Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karīna Račko “Netīrā”

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tām kam patīk lasīt, gan jau neesiet palaidušas garām šo grāmatu.
Man patīk dažāda veida literatūra un pēdējā laikā tieši erotiskā literatūra. Kad tika izlasītas ārzemju rakstnieces Mereditas Vaildas grāmatas, tad tikai ķēros pie mūsu pašmājas.
Pirmā K. Račko grāmata likās ļoti līdzīga Mereditas Vaildas stilam. Pēc tam jau nākošās bija ok, lasīt var un, tad kad izlasīju viņas grāmatu “Sasietā” mani tiešām paķēra. Jo šīs grāmatas stāsts atsauca atmiņā visas tās emocijas ko biju piedzīvojusi es. Šeit varēja just, ka rakstniece vairs nepieturas pie klišejām, bet kaut kādu emociju daļiņu ir atdevusi no sevis.
Tagad manās rokās ir nonākusi “Netīrā”, esmu pabeigusi pirmās nodaļas un nav Tas. Varētu teikt,ka pat esmu vīlusies. Atkal klišejas un galīgi nejūtu līdzi grāmatas varonei.
Kā Jums? Vai kāda ir izlasījusi visu? Ko domājiet par pārējām viņas grāmatām?
02.10.2020 00:52 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Man saplēstās mežģīnes nepatika.. labi, ka nebiju nopirkusi, savādāk būtu izsviesta nauda. Bet ja patīk 50 nokrāsas, tad varētu patikt
02.10.2020 10:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Esmu pirkusi viņas grāmatas mammai kā dāvanu. Pati esmu tikai ieskatījusies, bet ja man nepatika Greja 50 nokrāsas, tad šaubos, ka mani varētu ieinteresēt šīs grāmatas, kas laikam jau ir vienīgi iepriekšminētā darba latviskie atdarinājumi. Un vispār neesmu romantiskā žanra cienītāja.
02.10.2020 10:18 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Izlasīju 1-3 daļu. Itkā patika, izņemot to ka viss tiek raksturots kā perfekts. Tas arī radīja atturību lasīt nākamās daļas, jo iepriekšējās likās vienveidīgas.
02.10.2020 09:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ja nu esi gadijumā palaidusi garām, viņa bija ciemos pie Krivenchy uz raidijumu, stāstija par to grāmatu. Principā stāsti ir ievākti un izlikti uz papīra.
02.10.2020 07:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits