Covid-19 otrais vilnis

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Sveikas, kādas ir jūsu sajūtas šajā dīvainajā laikā? 🙃 Skaidrs, ka Covid-19 savu izplatīšanos vēl ne tuvu nav beidzis un daudzu ikdiena ir kļuvusi visai citāda. Vai uztraucaties par iespējamo Covid-19 otro vilni? 👀
12.09.2020 10:50 |
 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Ceturtdien reģistrēts līdz šim lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits – 148 inficētie ❗❗❗
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/ceturtdien-registrets-lidz-sim-lielakais-jauno-covid-19-gadijumu-skaits-148-inficetie/
16.10.2020 11:50 |
 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Katrs otrais Latvijā uzskata, ka Covid-19 radīts mākslīgi laboratorijā (+VIDEO) 👀
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/katrs-otrais-latvija-uzskata-ka-covid-19-radits-maksligi-laboratorija-video/
16.10.2020 11:08 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Shakti @ 01.10.2020 00:12
Diezvai ticība/neticība ir atkarīga no izglītības līmeņa.
Man personīgi ir grūti atrast loģiku tajā, ka kovids ir visas pasaules mākslīgi uzpūsta slimība.
Nešķiet loģiski argumenti “mums melo, ka visi murst no kovid!”, jo es neesmu tādas ziņas no Slimību un profilakses centra redzējusi. Visur skaidri teikts - miris hronisku slimību komplikāciju dēļ, kuru pastiprinājis kovids. Piemērs - sirds slimības. Ar tām var ilgus gadus sadzīvot. Bet saslimstot ar gripu vai kovidlīdzīgu vīrusu, sirds var neizturēt. Nevienā vietā nav teikts, ka cilvēks miris no kovida. Teksts viens, bet cilvēki to lasa dažādi.
Jā, nāves iemesls nav kovids, bet gan hroniskā saslimšana. Bet ja kovida nebūtu, cilvēks būtu turpinājis dzīvot.
Un jā - arī pensionāru dzīves ir svarīgas.
Acīm redzot, ir cilvēki, kuru loģika strādā citādāk.
Un par zagšanu - slimība un zagšana viena otru neizslēdz. Zagt uz slimības fona ir izdevīgi. Bet tā drīzāk ir situācijas izmantošana, nevis no pirksa izzīsta vispasaules problēma. Kā jau minēju - grūti noticēt, ka visas valstis vienlaicīgi būtu nolēmušas čakarēt tautu ar uzpūstiem cipariem. Ja tas būtu vienas vai divu valstu stāsts - jā. Bet te runa iet par lielāko daļu valstu, pat tādu, kuri ar korupciju ir salīdzinoši uz “jūs”.

Hesus, nepiesienies vārdiem, domu varēja saprast - ne īpaši inteliģenta tauta drukā komentārus un pieņēmu to izglītības neesamību.
Gudrāks cilvēks izskatīs vairākus variantus, šaubīsies, ne noliegs lietas neesamību bez jebkādiem argumentiem un faktiem. Tā ir šaura domāšana un tādu tur ir vesels lērums, atliek tikai papētīt un paskatīties no kādām cilvēku mutēm šī "informācija" nāk.
Un nedod Die's kāds noticēs šiem bļauriem un nepasargās pats sevi un apkartējos. Tu vari aizstāvēt cik vēlies šādus tipiņus, bet tomēr ir jāfiltrē.
01.10.2020 07:49 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Diezvai ticība/neticība ir atkarīga no izglītības līmeņa.
Man personīgi ir grūti atrast loģiku tajā, ka kovids ir visas pasaules mākslīgi uzpūsta slimība.
Nešķiet loģiski argumenti “mums melo, ka visi murst no kovid!”, jo es neesmu tādas ziņas no Slimību un profilakses centra redzējusi. Visur skaidri teikts - miris hronisku slimību komplikāciju dēļ, kuru pastiprinājis kovids. Piemērs - sirds slimības. Ar tām var ilgus gadus sadzīvot. Bet saslimstot ar gripu vai kovidlīdzīgu vīrusu, sirds var neizturēt. Nevienā vietā nav teikts, ka cilvēks miris no kovida. Teksts viens, bet cilvēki to lasa dažādi.
Jā, nāves iemesls nav kovids, bet gan hroniskā saslimšana. Bet ja kovida nebūtu, cilvēks būtu turpinājis dzīvot.
Un jā - arī pensionāru dzīves ir svarīgas.
Acīm redzot, ir cilvēki, kuru loģika strādā citādāk.
Un par zagšanu - slimība un zagšana viena otru neizslēdz. Zagt uz slimības fona ir izdevīgi. Bet tā drīzāk ir situācijas izmantošana, nevis no pirksa izzīsta vispasaules problēma. Kā jau minēju - grūti noticēt, ka visas valstis vienlaicīgi būtu nolēmušas čakarēt tautu ar uzpūstiem cipariem. Ja tas būtu vienas vai divu valstu stāsts - jā. Bet te runa iet par lielāko daļu valstu, pat tādu, kuri ar korupciju ir salīdzinoši uz “jūs”.
01.10.2020 00:12 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Elizavet @ 30.09.2020 23:33

Tici man, pazīstu cilvēkus ar vidējo, kuri gudrāki ir par šitiem.??

Tas nebija aizvainojums tiem, kas tālāk nav mācijušies, drīzāk neko par vidusskolu vairāk vairs nav sasnieguši :)
30.09.2020 23:47 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.09.2020
Katz @ 30.09.2020 22:04
Shakti +++ plusiņi!
Esmu paskatijusies to komentātāju profilus, kuri komentē par COVID neesamību un visi kā viens - neinteliģenti, nemāk rakstīt, visticamāk, tikai vidusskolu pabeiguši. No sērijas ''es un mani apkārtējie 2 cilvēki nesaslima, tātad nav!'' Un kā gudro, sakot, ka nav. Kā pret sienu.

Tici man, pazīstu cilvēkus ar vidējo, kuri gudrāki ir par šitiem.😂😂
30.09.2020 23:33 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Shakti +++ plusiņi!
Esmu paskatijusies to komentātāju profilus, kuri komentē par COVID neesamību un visi kā viens - neinteliģenti, nemāk rakstīt, visticamāk, tikai vidusskolu pabeiguši. No sērijas ''es un mani apkārtējie 2 cilvēki nesaslima, tātad nav!'' Un kā gudro, sakot, ka nav. Kā pret sienu.
30.09.2020 22:04 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es ticu, un 50% manu kolēģu arī tic

Es ticu covid-19
30.09.2020 22:03 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tā kā man apkārt ir ļoti daudz ārstu un citu, ar medicīnu saistītu cilvēku, tad bieži dzirdu viņu viedokli. Visi kā viens šo sauc par cirku

Jā es pati arī strādāju medicīnā un man apkārt darbā ir vismaz 50 mediķi ko pazīstu. Un tieši tā pat kā cilvēki uz ielas viņiem visiem ir savs viedoklis kas nav saistīts ar medicīnu, trīcēšana konspirāciju teorijām utt. Es ticu, un 50% manu kolēģu arī tic. Viena neticēja līdz pati aizbrauca ar prāmi uz ārzemēm un dabūja covid. Bez simptomiem aizbrauca pie savas 85 gadus vecās mammas un viņai sākas temperatūra. Tad gan saka baidīties un ticēt, jo iespēja ka viņas mamma nomirs viņas vainas dēļ bija biedējoša. Par laimi tā bija vienkārša saaukstēšanās viņas mammai un tad tā ārste sāka ievērot karantīnu.
Medicīnas darbinieki ir tiesīgi uz savu viedokli kuram nav jāsakrīt ar WHO vai kādu citu respektētu organizāciju. Bet tikai vienmēr es domāju ko šie mediķi kuri netic teiks pēc 15-20 gadiem,kad par šo rakstīs medicīnas grāmatās. Jo pārsvarā visas slimības un atklājumi par baktērijam, mikroorganismiem utt. sākumā tika apšaubīti no tieši tādiem pašiem skeptiķiem kā viņi, bet mūsdienās tas ir medicīnas pamatā .
30.09.2020 22:02 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Turklāt saslimušo/mirušo skaits Latvijā ir viens no zemākajiem. Izrādās, mēs dzīvojam “vissvētākajā” valstī. Pārējās muld vēl vairāk! Apsveicu! Ir ar ko lepoties :)
Mirušie praktiski visi ir cilvēki cienījamā vecumā. Nu gan iebaidīšanas taktika! Gribētu tautu baidīt ar izdomātiem miršanas gadījumiem - teiktu, ka mirst ne tikai pensionāri. Ja loģiski padomā. Turklāt mirušo skaits ir ļoti zems. Varēja jau labāk pacensties! Kaut kā švaki melo :)
Interesanti, ka Jums paziņām piezīmē covid. Man 6 pazīstamie ir veikuši testu - nevinam nav pozitīva atbilde. Interesanti, ka nevienā no 6 gadījumiem nav izmantojuši “piezīmēšanas” taktiku. Jāpabrīnās :)
30.09.2020 21:51 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Tie, kuri noliedz Covid bīstamību, vēlos Jums pajautāt, vai Jums tiešām šķiet, ka lielākā daļa valstu, no visiem kontinentiem, ir sarunājušas kopīgi apzagt valsts kases vai vēl nez ko?
Vēl nesen visi par piemēru deva Zviedriju. Zviedrija kovidam netic. Zviedrijā kovida nav. Tagad Zviedrija ir auzās. Kā tā? Kurš bija tas, kurš piespieda Zviedriju mainīt taktiku? Kā Jums šķiet?
Ja tā, tad apsveicami! Pirmo reizi visas valstis ir kopīgi nonākušas pie viena lēmuma - jāzog un jāmelo! Vai nav feini, ko? :)
30.09.2020 21:24 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Enazenaz, a tas miljons nāves gadījumu arī cirks? Ar covid problēma vēl tāda, ka cilvēki slimo atkārtoti.
30.09.2020 20:52 |
 
Patīk
Reitings 2828
Reģ: 30.04.2020
Tā kā man apkārt ir ļoti daudz ārstu un citu, ar medicīnu saistītu cilvēku, tad bieži dzirdu viņu viedokli. Visi kā viens šo sauc par cirku, jo pat WHO ir pateikuši, ka ar vīrusu pārslimos 80% pasaules iedzīvotāju un lielākā daļa pat neizjutīs nekādus simptomus.
Draudzenes darba vietā bija 18 saslimušo, bet tikai 3 no tiem bija ar saaukstēšanās pazīmēm.
Uzskatu, ka jāierobežo tā sabiedrības daļa, kas ir riska grupā, nevis visa planēta jānoliek uz pauzes.
30.09.2020 19:49 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Man liekas, ka daudzos gadījumos pret Covid risku izturas diezgan vieglprātīgi. Nesen biju slima, man bija temperatūra, sāpes kaklā, pilnībā pazuda oža, galvassāpes. Zvanīju ĢĀ, teica atnākt. Atnācu uz akūto stundu, 3 stundas sēdēju rindā kopā ar citiem slimniekiem, lai tiktu pie ārsta. Visi slimi, šķaudoši, klepojoši, ar temperatūru, visi sēž mazā telpā 3 stundas, gaidam savu kārtu, bija arī mazi bērni. Man vienīgajai bija sejas maska. Ārstiem un māsiņām arī nav maskas. Man ĢĀ nenosūtīja uz Covid testu (man pašai tajā mirklī bija pārāk slikti, lai iedomātos par to). Jebkuram no mums teorētiski varēja būtu Covid un mēs varējām aplipināt viens otru un ārstus. Ģimenes locekļi arī bija saslimuši ar līdzīgiem simptomiem, arī viņus nenosūtīja uz testu.
Pieņemu, ka reālais saslimušo skaits ir lielāks, jo kā izskatās, ģimenes ārsti nemaz neieminās par Covid testiem. Daudzi nemaz negrib testu taisīt, ja ir slimi, jo, ja atklāsies Covid, visiem ģimenes locekļiem būs jāievēro karantīna.
30.09.2020 17:54 |
 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Otrdien Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais Covid-19 gadījumu skaits!
👀
Raksts - https://dieviete.lv/zinas/otrdien-latvija-registrets-lidz-sim-lielakais-covid-19-gadijumu-skaits-95/
30.09.2020 17:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
mincīt, viegli būt ekspertam, kamēr "niecīgā statistika" neskar pašu. Jo, galu galā, 36 miruši cilvēki ekspertam nav daudz. Taču, ja šo statistiku papildina kāds no paša vecākiem, vai vecvecākiem, tad gan jau uz tiem cipariem skatītos citādi.
18.09.2020 17:19 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
LifeLines Nu bet tu saproti, ka tabula, kura izrauta no konteksta un sazvērestību teorijas atspēko to zinātnisko rakstu, ko publicēja pieredzējuši profesionāļi, nevis facebook '' eksperti" :D :D :D
18.09.2020 16:57 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Vieglak ticet Ciekuriem, Plaviniem, Jeremejeviem un pasiem but Mary Mallon.
18.09.2020 16:57 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
18.09.2020 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Visām tām un tiem, kuriem grūtības ar “patiesības” izzināšanu, iesaku beigt izdarīt pieņēmumus un papētīt pieejamo informāciju no uzticamiem avotiem. Uzticami avoti nav mediji, draugi, radi un paziņas. Zinātniskās literatūras par Covid 19 ir gana daudz gan par epidemioloģiskajiem aspektiem, gan vīrusa patoģenēzi. Var taču lasīt un formēt savu viedokli atbilstoši. Piemēram, rekur links uz Nature Reviews Immunology apskatrakstu par vīrusa izraisīto imūno atbildi un iekaisumu. https://www.nature.com/articles/s41577-020-0311-8
18.09.2020 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!