Covid-19 un sejas maskas, tagad obligātas!

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 172
Reģ: 15.04.2019
Sejas maskas plānotas obligātas arī veikalos, kultūras iestādēs un baznīcās! 👀
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/sejas-maskas-planotas-obligatas-ari-veikalos-kulturas-iestades-un-baznicas/
Kādas sekas var būt nepareizi, valkājot aizsargmasku? 😨
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/padomi/covid-19-kadas-sekas-var-but-nepareizi-valkajot-aizsargmasku-video/
13.10.2020 15:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nevis Ukrainā bet Baltkrievijā.
18.10.2020 19:50 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja iepriekš palasītu diskusijas tu izlasītu ka es mobīlajā telefonā lietoju tikai priekšapmakses karti, nevis ar pieslēguma, jā tarifs sanāk dārgāks, bet mans numurs nav piesaistīts pie telefona, un kādas kompānijas kas vāc par mani datus.

XD
nevajag ne pieslēgumu ne priekšapmaksu lai tevi izsekotu. GPS ir telefonā? Google chrome lieto? google maps? waze? facebook? Tie ir tie kuri ievāc no tevis lokāciju un analizē tavu atrašanāš vietu. Atkarībā no valsts, reģiona kurā tu atrodies viņi rāda reklāmas, un visparējo saturu. jebkura cita aplikācija ievāc no tevis datus par tavām aktivitātēm. kaut vai youtube. viņu algoritms ir tā izstrādāts lai zinātu kādus video tev grust priekšā un dabūtu ilgāku watch time.
XD
Jo tas parādā statistiski cik daudz cilvēki pakļaujas tam ko uzspiež tie kas to visu ir izdomājuši.

Neviens tev neuzspiež. Vot Ukrainā Lukašenko uzspiež savu diktatūru, šis ir likums un ar zinātni pierādāms likums. Ja tev nepatīk sēdi mājas, maska nebūs jāvelk.
Ne velti sāk izplatīties informācija, ka ja tu neveiksi vakcīnu pret covid-19, tev būs liegts lidot, strādāt valsts iestādē, kur nu vel bērnu sūtit izglītības iestādē, ja viņam nebūs vakcīna un to tik veikli pagriezies pret cilvēci, ka izstrādās likuma

Kur tāda informacija izplatās? Antivax un gobzema fanu klubā? Pirmo reizi dzirdu. Tieši tā pat kā jebkura vakcīna no tās var atteikties. Neviena vakcīna nav obligāta. Vēl jo vairāk ja tā būs maksas, kā gripa. Ja negrib vakcinēt bērnu neviens tev viņu nost neņem... kur tādas dumības var izdomāt.
18.10.2020 19:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Arvis Reiks @ 18.10.2020 15:54

Nav ko gremdēties vēsture, vēsture ir un paliek vēsture, mēs dzīvojam tagadnē ar skatu uz nākotni.
Tie cilvēki kas domā par to kas noticis vakardien, vai pirms 10 gadiem iebremzē paši sev dzīvi, kāda šķirba kas notika 1990 gada vai 1945 gada. Tas nebija mans laiks un es par to pavisam noteikti nedomāju. Es dzīvoju tagadnē un viss, pie kājas ka toreiz kāds varēja neatnākt mājas, vai atnākt!

Noskaties to filmu. Palasi par vēsturi. Būs plašāks redzesloks. Ne manis vai citu dēļ. Sevis dēļ.
18.10.2020 17:36 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Arvis Reiks @ 18.10.2020 16:39
Iesaku noskatīties dokumentālo filmu par Edvardu Snoudenu, viņš lieliski atmaskoja ASV valdību visas pasaules spiegošanā, kur katru mūsu kustību novēro, caur mobilo, caur webkamerām, utt
Viņš teica ka ar šo atmaskošanu visticamāk nekas nemainīsies, bet viss ir mūsu rokas, kā mēs nedrīkstam pakļauties varai, ja nē, tad mēs kļūsim par šaha figūru lielvaras spēlēs, tad ātri vien tiešam tiksim nočipoti, novakcinēti.
Ne velti sāk izplatīties informācija, ka ja tu neveiksi vakcīnu pret covid-19, tev būs liegts lidot, strādāt valsts iestādē, kur nu vel bērnu sūtit izglītības iestādē, ja viņam nebūs vakcīna un to tik veikli pagriezies pret cilvēci, ka izstrādās likuma pantu.
Vecāki liedz piekļuvi savai atvesei iestātēs skolā, jo nevēlas lai bērns tiktu vakcinēts, kas automātiski traktēsies par paviršu audzināšanu, nolaidīgiem vecākiem, kur galu galā bāreņtiesa atņems bērnu un novakcinēs tāpat.

Ak, man nav nekādu ilūziju. Katrs, kas grib, var uzzināt manus slēptākos seksa fetišus un šantažēt ar tiem jau tagad.
Arvis Reiks @ 18.10.2020 16:41
Nevienā brīdi es diskusiju laikā neminēju ka maska nepasarga, nepalīdz utt.
ES KONKRĒTI TEICU KA NEVILKŠU, JO NETAISOS BŪT STATISTIKAS UPURIS.
Jo tas parādā statistiski cik daudz cilvēki pakļaujas tam ko uzspiež tie kas to visu ir izdomājuši.

Tu tāpat esi marionete. Tikai citu cilvēku rokās.
Arvis Reiks @ 18.10.2020 16:42

Man prezeratīvi nemaz nepatīk un es cenšos parasti izvairīties no viņiem, ļoti reti kādai nākas piekāpties, bet parasti tiek pielauztas ;)

Tavi seksa paradumi nekādīgi neapstrīd doto analoģiju.
18.10.2020 17:02 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Piekūns @ 18.10.2020 16:34
Tas ko tu dari ir aptuveni tas pats, kas vilkt prezervatīvu tikai katru otro reizi, nodarbojoties ar seksu.

Man prezeratīvi nemaz nepatīk un es cenšos parasti izvairīties no viņiem, ļoti reti kādai nākas piekāpties, bet parasti tiek pielauztas ;)
18.10.2020 16:42 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Nevienā brīdi es diskusiju laikā neminēju ka maska nepasarga, nepalīdz utt.
ES KONKRĒTI TEICU KA NEVILKŠU, JO NETAISOS BŪT STATISTIKAS UPURIS.
Jo tas parādā statistiski cik daudz cilvēki pakļaujas tam ko uzspiež tie kas to visu ir izdomājuši.
18.10.2020 16:41 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Iesaku noskatīties dokumentālo filmu par Edvardu Snoudenu, viņš lieliski atmaskoja ASV valdību visas pasaules spiegošanā, kur katru mūsu kustību novēro, caur mobilo, caur webkamerām, utt
Viņš teica ka ar šo atmaskošanu visticamāk nekas nemainīsies, bet viss ir mūsu rokas, kā mēs nedrīkstam pakļauties varai, ja nē, tad mēs kļūsim par šaha figūru lielvaras spēlēs, tad ātri vien tiešam tiksim nočipoti, novakcinēti.
Ne velti sāk izplatīties informācija, ka ja tu neveiksi vakcīnu pret covid-19, tev būs liegts lidot, strādāt valsts iestādē, kur nu vel bērnu sūtit izglītības iestādē, ja viņam nebūs vakcīna un to tik veikli pagriezies pret cilvēci, ka izstrādās likuma pantu.
Vecāki liedz piekļuvi savai atvesei iestātēs skolā, jo nevēlas lai bērns tiktu vakcinēts, kas automātiski traktēsies par paviršu audzināšanu, nolaidīgiem vecākiem, kur galu galā bāreņtiesa atņems bērnu un novakcinēs tāpat.
18.10.2020 16:39 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Tas ko tu dari ir aptuveni tas pats, kas vilkt prezervatīvu tikai katru otro reizi, nodarbojoties ar seksu.
18.10.2020 16:34 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Un protams jūs varat teikt ka telefonu tāpat var izsekot bez simkartes utt.
Bet maksimāli es ierobežoju šo lietu, jo pavisam bez mobīlā mūsdienas nevar, bet vismaz tik daudz, cik var es esmu maksimāli ierobežojis iespēju vismaz tik daudz cik nepiesaistīt sim karti ar savu vārdu uzvārdu, personas kodu pie konkrētas kompānijas, kura uzreiz ieraksta informāciju, ar ko es runāju, cik ilgi utt
18.10.2020 16:31 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Arvis Reiks @ 18.10.2020 16:28

Ja iepriekš palasītu diskusijas tu izlasītu ka es mobīlajā telefonā lietoju tikai priekšapmakses karti, nevis ar pieslēguma, jā tarifs sanāk dārgāks, bet mans numurs nav piesaistīts pie telefona, un kādas kompānijas kas vāc par mani datus.

Nemīz, vāc tāpat ;)
18.10.2020 16:30 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
isanalapsa @ 18.10.2020 16:00
ko neatbildi ...un ignoree jautaajumus par telefonu ??? patiesiiba aciis kozh???

Ja iepriekš palasītu diskusijas tu izlasītu ka es mobīlajā telefonā lietoju tikai priekšapmakses karti, nevis ar pieslēguma, jā tarifs sanāk dārgāks, bet mans numurs nav piesaistīts pie telefona, un kādas kompānijas kas vāc par mani datus.
18.10.2020 16:28 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Arvis Reiks @ 18.10.2020 15:54

Nav ko gremdēties vēsture, vēsture ir un paliek vēsture, mēs dzīvojam tagadnē ar skatu uz nākotni.
Tie cilvēki kas domā par to kas noticis vakardien, vai pirms 10 gadiem iebremzē paši sev dzīvi, kāda šķirba kas notika 1990 gada vai 1945 gada. Tas nebija mans laiks un es par to pavisam noteikti nedomāju. Es dzīvoju tagadnē un viss, pie kājas ka toreiz kāds varēja neatnākt mājas, vai atnākt!
ko neatbildi ...un ignoree jautaajumus par telefonu 😛😛😛 patiesiiba aciis kozh???
18.10.2020 16:00 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Eksperte @ 18.10.2020 15:06
Es tieši jau kādu laiku skatos Likteņa līdumniekus. Palasu šo diskusiju un sasmējos. Ierobežošana... redz kā tajā dzīvē sanāk. Kādreiz sievietes gaidija savus vīrus, mātes savus dēlus un bērni savus tēvus. Un nezināja, vai sagaidīs. Tagad visu bieds ir maska. Lai gan patiesībā jūs esat bieds paši sev. Un neviens cits. Tāpēc priecājaties, ka esat tur kur esat, ka darat to, ko darat. Uzvilkt to sūda masku ir niecība, atskatoties uz to, kā bijis kādreiz.

Nav ko gremdēties vēsture, vēsture ir un paliek vēsture, mēs dzīvojam tagadnē ar skatu uz nākotni.
Tie cilvēki kas domā par to kas noticis vakardien, vai pirms 10 gadiem iebremzē paši sev dzīvi, kāda šķirba kas notika 1990 gada vai 1945 gada. Tas nebija mans laiks un es par to pavisam noteikti nedomāju. Es dzīvoju tagadnē un viss, pie kājas ka toreiz kāds varēja neatnākt mājas, vai atnākt!
18.10.2020 15:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es tieši jau kādu laiku skatos Likteņa līdumniekus. Palasu šo diskusiju un sasmējos. Ierobežošana... redz kā tajā dzīvē sanāk. Kādreiz sievietes gaidija savus vīrus, mātes savus dēlus un bērni savus tēvus. Un nezināja, vai sagaidīs. Tagad visu bieds ir maska. Lai gan patiesībā jūs esat bieds paši sev. Un neviens cits. Tāpēc priecājaties, ka esat tur kur esat, ka darat to, ko darat. Uzvilkt to sūda masku ir niecība, atskatoties uz to, kā bijis kādreiz.
18.10.2020 15:06 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Interesanti, ka tie, kuri ir iedomājušies, ka uzvelkot masku, tiek ierobežota viņu brīvība, ir paši sevi ierobežojuši savā domāšanā. Lasot šādu paranoiķu viedokļus, aprobežotība tā vien duras acīs. Dzivo savā “kastē”, ja no tās kaut soli iznāksi, tevi noteikti apzags, apčakarēs, sačipos, aiz stūra nolies asinis, visi apkārt ienaidnieki un to vien dara kā shēmo sazvērestības.
Varbūt, pirms uztraukties par fizisko ierobežošanu, derētu uztraukties par mentālo, kuru ierobežo Tu pats? Ja paveries uz notiekošo ar plašāku redzesloku, saproti, ka lielākā sazvērestība esi tu pats sev, nevis cilvēki Tev apkārt.
18.10.2020 13:43 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Luī @ 18.10.2020 13:06
Lai izsekotu un kontrolētu, nav nemaz nepieciešams čips. Pietiek ar viedtalruni jūsu kabatā.
Kāpēc no tiem neatsakāties? Vai esat kādreiz aizdomājušies cik daudz un kādu informāciju par jums var iegūt caur viedtālruni? Visu, kas nepieciešams.
Bet kā jūs spējat dzīvot tādā “sazvērestību pasaulē”, man nav saprotams.

Pilnīgi piekrīt, bet cilvēki, kas kaut ko dara/nedara principa pēc, parasti tik tālu nespēj aizdomāties...
18.10.2020 13:16 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Lai izsekotu un kontrolētu, nav nemaz nepieciešams čips. Pietiek ar viedtalruni jūsu kabatā.
Kāpēc no tiem neatsakāties? Vai esat kādreiz aizdomājušies cik daudz un kādu informāciju par jums var iegūt caur viedtālruni? Visu, kas nepieciešams.
Bet kā jūs spējat dzīvot tādā “sazvērestību pasaulē”, man nav saprotams.
18.10.2020 13:06 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Arvi Reik - šeit pilnīgi piekrītu tev. un pie vienas vietas ko citi te domā. Lai nu ko, bet maskas mani neviens nepiespiedīs vilkt. Ja tiešām nelaidīs nevienā veikalā, man ir pietiekami pazīstami, kas nopirks ko man vajag.
18.10.2020 11:32 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Nezināju, ka Reiks sēž sieviešu portālā . :D
Es nesaprotu, ko visi var cepties par čipošanu. Uz kādām tik noslēpumainām vietām visi staigā. Mani galīgi nebūtu interesanti izsekot - darbs - mājās - veikals un viss. :D
Un visi sūdzas par Latvijas politiku - bet kā ar citām valstīm? Tur ir stingrāki ierobežojumi, ne tikai Latvijā ir "naudas kāšana", kā te daudzi izsakās.
18.10.2020 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Ievēroju, ka hiphoperis Reiks kaut ko iekomentējis. Gan jau vienkārši žēl, ka nauda nebūs par koncertiem, tāpēc tik dedzīgi cepās par masku nevalkāšanu. Tāpat viņa lielākie fani ir provincē, kur daļai cilvēku ir kritiskās domāšanas trūkums un kuri fano par Gobzemu arī.
18.10.2020 10:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!