Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu tonēšana vs. krāsošana

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Labdien, meitenes. Šodien atnacu no friziera un nedaudz dusmu uzsit viena lieta. Man ir blondi, balināti mati jau vairākus gadus. Pie friziera eju atjaunot saknes un matus notonēt, lai nebūtu dzeltenā toņa. Taču kāpēc mati ir jatonē, nevis jākrāso??? Man pēc 2 nedēļām tas viss tonējums noiet dušā pa kanalizāciju. Lai būtu tiešām smuki, jaiet teju 2x mēnesī. Interesanti, kāpēc nevar nokrāsot tajā vēlamajā tonī vai līdzīgā? Esmu gājusi pie dažādiem meistariem, bet visi tikai tonē. Kaut kad arī par to ieminējos vai nevar nokrāsot, uz ko man atbildēja, ka tas bojās vai ko tamlīdzīgu. Nu vaitad tiešām tā viena nokrāsošanas reiza būs tik traumējoša? Mati, lai arī balināti, man ir gari un labā stāvoklī.
Pirms aptuveni pus gada biju frizētavā wow beauty lounge, mati bija ļoti gaiši blondi, gribēju nedaudz tumšāks, tādus iebrunus, arī tonēja.... Notonēja skaisti. Kad izbaleja tonējums vispār bija riži. Varbūt te ir kāda friziere, kura var atbildēt kāpēc tā dara?? :D
30.09.2020 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits