Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid-19 otrais vilnis

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 170
Reģ: 15.04.2019
Sveikas, kādas ir jūsu sajūtas šajā dīvainajā laikā? 🙃 Skaidrs, ka Covid-19 savu izplatīšanos vēl ne tuvu nav beidzis un daudzu ikdiena ir kļuvusi visai citāda. Vai uztraucaties par iespējamo Covid-19 otro vilni? 👀
12.09.2020 10:50 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Galīgi nesatrauc. Ne pirmais vilnis kas bij, ne arī otrais. Viss tiek uzpūsts un par reālo skaitu melots. Par skolām loģiku vispār neredzu. Klasēs tāpat sēž kopā nevis atsevišķi, bet ēdamzālēs izbīda lai, būtu 2m.bet starpbrīžos tāpat visi bērni iet laukā un spēlējas viens ar otru. +ir rudens, nāk saaukstēšanās laiki, kad visi sāk klepot un punķoties, kā tas rudenī ir ierasts. Un ko tad? Parastu saaukstēšanos ar klepu un iesnām arī uzskatīs par Covid-19?
Es domāju, ka cilvēki iemācīsies sadzīvot ar šo vīrusu un tas vairs nebūs tik briesmīgs kā daudziem sākumā likās.
@kiskismjau taisnība.Ir daudz svarīgākas lietas par ko satraukties un par ko runāt.
12.09.2020 18:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tagad jau gandrīz viss ir normāli. Negribu otro vilni.
Pašai tagad ir simptomi līdzīgi covid-19. Sāp kakls, temperatūra, iesnu nav, slikta pašsajūta. Vakar biju sabiedriskajā transportā un ceru ka neko nedabūji. Neliels satraukums. . Rīt pieteicos uz testu. Stulbi ka tik ilgi jāgaida lai tiktu pie tā testa. Tuvākais laiks ko varēja Rīga piedāvāt ir tikai pirmdienas 19:30, bet tā kā man ir mašīna tad aizbraukšu uz Jūrmalu.
12.09.2020 17:39 |
 
Moderators
Reitings 3626
Reģ: 13.11.2016
Otrais vilnis būs tikai tad, ja mēs to pieļausim. Sajūtas šobrīd ir labākas nekā tad, kad vīruss sāka izplatīties Latvijā, jo tagad ir ierasts sadzīvot un saprātīgi piesargāties no vīrusa.
12.09.2020 14:30 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Maskas neciešu, par laimi Latvijā tās īsti nevajag, ja vajadzēs, tad gan būs traki, laikam neiešu ārā no mājas, jo maskā smoku nost.
12.09.2020 14:19 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Man tas traucē, jo es bieži ceļoju. Man ir bijis vairākas x, ka maskā uznāca melns gar acīm. Esmu vispār pret masku nēsāšanu VESELIEM cilvēkiem. Tie kas ar simptomiem lai nēsā
12.09.2020 13:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Mani arī pirmais vilnis sevišķi nesatrauca. Bija vienīgi kaitinoši, ka ikdienā pierastās iestādes un pakalpojumi nebija pieejami vai bija pieejami limitēti.
12.09.2020 13:45 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man no tā Covid dzīve mainījusies tikai uz labo pusi un daudziem tāpat. Atmestas nevajadzīgas lietas, priecē tas, ka darbā brīvāks režīms, galvenais ir padarītais, nevis atsēdētās stundas, kas nereāli nogurdināja. Jācer, ka tā arī paliks.
12.09.2020 13:36 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Es neuztraucos. Es neuztveru šo vīrusu kā ,kaut ko baisu.
Mums Latvija ir daudzās citās jomās negatīvajos topos, kur būtu jārīko vairāk reklāmas kampaņas, izglītošanas pasākumus. Kaut vai par vēžiem, sts, asinsvadu slimības.
Vismaz peldēšanas jomā ir progress un pēc iespējas vairākām skolām jau ir peldīšana kā mācību apgūšanas priekšmets. Kā arī visādas kampaņas veic, lai pievērstu tam uzmanību, mazāk ietu cilvēku bojā. Kaut kāds veids jāatrod, lai līdz pieaugušajiem aiznestu informāciju par peldēšanu skaidrā prātā, nelēkšanu no tiltiem.
Par agresīvu braukšanu, vai arī dzērumā arī uzņem baisas reklāmas. Pat ja dažiem cilvēkiem mainīsies domas, brauks uzmanīgāk, vai arī aizdomāsies draugu atrunāt no braukšanas dzērumā , vai arī pat atņems atslēgas, tad tas ir pozitīvs rezultāts kampaņai.
Prieks, ka ir izveidoti uzticības tālruņi pusaudžiem, jo bieži tāda vecuma bērni patiešām kautrējas pastāstīt savus uztraukumus, bēdas, problēmas mammai, draugiem. Kāds noteikti gūst vērtīgu padomu kā atrisināt situāciju, kur vērsties, ja notiek, kaut kādas netaisnības.
Sabiedrībai, valdībai vajadzētu pievērst visām problēmas jomām uzmanību nevis koncentrēties, tikai uz vienu.
12.09.2020 11:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits