Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Keratīnu taisnošana.

 
Reitings 56
Reģ: 19.01.2020
Sveiki, nepilnus divus mēnešus atpakaļ salonā ieliku matiņos keratīnu. Tā kā šī ir pirmā reize šai procedūrai īsti nesaprotu vai tā ir jābūt. Pirmajā mēnesī katru dienu mazgāju matus knapi to dienu nostaigāju un likās tik netīri un sataukojušies. Tagad otrajā mēnesi jau nedaudz labāk šķiet, bet neteikšu ka man viņi ir taisni. Varbūt tas keratīns jau pamazgājies ārā? Plus vismaz vairs nav tik taukaini, bet no otras puses nav vairs tik taisni. Visu šo laiku esmu mazgājusi ar frizieres ieteikto kosmētikas līniju. Varbūt nepareizi ielikts keratīns? Vai vienkārši tā jābūt? Friziere solīja trīs mēnešus vidēji būs rezultāts lidz 4 mēnešiem. Bet jau tagad otrajā mēnesi ir diezgan spuraini. Iztaisnot ir vieglāk kā iepriekš, bet vai tā ir jābūt?
29.08.2020 19:41 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
MOLLIE @ 30.08.2020 11:07
Keratīnu sākumā liku salonā, solīja, ka aptuveni 2-3 mēnešus efekts saglabāsies. Tās bija 2 nedēļas :D Vēl sapirku atbilstošos matu kopšanas līdzekļus. Tagad keratīnu lieku pati, efekts tāds pats uz 2 nedēļām, bet man patīk tā keratīna sajūta (mati smagāki un biezāki), kā arī taisni, jo man ir draņķīgi pūkainie un viļņainie mati :D Pieņemu, ka mata struktūra vienkārši nepieņem keratīnu.

Kā Tu liec pati keratīnu? Kur pirki līdzekļus? :)
30.08.2020 19:29 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Manuprāt vislabāk nemazgāt matus to noteikto laiku. Zināms, ka vecākiem keratīniem tās bija 3 dienas, jaunākiem no frizierītes dzirdēju, ka stunda.
30.08.2020 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Meitenes vai turējāt precīzi tik stundas cik noteikt pirmajā reizēs,kad var mazgāt matus?Ielika piektdien pēcpusdienā,bet rītdien negribas doties ārā ar tādiem,domāju tos mazgāt rītdien agri no rīta 😄🙈
30.08.2020 19:02 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
Keratīnu sākumā liku salonā, solīja, ka aptuveni 2-3 mēnešus efekts saglabāsies. Tās bija 2 nedēļas :D Vēl sapirku atbilstošos matu kopšanas līdzekļus. Tagad keratīnu lieku pati, efekts tāds pats uz 2 nedēļām, bet man patīk tā keratīna sajūta (mati smagāki un biezāki), kā arī taisni, jo man ir draņķīgi pūkainie un viļņainie mati :D Pieņemu, ka mata struktūra vienkārši nepieņem keratīnu.
30.08.2020 11:07 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Esmu divreiz likusi keratīnu. Pirmajā reizē nejutu taukošanos, jo nelietoju speciālo šampūnu, neatceros gan cik ilgi turējās, bet tas ir normāli, ja it kā ir taisni, bet šur tur jau parādās kāda loka. Nezinu vai tiešām 4 mēnešus keratīns var noturēties.
Otrajā reizē, kad liku, izmantoju speciālo šampūnu un pastāvīgi likās, ka nereāli sataukojušies mati īpaši pakausī, ļoti nepatika tā sajūta.
Tā kā nemazgāju matus katru dienu, tad nākošajā reizē laikam izvēlētos izmantot parasto šampūnu un vienalga, ja ātrāk izmazgājas keratīns, vismaz nebūtu tā taukainā sajūta.
30.08.2020 09:43 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Liku keratinu pirms mēneša, nekas nav izmazgajies āra , kā arī taukaini nav, iespējams tādēļ, ka vienkārši reti mazgāju. Kā saka jo retāk mazgasi , jo ilgāk turēsies tīri mati.
Un ja Tu mazgāji matus katru dienu, tad ļoti liela iespēja , ka ir izmazgajies.
Parasti pēc katras keratina procedūras, keratins turas ilgāk, ja tagd 2mèn.tad nākamreiz tie būs 4mēn.u.t.t.
30.08.2020 01:42 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Friziere nedaudz par daudz sasolīja. Pirmajā reizē keratīns turās +/- 2 mēnešu. Mati kļūst taukainām, jo galvas eļļām tagad ir vieglāk slīdēt uz leju pa gludiem matiem. Arī, ja esi lietojusi agrāk agresīvus šampūnus no Drogās, tad matiem paiet +/- 1,5 mēn, kamēr tie pierod pie maigākiem kopšanas līdzekļiem. 😉
29.08.2020 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits