Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pudelītes

 
Reitings 5
Reģ: 28.02.2015
Manam bērnam tikko palika 3 mēneši. No 3 mēnešiem pudelītei ir jāmaina uzgalis uz M izmēru, bet bērns ēdot sāk ļoti rīstīties.
Rodas jautājums, vai tiešām ir vērts bērnu mocīt ar M izmēra uzgali vai palikt pie tā paša S izmēra? 🤔🤔
Bijām pie daktera, bet galīgi izlidoja no galvas šis jautājums. Kā bija ar Jums?
29.09.2020 17:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
sugаr @ 29.09.2020 18:24
Ja bērns rīstītos, uzgali nemainītu. Man šķiet, ka knupja izmēru nomainījām ap 4-5 mēnešiem, kad bērns bija neapmierināts ar pārāk mazu plūsmu. Man bērns sākumā rīstījās, kad pārgāju no piena pumpja un pudelēm uz krūts barošanu pa taisno. Bet nu pāris reizes parīstījās un tad pielāgojās.
Krūtis pieskaņojas mazuļa vajadzībām un mainās gan piena daudzums, gan spiediens, tāpēc šādu problēmu nav.

Aaaaa nu skaidrs paldies par atbildi, novērtēju.
29.09.2020 18:26 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ja bērns rīstītos, uzgali nemainītu. Man šķiet, ka knupja izmēru nomainījām ap 4-5 mēnešiem, kad bērns bija neapmierināts ar pārāk mazu plūsmu. Man bērns sākumā rīstījās, kad pārgāju no piena pumpja un pudelēm uz krūts barošanu pa taisno. Bet nu pāris reizes parīstījās un tad pielāgojās.
Krūtis pieskaņojas mazuļa vajadzībām un mainās gan piena daudzums, gan spiediens, tāpēc šādu problēmu nav.
29.09.2020 18:24 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Nebūs atbilde uz tēmu par ko ļoti atvainojos, bet intereses pēc jautājums - kāpēc zīdot ar pudelīti uzgaļu izmēru rekomendēts mainīt, jo zīdot ar krūti izmērs taču nemainītos?
//tiešām tiešām tas ir tikai intereses pēc uzdots jautājums, jo pati neesmu par ko tādu interesējusies un nav arī neviena tuva paziņas kam pašlaik būtu zīdainis
29.09.2020 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits