zviedrijas datus. Norvegija, kur jau divus menesus sabiedriskajos transportos visi lieto maskas un ir QR visas estuves, ja gribi skatities sacensibas, kur berns spele, bez QR nelaidis. Starpcitu, sacensibas ta sadalits, ka vienlaicigi ir ne vairak ka 20 berni. Zviedru infektologs Anderss Tegnels pats atzinis, ka nerekinajas, ka naves gadijums bus tik augsts un ka pielavusi kludas. Zviedrijas ikp krities vairak ka divas reizes attieciba pret Norvegiju. Latvijai minimali vairak krities par Zviedriju, par vienu procentu, bet ja butu palaists bez kontroles Covis Latvija, kur ekonomika ir loti atkariga no notiekosa pasaule un nevar pastaven neatkarigi, butu dramatiski krities. Papetat Zviedrijas ekonomiju vestures garaka laika posma un sapratisiet, ka sis gads viniem galigi dirsa, ka nekad, jo pedejas visas pasaules krizes neietekmeja ka sigada krize, kamer pareja Skandinavija tika krietni vieglak cauri. Beidzat dzivot akvarija.

Zviedrija izdomāja iet savu ceļu. Cilvēkus neierobežot, bet par to nest diezgan lielu upuri - gandrīz 50.000 mirušo..
Ja šo skaitli paņem uz Zviedrijas iedzīvotāju skaita, tad tas ir augsts...
Tad jau labāk es dažus mēnešus no normālas dzīves atturos, nevis dzīvoju ar informāciju, ka manā valstī 50.000 cilvēku ir miruši.
19.10.2020 08:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es nevelku un mana ģimene arī ne, mūsu izvēle un viss ok.

Patīk cik tu esi special snowflake. Neviens ar tevi neiesaistās diskusijā, ignorē, bet kā tik kaut ko uzrakstīt jo vajag paspīdēt ar savu viedokli. 😂 tik smieklīgi.
19.10.2020 07:38 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Nikola. @ 18.10.2020 22:08
Jā, jo vēl nesen tikpat kā visi gadījumi bija izsekojami.
Es nebiju neapmierināta bija dažas neērtības, bet ieguvumi bija lielāki.
Ja uzskatāt, ka ar tām lupatām apturēs covid, tad varat vismaz paskaidrot, kāpēc valstis, kur jāstaigā maskās, saslimšana ir vienādā vai augstākā līmenī kā tur, kur masku nav?
atver par Zviedriju un salidzini datus ar Norvegiju. Kads nokliedzas, ka Zviedrija labs paraugs, no siem talak padevejiem nemaz nav parbaudijis info, es pat teiktu neizdevigi to parbaudit, paskaties Norvegijas un Zviedrijas datus. Norvegija, kur jau divus menesus sabiedriskajos transportos visi lieto maskas un ir QR visas estuves, ja gribi skatities sacensibas, kur berns spele, bez QR nelaidis. Starpcitu, sacensibas ta sadalits, ka vienlaicigi ir ne vairak ka 20 berni. Zviedru infektologs Anderss Tegnels pats atzinis, ka nerekinajas, ka naves gadijums bus tik augsts un ka pielavusi kludas. Zviedrijas ikp krities vairak ka divas reizes attieciba pret Norvegiju. Latvijai minimali vairak krities par Zviedriju, par vienu procentu, bet ja butu palaists bez kontroles Covis Latvija, kur ekonomika ir loti atkariga no notiekosa pasaule un nevar pastaven neatkarigi, butu dramatiski krities. Papetat Zviedrijas ekonomiju vestures garaka laika posma un sapratisiet, ka sis gads viniem galigi dirsa, ka nekad, jo pedejas visas pasaules krizes neietekmeja ka sigada krize, kamer pareja Skandinavija tika krietni vieglak cauri. Beidzat dzivot akvarija.
19.10.2020 00:51 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nu valsti kurà esmu es, maskas it kā skaitās obligātas, bet ieejot veikala bez tās Tev neko nesaka, ka arī autobusa ja esi bez nekas, ir izņēmumi bankas u.c, bet pa lielam gribi velc, gribi nevelc. Vienkārši šeit cilvēki pašsaprotami viņas velk, jo šeit drošība ir 1st.place.
Es nevelku un mana ģimene arī ne, mūsu izvēle un viss ok.
18.10.2020 23:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Atradu diezgan uzskatāmu un viegli uztveramu piemēru par valstīm, kur laicīgi ieviesa masku nēsāšanas politiku un kur neieviesa: https://news.vcu.edu/article/Early_face_mask_policies_curbed_COVID19s_spread_according_to
Te būs bilde:
18.10.2020 23:00 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Te būs piemērs kā no 16 slimniekiem sanāca 109 slimnieki: https://m.facebook.com/SPKCentrs/photos/a.497032180352778/3376230282432939/
Vai tavuprāt šādu statistiku ir viegli iegūt?
Jā, jo vēl nesen tikpat kā visi gadījumi bija izsekojami.

Ja paskatīsies datus par pēdējo nedēļu, tad tur labi redzams, ka katru dienu vismaz 40% ir neizsekojami. Tas nozīmē, ka cilvēki nezina kur dabūja infekciju.
Ja uzskatāt, ka ar tām lupatām apturēs covid, tad varat vismaz paskaidrot, kāpēc valstis, kur jāstaigā maskās, saslimšana ir vienādā vai augstākā līmenī kā tur, kur masku nav?

Var lūdzu linku uz šo statistiku? Man par ko tādu ir pirmā dzirdēšana.
18.10.2020 22:45 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Kiskismau @ 18.10.2020 19:46

XD
nevajag ne pieslēgumu ne priekšapmaksu lai tevi izsekotu. GPS ir telefonā? Google chrome lieto? google maps? waze? facebook? Tie ir tie kuri ievāc no tevis lokāciju un analizē tavu atrašanāš vietu. Atkarībā no valsts, reģiona kurā tu atrodies viņi rāda reklāmas, un visparējo saturu. jebkura cita aplikācija ievāc no tevis datus par tavām aktivitātēm. kaut vai youtube. viņu algoritms ir tā izstrādāts lai zinātu kādus video tev grust priekšā un dabūtu ilgāku watch time.
XD
Neviens tev neuzspiež. Vot Ukrainā Lukašenko uzspiež savu diktatūru, šis ir likums un ar zinātni pierādāms likums. Ja tev nepatīk sēdi mājas, maska nebūs jāvelk.
Kur tāda informacija izplatās? Antivax un gobzema fanu klubā? Pirmo reizi dzirdu. Tieši tā pat kā jebkura vakcīna no tās var atteikties. Neviena vakcīna nav obligāta. Vēl jo vairāk ja tā būs maksas, kā gripa. Ja negrib vakcinēt bērnu neviens tev viņu nost neņem... kur tādas dumības var izdomāt.

Un tomēr man nepatīk, bet mājas nesēdēšu, tiksimies sabiedriskajā un veikalā bez maskas :*
18.10.2020 22:39 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vai tavuprāt šādu statistiku ir viegli iegūt?
Jā, jo vēl nesen tikpat kā visi gadījumi bija izsekojami.
Vēlies lai būtu kā martā, aprīlī? Kad liels skaits cilvēku zaudēja darbu, bija karantīna un visi bija neapmierināti?
Es nebiju neapmierināta bija dažas neērtības, bet ieguvumi bija lielāki.
Ja uzskatāt, ka ar tām lupatām apturēs covid, tad varat vismaz paskaidrot, kāpēc valstis, kur jāstaigā maskās, saslimšana ir vienādā vai augstākā līmenī kā tur, kur masku nav?
18.10.2020 22:08 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Ja grib ko reālu darīt, tad jāierobežo darbība vietās, kur ir notikusi reāla inficēšanās

Tas jau arī tiek darīts.
Kā var nepielekt, ka maskas ir profilaksei? Viens skolotājs pa visu Kurzemi izvazāja, ej un novaktē visas vietas, kur viņš bijis. Vai kurš pārķēra no viņa baciļus un aizvilka tālāk. Sākumā varēja, bet nu jau dēļ lielajiem gudrīšiem lielāki cipari un izkontrolēt grūtāk.
Bet ko nu, kovidmuļķi visā pasaulē jau tie gudrākie. Viss šis murgs būtu mazākā lielumā, ja jau pavasarī normāli būtu uzvedušies, nevis turpinājuši bezjēgā visi pa pasauli kulties, ballēties un izlikties, ka gudrāki par visiem. Tā kā paši vien vainīgi, ka maskas atkal jāliek.
18.10.2020 21:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Lūdzu statistiku, cik cilvēku ir inficējušies veikalos, transportā, muzejā, izstāžu zālē un bibliotēkā.

Vai tavuprāt šādu statistiku ir viegli iegūt?
Ja grib ko reālu darīt, tad jāierobežo darbība vietās, kur ir notikusi reāla inficēšanās, kaut vai treniņi, sporta spēles...

Vēlies lai būtu kā martā, aprīlī? Kad liels skaits cilvēku zaudēja darbu, bija karantīna un visi bija neapmierināti? Maskas vajag lai turpinātu strādāt ēdināšanas restorāni, lai darbotos citas iestādes un nebūtu karantīna. Un reāli sports jau tiek ierobežots, pasākumi arī. Cilvēki jau par to visu ir neapmierināti. Ko vēl tad darīt?
18.10.2020 21:58 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
ReeceejpeleTukša Tava pļāpāšana, neviena argumenta. Lūdzu statistiku, cik cilvēku ir inficējušies veikalos, transportā, muzejā, izstāžu zālē un bibliotēkā. Ja grib ko reālu darīt, tad jāierobežo darbība vietās, kur ir notikusi reāla inficēšanās, kaut vai treniņi, sporta spēles... Nevis visiem priekšā ģīmjiem aizkabināt lupatas.
18.10.2020 21:48 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Arvis Reiks @ 18.10.2020 16:31
Un protams jūs varat teikt ka telefonu tāpat var izsekot bez simkartes utt.
Bet maksimāli es ierobežoju šo lietu, jo pavisam bez mobīlā mūsdienas nevar, bet vismaz tik daudz, cik var es esmu maksimāli ierobežojis iespēju vismaz tik daudz cik nepiesaistīt sim karti ar savu vārdu uzvārdu, personas kodu pie konkrētas kompānijas, kura uzreiz ieraksta informāciju, ar ko es runāju, cik ilgi utt

tu tomeer esi tik dumjsh ...nebija paarlieciibas..tagad skaidraaks par skaidru 😘 neaizmirsti geju draudzinjam iedot buchinjuuuu
18.10.2020 21:32 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Redz kur pārlieku liels demokrātisms noved - ir tikai tiesības, nemaz pienākumu. Smiekli nāk, nabaga cilvēciņiem maskas valdība liek likt. Re, Ziemeļkorejā ar šādiem ampļiem neauklējas un tad arī neslimo. Bet mums grib liek, negrib neliek. Slimi vazājas. Puņķojas veikalā, pat ne kabatslakatiņu neizmantojot.
Ko tad drošības jostu mašīnā liekam? Arī valdības uzspiests. Tiešām Jūsu cāļa smadzenes tikai par naudas sodu domā? Vai tomēr saprot, ka iespējas nosisties tad mazākas? Varbūt neliekam. Nu, nositīsimies, nositīsimies, ne?
Maskas jau nav domātas, lai glābtu pasauli, bet gan lai mazinātu risku.
Tiešām nepielec, ka problēma ir tajā, ka tas ir lipīgs? Vairāk slimo, vairāk arī var potenciāli nomirt. Varbūt ne tu un varbūt ne māsa vai brālis, bet varbūt Anniņas tante. Viegli ap sirdi, ka kāda nāve uz tavu trulumu, jo grūti dažus drošības mērus ievērot?
Egoismam un saprāta trūkumam tiešām nav robežu.
18.10.2020 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits