Degradēšanās

 
Reitings 4
Reģ: 28.09.2020
Mēģināšu ļoti gari neizteikties, bet lūk situācija šāda..
Ap janvāra sākumu pārvācos dzīvot uz arzemēm pie sava dzives biedra. Latvijā man īsti nebija ne radu, ne draugu tādēļ neredzēju iemeslu kādēļ to nedarīt, bija darbs no kura aizgāju sakarā ar pārvākšanos. Draugs pelna ļoti smuku summiņu un teica, ka varot darīt šeit ko vien vēlos, gribi mācīties, mācies, gribi strādāt, strādā, negribi darīt neko, nedari neko, galvanais lai esmu laimīga un daru ko vēlos darīt. Problēma ir tāda ka es nezinu ko man darīt, pluss vēl šitas covid19 sākas un neko nekur īsti darīt arī nevarēja. Beigu beigās sanāk ka es neko nedaru, visu dienu sēžu mājās un degradējos, bet ir jau tik tālu ka neko arī vairs negribas darīt, kas pavisam noteikti nenāk man par labu jo man ir tā gadsimta slimība - veģetatīvā distonija. Gribu sākt ar jogu nodarboties, bet nezinu kā lai saņēmās, vispār gribas aktīvāk sākt dzīvot, bet esmu iesūnojusies pa to māju līdz pēdējam. Katru dienu pavadu ar iekšēju trauksmi un reiz pa reizei uznāk panikas lēkme, es saprotu ka tas ir no bezdarbības, jo nav ar ko smadzenes nodarbināt, tādēļ meklēju problēmas kur viņas nav. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija, ka tik no šitā apburtā apļa ārā, ko jūs parasti darāt kad ilgu laiku jāpavada mājas?
01.10.2020 13:47 |
 
Reitings 4
Reģ: 28.09.2020
Hawk @ 03.10.2020 01:09
Tiešām tik traki, ka uznāk panikas lēkmes? Izklausās ļoti traki, ja tiešām panikas lēkmes šī apzīmējuma pareizajā nozīmē
Tiešām tik traki, ka uznāk panikas lēkmes? Izklausās ļoti traki, ja tiešām panikas lēkmes šī apzīmējuma pareizajā nozīmē
Jā šī apzīmējuma tiešajā nozīmē, tā ir veģetatīvā distonija, citiem izpaužas trakāk, citiem ne tik traki. Ja ir kādas nesaprašanās par to kas tas īsti ir, Izmanto Google jo man ir piegriezies jau cilvēkiem skaidrot ka tas nav izdomāts un ka tas nav manā galvā. Tā ir bojāta veģetatīvo nervu funkcija, un šī veģetatīvā sistēma darbojas ārpus cilvēka apziņas stāvokļa.
03.10.2020 10:08 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Tiešām tik traki, ka uznāk panikas lēkmes? Izklausās ļoti traki, ja tiešām panikas lēkmes šī apzīmējuma pareizajā nozīmē
03.10.2020 01:09 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man bija līdzīga situācija, aizbraucu pie drauga uz ārzemēm un reāli gadu darbu nevarēju atrast, nekas jēdzīgs vai nejēdzīgs. CV desmitiem aizsūtīju un nekā! Mājās judzos nost, gāju āra staigāt/skriet, bet tas bija labi ja 2h. Reāli pieņemos svarā, tīrīju vien māju, ēst taisīju , bet nezināju ko iesakt! Šeit neviena nebija ar ko iziet āra, parunāties. Biju tik emocionāla, attiecības likās , ka iet jau uz otru pusi , gribēju braukt prom...un aizbraucu arī. Pēkšņi darba piedāvājums-atgriezos un viss ir super.
Ko ieteikt? Nezinu... pašai bija tā pat, bet ko iesakt nezināju. Sports varētu aizpildīt vismaz kaut cik Tavu brīvo laiku, sporta zāle, vai kādi citi treniņi. Varbūt sāc praktizēties kūku cepšnā. Kārtīgi apdomā kas Tev varētu patikt un sāc.
Varbūt sāc mācīties kādu svešvalodu? Pašmācības ceļā arī ļoti labi to var iemācīties, vismaz pamatus.
01.10.2020 15:20 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
citigi meklē hobijus vai lietas ko iemācīties un tā tu augsi visu laiku.
interesē māksla? glezno, zīmē.
interesē it? mācies programmēt, mācies photoshopu vai editot video
interesē gatavošana? izmēģini jaunas receptes
katru nedēļu taisi sev spa dienu.
interesē joga? pameklē kāda tev vispiemērotākā, sāc mājās.
visu var izdomāt.
es nevaru izteikt vārdos cik daudz ko esmu iemācījusies no interneta dēļ covida. nekad nelasīju nevienu grāmatu, tagad nevaru sagaidīt, kad tikšu pie viņas :D
01.10.2020 14:30 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Sac spelet kadas datorspeles, bus labs laika kaveklis.
Var sakt ar world of tanks bezmaksas.
01.10.2020 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits