Covid-19 otrais vilnis

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Sveikas, kādas ir jūsu sajūtas šajā dīvainajā laikā? 🙃 Skaidrs, ka Covid-19 savu izplatīšanos vēl ne tuvu nav beidzis un daudzu ikdiena ir kļuvusi visai citāda. Vai uztraucaties par iespējamo Covid-19 otro vilni? 👀
12.09.2020 10:50 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jā, paziņam nomira tuvinieks Lv un slimnīca piedāvāja 500e, ja norakstīs uz covidu. Un tas nebija tā, ka “viena tante teica”, bet reāli pazīstu tos cilvēkus! Viņi nepiekrita.

Šitam es neticu, jo visi pacienti kuri ir nomiruši bija intensīvāja terapijā, speciālā nodaļa. Tā pat no malas ja kāds nomirst citur nevar pierakstīt. Un kāda jēga palielināta mirušo skaitu? Kuram tas ir izdevīgi? Geitsam? Kas tos 500 eiro dod?
12.09.2020 21:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Un ko jūs teiksiet pr tajiem gadījumiem

Par tajiem gadījumiem man nav ko teikt, bet par tiem ir gan jo tās visas ir sazvērestību teorijas, tieši tā pat kā ka maskas padara imunitāti sliktāku utt. Ko tad tekt ķirurgiem un operāciju māsām, kas tādas maskas velk pusi dienas? Sen jau vajadzēja būt mirušiem tad ne? 😂
Eh lab nav jēgas diskutēt ja cilvēks Who (world health organisation) uztver kā sociālo mediju un apšauba ārstu teikto vai visu informāciju saista ar kokuldošanu un meliem. Tad nākamreiz kad būsiet slimi pie ārsta neejiet jo slimības ir izdomātas. 😂
12.09.2020 21:33 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Mazaa_saulite @ 12.09.2020 21:05
Un ko jūs teiksiet pr tajiem gadījumiem kad slimnīcās piedāvā naudu par to lai mirušos pieskaitītu pie Covid slimniekiem tikai lai to statistiku padarītu augstāku.
Internetā rāda pilnu slimnīcu ar saslimušajiem, aizbraucot uz slimnīcu pat puse nav aizpildīta. Ticiet vairāk medijiem. ??

Jā, paziņam nomira tuvinieks Lv un slimnīca piedāvāja 500e, ja norakstīs uz covidu. Un tas nebija tā, ka “viena tante teica”, bet reāli pazīstu tos cilvēkus! Viņi nepiekrita.
12.09.2020 21:08 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Nav jēgas diskutē tāpat kā ar Antivaxxeru komūnu. Tikai pelēkās šūnas mirst.
12.09.2020 21:08 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Mani uztrauc tas, ka strādājot skolā ir ļoti liela iespēja saslimt inficējoties no skolēniem. Ārpus darba nekur nedodos uz pārāk piebāztām vietām ar cilvēkiem, bet tas ir pilnīgi bezjēdzīgi mēģināt izsargāties, ja katru dienu uz skolu nāk slimi bērni. Ironiskākais šajā visā ir tas, ka skolās ir kategoriski aizliegts ierasties ja skolēns klepo/šņaukājas, bet tagad pusei skolas pēkšņi no ārstiem ir zīmes par alerģiskajām iesnām.
12.09.2020 21:07 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Tutuuuu @ 12.09.2020 21:04
MsInga, uzliec folija micīti, iedzer Kļaviņa Memory water un būsi pasargāta no visām vainām.

Eu, nav godīgi, jo es covidam neticu, kādēļ Tu man tā? 😥😀
12.09.2020 21:07 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Un ko jūs teiksiet pr tajiem gadījumiem kad slimnīcās piedāvā naudu par to lai mirušos pieskaitītu pie Covid slimniekiem tikai lai to statistiku padarītu augstāku.
Internetā rāda pilnu slimnīcu ar saslimušajiem, aizbraucot uz slimnīcu pat puse nav aizpildīta. Ticiet vairāk medijiem. 👍🏻
12.09.2020 21:05 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
MsInga, uzliec folija micīti, iedzer Kļaviņa Memory water un būsi pasargāta no visām vainām.
12.09.2020 21:04 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Tutuuuu @ 12.09.2020 21:01

Nezināji, ka ir cilvēki, kuri vīrusus, tajā skaitā Covid-19, var pārslimot asimptomātiski?
Jā, tik tiešām, pazīstu ģimeni, kurā 3personas bija inficētas. Viena uz neilgu laiku slimnīcā, vienai temperatūra un klepus, bet vienai nelielas galvassāpes un tas arī viss.
Patīk cik gudri runā cilvēki, kuriem nav sajēgas ne no medicīnas, ne bioloģijas.

Tava sajēga no medicīnas un bioloģijas neko šoreiz nedos, jo, šis vīruss ir kas jauns un līdz galam neizpētīts.
Par sievu pieminēju, jo, kaut nebija simptomi, bija jābūt pozitīvam testam, kaut vai, ka ir izslimojusi.
12.09.2020 21:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Palasiet vēl vairāk to ko raksta sociālie mediji. 😉
Uzzināsiet ne to vien. Drīz no mājas āra nevarēs iet.
12.09.2020 21:02 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Kiskismau @ 12.09.2020 20:47
MsInga
Var redzētu kā tu maz zini vai netici šim vīrusam. Labāk neko neteikt.
Citiem vīruss izpaužas smagi, citiem bez pazīmēm. Tad tu netici šim stāstam un gribi teikt ka viņas vīrs norāva pneimoniju ne no šā ne no tā. Covid-19 pats nav vainīgs pie cilvēku nāves, tās ir komplikācijas. Paskaties video kā tas ietekmē bronhus un alveolas, kāpēc cilvēkiem ir grūti elpot un kāpēc jāslēdz pie mākslīgās elpināšanas. Pati gribēsi pāri atradīsi.
Mazaa_saulite
Who gan saka ko citu par mirstību salīdzinājumā ar gripu.

Jā, es neticu šim vīrusam. Tas ir mans viedoklis, un ne Tev dot man norādes, izteikt viņu vai nē. Es taču Tev neprasu neko neteikt tikai tādēļ, ka Tu tam visam tici:) Tā ir Tava brīva izvēle.
Pazina uztaisīja vienā dienā 15 testus uz sevi, 10 atnāca pozitīvi, 5 negatīvi 😀 Es gan nerunāju par Lv-tur situācija ir ļoti mierīga, nav tas vājprāts, kas mums te darās, maska pilnīgi visur, darbā visu dienu maskā, jau vemt gribas. Kopš maskas ieviesa par obligātu prasību, “saslimušo” skaits ir trīskāršojies. Jēga no tam maskām 😀
Turklāt, neviens nevienu reāli slimo nezina, ar visu to, ka stradaju katru dienu ar cilvēkiem un par šo runājam, gan ar vietējiem, gan ar iebraucējiem! Cipari ir šausmīgi augsti, bet reāli slimo nav!
Un Tu nezini, kas tam vīrietim bija, vai pneimonija, vai “covids”!
12.09.2020 21:01 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
MsInga @ 12.09.2020 20:29

Vīram bija, bet sievai nebija, ja? Dzīvoja kopā, bučojās, bet sievai nebija???

Nezināji, ka ir cilvēki, kuri vīrusus, tajā skaitā Covid-19, var pārslimot asimptomātiski?
Jā, tik tiešām, pazīstu ģimeni, kurā 3personas bija inficētas. Viena uz neilgu laiku slimnīcā, vienai temperatūra un klepus, bet vienai nelielas galvassāpes un tas arī viss.
Patīk cik gudri runā cilvēki, kuriem nav sajēgas ne no medicīnas, ne bioloģijas.
12.09.2020 21:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
MsInga
Var redzētu kā tu maz zini vai netici šim vīrusam. Labāk neko neteikt.
Citiem vīruss izpaužas smagi, citiem bez pazīmēm. Tad tu netici šim stāstam un gribi teikt ka viņas vīrs norāva pneimoniju ne no šā ne no tā. Covid-19 pats nav vainīgs pie cilvēku nāves, tās ir komplikācijas. Paskaties video kā tas ietekmē bronhus un alveolas, kāpēc cilvēkiem ir grūti elpot un kāpēc jāslēdz pie mākslīgās elpināšanas. Pati gribēsi pāri atradīsi.
Mazaa_saulite
Who gan saka ko citu par mirstību salīdzinājumā ar gripu.
Mortality for COVID-19 appears higher than for influenza, especially seasonal influenza. While the true mortality of COVID-19 will take some time to fully understand, the data we have so far indicate that the crude mortality ratio (the number of reported deaths divided by the reported cases) is between 3-4%, the infection mortality rate (the number of reported deaths divided by the number of infections) will be lower. For seasonal influenza, mortality is usually well below 0.1%
12.09.2020 20:47 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
vivii @ 12.09.2020 20:23

Piekrītu, man jau ir apnicis klausīties neticīgajos, jo man ir zināmi daudzi draugi un radi, kas saslima,bet ne Latvijā.
Un kā par ironiju, draudzenei vīrs saslima, abi līdz pēdējam neticēja, ka tāds vīruss vispār eksistē līdz vīrs tika pieslēgts pie mākslīgās elpināšanas, tad gan mana draudzene sāka gaudot citu dziesmu, pilnu fb pierakstīja, ka atdotu visu, lai vīrs vesels un būtu bijuši uzmanīgāki, ievērojuši visas roku mazgāšanas utt.
Paldies Dievam vīrs izveseļojās, apmēram bija 3-4 mēn. slimnīcā līdz pilnībā atlaba.
Draudzenes vīram 30 gadi, ne smēķē, ne slinko - sporto, dzer vitamīnus, ēd pareizi utt. Slimojis nebija 10 gadus, pats esot teicis, ka kaut ko tik traku vēl neesot nekad pārslimojis, cik viņš no tā visa piedzīvotā atceras.
Joki mazi

Vīram bija, bet sievai nebija, ja? Dzīvoja kopā, bučojās, bet sievai nebija😀😀😀
12.09.2020 20:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
0meitene0 @ 12.09.2020 19:31
Mani visvairāk biedē visi tumsoņas,kas ar putām uz lūpām bļauj pie katra raksta, ka covids nav īsts un visur meklē konspirācijas.?

Piekrītu, man jau ir apnicis klausīties neticīgajos, jo man ir zināmi daudzi draugi un radi, kas saslima,bet ne Latvijā.
Un kā par ironiju, draudzenei vīrs saslima, abi līdz pēdējam neticēja, ka tāds vīruss vispār eksistē līdz vīrs tika pieslēgts pie mākslīgās elpināšanas, tad gan mana draudzene sāka gaudot citu dziesmu, pilnu fb pierakstīja, ka atdotu visu, lai vīrs vesels un būtu bijuši uzmanīgāki, ievērojuši visas roku mazgāšanas utt.
Paldies Dievam vīrs izveseļojās, apmēram bija 3-4 mēn. slimnīcā līdz pilnībā atlaba.
Draudzenes vīram 30 gadi, ne smēķē, ne slinko - sporto, dzer vitamīnus, ēd pareizi utt. Slimojis nebija 10 gadus, pats esot teicis, ka kaut ko tik traku vēl neesot nekad pārslimojis, cik viņš no tā visa piedzīvotā atceras.
Joki mazi
12.09.2020 20:23 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nē nu protams ir tāds vīruss , bet nejau tik traks kā to pasniedz. Uzskatu , ka nevajag nekādus ierobežojumus, no gripas arī mirst cilvēki. Covidam nemaz ar tik liela mirstība salīdzinot ar parasto gripu nav! Neviens mēs neesam pasargāts no slimībām, daudzi noteikti jau ir izslimojuši nemaz pr to nenojaušot, vājākiem izpaužas vīruss takām.
Dīvaini kaut kā uz rudenī “otrais vilnis” , psc smieklīgi.
Pašas lielākas muļķības ir tās, ka bērnam pat iesnas nevar būt uzreiz - ak šausmas , vīruss!!!!
Cilvēki pārāk traki iespaidojas no sociālajiem tīkliem. Ticēs pilnīgi visam!
Nebūtu interneta , nebūtu tāda ažiotāža ap šo visu un cilvēki mierīgi turpinātu ierasto dzīvi.
12.09.2020 20:23 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Kiskismau @ 12.09.2020 20:16
0meitene0
Tādi kā daži šeit? ? Paziņai vīrs saslima un nonāca slimnīcā. Hmm kamēr pašiem kāds radinieks nesaslims laikam neticēs vai arī tad teiks ka kāds saindēja vai vēl kaut ko izdomās.
user90586 sajauci lietotājus es tā neteicu.

Ja pazīmes kā uz Covid, iespējams, tas bija smags bronhīts vai pneimonija.
12.09.2020 20:21 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
0meitene0
Tādi kā daži šeit? 😂 Paziņai vīrs saslima un nonāca slimnīcā. Hmm kamēr pašiem kāds radinieks nesaslims laikam neticēs vai arī tad teiks ka kāds saindēja vai vēl kaut ko izdomās.
user90586 sajauci lietotājus es tā neteicu.
12.09.2020 20:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Mani visvairāk biedē visi tumsoņas,kas ar putām uz lūpām bļauj pie katra raksta, ka covids nav īsts un visur meklē konspirācijas.😶
12.09.2020 19:31 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Nav bijis nemaz pirmais vilnis lv, tas viss ir apnicis un vienalga. Gribetos mieru no tam uzpustajam covid zinam, cik ilgi var malt jau 6 menesi. Ir savi plusi visam sim parmainam darba zina, jo tagad no majam var stradat ari turpmak un nav jaiet uz ofisu vairs, tikai kad nepieciesams. Laikam tikai kad visus novakcines, tad liksies miera, jo vnk sim uzpustajam burbulim nav ne gala ne malas. Bet tulit jau bus parasta virusu sezona.
12.09.2020 18:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits