Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Versace somas

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016

Sveikas! Gribu uzdāvināt savai draudzenei kādu no Versace somām
1) Kur var izdevīgāk nopirkt tādu somu?
2) Kur ir labs klāsts? 🤔
Skatījos mūsu Podiumā, bet tur tā izvēle nav baigi liela. Varbūt varat ieteikt kādu veikalu? Izskatu variantu paņemt ebay’ā vai Amazonā, bet lāgā nezinu veikalus – ņemt no pirmā trāpīta tirgotāja negribas, jo tur daudz viltojumu.
17.09.2020 10:11 |
 
Reitings 7
Reģ: 13.07.2020
Kādēļ tev vajag izrādīties meitenei par to, kas tu patiesībā neesi? Tas ir tik dumji... agrāk vai vēlāk meitene uzzinās, ka neesi tas par ko izliecies. Nelec augstāk par savu dir*u.
20.09.2020 11:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.08.2020
Pērc uzreiz Birkin somu 😐
20.09.2020 00:52 |
 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Somiņa no čūskas ādas

Sveiki, nolēmu nopirkt somiņu no čūskas ādas, tādu kā bildē augšā. Bet tā ka es ne velna nesaprotu tajā visā – es pat nevaru atšķirt pēc sajūtām reālo ādu no dermatīna – man ir radušies daži jautājumi. Bet visu pēc kārtas…
1) Ilgizturība. Pirmais, kas mani visvairāk interesē, ir cik ilgi dzīvo šādas somas. Esmu nedaudz apjukts, jo kaut kur es lasīju, ka čūskas āda it kā ir ļoti mūžīga un apavi, kas ir taisīti no tā, var dzīvot pat līdz desmit-piecpadsmit gadiem. Bet tajā pašā laikā es atradu rakstu, kur autore rakstā, ka somas no čūskas ādas baidās no saules un nejauši izlietiem naktsklubos kokteiļiem – it kā āda uzreiz kļūst tumšāka.
2) Laika apstākļi. Kā čūsku āda pārnes lietus un ziemu? Vajag piezīmēt, ka runa šeit neiet par silto itāliešu ziemu, bet gan par mūsu latviešu ziemu un mūžīgiem nokrišņiem.
Gribu paņemt šādu somiņu priekš ikdienas, lai cilvēks staigātu ar viņu uz darbu – raizējos vai tas čūsku ādas pietiks uz diviem-trim gadiem ikdienišķas nesēšanas? Vai arī viņa jau pēc mēneša būs visa apdilusi 🤔
19.09.2020 11:41 |
 
Reitings 1378
Reģ: 19.05.2016
viņš nav turīgs un viņam ir šausmīga gaume, bet arī šausmīgi dziļa sekla vēlme izrādīties un kā to angliski sauc - TO FLEX.
17.09.2020 11:57 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Versace soma izmaksās sākot no kādiem 500/600 eiro līdz pat tūkstotim vai vairākiem. Pēc tavām diskusijām var noprast, ka tu neesi pārāk turīgs. Vismaz ne tik, lai atļautos dāvināt tik dārgas dāvanas. Turklāt, nav garantija, ka viņai tā super dārgā, brendotā fancy soma patiks. Daudzas versace somas ir briesmīgi neglītas.
17.09.2020 11:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits