Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugi - vīrieši

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vēlos uzzināt viedokli
Vai tas ir normāli, ja sieviete ir attiecībās un viņai ir draugi vīrieši? Un to, ka viņi kontaktējas, tiekās. Vai pastāv draudzība starp vīrieti un sievieti?
16.10.2020 13:38 |
 
Reitings 1378
Reģ: 19.05.2016
man ir draugi vīrieši un vienmēr ir bijuši un man ir ļoti apnikušas diskusijas par to. Man vienalga, ko kurš par to domā un ja manam vīrietim ar to ir problēmas, es atradīšu citu vīrieti. Kam ši diskusija ir vajadzīga? Ja tevi padara laimīgu brīvība draudzēties ar ko gribi - dari tā. Ja tev svarīgākas ir attiecības, izvēlies attiecības. Jēziņ...
17.10.2020 15:08 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nezinu, man jau šķiet, ka tie lielie aizliedzēji tikties/draudzēties ar pretējo dzimumu, ir cilvēki, kuri ir par sevi nepārliecināti un kuriem švaki ar pašapziņu. Nu, un, protams, vēl tie, kuri vispār ir greizsirdīgi po žizņi. Ja cilvēkam visu mūžu bijis pretējā dzimuma draugs, bet tagad, kad tas cilvēks ir attiecībās, šī cilvēka jaunā otrā pusīte nez kāpēc sadomājas, ka nu pēkšņi tas cilvēks sāks viņu krāpt ar to savu labāko draugu/draudzeni, liekas smieklīgi. Un, galu galā, ja gribēs ar kādu krāpt, krāps tāpat. Pagātnē esmu izbeigusi attiecības tieši tā iemesla dēļ, ka otrs pēkšņi sadomājās, ka noteiks vai drīkstu vai nedrīkstu draudzēties ar savu vīriešu dzimuma draugu, kurš ir mans labākais draugs jau 10+ gadus. Tādā situācijā man ātri vien kļuva skaidrs, kuras no tām attiecībām ir tās, kuras zaudēt es netaisos. Tādi čaļi nāk un iet, bet īsta draudzība paliek. Nu, vismaz manā gadījumā.
16.10.2020 23:09 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ir bijusi draudzība ar vīrieti. Vairāk gan chatojaam un sazvanijamies, kad bija komandējumā ārpus LV. Bija kopējas intereses par mūziku, filmām, grāmatām utt. Viņš stāstīja par savu darbu, es par savu, abiem bija interesanti. Satikāmies reti, draugu kompānijas. Nekādu citu nodomu nevienam no mums nebija. Draudzība izjuka, kad man parādījās otrā pusīte. Lai gan abi iepazinās un labi sapratās, ar laiku sāka parādīties mazi kašķi. Kaut vai besis par to, ka vakarā skatāmies filmu, bet man vislaik nāk ziņas un balss ieraksti. Nebija man vairs tik daudz laika pavadīt pie telefona. Cilvēks to saprata, pateicās par pazīšanos laiku un novēlēja veiksmi.
16.10.2020 23:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Adaa @ 16.10.2020 17:47
Es, personīgi, neticu tādai 100% draudzībai, kur nevienai pusei nav seksuāla ineterese.
Kādēļ seksuālā interese ir problēma draudzībā? Problēma sākas, manuprāt, ja puses reaģē uz šo interesi un rīkojas. Viens ir iekāpt ar šo cilvēku vienu reizi gultā, cits ir veidot attiecības. Kamēr pirmais ir vienkāršāk izdarāms, otrais nebūt ne. Tomēr, ja kādam gribas abus - gultu un attiecības - var diskutēt par draudzības īstumu. Lai draugu nepazaudētu nevajag vien vairāk, kā neļauties īslaicīgam kārdinājumam. Tas pāries un varbūt arī pārcels draudzību citā kvalitātē :)

+++
Man šādas draudzības ar vīriešiem ir daudz izveidojušās, pilnīgi piekrītu!
16.10.2020 19:10 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Viss atkarīgs no tā, vai uzticies savam partnerim vai nē.
16.10.2020 18:47 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Pievienojos jau vairākas reizes izskanējušam viedoklim - pastāv. Gan vīram, gan man ir pretējā dzimuma draugi. Ja sanāk tikties, nekad vīru neatšuju un nesaku "Nē, tu nenāksi, jo mēs gribam divatā!". Viņš zina, ka automātiski tiek aicināts pievienoties, bet visbiežāk viņš izvēlas darīt savas lietas vai piebiedroties mums ar draugu vēlāk. Tā pat ir kad viņš dodas tikties ar savām draudzenēm. Es zinu, ka es esmu kā standarta +1, bet izvēlos tomēr lai pavada laiku divatā bez manis.
16.10.2020 18:45 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
GhostGG @ 16.10.2020 17:37
Kā kurš to uztver. Es, personīgi, neticu tādai 100% draudzībai, kur nevienai pusei nav seksuāla ineterese. Nesaku arī, ka tādi gadījumi nepastāv. Noteikti ir, bet reti. Mana pieredze tomēr rāda, ka ļoti bieži vienai no iesaistītajām pusēm ir interese vairāk par draudzību.
open relationship - un visas problēmas atrisinātas.
16.10.2020 18:07 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
... un atbildot uz jautājumu - jā. ir normāli. Man ir divi tuvi draugi. Esmu precējusies. Vīram iebildumu nav, ja sanāk, pievienojas, bet drīzāk reti.
Rekomendēju palasīt antropoloģisku literatūru par šo jautājumu. Bioloģiskā evolūcija v sociālā evolūcija un konstrukti, tas sniedz citādāku perspektīvu un vairo apzinātību.
16.10.2020 17:50 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Es, personīgi, neticu tādai 100% draudzībai, kur nevienai pusei nav seksuāla ineterese.
Kādēļ seksuālā interese ir problēma draudzībā? Problēma sākas, manuprāt, ja puses reaģē uz šo interesi un rīkojas. Viens ir iekāpt ar šo cilvēku vienu reizi gultā, cits ir veidot attiecības. Kamēr pirmais ir vienkāršāk izdarāms, otrais nebūt ne. Tomēr, ja kādam gribas abus - gultu un attiecības - var diskutēt par draudzības īstumu. Lai draugu nepazaudētu nevajag vien vairāk, kā neļauties īslaicīgam kārdinājumam. Tas pāries un varbūt arī pārcels draudzību citā kvalitātē :)
16.10.2020 17:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā kurš to uztver. Es, personīgi, neticu tādai 100% draudzībai, kur nevienai pusei nav seksuāla ineterese. Nesaku arī, ka tādi gadījumi nepastāv. Noteikti ir, bet reti. Mana pieredze tomēr rāda, ka ļoti bieži vienai no iesaistītajām pusēm ir interese vairāk par draudzību.
16.10.2020 17:37 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Man draugs ir nereāli greizsirdīgs.
Taču esmu pateikusi, ka viņš man diemžēl nenoteiks ar ko es varu runāt un ko nē, to pašu dodu arī viņam, neierobežoju ar ko var un ko nevar runāt. Mēģināju ieskaidrot, ka katram tomēr savā ziņā pašam sava dzīve, pašam ir jāizvēlas, ko grib darīt, nevis kādā jāklausās.
Viņam gan ir dzelžaini viedokļi, ka tas nav pareizi, bet tomēr uzskatu, ka es pati zināšu, kas ir pareizi.
Laikam pacieš, jo tas ir nereāli reti, kad man uzraksta pretējā dzimuma draugi, papļāpājam un viss. Zinu meitenes, kurām aizliedz tā darīt un tās arī ir tās, kuras aiz muguras krāpj un čato ar visiem pēc kārtas.
Neteiktu, ka man būtu baigi patīkami, ka manējais čatotu ar kkādām meitenēm, tomēr es zinu, ka katram ir sava izvēle ar ko runāt un ko nē.
Atbildot uz autores jautājumu, protams, ka tas ir normāli. :))
Draudzība starp vīrieti un sievieti es domāju, ka var būt, bet nereāli reti.
16.10.2020 17:03 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Nu, katram savs. Es arī nebūtu laimīga, ja draugam būtu tuva draudzene. Viņš arī nav laimīgs, ja es dikti čaloju ar vīriešiem. Protams, mums ir katram savi pretējā dzimuma draugi, bet tie nav tik cieši kontakti.
Uzticos draugam, zinu, ka viņš mani nekrāps, bet tomēr neticu līdz galam draudzībai starp puisi un meiteni. Bieži no vienas vai otras puses ir jūtas, esmu to izbaudījusi arī uz savas ādas.
16.10.2020 16:53 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
FB Rita Riekstiņa bij publicējusi video par to kā pazaudējam sevi attiecībās,atsakoties no daļas savas dzīves.
16.10.2020 16:09 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Annija35 @ 16.10.2020 15:09

Nav tas normāli.
Uz kāda pamata aizliegt draudzēties???
Man ir viena draudzene, kas bieži, lai vīra nebūtu greizsirdīgs netiekas ar mani...sēž mājās.

Kko ne to uzrakstīju 🙈
Bij doma, ka nav normāli aizliegt draudzēties ar pretējo dzimumu, nav normāli to aizliegt
16.10.2020 16:05 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Piekrītu Aleksandra viedoklim. No vienas puses - kāpēc gan nevar būt vīriešu kārtas draugi? No otras - tiešām nezinu kā reaģētu, ja vīram būtu kāda draudzene. No skolas laikiem kompānijā draudzējamies trīs meitenes un viens puisis. Ar meitenēm joprojām draudzējamies, bet puisis pazibēja kopš apprecējās. Lai gan tikāmies vienmēr ar otrām pusītēm.
16.10.2020 16:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vai tas ir normāli, ja sieviete ir attiecībās un viņai ir draugi vīrieši? Un to, ka viņi kontaktējas, tiekās. Vai pastāv draudzība starp vīrieti un sievieti?

Jā, tas ir normāli, arī man visi draugi ir vīrieši, vieglāk komunicēt, tieši un bez drāmas, bez intrigām. Uzskatu,ka var tā draudzēties, vienkārši, bez liekām lietām apakšā.
16.10.2020 15:59 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
sla @ 16.10.2020 13:38
Vēlos uzzināt viedokli
Vai tas ir normāli, ja sieviete ir attiecībās un viņai ir draugi vīrieši? Un to, ka viņi kontaktējas, tiekās. Vai pastāv draudzība starp vīrieti un sievieti?

Nav tas normāli.
Uz kāda pamata aizliegt draudzēties???
Man ir viena draudzene, kas bieži, lai vīra nebūtu greizsirdīgs netiekas ar mani...sēž mājās.
16.10.2020 15:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tā jau ir. Tikai kad pašu vīrietim uzrodas tāda draudzene, tad pašām uzreiz spuras gaisā, cik te tādu diskusiju nav bijis. Sanāk tāda dubultā morāle. 😕
16.10.2020 14:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ieteiktu aprunāties ar partneru un paskaidrot. Pirmkārt, viņam ir greizsirdība. Šī problēma viņam ir jākonstatē. Otrais - ja tu kādreiz vēlēsies aiziet pa kreisi, tā jau būs tava problēma. Tas ir negodīgi pret Tevi, ja neļauj, jo Tu vari draudzēties ar ko vien sirds kāro.
16.10.2020 13:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Ļaut vai neļaut kaut ko var tikai vecāki bērnībā. Partnerim nav nekādu tiesību aizliegt uzturēt kontaktu ar kādu cilvēku un ja viņš tā dara - kam tāds kontrolējošs tips vajadzīgs?
Protams, ka ir normāli būt draudzīgās attiecībās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.
16.10.2020 13:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits