Covid-19 un sejas maskas, tagad obligātas!

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Sejas maskas plānotas obligātas arī veikalos, kultūras iestādēs un baznīcās! 👀
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/sejas-maskas-planotas-obligatas-ari-veikalos-kulturas-iestades-un-baznicas/
Kādas sekas var būt nepareizi, valkājot aizsargmasku? 😨
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/padomi/covid-19-kadas-sekas-var-but-nepareizi-valkajot-aizsargmasku-video/
13.10.2020 15:26 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 23:36

Nē nevaru :) Un nedarīšu!
nu tieši tādu kā tu dēļ tie skaitļi arī aug.
Paskaties Vācijā, 83 miljoni iedzīvotāju, cilvēki maskas nēsā jau no aprīļa. Protams, tagad skaitli atkal aug, jo bērni skolās un dārziņos plecu pie pleca, bet Vācijas intensīvās palātas tik labi kā tukšas stāv un gultas tiek piedāvātas kaimiņvalstīm, kur ir daudz vairāk saslimušo un vietu nepietiek.
Padomā vēlreiz loģiski, kas notiks ja Latvijā dienā tūkstošiem saslims un būs nepieciešamas elpināšanas, utt, vai Latvijā ir tāda medicīniskā nozare, kas par visiem spēs parūpēties ? Nav tur tādas kapacitātes.
Es ļoti ceru, ka tu vai tavi tuvinieki ar to nekad nesaskarsies un tev nevajadzēs dzīvot ar apziņu, ka tavs radinieks guļ slimnīcā pie aparātiem un tu pat nedrīkstēsi iet atvadīties.
Tieši šāda ir realitāte.
18.10.2020 09:16 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Kiskismau @ 17.10.2020 21:10
Yeah... ir ķirurgi, māsas, māsu palīgi kas visu dienu pavada maskās. Un ne tikai maskās, bet arī neelpojošā halātā, cepurē un brillēs. Nez kā viņi vēl dzīvo. Nākamo ceturtdien , kad būšu op.zālē arī nevilkšu masku un elpošu pacientam brūcē. Ja jau tās maskas nekam neder tad kāpēc es viņu velku pie pacienta :D
patīk ka cilvēki, kas netic masku efektivitātei īsti nemāk pamatot savus argumentus. Vai viss ko spēj ir apteikt , bet paskataties uz Skandinaviju... Bet kā tad ir Skandināvijā? Cik liela mirstība un saslimstība ,ir šie cilvēki paskatījušies? Tas ka viņie neliek maskas nenozīmē, ka viņiem nav atcelti lielie masu pasākumi, nav ierobežojumi utt.
Es masku arī lieku, jo ja dēļ manis saslimtu cilvēki un vēl kāds nomirtu tad justos slikti... Ja ir iespēja kādu citu pasargāt, tad kur problēma. 30 min nevar ar masku pastaigāt, lai kāds cits nesaslimtu...

Nē nevaru :) Un nedarīšu!
17.10.2020 23:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Yeah... ir ķirurgi, māsas, māsu palīgi kas visu dienu pavada maskās. Un ne tikai maskās, bet arī neelpojošā halātā, cepurē un brillēs. Nez kā viņi vēl dzīvo. Nākamo ceturtdien , kad būšu op.zālē arī nevilkšu masku un elpošu pacientam brūcē. Ja jau tās maskas nekam neder tad kāpēc es viņu velku pie pacienta :D
patīk ka cilvēki, kas netic masku efektivitātei īsti nemāk pamatot savus argumentus. Vai viss ko spēj ir apteikt , bet paskataties uz Skandinaviju... Bet kā tad ir Skandināvijā? Cik liela mirstība un saslimstība ,ir šie cilvēki paskatījušies? Tas ka viņie neliek maskas nenozīmē, ka viņiem nav atcelti lielie masu pasākumi, nav ierobežojumi utt.
Es masku arī lieku, jo ja dēļ manis saslimtu cilvēki un vēl kāds nomirtu tad justos slikti... Ja ir iespēja kādu citu pasargāt, tad kur problēma. 30 min nevar ar masku pastaigāt, lai kāds cits nesaslimtu...
17.10.2020 21:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 18:37

Nav svarīgi kāds avots, vai nav avota, pietiek ar veselo saprātu, kura Latvijā nav vismaz 100000 cilvēkiem kas ir pat nokačajāši covid aplikāciju.
Sistēmas varas spēles kur pārbauda reakciju un liela daļa cilvēki ka muļķi tam seko, šodien maskas, rīt vakcīna, parīt čipošana.
Pēc nedeļas jau nepamanīsiet kad jūsu katrs dzīves solis tiek kontrolēts. :)

arviii kaadeel tad neizmet telefonu miseneee??? tas tevi kontrolee vairaak kaa draaninja uz sejas
savaadaak ieej pretrunaas,jo saki ka tevi enviens nekontrolees bet telefonu tu lieto..logika???
17.10.2020 21:08 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Nikola. @ 17.10.2020 19:48
Es ceru, ka visas te esošās masku atbalstītājas ir pietiekami pārliecinātas masku valkātājas, tās valkā ne tikai, kur tās liek "no augšas", bet arī darbavietā, ja slēgtā kolektīvā, draugu, ģimenes tusiņos, sportā, treniņos, frizētavās un visur citur, kur 2m tuvumā var būt kāds cilvēks. Pretējā gadījumā jūsu izrādīšanās pasargāt cilvēkus ir kaķim zem astes.

Jā, nēsāju maskas sabiedriskajā transportā, darba vietā kur ikdienā esmu ar klientiem, veikalā, sporta zālē,aptiekā un visur citur kur vajag. Nevēlos ne kādu apslimdināt,ne arī pati otro reizi saslimt.
17.10.2020 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 305
Reģ: 31.10.2011
Internetā var nopirkt, kamēr gaidu, man badā sēdēt 2 dienas? Varbūt man aptiekā zāles jānopērk? Kā es varu inficēt citus, ja ievēroju 2 m distanci? Drīkstēja aptiekāre izsaukt policiju, šaubos vai kāds man uzliktu sodu. Labāk aptiekā nopirkt 3 maskas par 1.5€ nekā no biznesmeņiem, kuri iespējams pārnēsā vīrusu, jo tas uzreiz neuzrādās, bet publiskas vietas visi apmeklē.
17.10.2020 20:03 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Bet laikam svarigi ir, lai parejie doma, ka tu 😄😄😄 pamulkis, galigi pretrunas dzivo pats ar sevi. Ja jau vienalga, ko citi doma, ko tad te dalies ar savu parliecibu?
17.10.2020 19:50 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es ceru, ka visas te esošās masku atbalstītājas ir pietiekami pārliecinātas masku valkātājas, tās valkā ne tikai, kur tās liek "no augšas", bet arī darbavietā, ja slēgtā kolektīvā, draugu, ģimenes tusiņos, sportā, treniņos, frizētavās un visur citur, kur 2m tuvumā var būt kāds cilvēks. Pretējā gadījumā jūsu izrādīšanās pasargāt cilvēkus ir kaķim zem astes.
17.10.2020 19:48 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Arvis Reiks @ 17.10.2020 19:07

Starpcitu bankas karti es ņemu līdzi tikai 1 mēnesi, tad kad man ir jaizņem alga, kuru es izņemu visu uzreiz un turu mājas skaidrā naudā, otkārt man ir priekšapmaksas karte, kur pasūtu tarifu, jā tas ir dārgāk kā pieslēgums, bet mans numurs nav piesaistīts uz vārdu un pie konkrētās kompānijas.

Pasaki vēl, ka tev nav gmails,ka tev nav facebook, ka tev nav datora, ka nelieto google maps un dzīvo dziļā mežā.
17.10.2020 19:13 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Šitā parasti runā vecas tantiņas ar paranoju.
17.10.2020 19:12 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Katz @ 17.10.2020 18:47

Ak, tu nabags. Tev noteikti visa dzīve ir grūta.. Atliek rakties zem zemes vai lidot uz Marsu prom.

Nav man grūti, es vienkārši nesekoju lielākai daļai pūļa, bet dzīvoju pa savam, man ir vienalga ko par mani doma, man neintresē kādas citiem ir problēmas. (Neiet runa par savu ģimeni, kura starpcitu arī ir pret visu covid)
Es dzīvoju sev un tā kā man labāk patīk, nevis pakļaujos kādam kas kaut ko diktē!
17.10.2020 19:08 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
aarzemniece00 @ 17.10.2020 18:44
Jā, protams, ja uzliec masku tu uzreiz tiec kontrolēts.. Ko tu uzreiz galējībās ej ?
Kādā čipošana, ko tu murgo?
Tavs lielākais kontrolētājs jau sen ir tavas rokās - tavs telefons un tava bezkontakta bankas karte.
Tā kā nomierinies, neesi tik paranoisks.

Starpcitu bankas karti es ņemu līdzi tikai 1 mēnesi, tad kad man ir jaizņem alga, kuru es izņemu visu uzreiz un turu mājas skaidrā naudā, otkārt man ir priekšapmaksas karte, kur pasūtu tarifu, jā tas ir dārgāk kā pieslēgums, bet mans numurs nav piesaistīts uz vārdu un pie konkrētās kompānijas.
17.10.2020 19:07 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Bjork @ 17.10.2020 18:45
kapec pec pusotra gada vajadzeja atcereties par so forumu un dalities ar savu trollosanu seit? Ak, ja, jo stulbumam nav robezu...

Nu ja tu domā ka es troļļoju tad ok, visu ko rakstiju es domāju pavisam noteikti un daru arī tā. Bet nu ko tev saprast ;)
17.10.2020 19:05 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Iesaku ari padomat, kads profils ir, kas sapas ar realu personu un bilde ari. Tapec iesaku kartigi pardomat ko saki, jo dala var uztvert, ka to saka Arvis, kuram sobrid galigi ne lidz Coronai.
17.10.2020 18:51 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 18:37

Nav svarīgi kāds avots, vai nav avota, pietiek ar veselo saprātu, kura Latvijā nav vismaz 100000 cilvēkiem kas ir pat nokačajāši covid aplikāciju.
Sistēmas varas spēles kur pārbauda reakciju un liela daļa cilvēki ka muļķi tam seko, šodien maskas, rīt vakcīna, parīt čipošana.
Pēc nedeļas jau nepamanīsiet kad jūsu katrs dzīves solis tiek kontrolēts. :)

Ak, tu nabags. Tev noteikti visa dzīve ir grūta.. Atliek rakties zem zemes vai lidot uz Marsu prom.
17.10.2020 18:47 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 16:22
Apsveicu ka esat nozombēti un pakļauti varai, kas nēsa sejas maskas, jūs varat cepties vai nē, bet mana nostāja ir pret maskām un es viņas nevelku ne sabiedriskajā transportā, ne veikalā. UN NEDARĪŠU TO ARĪ TURPMĀK!
Gadās ka jābrauc ar starpilsētu autobusu, tad nav varianti kā kapjot iekšā uzvilkt masku, bet tiklīdz tu esi garām šoferim, tiek tā novilkta un iebāzta atpakaļ kabāta.
Beidziet lūdzu zombēties un ņemat piemēru no Skandināvijas, SOMIJA, ZVIEDRIJA tur tev ir izvēlē vilkt vai nevilkt to masku un nekas netiek uzspiests.
Drausmas, vakar veikalā kaut kāda sievieti ap 30-35 aizrādija kur ir mana maska, es viņai pateicu lai nejaucas manā dzīve un staigā tālāk, viņa izskatijās tik aizvainota ka būtu viņai nezin ko izdarijis.
Mana nostāja ir tik pret maskām, ka nācās rakstīt atlūgumu jo nepieļāva ka darbā strādā bez maskas, tā arī pateicu, vai nu es vai tā stulbā maska, bez vārdu runas atlūgumu noliku uz galda.
Šobrīd par darbu neuztraucos, pieteicos bezdarbnieka pabalstam, pabaudīšu dzīvi, aiziešu uz kino, bāru, kamer viss vel ir vaļā.
Bez pabalsta saņemšanas ir arī sarunāts pastrādāt celtniecība neoficiāli 3x nedēļā, tur viss svaigs gaiss, nav jāvelk maskas un nekādi ierobežojumi, būs labs pabalsts + neoficiālā daļa par pāris dienām nedēļā.
Tikmēr vēlu jums veiksmi nosmakt maskās!
kapec pec pusotra gada vajadzeja atcereties par so forumu un dalities ar savu trollosanu seit? Ak, ja, jo stulbumam nav robezu...
17.10.2020 18:45 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 18:37

Nav svarīgi kāds avots, vai nav avota, pietiek ar veselo saprātu, kura Latvijā nav vismaz 100000 cilvēkiem kas ir pat nokačajāši covid aplikāciju.
Sistēmas varas spēles kur pārbauda reakciju un liela daļa cilvēki ka muļķi tam seko, šodien maskas, rīt vakcīna, parīt čipošana.
Pēc nedeļas jau nepamanīsiet kad jūsu katrs dzīves solis tiek kontrolēts. :)
Jā, protams, ja uzliec masku tu uzreiz tiec kontrolēts.. Ko tu uzreiz galējībās ej ?
Kādā čipošana, ko tu murgo?
Tavs lielākais kontrolētājs jau sen ir tavas rokās - tavs telefons un tava bezkontakta bankas karte.
Tā kā nomierinies, neesi tik paranoisks.
17.10.2020 18:44 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Katz @ 17.10.2020 18:34

Tā!!! Lūdzu, mēģini mani pārliecināt, pamatot un argumentēt - kādēļ maskas ir bezjedzīgas? varbūt esmu palaidusi ko garām. Varbūt tās maskas tiešām ir bezjēdzîgas, bet kā tu to uzzināji..? laikam kāds drošs avots?

Nav svarīgi kāds avots, vai nav avota, pietiek ar veselo saprātu, kura Latvijā nav vismaz 100000 cilvēkiem kas ir pat nokačajāši covid aplikāciju.
Sistēmas varas spēles kur pārbauda reakciju un liela daļa cilvēki ka muļķi tam seko, šodien maskas, rīt vakcīna, parīt čipošana.
Pēc nedeļas jau nepamanīsiet kad jūsu katrs dzīves solis tiek kontrolēts. :)
17.10.2020 18:37 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Arvis Reiks @ 17.10.2020 18:17
Paldies par novēlējumiem.
Velreiz apliecienos ka liela daļa ir tiešam tik ļoti nozombēti ka nezin kur likties. Paldies dievam ir arī zināmi ļoti daudz cilvēki kas ir pret maskām un covid.
Šobrīd uzturu kontaktus tikai ar tādiem.
P.s Pieminējāt Gobzemu, jā es viņam sekošu un arī balsošu par viņu, biju arī viņa pasākumā, kur viņš skaidri arī pateica, lai cilvēki beidz beidzot ticēt covid blēņām un kļūst brīvi un nepakļaujās norādijumiem. Tur tiešam bija ap 1000 cilvēkiem nevis 200-300 kā mēdiji publicēja!

Tā!!! Lūdzu, mēģini mani pārliecināt, pamatot un argumentēt - kādēļ maskas ir bezjedzīgas? varbūt esmu palaidusi ko garām. Varbūt tās maskas tiešām ir bezjēdzîgas, bet kā tu to uzzināji..🤔 laikam kāds drošs avots?
17.10.2020 18:34 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Paldies par novēlējumiem.
Velreiz apliecienos ka liela daļa ir tiešam tik ļoti nozombēti ka nezin kur likties. Paldies dievam ir arī zināmi ļoti daudz cilvēki kas ir pret maskām un covid.
Šobrīd uzturu kontaktus tikai ar tādiem.
P.s Pieminējāt Gobzemu, jā es viņam sekošu un arī balsošu par viņu, biju arī viņa pasākumā, kur viņš skaidri arī pateica, lai cilvēki beidz beidzot ticēt covid blēņām un kļūst brīvi un nepakļaujās norādijumiem. Tur tiešam bija ap 1000 cilvēkiem nevis 200-300 kā mēdiji publicēja!
17.10.2020 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits