Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizdevies matu krāsojums

 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Gribētu dzirdēt viedokļus un padomus..
Pirms pāris dienām biju pie friziera, lai nokrāsotu gaišākus matus. Pašai ir dabīgi blondi, gari mati. Vairākas reizes atkārtoju, ka noteikti vēlos gaišākus (!), taču rezultātā tika nokrāsoti tumši. Tagad mani mati ir nenosakāmā krāsā ar TUMŠI ZILĀM saknēm.. izskatās briesmīgi, galīgi nepiestāv, neizskatos vairs pēc sevis un jūtos nelaimīga. Arī citi saka, ka man nepiestāvot un ir galīgi garām. Sirds sāp ļoti.. varbūt nepārdzīvoju tik ļoti par izmesto naudu, bet gan vairāk par to, ka rezultāts pilnīgi pat nav tuvu tam, kādu vēlējos un mati ir sačakarēti. Frizierei neko nepārmetu, jo pati tajā brīdī biju šokā un tikai atbraucot mājās sapratu, cik tas viss patiesībā izskatās trağiski.
Ko jūs ieteiktu darīt? Apsvēru domu par krāsas noņemšanu, bet nevēlos vēl vairāk bojāt matus. Varbūt ir kāds veids, kā saudzīgi var tikt vismaz no tām tumšajām saknēm vaļā?
Ir vēl maza cerība, ka ar laiku tā krāsa pamazgāsies un paliks gaišāka, bet anyway saknes būs tumšas. 🥺
18.10.2020 11:14 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ja gribēji gaišākus matus, bet lai ataug nemanāmi, vajadzēja taisīt balayage un saknes nevajadzēja aiztikt...
19.10.2020 09:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Es arī pirms dažiem gadiem biju pie friziera, lūdzu ombre, bet lai blondais (gali) ir vēsos toņos. Viņa tā arī izdarīja, pārēja bija skaista, bet no vesajiem toņiem ne miņas. Saknes bija kaut kādas rūdas, gali maigi rozā... Neizskatījās slikti, bet tā nebija tā bilde, ko es biju iztēlojusies. Aizbraucu mājas, paskatījos spogulī un sapratu, ka man galīgi nepatīk.
Nākamajā dienā aizbraucu atpakaļ pie frizieres un laipni palūdzu pārkrāsot.. Viņa bez ierunām to arī izdarīja, jo viņai laimīgs klients bija svarīgāks kā nauda.
Toreiz par pirmo krāsošanu samaksāju kaut kādus 80 eiro.
19.10.2020 08:11 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tumšais tonis izskalosies ātrāk nekā tu domā. Es parasti pa vasaru krāsoju purpurkrāsas matus un rudenī atgriežos pie dabīgā toņa. Izejot no salona saknes vienmēr šķiet tumšākas, nekā tām vajadzētu būt, taču kādu 3-4 nedēļu laikā tumšais tonis izskalojas un pāreja uz dabīgiem matiem tiešām nemanāma. Bet, jā, būtu forši redzēt bildes ar to ko apmēram vēlējies un ko dabūji.
19.10.2020 00:29 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Tas tiešām varētu būt toniks? Ja jā, tad varbūt ar laiku izmazgāsies, bet tās saknes ir max tumšas. Pa gabalu izskatās ganrīz kā melnas. Pārējā matu daļa vēl ir ok, bet nu nafigam vajadzēja tik tumšas saknes, ja skaidri un gaiši teicu, ka vēlos GAIŠI blondus? Ar tādu mērķi arī gāju uz frizētavu, lai tiktu pie gaišākiem. Un vēl pirms krāsošanas friziere solījās, ka saknes būs tādā pašā krāsā kā uzacis ar pāreju uz gaišo. Teicu, lai krāso tā, ka ataugot saknēm tās saplūstu ar pārējiem matiem, jo negribu katru mēnesi iet atkrāsot ataugušās saknes. Visu norunājām, vēl pārjautāju vai tiešām būs tā, ka saplūdīs ar dabisko matu krāsu. Pārliecinoši atbildēja, ka jā un šeku reku esmu tumšmate. No blondajiem matiem ne smakas.. esmu par vismaz 10 toņiem tumšāka, nekā biju.
19.10.2020 00:21 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tīrākās šausmas tās ir, ja negribi taisīt antireklāmu, tiešām brauc uz salonu, un prasi, lai tev bezmaksas labo krāsojumu (es gan pieprasītu citu meistari). Kā viņi vispār tevi tādu palaida vaļā!
19.10.2020 00:17 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Varbūt slikts zilais toniks, kas taviem matiem nepatika. Pēc ieteikuma biju nopirkusi sevpa retam lietoju, man patika. Iedevu kolēģei pamēģināt. Jopcik kāda viņa uz darbu atnāca. Ar zilām svītrām!!! Jutos ļoti neērti, ka esmu tādu iedevusi.,lai gan man viss bija labi. Kādas trīs nedēļas viņa ar tādiem matiem staigāja, kamēr nomazgājās nost.
18.10.2020 23:50 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Skatos uz sevi spogulī un man gribas raudāt.. Cik saprotu, tad augšējā sakņu daļa ir krāsota un pārējie mati visā garumā tonēti. Skats tāds it kā būtu iebliezusi matos zilo toniku un aizmirsusi izskalot.
Un vēl tas, ka vienā pusē matiem pa vidu ir tumša svītra, to viņa centās labot vnk izgraizot to vietu, tagad tur ir robs, līdz pusei nogriezta šķipsna. Beigās, lai kaut cik glābtu situāciju matus piedāvājās ielokot, lai neizskatītos tik briesmīgi un mierinājumam iedeva 5 eiro atlaidi. 🥺
Un tagad man ir jāstaigā ar zilām saknēm un svītrām. Pie tam tas nebija kaut kāds kaktu kantoris, bet gan labs salons un profesionāla meistare, jo parasti ļoti izvērtēju pie kā eju un kam savus matus uzticu. Vārdu gan nepublicēšu, jo nevēlos taisīt publisku antireklāmu. Ja sanāks, tad ielikšu bildi.
18.10.2020 23:43 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
GyMayray @ 18.10.2020 11:18
Es ieteiktu aizbraukt pie tās frizieres un prasīt naudu atpakaļ vai labot sastrādāto. Kāpēc nepārdzīvot par izmesto naudu? Tu maksāji par pakalpojumu, kuru saņēmi nekvalitatīvu.
Iesaku šo meistaru, nekad neliek vilties: https://instagram.com/itsstefkonter?igshid=btxvh6vkq5ru

Kādas ir cenas pie viņa?
18.10.2020 18:36 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un jā, iemet bildi ar matiem ja vari
18.10.2020 12:55 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Viņa laikam pa ilgu paturēja pretdzelteno līdzekli matiem, domāju, ka paies brītiņš un krāsa izmazgāsies :)
Es laikam negribētu braukt atpakaļ, jo tas būtu max neveikli
18.10.2020 12:54 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Noteikti brauc atpakaļ.
18.10.2020 12:21 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Varbūt viņa tev pārturēja matos zilo toneri?
Ko viņa darīja, balināja un krāsoja vai tikai krāsoja?
Un lūszu frizieres vārdu studijā ar matu bildi, izskatās pēc ļoti rupjas kļūdas, tas nav no sērijas patīk/nepatīk, tas ir vnk briesmīgi.
18.10.2020 12:17 |
 
Reitings 21
Reģ: 13.10.2020
Es ieteiktu aizbraukt pie tās frizieres un prasīt naudu atpakaļ vai labot sastrādāto. Kāpēc nepārdzīvot par izmesto naudu? Tu maksāji par pakalpojumu, kuru saņēmi nekvalitatīvu.
Iesaku šo meistaru, nekad neliek vilties: https://instagram.com/itsstefkonter?igshid=btxvh6vkq5ru
18.10.2020 11:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits