Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mentālā veselība

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nav joka lieta. Eju pie psihiatra un dzeru zāles/antidepresantus. Strādāju regulāri ar psiholoģi.
Neprasu padomu. Bet būtu forši paklausīties citus stāstus par depresijas skatītājiem un atlabšanas procesu.
Tikko nomocījos ar panikas lēkmi.
Vien tikai tāpēc, ka izgāju ārā no mājas un ieraudzīju skaistu sievieti ar gariem blondiem matiem. Tā kā nav ko tagad darīt, izdomāju padalīties.
Ķermenī iestājās fight or flight, karstuma viļņi, krūškurvis paliek kā vilciens pāri pārbraucis, aizspiedies.
Pirms tam panikas lēkmes bija no extra liela stresa kādas momentā. Kad nevar elpu ievilkt, smoku nost ka seja zila sāk palikt
Viss vien tikai tāpēc ka esmu neglītākais cilvēks visā šajā Visumā. Un tā tiešām ir.
Nesaprotu, kā tā var būt, ka ieraugi citu sievieti uz ielas un gribās aiziet nošauties. Garīgais zem nulles. Atgādināja kāda pretekle esmu, skaisti blondi mati, a man pixie..
Pirms tam biju neitrālajā garīgajā, atlika tik no mājas iziet ārā.
Kad vienreiz tas viss beigsies...knapi eju no mājas ārā, lai vismaz līdz veikalam aizietu un uz darbu -) mājā.
Dzīve neļauj izolēties. Naudu vajag. Uz darbu jāiet. Kredīts jāmaksā. Ja varētu tā, tad es vispār dzīvotu mežā viena pati un nekad ārā nelīstu. Izolētos no sabiedrības pavisam.
Aij glupības sāku jau runāt.
Lai ko es darītu, es vienmēr būšu neglītākais cilvēks pasaulē. matus krāsot, likt meikapu, nēsāat papēžus vai iet uz plastisko...no tā vnk nav jēgas.
Droši vien jau mans dzīvesbiedrs paskatās uz kādu dāmu un noteikti aizmirst par mani vispār. To es varu sajust.
Rant over
27.09.2020 16:15 |
 
Reitings 1
Reģ: 06.10.2020
Es pat speciāli izlēmu piereģistrēties.
Meitenes depresiju ārstē dzīves kvalitāte un katrs to var saprast pa savam un visas atbildes būs pareizas. Darbs, dzīvesvieta, mīlestība un nauda. Ja kaut kas no šī visa iztrūkst sākas depresija.
Diskusijas autores problēma kā izskatās ir nauda.Nauda paceļ pašvērtējumu- Tu vari nopirkt skaistu apģērbu, pati pieaudzēt sev matus un nestaigāt ar īso matu griezumu, apmeklēt spā, solāriju, atļauties sevi palutināt kā vien vēlies un justies skaistākai.
Es pati biju nonākusi tādā situācijā, kad man sākās pirmās lēkmes un arī nekad nebiju domājusi, ka kaut kas tāds varētu notikt ar mani.
Man dzīve pamainījās un es sāku dzīvot sliktāk, iestigu kredītos, nekam nepietika naudas, kur nu vēl apmaksāt psihotereitu, kur arī bez viņa palīdzības katrs iekšēji saprot, kāpēc ar viņu tas notiek. Ja es nebūtu garā stiprs cilvēks, tad es nespētu no tā izkulties. Bet es to izdarīju, visiem bija nospļauties, bija pāris cilvēku(“draudzenes”), kas zināja kas ar mani notiek, bet neko nedarīja. Tad kad Tev ir slikti nevienam Tevi nevajag. Cilvēkiem tā jau pietiek problēmu, lai klausītos vēl cita. Es viņām to nepārmetu, vienkārši esmu samierinājusies ar līdzcilvēku vienaldzību un, ka paļauties vari tikai uz sevi.
Es nomainīju dzīvesvietu, darbu. Tagad strādāju piecas dienas nedēļā, saņemu smuku summiņu uz kartes, varu atļauties sevi iepriecināt, vide man apkārt ir mainījusies un tās sajūtas vairs mani nepiemeklē. Man ir miers un labsajūta un cerams, ka arī tēmas autore arī pati to ātri atradīs.
06.10.2020 16:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Reizēm emocijas tiešām mēdz būt muļķīgas,ar bardaku galvā, kad cilvēki uzvedās neadekvāti paši sev un tikai pēc laika to konstaējot, kad ir pagājis laiks un esi izaudzis no tā. Neuzskatu, ka kaķis pateica ko tādu, lai rakstītu tās uzbrūkošās rindas. Un tika minēts dažkārt, drošvien secinot pēc sevis, ne sakot, ka autorei tas tā ir.
06.10.2020 13:51 |
 
Reitings 24
Reģ: 04.03.2016
Tam, kurš nezina kā tas ir nesaprast.
Ieteiktu piedomāt pie ikdienas nodarbēm, aizpildīt savu laiku, lai cik tas grūti nebūtu.
Kiskismau @ 29.09.2020 06:40

7/10 Cilvēki dzīves laikā saskaras ar kaut kādām metālam problēmām.
Es ari savā laikā domāju par pašnāvību, gandrīz izdarīju. Un tas viss tāpēc ka tad manas domas bija tikai Es, Es, Man slikto, visi pārējie dzīvo laimīgi. Cilvēks ir alkatīgs un egoistisks,vienmēr gribēs vairāk vai labāk tāpēc rodas konflikts ar sevi.
Jā katram ir tiesības uz savām emocijām, bet tās emocijas ietekmē citus un dažkārt tās emocijas ir stulbas un nepatiesas.

Praktiski visi komentāri, ko komentē kaut kur ir negatīvi. Kāpēc Tu esi tik neapmierināta?
06.10.2020 13:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kā cilvēkiem pietiek laika kompleksot un stresot dēļ citu cilvēku izskata? Kompleksi ir viens, bet šis jau ir too mutch. Un īstenībā tu vari palīdzēt sev tikai pati.
06.10.2020 13:45 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Kiskismau @ 29.09.2020 06:40

7/10 Cilvēki dzīves laikā saskaras ar kaut kādām metālam problēmām.
Es ari savā laikā domāju par pašnāvību, gandrīz izdarīju. Un tas viss tāpēc ka tad manas domas bija tikai Es, Es, Man slikto, visi pārējie dzīvo laimīgi. Cilvēks ir alkatīgs un egoistisks,vienmēr gribēs vairāk vai labāk tāpēc rodas konflikts ar sevi.
Jā katram ir tiesības uz savām emocijām, bet tās emocijas ietekmē citus un dažkārt tās emocijas ir stulbas un nepatiesas.

Kā pie velna tu zini, kuras svešam cilvēkam ir patiesas vai nepatiesas emocijas? Un vēl nosaukt tās par stulbām?? Daudz kur esmu piefiksējusi tavus komentārus, pēc kuriem secināju, ka esi mediķis. Tad jau psiholoģiju kaut nedaudz arī bija jāmācās???? Vai arī savas gudrības samācījies no savas iepriekšminētās vecmāmiņas, kura vēl joprojām dzīvo laikā, kad homoseksualitāti ārstēja ar elektrošoka terapiju vai lobotomiju un depresiju ārstēja ar smagu, fizisku darbu? Domā, lūdzu, ko raksti.
06.10.2020 12:56 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.10.2020
Es arī esmu bijusi depresijā 8 gadus. Bet tiku pašiem spēkiem no tā ārā. To tik var saprast cilvēki kam tā ir bijis. Labs veids ir sevi nodarbināt ar kaut ko,lai nav jādomā muļķīgas domas.
05.10.2020 15:08 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Jā katram ir tiesības uz savām emocijām, bet tās emocijas ietekmē citus un dažkārt tās emocijas ir stulbas un nepatiesas.

Tu pati saproti, ko uzrakstīji? 🙄 Ja tev nav, ko teikt, tad varbūt labāk ir paklusēt, nevis kultivēt nopietnā diskusijā šitādus murgojumus. Un vēl iesaku noskatīties multeni "Mary and Max" - varbūt tad tu kaut mazliet sapratīsi, kas vispār ir emocijas un, ka nav "stulbu un nepatiesu" emociju.
05.10.2020 13:28 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Sry, bet jebal vienkārši.
Cilvēkam grūti, jūs sākat lasīt lekcijas.
intrigante super pateici, piekrītu.
apspiest jūtas/emocijas tikai tāpēc, ka kādam ir sliktāk, vispār ir katastrofāli neveselīgi.
ir jāatceras par citiem, protams, jāņem vērā visādi faktori, bet to kā jūtamies - par to ir jārunā.
05.10.2020 12:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tie, kas nekad nav saskārušies ar depresiju un vispār nesaprot, ko nozīmē mentālās veselības problēmas, varēja vienkārši paklusēt nevis moralizēt par lietām, par kurām ne sūda nejēdz.

7/10 Cilvēki dzīves laikā saskaras ar kaut kādām metālam problēmām.
Es ari savā laikā domāju par pašnāvību, gandrīz izdarīju. Un tas viss tāpēc ka tad manas domas bija tikai Es, Es, Man slikto, visi pārējie dzīvo laimīgi. Cilvēks ir alkatīgs un egoistisks,vienmēr gribēs vairāk vai labāk tāpēc rodas konflikts ar sevi.
Jā katram ir tiesības uz savām emocijām, bet tās emocijas ietekmē citus un dažkārt tās emocijas ir stulbas un nepatiesas.
29.09.2020 06:40 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Protams es nezinu cik lielā mērā slimo tēmas autore, bet teksts par stresu dēļ to, ka kāda ir skaistākā par viņas jau radīja iespaidu, ka problēma ir pavisam savādāka.
Kuram smieklīgi, kuram nē, bet kad mans tētis no vienas skuķes dzirdēja kādiem nožēlojamiem vārdiem visas savas kolēģes sauca, tad uz aci pateica, ka te jau psihologs pat ne līdzētu, bet gan gumijas zābaks.
Salasās forumos, cik tas ir normāli un noskaņo sevi vēl vairāk.
28.09.2020 22:10 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Katram ir tiesības justies tā kā viņš jūtas. Šeit ir mūžīgās ciešanas. Mūžīgā upura loma. Tweek nav vienīgā kam bērnībā gājis slikti. Ne viņa vienīgā cietusi no mobinga skolā. Tā domā es esmu neglīta. Cik ilgi barosi savu atkarību no es esmu ... Katram uznāk sliktumi. Es uzaugu alkoholiķu ģimenē. Esmu piedzīvojusi daudz ko gan mobingu skolā, līdz fiziskai vardarbībai. Mājās bija fiziskā, psiholoģiskā un seksuālā vardarbība. Es zinu kas ir panikas lēkmes. Es zinu kas ir baiļu lēkmes. Es zinu kā ir tad kad vajag griezt vēnas kad ir pavisam slikti. Esmu stāvējusi ar sasietu striķi rokā. Bija grūti. Izturēju. Veidoju savu dzīvi. Kad rodas panika nevajag barot to slikto. Katram ir savas metodes kā izdzīvot. Manēja ir tajā brīdī attiet no situācijas. Analizēt, kas tad notika? Kā reaģē ķermenis? Vienkārši vērot un izdzīvot to situāciju šeit un tagad. Padomāt ko varētu tajā brīdī mainīt. Kas jādara lai būtu atkal komforta zonā. Ja vajag varu arī mukt. Jāsaprot vai situācija tiešām ir bīstama vai prāta gļuki. Jāapmeklē ārsts un jālieto zāles. Ir jāstrādā un jālabo sevi nevis jāžēlo. Dzīve nav viegla, cilvēka prāts ir ļoti grūts. Ja veselības un prāta stāvoklis atļauj ieteiktu Tweek iziet regresijas terapiju. Bet tiešām tikai tad ja mentālā veselība atļauj. Depresija nav tikai prāta stāvoklis. Tas ir ķermeņa procesu nojaukšana. Tas ko organisms dara automātiski vairs nenotiek, nav pietiekams dofamīna līmenis.
28.09.2020 22:08 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
intrigante @ 28.09.2020 21:19
Sadusmojos.
Jā, citiem cilvēkiem ir grūtāk. UN? Katrs cilvēks ir tiesīgs justies kā viņš vēlas. Beidziet kaunināt meiteni. Tas ka citam no malas tā neliekas problēma, nenozīmē ka tam cilvēkam tas var likties viss. Tas varbūt tik akūti ka var pat novest līdz pašnāvībai.
Skaidri redzams ka sievietes/meitenes neko nejēdz ko mentālās veselības.
Pati kādreiz sēdēju uz čīkstēju psihologam. Jutos vainīga par to ka jūtos kā mēsls ,lai gan ar mani viss ir kārtībā. (Darbs,māja,veselība izskats utt) Un psihologs man palīdzēja saprast ka KATRS IR TIESĪGS UZ SAVĀM EMOCIJĀM UN NEJUSTIES VAINĪGS.
Piekrītu!
Tie, kas nekad nav saskārušies ar depresiju un vispār nesaprot, ko nozīmē mentālās veselības problēmas, varēja vienkārši paklusēt nevis moralizēt par lietām, par kurām ne sūda nejēdz.
28.09.2020 21:24 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
intrigante @ 28.09.2020 21:19
Sadusmojos.
Jā, citiem cilvēkiem ir grūtāk. UN? Katrs cilvēks ir tiesīgs justies kā viņš vēlas. Beidziet kaunināt meiteni. Tas ka citam no malas tā neliekas problēma, nenozīmē ka tam cilvēkam tas var likties viss. Tas varbūt tik akūti ka var pat novest līdz pašnāvībai.
Skaidri redzams ka sievietes/meitenes neko nejēdz ko mentālās veselības.
Pati kādreiz sēdēju uz čīkstēju psihologam. Jutos vainīga par to ka jūtos kā mēsls ,lai gan ar mani viss ir kārtībā. (Darbs,māja,veselība izskats utt) Un psihologs man palīdzēja saprast ka KATRS IR TIESĪGS UZ SAVĀM EMOCIJĀM UN NEJUSTIES VAINĪGS.

Zelta vārdi.
28.09.2020 21:22 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.09.2020
Sadusmojos.
Jā, citiem cilvēkiem ir grūtāk. UN? Katrs cilvēks ir tiesīgs justies kā viņš vēlas. Beidziet kaunināt meiteni. Tas ka citam no malas tā neliekas problēma, nenozīmē ka tam cilvēkam tas var likties viss. Tas varbūt tik akūti ka var pat novest līdz pašnāvībai.
Skaidri redzams ka sievietes/meitenes neko nejēdz ko mentālās veselības.
Pati kādreiz sēdēju uz čīkstēju psihologam. Jutos vainīga par to ka jūtos kā mēsls ,lai gan ar mani viss ir kārtībā. (Darbs,māja,veselība izskats utt) Un psihologs man palīdzēja saprast ka KATRS IR TIESĪGS UZ SAVĀM EMOCIJĀM UN NEJUSTIES VAINĪGS.
28.09.2020 21:19 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Piekritīšu Kiskismau, ka vajag vairāk sevi nodarbināt ar citām lietām. Es arī karantīnas periodā sāku sevi šaustīt par savu izskatu vairāk, nekā jebkad agrāk. Tagad atkal eju uz darbu, nododos hobijiem un tādām bezjēdzīgām domām vairs nav laika.
Protams, ja tur ir depresija vai cita diagonoze, droši vien bez terapijas nekādi.
28.09.2020 00:40 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Un man ir kāds paziņa, kam ir 60%ķermeņa apdegums kopš bērnības. Skolas laikā ļoti kaunejaas sportā pārģērbties, iet ar draugiem peldēties utt.. Tagat, kad ir pieaudzis par to visu pasmejas un uzskata, ka ir ļoti paveicies, jo apdega vēders, ciskas, nedaudz mugura un plecu daļu, neskarot galvu, t-kreklu un šortu redzamo daļu. Šobrīd ar pilnīgu vienaldzību peldvietās novelk maiku un iet peldēt, neņemot vērā apkārtējo skatienus. Vienīgais mīnuss, kas liek atcerēties par apdegumu ir vasarā, nedrīkst saulē būt bez drēbēm, jo retas pēc tam ļoti sāpot.
27.09.2020 22:48 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Lasīju un parāva dusmu. Te pat nevajag pieminēt tikai seniorus, kam palīdzēt. Atceros kā ērkšķu šovā bija puisis, kuram nav rokas, bet viņš tik skaisti glezno, vai arī puisis ratiņkrēslā, kurš spēlē bumbu. Mums, kas bieži niid, galvu janoliec šādu cilvēku priekšā.
Un tomēr uzskatu, ka neviens psihologs nelīdzēs, kamēr pats ar reāliem piemēriem nesāksi uz dzīvi, lietām un līdzcilvēkiem skatīties ar savādākam acīm.
27.09.2020 22:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā mana vecmamma saka visiem šiem cilvēkiem vajag vienkarsi fizisku darbu un maz brīvā laika. Nebūs laiks domāt tādas muļķības.
Katram ir kāda mentālā problēma. Mūsu pašu vaina, jo mums ir tādas smadzenes.
Bet nu piekrītu Sviirei. Ir cilvēki kuriem ir tik daudz dažādu izskata deformāciju un viņi parasti ir tie kuri par dzīvi priecājas vairāk nekā normālie cilvēki.
Ieteiktu mazāk domāt par savu izskatu un pievērsties ladarbībai. Ej palīdzi senjoriem, invalīdiem utt. Redzēsi cik viņiem grūta dzīve un tad sapratīsi, ka tev nemaz nav tik slikti. Sāksi pieņemt sevi un novērtēt to kas tev ir dots.
27.09.2020 19:14 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Tev ir viss ko vien var vēlāties, šeit atkal ir tas teikums, ka vēlētos būt Tavā vietā.
Vispār jau visi cilvēki ir skaisti un daudzas sievietes tērē daudz laika, lai to iegūtu.
Es esmu skaists, bet ja es sevi nolaižu, tad izskatos kā briesmonis, pietiek jau tik ar nenodzītu bārdu.
Es esmu bijis mežā viens pavadījis dienas, metis cilpas ap kokiem, licies, ka mana dzīve ir izpostīta, mani daudzi neiredzēja, bija arī, kas ko sliktu pasaka, ļoti sāpīgu, pretīgu, bet arī pats dēļ mentālās veselības vainīgs, kopš iemācījos saņemties, doties tur un ar tiem no kuriem bail, ka ko pateiks, palika daudz labāk, jo beigās izrādās tāpat ir vienalga un vienmēr ir iespēja laboties vai sākt no jauna.
Man vēl nav otras pusītes, kaut meitenes man raksta ļoti daudz, bet vispirms vēlos sakārtot garīgo veselību.
Ja Tev jau ir otra pusīte, tas ir ļoooti liels plus mentālās veselības uzlabošanai, mums cilvēkiem labsajūtai nemaz tik daudz nevajag, mīlošus dažus cilvēkus apkārt un viss.
Es domāju, ka varu teikt, ja es pat spēju tikt ārā, kaut gan ceļš vēl ejams no depresijas, trauksmes, tad to var arī visi citi.
27.09.2020 18:52 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ja iespējams apmeklē apdegumu centru kā brīvprātīgā vai sanitāre, kaut vai pastrādā kā apkopēja un paskaties kā viena nelaime maina cilvēka dzīves. Vai Tev Tweek ir kāda ģenētiska saslimšana? Ja jau gaudo nez kuro diskusiju- vai cik es nesmuka. Tad stāsti kas pat problēmu. Vai piedzimi bez sejas? Vai Tev ir deformēti locekļi? Vai tev ir ģenētiska saslimšana kuras dēļ esi zaudējusi visu apmatojumu? Vai arī bērnībā suns iekoda sejā un tagad pa visu seju ir neglīta rēta?
27.09.2020 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits