Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Caur ērkšķiem uz...4

 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kura skatās? Domas? Apspriedīsim :)
15.10.2020 21:43 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mazaa_saulite @ 16.10.2020 22:03
Skatos , patīk, bet labāk patīk krievu “pacanki” tikko sākas 4.sezona.
Vot tur var redzēt īstus un riktīgi skarbus dzīves stāstus un to kā patiesi izmainās cilvēki, nevis kā pgajušajā sezonā “Caur ērkšķiem uz...” uzvarētāja uz pēdējo filmēšanu atnāca pohmeļaina..

Arī sāku skatīties nesen jaunās pacankas . Kaut gan tur ir diez gan negodīgas izbalsošanas.. 😀
16.10.2020 22:48 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Mazaa_saulite @ 16.10.2020 22:03
Skatos , patīk, bet labāk patīk krievu “pacanki” tikko sākas 4.sezona.
Vot tur var redzēt īstus un riktīgi skarbus dzīves stāstus un to kā patiesi izmainās cilvēki, nevis kā pgajušajā sezonā “Caur ērkšķiem uz...” uzvarētāja uz pēdējo filmēšanu atnāca pohmeļaina..

Arī skatījos, gan krievu, gan ukraiņu. Tur arī noteikumi ir daudz stingrāki, pat smēķēšana nav pieļaujama.
16.10.2020 22:15 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Skatos , patīk, bet labāk patīk krievu “pacanki” tikko sākas 4.sezona.
Vot tur var redzēt īstus un riktīgi skarbus dzīves stāstus un to kā patiesi izmainās cilvēki, nevis kā pgajušajā sezonā “Caur ērkšķiem uz...” uzvarētāja uz pēdējo filmēšanu atnāca pohmeļaina..
16.10.2020 22:03 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Scandinavian @ 16.10.2020 14:49
Gintu vispār vajag izbalsot, sēž mammai uz kakla i viss, "pasniedziet man, nodrošiniet man" un ar meitenēm kā kolonijas barvede.
Viņa ir šausmīgi nepateicīga par to, ka viņu vispār kāds pacieš ar tādu attieksmi. :(
Scandinavian @ 16.10.2020 14:47
Es šobrīd nesaprotu, ko Sarmīte tām meitenēm ir izdarījusi? Ne reizi nepamanīju, ka viņa kliegtu, ja atskaita, ka atkliedz pretī. Man šķiet, ka nepamatoti tiek nostādīta pozīcijā, ka ar viņu neesot iespējams normāli komunicēt.

Man arī sākumā tā likās, bet viņa iegāja tādā kā aplī, kad pati sāka dirst virsū un kkas jau nav ar to komunikāciju īsti. Meitenes vienu brīdi centās, lai viss ok, viņa turpināja kašķēties.. Nu nezinu, liekas, ka tā upura loma viņai īpaši liela komforta zona.
Es pieļauju, ka cilvēkam arī grūti, ka nav kur savas emocijas izlikt, nav spēļu aparāti, bet emocijas tik kāpj un kāpj.
16.10.2020 17:06 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2020
Sarmītei, izskatās, ir tīri baudāma upura loma - tad, kad jau pēc kārtējā saasinājuma meitenes ir mazliet pierimušas, viņa pati sāk kaut ko `dirst` virsū citām un tad saņem pa tauri pretī, tad atkal raudiens un visas sliktas, un ko viņu šitā...
Jau kuro reizi viens un tas pats scenārijs viņai.
To sapratu tajā ainā, kur viņas tos cepumiņus cepa jauniešu mājā. Protams, visa tā varza nemaz neprastu situāciju atrisināt citādi.
Bija briesmīgi neērti skatīties to sesiju ar izaugsmes treneri.
16.10.2020 16:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Gintu vispār vajag izbalsot, sēž mammai uz kakla i viss, "pasniedziet man, nodrošiniet man" un ar meitenēm kā kolonijas barvede.
16.10.2020 14:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Es šobrīd nesaprotu, ko Sarmīte tām meitenēm ir izdarījusi? Ne reizi nepamanīju, ka viņa kliegtu, ja atskaita, ka atkliedz pretī. Man šķiet, ka nepamatoti tiek nostādīta pozīcijā, ka ar viņu neesot iespējams normāli komunicēt.
16.10.2020 14:47 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
FatBarbie par Gintu precīzi. Tā bļaušana ir vienkārši ārprāts
16.10.2020 14:38 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Man prieks par meitenēm, kuras tiešām redz, ko viņām dod.
Laurai manuprāt vienkārši bija vajadzīgs grūdiens, pārkāpt pašai sev pāri.
Irēna vai kā viņu tur (ballētāja) ir neapskaužami iedomīga un augstprātīga, man žēl, ka viņa to neredz. Kā arī viņa visu laiku iet pretstatā ar sevi. Žēl.
Ina ir ar kritiski zemu pašvērtējumu.
Kristīne ir mans favorīts, viņai ir nereāli laba humora izjūta un viņa ir dzimusi līdere.
Sarmītei centušies palīdzēt nu jau vairāki cilvēki, viņa tiešām reizēm ir kā siena. Viņa nemaz necenšas uzklausīt. Vakardienas sērijā viņai tas atkarību speciālists cenšas riktīgi tur palīdzēt - viņa pasaka, ka viņš neko jaunu nepateica. Bez maz vārdi tagad atrisinās visas problēmas. Viņai neaiziet, ka ir jādara. Man žēl.
Ginta laikam man vismazāk patīk, ļoti sevis aprobežots cilvēks, vispār 0 no sievišķības, kaut arī cenšas tur pucēties, ļoti puiciska uzvedībā, man būtu ļoti nekomfortabli ar viņu atrasties tuvumā. Viņas vienīgais risinājums ir bļaušana un sišana.
Pārējie pašlaik baigi neitrāli.
Esmu vairākas reizes RĪGĀ manījusi to vīrieti, kas tur ir. Patiesi, vienmēr alko reibumā.
16.10.2020 13:11 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Naomi* @ 16.10.2020 10:07

Ļoti interesanti, es arī pazīstu Kristīni personiski, mammu esmu redzējusi 1x uzreiz bija skaidrs, ka ļoti asa sieviete, izskatījās, bet neapgalvoju, ka patīk alkohols, varēja redzēt, ka Kristīne nāk no “sarežgītas” ģimenes, lai gan tiešām radās iespaids, ka mammai rūp meita. Par Kristīni- viņai īstenībā iekšā ir tāds talants! Viņa ir izteikts līderis, žēl skatīties, kas ar viņu noticis. Pazinu viņu ~7 gadus atpakaļ.

Cik zinu, tad alkahola problēmas Kristīnes mammai nav. Iespējams agrāk bija, bet šobrīd ne. Darbā vienmēr laicīgi un skaidrā, nekad nav atteikusi pastrādāt kāda cita vietā.
Oo jā, viņa prot cilvēkiem uzlabot garastāvokli jebkuram. Viņai vajag būt starp cilvēkiem nevis degradēties četrās sienās.
16.10.2020 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 1460
Reģ: 17.01.2013
Jā skatos, laikam jau tāpēc ka Kristīne ir zināma. Vairāk gan pazīstu tieši viņas mammu. Citu dzīvē protams ielīst nevaru, bet kamēr pazīstu viņas mammu(kādus 7 gadus) nebiju domājusi, ka slēpjas kas tāds. Likās kā standarta māte, kas vienmēr uztraucas par savu bērnu. Ome gan ir augstprātīga ragana.
Riebjas Ginta, pārāk neapmierināta. Sarmīte tracina un vēl tā svilpe tusetaja.
Patik Līga /Markuss tik vienkāršs un patiess cilvēks.

Ļoti interesanti, es arī pazīstu Kristīni personiski, mammu esmu redzējusi 1x uzreiz bija skaidrs, ka ļoti asa sieviete, izskatījās, bet neapgalvoju, ka patīk alkohols, varēja redzēt, ka Kristīne nāk no “sarežgītas” ģimenes, lai gan tiešām radās iespaids, ka mammai rūp meita. Par Kristīni- viņai īstenībā iekšā ir tāds talants! Viņa ir izteikts līderis, žēl skatīties, kas ar viņu noticis. Pazinu viņu ~7 gadus atpakaļ.
16.10.2020 10:07 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Dannii @ 16.10.2020 02:55

Piekrītu tev. Man tuva draudzene arī nāk no ģimenes, kur alkoholisms un regulāri skandāli, kautiņi un strīdi bija ierasta parādība. Visi trīs ģimenē uzaugušie bērni nu jau ir pieauguši un neviens nav gājis vecāku pēdās, jo no bērnībā redzētā zina to, kādu postu nodara alkohols un pie kādām sekām noved tā pārmērīga lietošana. Arī uzskatu, ka svarīgi ir tas, kāds ir cilvēka raksturs. Ja stiprs, tad izdosies nepieļaut tās pašas kļūdas. Bet, ja vājš, tad aizies vecāku pēdās... Tāpēc mani ļoti skumdina un reizē sanikno tas, ka vairums to sieviešu ne tikai pazudina savu dzīvi, bet vēl laiž pasaulē bērnus, kuri jau no mazotnes redzēs to pašu, ko savā bērnībā bija redzējušas viņas - alkoholu, narkotikas, kautiņus, policiju, sociālos darbiniekus, bērnu namus... Un, kad tiek dota iespēja reāli mainīt savu dzīvi, daļa to nemaz neizmanto. Kā tas bija kaut vai 1.sezonā, kad uzvarētāja pēc šova turpināja dzert, pazaudēja šova sagādāto darba vietu, datoru nodeva lombardā... Skumji, ka šova veidotāji cenšas palīdzēt, bez maz vai uz paplātes pasniedz iespējas cilvēkiem, kuri tās neizmanto un nespēj novērtēt. :/

Ja, pirmās sezonas uzvarētāja izdarīja nekaunīgi. Arī nākošo divu sezonu uzvarētājas pa lielam dzīvo tāpat kā iepriekš. Dažām tur bez uzvaras ir izdevies nokārtot savu dzīvi un par to arī var apsveikt. Tā pati Sintija. Strādā, mācās, kamēr citas izbrakee jebkuru darbu un sūdzas cik viss ir slikti.
16.10.2020 07:41 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Maxxxiii @ 16.10.2020 02:09

Man tieši parauj dusmu, par to ka savu dzīvesveidu attaisno ar slikto bērnību. Vieglāk ir pie visa vainot vecākus alkaholikus, nekā pašai sevi. Pie vainas ir pārāk vājš raksturs.
Arī mana bērnība ir saistīta ar tēvu alkaholiki un visiem tā bonusiem. Tēvs dzēra reti, bet kad "uzkāpa", tad ar visiem skandāliem mājas, mantu sišanu un pilnīgu bezfilmu par to ko runā un dara. Jau no bērnības zināju, ka ne es ne mani bērni tā nedzīvos.Esam izauguši 4 bērni un nevienam no mums nav dzeršanas problēmas. Visi kā viens varam apgalvot, ka bērnībā redzētais un dzirdētais lika saprast kā tas ir-nodzerties.

Piekrītu tev. Man tuva draudzene arī nāk no ģimenes, kur alkoholisms un regulāri skandāli, kautiņi un strīdi bija ierasta parādība. Visi trīs ģimenē uzaugušie bērni nu jau ir pieauguši un neviens nav gājis vecāku pēdās, jo no bērnībā redzētā zina to, kādu postu nodara alkohols un pie kādām sekām noved tā pārmērīga lietošana. Arī uzskatu, ka svarīgi ir tas, kāds ir cilvēka raksturs. Ja stiprs, tad izdosies nepieļaut tās pašas kļūdas. Bet, ja vājš, tad aizies vecāku pēdās... Tāpēc mani ļoti skumdina un reizē sanikno tas, ka vairums to sieviešu ne tikai pazudina savu dzīvi, bet vēl laiž pasaulē bērnus, kuri jau no mazotnes redzēs to pašu, ko savā bērnībā bija redzējušas viņas - alkoholu, narkotikas, kautiņus, policiju, sociālos darbiniekus, bērnu namus... Un, kad tiek dota iespēja reāli mainīt savu dzīvi, daļa to nemaz neizmanto. Kā tas bija kaut vai 1.sezonā, kad uzvarētāja pēc šova turpināja dzert, pazaudēja šova sagādāto darba vietu, datoru nodeva lombardā... Skumji, ka šova veidotāji cenšas palīdzēt, bez maz vai uz paplātes pasniedz iespējas cilvēkiem, kuri tās neizmanto un nespēj novērtēt. :/
16.10.2020 02:55 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Dannii @ 16.10.2020 00:10
Nekad agrāk nebiju šo šovu vispār skatījusies, bet tieši pirms kādām 2 nedēļām, garlaicības mākta, noskatījos pirmās divas sezonas, iesāku trešo. Tikko izlasīju katras 4.sezonā šovā esošās meitenes dzīves aprakstu. Būšu skarba, bet tas ir tāds murgs... Teju katrai (un ne tikai 4.sezonas dalībniecēm, bet arī tām no iepriekšējām sezonām) tas stāsts izklausās teju identisks: "augusi nelabvēlīgā ģimenē... vecāki bijuši alkoholiķi/narkomāni... agri sākusi lietot alkoholu/narkotikas... nodarbojas ar prostitūciju... mīļotais vīrietis sēž cietumā... vēlas nodrošināt labu nākotni saviem diviem/četriem/sešiem bērniem vai, otrs variants, vēlas atgūt aprūpes tiesības par savu vienu/trim/pieciem bērniem..." Nu, bāc, man tas kaut kā neliekas kopā, ka sievietes, kuras savu bērnību atceras ar šausmām, dzemdē vienu bērnu pakaļ otram, paralēli lietojot alkoholu un/vai narkotikas, pakļaujot savus bērnus tieši tādai pašai bērnībai kāda bija viņām. Izklausīšos kā baigā draņķe, bet tad varbūt nevajag dzemdēt n-tos bērnus un pēc tam raudāt, ka bērniem nav ko ēst/sliktā valsts izņēmusi bērnus no ģimenes/bērniem nespīd spoža nākotne utt.. Sievietēm ar tādu dzīvesveidu vispār vajadzētu aizliegt bērnus pasaulē laist.

Man tieši parauj dusmu, par to ka savu dzīvesveidu attaisno ar slikto bērnību. Vieglāk ir pie visa vainot vecākus alkaholikus, nekā pašai sevi. Pie vainas ir pārāk vājš raksturs.
Arī mana bērnība ir saistīta ar tēvu alkaholiki un visiem tā bonusiem. Tēvs dzēra reti, bet kad "uzkāpa", tad ar visiem skandāliem mājas, mantu sišanu un pilnīgu bezfilmu par to ko runā un dara. Jau no bērnības zināju, ka ne es ne mani bērni tā nedzīvos.Esam izauguši 4 bērni un nevienam no mums nav dzeršanas problēmas. Visi kā viens varam apgalvot, ka bērnībā redzētais un dzirdētais lika saprast kā tas ir-nodzerties.
16.10.2020 02:09 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nekad agrāk nebiju šo šovu vispār skatījusies, bet tieši pirms kādām 2 nedēļām, garlaicības mākta, noskatījos pirmās divas sezonas, iesāku trešo. Tikko izlasīju katras 4.sezonā šovā esošās meitenes dzīves aprakstu. Būšu skarba, bet tas ir tāds murgs... Teju katrai (un ne tikai 4.sezonas dalībniecēm, bet arī tām no iepriekšējām sezonām) tas stāsts izklausās teju identisks: "augusi nelabvēlīgā ģimenē... vecāki bijuši alkoholiķi/narkomāni... agri sākusi lietot alkoholu/narkotikas... nodarbojas ar prostitūciju... mīļotais vīrietis sēž cietumā... vēlas nodrošināt labu nākotni saviem diviem/četriem/sešiem bērniem vai, otrs variants, vēlas atgūt aprūpes tiesības par savu vienu/trim/pieciem bērniem..." Nu, bāc, man tas kaut kā neliekas kopā, ka sievietes, kuras savu bērnību atceras ar šausmām, dzemdē vienu bērnu pakaļ otram, paralēli lietojot alkoholu un/vai narkotikas, pakļaujot savus bērnus tieši tādai pašai bērnībai kāda bija viņām. Izklausīšos kā baigā draņķe, bet tad varbūt nevajag dzemdēt n-tos bērnus un pēc tam raudāt, ka bērniem nav ko ēst/sliktā valsts izņēmusi bērnus no ģimenes/bērniem nespīd spoža nākotne utt.. Sievietēm ar tādu dzīvesveidu vispār vajadzētu aizliegt bērnus pasaulē laist.
16.10.2020 00:10 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Un vispār, liekas muļķīgi pievienot šovā vienu vīrieti..būtu tad kaut kā pusi uz pusi vai tikai vīriešu sezonu.
15.10.2020 23:33 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Ginta man arī nepatīk, liekas baigi lecīga. Vēl aizvien mēģinu saprast ko šovā dara Laura...domāju viņa tiktu galā arī bez piedalīšanās un vietā būtu paņēmuši kādu kurai tiešām ir problēmas un grūta dzīve..bet nu kas to zin,jāskatās nākamās sērijas, varbūt kas atklāsies
15.10.2020 23:32 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Jā skatos, laikam jau tāpēc ka Kristīne ir zināma. Vairāk gan pazīstu tieši viņas mammu. Citu dzīvē protams ielīst nevaru, bet kamēr pazīstu viņas mammu(kādus 7 gadus) nebiju domājusi, ka slēpjas kas tāds. Likās kā standarta māte, kas vienmēr uztraucas par savu bērnu. Ome gan ir augstprātīga ragana.
Riebjas Ginta, pārāk neapmierināta. Sarmīte tracina un vēl tā svilpe tusetaja.
Patik Līga /Markuss tik vienkāršs un patiess cilvēks.
15.10.2020 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits